PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بیت کویین ، فرصت طلایی برای سرمایه گذاری حتی اندک

yastheme
January 23rd, 2015, 15:27
اول دوستانی که نمی دانند بیت کویین چیست می توانند در گوگل جستجو نمایند.

خوب چند وقت پیش برای خرید سرویس هایی مجبور به خرید بیت کویین شدم؛چون باز کردن حساب خیلی راحته و با یک ایمیل به راحتی می توان حساب باز کرد و مشکل تحریم وجود ندارد و یه مورد مهم تر که خیلی ها به خاطرش به سمت بیت کویین می روند................... ( این مورد بهتره نگم).

من حدود دو ماه پیش بیت کویین خریدم؛
اون زمان هر واحد بیت کویین حدود 1.500.000 تومان بوده؛ یه چیز حدود 430$ ؛ چند وقت پیش یکسری از سایت های استخراج بیت کویین هک شدند؛و ضربه زیادی به تراکنش های بیت کویین خورد که در کل همه عوامل دست به دست هم داد تا قیمت آن از 430 به 210 دلار برسد!
خبر هایی از راه اندازی مجدد و افزایش امنیت سرویس های بیت کویین منتشر شد همچنین به واسطه نزدیک شدن روز ولنتاین و افزایش خرید های اینترنتی قیمت بیت کویین رو به افزایش است.

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/24795d1422014070-%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%88%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D8%8C-%D9%81%D8%B1%D8%B5%D8%AA-%D8%B7%D9%84%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AD%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AF%DA%A9-btc-jpg

در حال حاضر موجودی بیت کویین خوم را افزایش دادم؛ پیش بینی من این است که ارزش موجودی من در طی یک ماه آینده دو برابر و در دراز مدت حتی بیشتر هم خواهد شد.

هدف از این مطلب این بود که در این اوضاع خراب بازار توجه دوستان را به شرایط فعلی و آینده بیت کویین جلب کنم.
البته من ضمانت در این خصوص نمی کنم که اگر خدایی نکرده ضری متحمل شدید به مسئول آن باشم !

mamadi38
January 23rd, 2015, 15:52
سلام
بیت کویین خوبه اما میشه سایتهایی معرفی کنید که بیشترین بیت کویین رو میدن تو این همه سایتها فقط یکیش خوبه https://freebitco.in که اینم باید چقدر جمع کنی یک ساعت یک ساعت تا برسه به 0.0006078 تا بشه 0.01$ که اینم بدرد نمیخوره ولی بعضی از دوستان ساعتهایی یا روشهایی مشناسند که بیشترین بازدهی پول رو داره شما که کارتون قبلا این بوده میشه راهنمایی کنید چون من هر ماه باید 5$ یه اکانت بخرم پول کمیه ولی اگه بتونم تو این یک ماه بدست بیاورم خوب میشه

yastheme
January 23rd, 2015, 18:19
من به شخصه با سایت های این چنینی کار نمی کنم؛
اگه اکانت پی پال یا ویزا و حساب های دیگه دلاری دارید می تونید خرید کنید؛
امکان خرید آنلاین و آنی ریالی هم هست :
خرید آنلاین بیت کوین، وبمانی ، پرفکت مانی ، پیپال و سایر پولهای الکترونیک (http://exchanging.ir/)

در سایت بالا 0.1 بیت کویین در حال حاضرر 90.900 تومان می باشد.
اگر طبق پیش بینی ارزش آن بالا رود بسیار سود آور خواهد بود.

- - - Updated - - -

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/24799d1422024511-%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%88%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D8%8C-%D9%81%D8%B1%D8%B5%D8%AA-%D8%B7%D9%84%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AD%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AF%DA%A9-btc2-jpg
234$ !

