PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویرایش php.ini و باز نشدن صفحه ی اصلی در سرور مجازی

Come4All
July 28th, 2010, 10:03
با سلام ... شاید عنوان مطلب رو که ببینید بگید به این قسمت ربطی نداره ... ولی به نظر من مربوط به این قسمته .

حالا مشکل ...
من یه اسکریپت تو سرور مجازی که سیستم عاملش centOS هستش آپلود کردم ... اسکریپت آپلود سنتر بود .
وقتی می خواستم آپلود کنم یه پیغام خطا می داد که می گفت PHP به شما اجازه ی آپلود فایل بیشتر از 2M رو نمی ده ... من رفتم تو سایت مرجع اون آپلودر ... اونجا گفته بود که تو php.ini باید قسمت Upload_max_file_size رو باید ویرایش کنی و از 2M بیشترش کنی ... من با دستور find از طریق ssh تو سرور گشتم و هرچی فایل php.ini بود رو مقدار Upload_max_file_size رو اضافه کردم ... بعدش سرور رو یه reboot دادم و از وقتی که سرور اومده بالا دیگه صفحه ی اول سایت که همون آپلودر بود باز نمی شه ... و تو موزیلا یه صفحه ی سفید نشون داده میشه !
سرویس ftp برقراره و همچنین ping داریم ... Kloxo هم بدون مشکل باز می شه ... ولی صفحه ی اول رو هرچیزی که توش می ذاری نشون نمی ده ... !
حتی دانلود هم نمیشه کرد !
مشکل چی می تونه باشه ؟
سرویس خاصی رو باید چک کرد ؟

باز هم طولانی شد ... شرمنده ... خواستم توضیحاتم کامل باشه !

Talahost.Com
July 28th, 2010, 11:24
می شه php.ini رو بذارید؟

Come4All
July 28th, 2010, 11:58
می شه php.ini رو بذارید؟

متاسفانه الان محل کارم هستم و اینجا پورت 22 بسته اس ... نمی تونم به سرور وصل شم !

Khashayar
July 29th, 2010, 14:02
kloxo یک قسمت تو مدیریتش داره از همون جا ssh بت میده ....

من فکر می کنم اشتباها php handler رو خراب کردی ...

چون میگی اصلا باز نمیشه ...

این هیچ ربطی به خود max upload size نداره