PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازی امن و بدون دردسر با پشتیبانی قوی

lordsepid
January 22nd, 2015, 12:17
سلام
من تا حالا چند جا سرور مجازی داشتم و متاسفانه سطح خدمات شدیدا ضعیف بوده. البته ممکنه توقع من بالا باشه ولی آخرین جایی که بودم توی دو هفته اخیر دوبار خاموشی 8 ساعته سرور کانادا داشت (به گفته خودش) و هر چند روز یکبار هنگ کردن کلی به شکلی که مجبور به ریبوت میشدم. آخرین دسته گلشون هم پاک کردن سرور بکاپ تضمینی بود که خودشون بهم داده بودن، اونم بدون اخطار و بی دلیل. و این تازه بهترین گزینه ای بود که تا حالا داشتم اونم با هزینه 160 هزار تومان در ماه.
الان دیگه خسته شدم و یک سرور مجازی خوب میخوام که اینقدر اذیت نکنه و بتونم با خیال راحت سایت ها رو بذارم روش و نگران این نباشم که صبح پاشم سرور خوابیده باشه.

مصرف منابع توی سایت های من بالاست و 6 سایت رو روی سرور مجازی مدیریت میکنم. در مورد مصرف مگاهرتزی نپرسید چون هر چی سعی کردم نتونستم بفهمم چقدر مصرف دارم چون فروشنده به من مشخصات سی پی یو نداده بود و آمار فقط درصدی نشون میداد. ولی آخرین سرور من با 3 گیگ رم ظاهرا مصرف رمش روی صد درصد بود اونم یکسره. حالا یا اون سرویس دهنده واقعا بهم 3 گیگ نداده بوده و آمار الکی میداده یا واقعا مصرفم همینقدر بالاست.
من مشکلی برای هزینه کردن تا 200 هزار تومن یا بیشتر هم ندارم و از طرفی فقط سرور مجازی میخوام نه ریسلر نه سرور اختصاصی. بعلاوه کانفیگ امنیتی برام مهمه چون سابقه حمله داشتم. اینطور که توی این تالارها دیدم ظاهرا سرورهای رداستیشن و ovh به لحاظ سخت افزار امنیتی قوی هستند.

با این شرایط سرتونو درد نیارم، موارد مورد نیاز من :
1- یک سرور مجازی خارج از ایران برای مدیریت تعداد متغیر سایت (فعلا 6 مورد) با قابلیت اضافه شدن آی پی اختصاصی برای هر سایت (به تعداد نیاز) و هارد اس اس دی (حداقل 60 گیگ) و رم حداقل 6 گیگ و cPanel به همراه پنل مدیریتی جامع از سایت سرویس دهنده.
2- یک فضای 50 گیگ "مجزا" (با امکان ارتقاء در آینده) برای بارگزاری فایل (عمدتاً فایل های ویدیویی) با پهنای باند نامحدود بدون پنل مدیریتی ، (فقط دسترسی FTP) به همراه سرویس بکاپ گیری روزانه سرویس دهنده (مسئولیت پذیری در مقابل فایلها برام مهمه).
3- یک فضای 50 گیگ "مجزا" برای ذخیره بکاپ های روزانه از سایت ها بدون پنل مدیریتی ، (فقط دسترسی FTP).

--- هزینه حدود 250 ماهیانه ---

ممنون میشم راهنمایی کنید :-*
با تشکر
قاسمی

RoobinaServer
January 22nd, 2015, 12:21
سلام
من تا حالا چند جا سرور مجازی داشتم و متاسفانه سطح خدمات شدیدا ضعیف بوده. البته ممکنه توقع من بالا باشه ولی آخرین جایی که بودم توی دو هفته اخیر دوبار خاموشی 8 ساعته سرور کانادا داشت (به گفته خودش) و هر چند روز یکبار هنگ کردن کلی به شکلی که مجبور به ریبوت میشدم. آخرین دسته گلشون هم پاک کردن سرور بکاپ تضمینی بود که خودشون بهم داده بودن، اونم بدون اخطار و بی دلیل. و این تازه بهترین گزینه ای بود که تا حالا داشتم اونم با هزینه 160 هزار تومان در ماه.
الان دیگه خسته شدم و یک سرور مجازی خوب میخوام که اینقدر اذیت نکنه و بتونم با خیال راحت سایت ها رو بذارم روش و نگران این نباشم که صبح پاشم سرور خوابیده باشه.