Yas-Host
January 23rd, 2015, 22:11
آنوقت این سود رو چطوری میشه حساب کرد و تبدیلش کرد ؟

ظاهر سایتش شبیه این سایت های .... اهومم :دی

yastheme
January 23rd, 2015, 22:16
بیت کویین یه واحد پول مجازیه؛ پول مجازی با پول الکترونیک فرق می کنه؛
حتی شرکت های معروف مثل مایکروسافت هم داره میره به سمت این نوع پرداخت ها؛
https://bitcoin.org/fa/how-it-works
در حال حاضر هر واحد بیت کویین حدود 234 دلار قیمتشه که این عدد ساعتی تغییر می کنه؛
دقیقا مثل خرید و فروش ارز! شما دلار میخری میفروشی یورو میگیری یا ریال میگیری و برعکس؛
اینجا دلار میدی بیت کویین می خری؛ و ارزش بیت کویین که بالا رفت همونو میفروشی دلارمیگیری

Ahmad110
January 23rd, 2015, 22:17
آنوقت این سود رو چطوری میشه حساب کرد و تبدیلش کرد ؟

ظاهر سایتش شبیه این سایت های .... اهومم :دی

بیت کوین رو حتی مایکروسافت هم برای خرید کالاهای دیجیتالش قبول میکنه
خیلی از صرافی ها در حال حاضر بیت کوین رو به ارزهای دیگه چنج میکنن .
سودش هم تو نرخ برابری با دلار هستش که فعلا رشد سعودی داره . البته فعلا
پی نوشت : به نظرم ارزشش تو همین مایه هایه ۲۰۰ تا ۲۵۰ دلار هستش . ( البته این فقط یه نظر شخصیه )

yastheme
January 23rd, 2015, 22:20
https://blockchain.info/wallet
سایت بالا به شما اجازه ساختن اکانت بیت کویین را می دهد!
نه شماره تلفنی و نه مشخصاتی؛ فقط یک ایمیل نیاز دارید تا در عرض چند ثانیه حساب خود را راه اندازی کنید!

- - - Updated - - -

لینک زیر قیمت بیت کویین رو به دلار میده؛ الان 233 دلار
https://blockchain.info/charts/market-price
البته تو سایت های مختلف یکی نیست ولی با این مبلغ اختلاف زیادی ندارند.

Parti_Baz
January 24th, 2015, 01:31
سایت خارجی سراغ دارید برای خرید که مشکلی با ایران نداشته باشه ؟

yastheme
January 24th, 2015, 01:58
https://localbitcoins.com/buy_bitcoins

mhiizadi
January 24th, 2015, 02:38
نفهمیدم ؛ اما دلم میخاد بدونم این تغییر قیمتش چطور هست؟ این پول در کجا صرف میشه که اینطور بالا و پایین میشه.

sarwhost
January 24th, 2015, 03:02
مطمئنن نمیشه زیاد بهش اعتماد کرد من قبلا حدودا 6ماه پیش خیلی در موردش تحقیق کردم خودم به این نتیجه رسیدم که شکست قطعی خواهد خورد فکر کنم اون زمون هر بیت 400دلار بود
در واقع پولی که بشه خود شخص تولید کنه خیلی قابل اعتماد نیست

tizparvaz
January 24th, 2015, 03:26
اینجا که من زدم 1 نشون داد 246 تومان 233 دلار بدیم بخریم اینجا 246 تومن بفروشیم :d
این منظورش 1 هزارم هست یا نه همون 1 بیت کوئیینه که 246 تومن میخره :-/
فروش آنلاین پولهای الکترونیک (http://exchanging.ir/sell/)

us12
January 24th, 2015, 10:26
نفهمیدم ؛ اما دلم میخاد بدونم این تغییر قیمتش چطور هست؟ این پول در کجا صرف میشه که اینطور بالا و پایین میشه.

بر اساس عرضه و تقاضا . هرچه تعداد استخراج کنندهها زیاد شود و هر چه تقاضا کم شود قیمتش کم میشه و برعکس .
البته باید این نکته را ذکر کرد که کل منابع در آخر به یک عدد محدود میشه مثلا فکر کنم 21 میلیون رسید دیگه کسی نمیتونه استخراج کنه و فقط به پروایدر های پورسانت داده میشه .

