PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای تهیه گیفت کارت(خیلی مهم و ضروری)؟؟؟

hassan_shahi
January 23rd, 2015, 18:46
سلام به تمام دوستان عزیز

میخوایم گیفت کارت رو به صورت مستقیم و بدون واست تهیه کنیم لطفا بگید چطور میشه گیفت کارت رو به صورت مستقیم تهیه کرد؟؟؟

و آیا میشه گیفت کارت رو شارژ کرد یا باید هر بار یه گیفت کارت جدید تهیه کنیم؟؟؟

- - - Updated - - -

دوستان کسی نمیدونه باید چیکار کنیم؟؟؟؟

medianet
January 23rd, 2015, 19:15
توی انجمن پرشین تولز خیلی از افراد هستند که این کار رو با هزینه ی خیلی کمی انجام میدن ، پیشنهاد میدم اونجا هم یه سر بزنید
با تشکر

hassan_shahi
January 24th, 2015, 16:39
ائنجا هم درخواست دادم اما متاسفانه کسی جوابی نداد خیلی عجیبه واقعا کسی نمیدونه باید چیکار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

yourhosting
January 24th, 2015, 17:20
تاجایی که میدونم گیفتکارت(بخصوص ایتونز) دو نوع هست یکی فیزیکی و یکی مجازی.گیفت های مجازی که میتونید از خود اپل بگرید با قیمت اصلی اما اجاز ی فروش اون رو ندارید و اگر بفروشید اپل ای دی طرف و گیفتکارتش بلاک میشه و پس مجبورید گیفت کارت های فیزیکی تهیه کنید حالا چه از خارج وارد کنید یا از عمده فروش ها بخرید

موفق باشید

vpsgroups
February 1st, 2015, 00:16
سلام به تمام دوستان عزیز

میخوایم گیفت کارت رو به صورت مستقیم و بدون واست تهیه کنیم لطفا بگید چطور میشه گیفت کارت رو به صورت مستقیم تهیه کرد؟؟؟

- - - Updated - - -

اگر خواستین ما گیفت کارت یورویی براتون به صورت فیزیکی می تونیم بخریم البته اسکن می کنیم دوطرف اش رو و تحویل میدیم خود کارت پست نمی کنیم اما اصل کارت فیزیکی هست اطلاعات بیشتر خواستین تو سایت ما که در امضا هست تیکت کنید چند از دوستان خرید داشتن راضی بودن خاصی معرفی می کنم سوال کنید

petshelt
February 7th, 2015, 04:39
سلام به تمام دوستان عزیز

- - - Updated - - -

.
.
من میتونم براتون تهیه کنم.
اگر مایل بودید پیام خصوصی بفرستید در خدمتتون هستم
.
سپاس