PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سئو سایت

amir-best
January 23rd, 2015, 13:42
با سلام
من یک سایت دانلود فیلم وردپرسی دارم که وی آی پی هم هست وروردی فعلی در حدود 800 ای پی هست بازدید کننده تا 1500 ای پی - درخواست سئوی سایت رو دارم با قیمت مناسب و بدون بک لینک - سایت هم بطور میانگین هفته ای 1 بار ف-ی-ل میشه - عجله هم ندارم که در عرض 10 روز ( که نشدنی هم هست) مثل بعضی دوستان که میگن میتونیم بیاریم بالا سایتو سئو کنید- 1 بار هم 3- 4 ماه پیش به یکی از سئو کاران دادیم که سئو کنن و 350 تومن هم هزینه کردیم که پولمونو ریختیم دور -سایت هم 5000 مطلب یا همون فیلم داره که سایت کوچکی هم نیست و تقریبا 1 سال میشه که راه انداختیم- حالا با این مواردی که ذکر شد از دوستانی که تخصص، وقت و پاسخگویی کافی و مناسبی در این مورد دارن به ای دی یاهو بنده پی ام بدن (یا پیام خصوصی بدن )تا جزییات بیشتر رو مطرح کنم - و حداقل 2 - 3 مورد سایت خوب در زمینه فیلم که سئو انجام دادن رو بعنوان نمونه کار معرفی کنند.با تشکر

ای دی یاهو : bestdlmovie

TN Projects
January 23rd, 2015, 13:55
با درود و احترام.
لطفا موارد تکمیلی رو جهت بررسی ارسال کنید.
موفق باشید.

mask-online
January 23rd, 2015, 23:23
با سلام خدمت شما
سئو توسط بک لینک بصورت موقت است و توصیه نمی شود
با توجه به هیتلرینگ توسط وبمستر امکان تغییر دامنه وجود دارد
با توجه به شرایط فعلی شما زمان مورد نیاز حداقل 2 ماه می باشد
آدرس سایت جهت بررسی اعلام بفرمایید

pedrami
January 24th, 2015, 20:10
سلام دوست عزیز

لطفا اسم سایتت رو بده یک آنالیز کنیم که بتونیم جزئیات دقیق تری بگیم

اما فکر کنم برای شما در مرحله اول سایتت رو باید بهینه کنیم و قالب هم در صورت امکان یک تغییراتی بدیم.
بعد نقشه سایت و وب مسترت باید کلا تغییراتی توش ایجاد بشه .... و در عرض 1 الی 2 ماه هم گوگل پلاس در حدود 5 تا 10 هزار برات جمع کنیم ...

بک لینک هم، هدف مند بدون اسپم کمک بالایی تو رتبه سایتت می کنه ... اما اگه علاقه ای به این کار ندارید که هیچ مسئله ای نیست

باز سوالی بود در خدمتم

twohost
January 24th, 2015, 20:21
تو یاهو پیام دادم

medianet
January 24th, 2015, 20:25
سلام و عرض ادب

پیشنهاد میدم سئو سایت خود را به افراد با تجربه بدین تا دچار ضرر نشید !

شخصی پیشنهاد می شود از همه لحاظ در مورد تخصص خود آشنایی دارد و کاملا حرفه ای هست
بهمراه مشاوره رایگان

آقای علی خضرائی
اکسپرت سئو | سئو و بهینه سازی سایت (http://expertseo.ir/)

با تشکر

amir-best
January 25th, 2015, 13:19
با تعدادی از دوستان صحبت شد که به غیر از 2 - 3 مورد باقی به نتیجه ای نرسید . چون یک بار سئو کردیم و به نتیجه ای نرسیدیم محتاط شدیم و نمیخوایم که وقت و هزینمون دوباره به هدر بره . در طی 2 روزی که تاپیک زدیم همه جور مورد دیدیم ( از کار کردن روی سایت به مدت 10 روز تا 1 ماه و قیمت 80 تومن تا 800 تومن که تناقض زیادی دارن و انتخاب رو برای ما سخت کرده) از دوستانی که با سئو کاران خوبی در زمینه سئوی سایت فیلم کار کردن و نتیجه ی مناسب گرفتن میخوایم که این افراد رو معرفی کنن با تشکر

hasanazizi
January 26th, 2015, 01:58
با سلام خدمت شما دوست عزیز
دوست عزیز اگر واقعا میخوایهید پیشرفت داشته باشید میتونید با ما در تماس باشید
به لینک در امظا رجوع کنید
باور کردنی نیست خدماتی که ما ارائه میدیم
درضمن نمونه کار انلاین موفق نیز داریم با ما در تماس باشید
موفق و پیروز باشید

rezaardi
January 26th, 2015, 17:52
پیغام خصوصی چک شود

amir-best
January 27th, 2015, 14:11
با تشکر از دوستانی که مشارکت کردند. کار سئو به سایت 20tarh.com سپرده شد امیدواریم که با ایشون همکاری خوبی داشته باشیم