مطمئنن نمیشه زیاد بهش اعتماد کرد من قبلا حدودا 6ماه پیش خیلی در موردش تحقیق کردم خودم به این نتیجه رسیدم که شکست قطعی خواهد خورد فکر کنم اون زمون هر بیت 400دلار بود
در واقع پولی که بشه خود شخص تولید کنه خیلی قابل اعتماد نیست

خود طرف نمیسازه .
اصل قضیه مثل استخراج طلا از معدن میمونه . شما میتوانید برید کنار یک رودخانه کار کنید و طلا پیدا کنید . این طلای شما ممکنه قیمت طلا را در دنیا کم کنه و از طرفی چون کل منابع طلا محدوده و تقاضا زیاده تاثیر چندانی نخواهد داشت .

تنها شک توی کار هک شدن و ساخت کوین ها فک هست که اطمینان را کم می کنه وگرنه اصلش با پول نقد فرقی نداره .

این بحث استفاده در کلاهبرداری و ... هم با هر پول نقدی میشه انجام داد فرقش اینه که طرف دیگه رو در رو نیست و به صورت مجازی این کار را انجام میده .

yastheme
January 24th, 2015, 10:36
در خصوص بیت کویین شما با شرکتی طرف نیستید که بگید بعد از یه مدت ورشکست بشه یا جمع کنه بره یا بخواد کلاهبرداری کنه!
سایت های زیاد هستند که به زبان فارسی در خصوص نحوه کارکرد بیت کویین و چگونگی پیدایش آن مطلب نوشته اند؛ فقط کمی جستجو کنید. نیاز هم به استخراج قطره ای ندارید؛ شیک و مجلی می تونید با دلار بخرید و افزایش بدید این اعتبار را.

sarwhost
January 24th, 2015, 14:41
بر اساس عرضه و تقاضا . هرچه تعداد استخراج کنندهها زیاد شود و هر چه تقاضا کم شود قیمتش کم میشه و برعکس .
البته باید این نکته را ذکر کرد که کل منابع در آخر به یک عدد محدود میشه مثلا فکر کنم 21 میلیون رسید دیگه کسی نمیتونه استخراج کنه و فقط به پروایدر های پورسانت داده میشه .

خود طرف نمیسازه .
اصل قضیه مثل استخراج طلا از معدن میمونه . شما میتوانید برید کنار یک رودخانه کار کنید و طلا پیدا کنید . این طلای شما ممکنه قیمت طلا را در دنیا کم کنه و از طرفی چون کل منابع طلا محدوده و تقاضا زیاده تاثیر چندانی نخواهد داشت .

تنها شک توی کار هک شدن و ساخت کوین ها فک هست که اطمینان را کم می کنه وگرنه اصلش با پول نقد فرقی نداره .

این بحث استفاده در کلاهبرداری و ... هم با هر پول نقدی میشه انجام داد فرقش اینه که طرف دیگه رو در رو نیست و به صورت مجازی این کار را انجام میده .

این مثالتون اصلا جالب نبود خودتون میگید طلا پیدا میکنیداینجا چیکار میکنید ؟؟
مثلا همین سایت http://freebitco.in/ یک عکس وریفای میزنی هرساعت یک مقدار بیت میده اینجا چه کاری انجام دادیم کدوم عرق ریخته شد کدوم کلنگ برا یافتن طلا زده شد

سرزمین
January 24th, 2015, 14:50
اول اینکه همون طور اشاره شد این پول در کجا خرج میشه؟ مگه بورسه؟ میشه یه مقدار توضیح بدین

LIAN2
January 24th, 2015, 15:23
در حال حاظر شرکت های خیلی بزرگی از این روش استفاده می کنند.
از سال گذشته نیز سرویس دهندگان زیادی در webhostingtalk.com نیز بیت کوین را قبول می کنند.

mamadi38
January 24th, 2015, 15:33
مثلا همین سایت http://freebitco.in/ یک عکس وریفای میزنی هرساعت یک مقدار بیت میده اینجا چه کاری انجام دادیم کدوم عرق ریخته شد کدوم کلنگ برا یافتن طلا زده شد

بله این سایت مبلغ پول رو وارید میکنه وقتی به حداقل برسه 18 دقیقه بعد پول به حساب شما واریز میشه همین سایت من تو سایت یوتیوب اسکریپتی گذاشته بودند که میشد هک کرد امتحانش هم کردم و شد و پول رو افزایش میداد حتی این سایت عدد شانسی هم داره که اگر شانس داشته باشی بزنی خیلی پول گیرت میاد
این سایته در ازای تبلیغاتی که از سایتهای دیگه میگذاره به شما بیت کویین میده

yastheme
January 24th, 2015, 16:47
اول اینکه همون طور اشاره شد این پول در کجا خرج میشه؟ مگه بورسه؟ میشه یه مقدار توضیح بدین

بله بورسه ! مثل بورس ارز؛ شما بیت کویین می خری و میفروشی! مثل دلار؛ یورو و .. اما استفاده اصلی برای خرید های اینترنتی هست.
شما با دلار می تونید تو اینترنت خرید و فروش کنید اما در عین حال خود دلار هم می تونید به ریال بفروشید؛ دلار ارزون میشه دلار می خرید و وقتی گرون شد دلار میفروشید؛ قیمت دلاری بیت کویین هم همیشه در حال تغییره و تو روز های اخیر به کمترین حد خودش رسیده؛
من پیشبینی کردم با توجه به شرایط ماه بعدی قیمت هر واحد بیت کویین به دلار افزایش پیدا می کنه, همونطور که هفته قبل 178$ بوده ولی الان 233$ و بالاتر هم میره

سرزمین
January 24th, 2015, 17:28
خود بیت کوبین به ریال ازمون خریداری میکنه؟ یا به افراد دیگه ای که بیت کوبین دارن باید فروخت؟
و اینکه فرمودین میشه حساب رو به ریال هم شارژ کرد یا اصطلاحاً خریداری کرد با همین حساب های ریالی میشه این کار رو انجام داد؟ و آیا به درگاه های ایرانی متصل میشه؟

yastheme
January 24th, 2015, 17:35
خود بیت کوبین به ریال ازمون خریداری میکنه؟ یا به افراد دیگه ای که بیت کوبین دارن باید فروخت؟
و اینکه فرمودین میشه حساب رو به ریال هم شارژ کرد یا اصطلاحاً خریداری کرد با همین حساب های ریالی میشه این کار رو انجام داد؟ و آیا به درگاه های ایرانی متصل میشه؟

اگه حساب پی پال داشته باشید بالا یه لینکی دادم؛ با پی پال یا حساب های دیگه می تونید خرید کنید؛ تو اون سایت کلی فروشنده هست می تونید سرچ کنید ببینید کدوم قیمت کمتری میدن و بخرید،

اگه به ریال می خواهید بخرید سایت :
خرید آنلاین بیت کوین، وبمانی ، پرفکت مانی ، پیپال و سایر پولهای الکترونیک (http://exchanging.ir/)
مناسب است؛ البته باید هزینه های جانی تبدیل ارز ریال به دلار هم حساب کنید؛ برای مثال یکی از دوستان سه روز پیش 0.12 بیت کویین را 100.000 تومان از این سایت خرید.

us12
January 24th, 2015, 17:36

اتفاقا این مثلا از خودم نبود و تمام بیت کوین باز ها مثال طلا و معدن و معدنچی را می دونن :67:

ولی در خصوص قسمت دوم مگر قرار است همه معدنچی باشند ؟ تب طلای دهه 50 آمریکاست ؟

هر کسی را بهر کاری ساختند !;)

من یک مثال عمومی زدم که این قضیه پول ساختن روشن شود و با مثلا عینی توضیح داده شود .

استخراج هم توسط سایت انجام نمیشه . اصل بیت کوین اوپن سورسه نرم افزار ویندوزش هم هست نصب کنید ، حدود 20 گیگ ترافیک ازتون میخوره تا نصب بشه بعد هم سی پی یو را 95 نمیذاره کمتر بشه ( اینم عرق ریختن و کلنگ زدن ! )

در خصوص استخراج کننده ها جدیدا شنیدم که میخواهند نرم افزار استخراج کننده در سخت افزار هایی با قدرت و توان خاصی توانایی کار داشته باشد ( قضیه کم یاب شدن طلا مثال عینی )

j4b3r
January 24th, 2015, 20:51
سلام
میزان ریسک بیت کوین بالاست .
ولی قمیت به تدریج بالا میره چون بیت کوین مقدار مشخصی داره

yastheme
January 24th, 2015, 21:19
بیت کویین در طی یک سال قیمت 800 دلار و قیمت 100 دلار را تجربه کرده؛
امکان افزایش چشم گیر در کوتاه مدت همیشه امکان پذیر است.

Mr.Pouria
January 24th, 2015, 21:27
بیت کویین یه دورانی داشت ..

الان توی ایران زیاد به صرفه نیست ...

به نظر من فقط اونایی که اوایل پیدایش بیت کویین به قیمت ها 2 تا 10 دلار بود خریدند و بعد از چند سال در سال های 2012 تا 2014 به قیمت های 100 الی 180 دلار این بیت کویین هارو فروختن !

الان به صرفه ترین راحش خرید چندین سخت افزار قدرت مند برای استخراج هست (گرافیک های قوی gpu دار با اور کلاک بالا) و اقدام به استخراج بیت کویین هست ... اونم کلی پول برقت میاد با این وضعیت :d باید بری برق د*دی :d

yastheme
January 24th, 2015, 22:25
قیمت دیروز بیت کویین: 224$
قیمت این لحظه: 243$

Fracture
January 25th, 2015, 13:43
خریدار پیدا میشه. اگر داشتید من هم خریدارم.

yastheme
January 25th, 2015, 14:29
من هم می خرم :d
دوستان من دارم در مورد روش های استخراج بیت کویین به صورت عملی رو سرور و وی پی اس امتحان و تست می کنم اگر جوابگو و به صرفه بود نتیجه و روششو همین جا آموزش میدم.
لطفا فقط دوستانی که سوال دارند یا می تونند مطلب ارسال کنند که کمک کننده باشه اینجا پست بفرستند و تاپیک اسپم و بیهوده ندید؛
می خوام این تاپیک یه مرجع برای استارتر های این کار باشه

Mr.Pouria
January 25th, 2015, 14:36
دوستان من دارم در مورد روش های استخراج بیت کویین به صورت عملی رو سرور و وی پی اس امتحان و تست می کنم اگر جوابگو و به صرفه بود نتیجه و روششو همین جا آموزش میدم.
لطفا فقط دوستانی که سوال دارند یا می تونند مطلب ارسال کنند که کمک کننده باشه اینجا پست بفرستند و تاپیک اسپم و بیهوده ندید؛

دوست عزیز اگه میخوای با استفاده از یک سی پی یو قوی در vps شروع به استخراج بیت کویین کنی باید بگم زیاد ارزش نداره وپاسخ گو نیست ...

قبلا تست کردم و نتیجه ای نداشت ... من برای این کار یک سرور ابری قوی از پارس پک خریداری کردم پارسال قیمتش برام حدودا نزدیک 200 تموم شد به صورت 24 ساعته استخراج کردم نزدیک به 150 تومن پولم برگشت فک کنم !

تنها روش به صرفه بودن استخراج بیت کویین استفاده از گرافیک هایی داراز پردازش قوی هستن که gpu دارن و اورکلاک بالایی هم دارن در مقابل بعد ببینید کدوم دیتاسنتر با هزینه پایین براتون نگه داری میکنه ببرید بدید به اون ! که بعد حداکثر 8 ماه هم گرافیک ها به دلیل فشار زیادی که روشون بوده برای استخراج دیگه هیچ توانی برای پردازش ندارن و جاشون سر کوچه هست !!

بیت کویین توی ایران با این وضعیت گرونی بهترین راهش همون خرید به قیمت پایین و فروش به قیمت بالا هست ...

LIAN2
January 25th, 2015, 14:57
این کارو بنده با یکی از همکارام تست کردم . متاسفانه حتی با سروری که دو پردازنده X5650 داشت و بصورت مستقیم بدون مجاز ساز اقدام به ماینینگ کردیم چیز خاصی عایدمان نشد.
بهترین گزینه استفاده از سرورهای Gaming که دارای کارت گرافیک های قدرتمند هستند است.

yastheme
January 26th, 2015, 19:52
قیمت این لحظه 274$ نمودار به صورت عمودی داره بالا میره ;)

mamadi38
January 26th, 2015, 20:00
من 50 دلار پی پال دارم میخوام بجاش بیت کویین خریداری کنم سایت خارجی یا ایرانی قابل اعتمادی میشناسید معرفی کنید ؟

yastheme
January 26th, 2015, 20:08
تو این سایت می تونید فروشنده های مختلفی رو پیدا کنید:
https://localbitcoins.com/buy_bitcoins
البته قیمت هر واحد بیت کویین برای هر فروشنده متفاوت هست؛ امکان خرید آنلاین و آنی در این سایت از فروشندگان امکان پذیر است

filasufya
January 27th, 2015, 02:06
خیلی خوشحالم که این مبحث اینجا مطرح شده،چون تو ایران خیلی بکره
اگر روش های ماینینگ (mining) بیت کوین رو مطرح کنید فکر میکنم خیلی کاربردی تر و مفیدتر باشه و با استقبال بیشتری روبرو بشه

hasanazizi
January 27th, 2015, 02:36
با سلام
اول از استاتر عزیز تشکر میکنم به خاطر مطلب مفید ایشون
در اینجا یه ذره در مورد سایت و همچنین سایت های معتبر بیت کوین مطلب گزاشتم کسایی که میخوان سایت های معتبر رو شناسایی کنن میتونن سر بزنن
بیت کوین|بیت کوین رایگان|بیت کوین چیست|تبدیل بیت کوین (http://www.freebitcoin.ilamhosting.ir)
با تشکر

alfavps.com
January 27th, 2015, 11:22
سلام

دوستان mining از کجا باید خرید کنیم؟

لطفا نحوه تهیه mining هم توضیح بدید
و اگر سخت افزاری بسیار قوی داشته باشیم برای استخراج ( 4 کارت گرافیک که بریج شده اند ) اون وقت مصرف اینترنت به چه صورت هست؟

afshinh
January 27th, 2015, 11:50
سلام
لطفا سایتی معتبر برای آموزش و کار کردن با بیت معرفی کنید
ترجیحا فارسی و به روز باشه

Mr.Pouria
January 27th, 2015, 11:51
سلام

دوستان mining از کجا باید خرید کنیم؟

لطفا نحوه تهیه mining هم توضیح بدید
و اگر سخت افزاری بسیار قوی داشته باشیم برای استخراج ( 4 کارت گرافیک که بریج شده اند ) اون وقت مصرف اینترنت به چه صورت هست؟

مصرف اینترنت در روش ماینینگ خیلی کم هست !

شاید روزی 300 مگ در هر 24 ساعت استخراج !!

اما باید توجه داشته باشید که سخت افزار شما بعد از مدتی دیگه بلا استفاده میشه (فرسودگی به دلیل استفاده از حداکثر توان سخت افزار) همچنین به دلیل اینکه 4 گرافیک قدرت مند نیاز مند یک برد و پاور قدرت مند هست در نتیجه هزینه برق بالایی در ایران به خود اختصاصی میده و باید ببینید این هزنیه برق برای شما به صرفه هست در دراز مدت یا خیر !

حداقل باید 1/4 چیزی که در میارید صود باشه تا به صرفه باشه و اگه این صود به 3/4 کاهش پیدا کنه در دراز مدت ضرر بزرگی میشه زیرا سخت افزار شما فرسوده شده و شما نیاز به تعویض دارید اما به دلیل گران بودن سخت افزار و سود کم شما این امکان وجود ندارد !

alfavps.com
January 27th, 2015, 12:18
مصرف اینترنت در روش ماینینگ خیلی کم هست !

شاید روزی 300 مگ در هر 24 ساعت استخراج !!

اما باید توجه داشته باشید که سخت افزار شما بعد از مدتی دیگه بلا استفاده میشه (فرسودگی به دلیل استفاده از حداکثر توان سخت افزار) همچنین به دلیل اینکه 4 گرافیک قدرت مند نیاز مند یک برد و پاور قدرت مند هست در نتیجه هزینه برق بالایی در ایران به خود اختصاصی میده و باید ببینید این هزنیه برق برای شما به صرفه هست در دراز مدت یا خیر !

حداقل باید 1/4 چیزی که در میارید صود باشه تا به صرفه باشه و اگه این صود به 3/4 کاهش پیدا کنه در دراز مدت ضرر بزرگی میشه زیرا سخت افزار شما فرسوده شده و شما نیاز به تعویض دارید اما به دلیل گران بودن سخت افزار و سود کم شما این امکان وجود ندارد !
مشکلی بابت برق نیست
سیستم برق خورشیدی و بادی داریم و کل برق مصرفی 10 خانوار یک شهرک از این روش تامین میشه
و در اونجا فضای زیادی برای اینکار دارم
برق هم انقدری اضافه هست که بشه حداقل 10 تا همچین سیستمی راه اندازی کرد
فقط این مصرف اینترنت بیشترش دانلود هست یا اپلود؟
مثلا میتونیم اگر دانلود باشه یک اینترنت های وب 8 مگ بگیریم و به راحتی ازش جواب بگیریم

سخت افزار هم اگر شرایط محیطی خوب باشه حداقل 2 سال به خوبی کار میکنه
اگر ممکنه کمی توضیح بدید برای mining ها مثلا توی یک ماه با سخت افزار زیر فکر میکنید چه مقدار استخراج داریم؟
GPU :4x Asus GTX 690-4GD7
Cpu : Core i7-5960X
Ram : 64GB DDR4
SSD: 512GB
Main : ASUS - RAMPAGE V EXTREME

ممنون میشم جواب بدید خیلی وسوسه شدم اینکارو شروع کنم

Mr.Pouria
January 27th, 2015, 12:26
مشکلی بابت برق نیست
سیستم برق خورشیدی و بادی داریم و کل برق مصرفی 10 خانوار یک شهرک از این روش تامین میشه
و در اونجا فضای زیادی برای اینکار دارم
برق هم انقدری اضافه هست که بشه حداقل 10 تا همچین سیستمی راه اندازی کرد
فقط این مصرف اینترنت بیشترش دانلود هست یا اپلود؟
مثلا میتونیم اگر دانلود باشه یک اینترنت های وب 8 مگ بگیریم و به راحتی ازش جواب بگیریم

سخت افزار هم اگر شرایط محیطی خوب باشه حداقل 2 سال به خوبی کار میکنه
اگر ممکنه کمی توضیح بدید برای mining ها مثلا توی یک ماه با سخت افزار زیر فکر میکنید چه مقدار استخراج داریم؟
GPU :4x Asus GTX 690-4GD7
Cpu : Core i7-5960X
Ram : 64GB DDR4
SSD: 512GB
Main : ASUS - RAMPAGE V EXTREME

ممنون میشم جواب بدید خیلی وسوسه شدم اینکارو شروع کنم

متعصفانه نمیتونم دقیق بهتون پاسخ بدم برای پاسخ دقیق لطفا یک شماره وایبر یا یاهو ای پی اعلام کنید تا باهاتون تماس بگیرم و برای این کار راهنمایی های بیشتری کنمتون ...

وایبر باشه بهتره چون یکم من با یاهو مشکل دارم بعضی وقت ها آنلاین نیمشه !

iamsecret
February 10th, 2015, 04:55
دوستان با این سخت افزارهای معمولی چند ساله که نمیشه ماینینگ پر سود کرد
من اینجا چند اصطلاح میگم خودتون سرچ کنید بقیه اش رو پیدا کنید در ضمن در وب فارسی چیز خاص بدردبخوری در این مورد پیدا نمیکنید . بیت کوین ماینینگ ماه به ماه سخت افزارهاش پیشرفت میکنن پس بیخودی دنبال کارت گرافیک و این جور سخت افزارها نباشید این سخت افزارها برای ماینینگ بیت کوین فقط شوخیه .
اگر میخواید در ایران ماینینگ کنید باید از خارج حالا هر جور که شده asic بخرید این رو سرچ کنید
bitcoin mining asic
و باید توجه داشته باشید با اوضاع وحشتناک difficulty شبکه بیت کوین
این رو سرچ کنید
bitcoin mining difficulty
الان فقط asic هایی شمارو به سود میرسونن که بالای 3 تراهش تولید کنن این لینک ها رو ببینید

https://www.youtube.com/watch?v=IUbzpcLBNo8
GAW Miners Offers ASIC Bitcoin and Litecoin Mining Hardware (http://www.gawminers.com/)
Bitcoin Mining Hardware - ASIC Bitcoin Miner - Butterfly Labs (http://www.butterflylabs.com/)
https://bitcoin.stackexchange.com/questions/9219/what-is-the-difference-between-kh-s-mh-s-and-gh-s
این شد داستان ماینینگ که اصطلاحا بهش میکنن solo mining
این لینک هم برای اینکه اصطلاحات رو بدونید
Bitcoin glossary - CoinDesk (http://www.coindesk.com/information/bitcoin-glossary/)
حالا بحث بعدی اینه که چطور پول asic ندیم و همچنین پول برق و خرابی سخت افزار . راهی که بعد از تحقیقم متوجه شدم چیزی شبیه وی پی اس خودمونه
یعنی اینکه مثلا برای دو سال یک دستگاه asic کرایه کنیم در امریکا و مثلا دستگاه برامون ۴۰۰ گیگاهش در ثانیه تولید کنه و هر روز به حساب بیت کوینمون پول واریز بشه پس راه حل bitcoin cloud mining هست که شما یک کلاد کرایه میکنید مثلا دوسال و مثلا ۶۰۰ دلار میدید برای فلان قدر هش و بیت کوین دریافت خواهید کرد . برای اطلاعات بیشتر همین عبارات رو به انگلیسی در گوگل سرچ کنید . الان شرکت های خوبی وجود دارند برای cloud mining . فقط توجه داشته باشید چون ممکنه یکدفعه یک دیتاسنتر ماینینگ از راه برسه این difficulty شبکه بیت کوین میره بالا بنابراین مثلا ۸۰ دلار در ماه که با ایکس هش تولید میشده در تاریخ ایگرگ بعد از بالا رفتن دیفیکالتی ممکنه ۶۰ دلار در بیارید در ماه بعد پس ذوق زده نشید و یک ماه حداقل تحقیق کنید بعد پول برای کلاد ماینینگ بدید . دیفیکالتی رو از لینک زیر ببینید و تاریخ ها رو مقایسه کنید بعد با bitcoin mining calculator حساب کنید اوضاع چجوری میشه . اوضاع خوبی نیست حتما . فقط زمانی میتونید سودی کنید که بالای ۳ تراهش ماینینگ رو شروع کنید . اینها فقط الان درست هستند ۶ ماه دیگه کسی اینجارو خوند شاید ۳ تراهش هم چیزی نباشه :)) موفق باشید :)
https://bitcoinwisdom.com/bitcoin/difficulty
https://alloscomp.com/bitcoin/calculator