مصرف منابع توی سایت های من بالاست و 6 سایت رو روی سرور مجازی مدیریت میکنم. در مورد مصرف مگاهرتزی نپرسید چون هر چی سعی کردم نتونستم بفهمم چقدر مصرف دارم چون فروشنده به من مشخصات سی پی یو نداده بود و آمار فقط درصدی نشون میداد. ولی آخرین سرور من با 3 گیگ رم ظاهرا مصرف رمش روی صد درصد بود اونم یکسره. حالا یا اون سرویس دهنده واقعا بهم 3 گیگ نداده بوده و آمار الکی میداده یا واقعا مصرفم همینقدر بالاست.
من مشکلی برای هزینه کردن تا 200 هزار تومن یا بیشتر هم ندارم و از طرفی فقط سرور مجازی میخوام نه ریسلر نه سرور اختصاصی. بعلاوه کانفیگ امنیتی برام مهمه چون سابقه حمله داشتم. اینطور که توی این تالارها دیدم ظاهرا سرورهای رداستیشن و ovh به لحاظ سخت افزار امنیتی قوی هستند.

1- یک سرور مجازی خارج از ایران برای مدیریت تعداد متغیر سایت (فعلا 6 مورد) با قابلیت اضافه شدن آی پی اختصاصی برای هر سایت (به تعداد نیاز) و هارد اس اس دی (حداقل 60 گیگ) و رم حداقل 6 گیگ و cPanel به همراه پنل مدیریتی جامع از سایت سرویس دهنده.
2- یک فضای 50 گیگ "مجزا" (با امکان ارتقاء در آینده) برای بارگزاری فایل (عمدتاً فایل های ویدیویی) با پهنای باند نامحدود بدون پنل مدیریتی ، (فقط دسترسی FTP) به همراه سرویس بکاپ گیری روزانه سرویس دهنده (مسئولیت پذیری در مقابل فایلها برام مهمه).
3- یک فضای 50 گیگ "مجزا" برای ذخیره بکاپ های روزانه از سایت ها بدون پنل مدیریتی ، (فقط دسترسی FTP).

با تشکر
قاسمی

با سلام و احترام

آیپی محدود هست شما تقریبا چند آیپی نیاز دارید ؟ الان برای شروع 6 آیپی میخواهید ؟

چرا از ایران استفاده نمیکنید ؟ مصرف ترافیک حدودی چه قدر هست ؟ دایرکت ادمین مورد نیاز نیست ؟

هاست وب،سرور مجازی،سرور اختصاصی،ثبت دومین،هاست بکاب،سرور تیم اسپیک،فلش چت - روبینا سرور ((هاستینگ سجادیه)) (http://www.Roobinaserver.ir)

باتشکر

ourweb
با سلام اگر تا هزینه 200 هزارتومان میتوانید هزینه کنید یک افر خوب برای شما داریم با ما در ارتباط باشید در یاهو yd : milade_m@yahoo.com

morgoet
سلام خدمت شما
سرور مجازی با هارد 6 گیگابایت ماهانه 80.000 تومان قابل ارائه میباشد
هر 50 گیگابایت فضای بک آپ معادل 10.000 میباشد
XVPS | سرور مجازی | سرور اختصاصی| میزبانی وب| ثبت دامنه (http://www.xvps.ir)
021-77485724
yahoo : xvpsir

Arna
January 22nd, 2015, 12:27
سلام
سرویس مورد نظر شما قابل ارایه س. جهت اطمینان شما و رضایت سرویس به طور یکماه بدون دریافت هزینه داده میشه . پس از تایید هزینه ها رو پرداخت کنید.هم سرور بک آپ به صورت ftp و هم تنظیمات امنیتی شما در همان بدو شروع انجام میشه .

lordsepid
January 22nd, 2015, 12:29
سلام
روبینا سرور عزیز بابت سوالاتتون :
بازدیدهای من خارج از ایران هست و بازدید ایران برام چندان کاربردی نیست. بعلاوه فعلا 5 آی پی هم کفایت میکنه ولی ممکنه به مرور زمان بیشتر بشه و نمیخوام به مشکل بخورم. فقط سی پنل میخوام نه پنل های دیگه. ترافیک هم ممکنه در مجموع فعلا 2 تا 3 هزار بازدید در روز باشه ولی قطعا خیلی سریع بیشتر میشه.

- - - Updated - - -

لطفا اطلاعات تون رو کامل بدید. من زیاد اینور و اونور مشاوره و صحبت کردم. همینجا اطلاعات دقیقی که مد نظرتون هست رو بدید ممنون میشم.
مشخصات سرورها ، دیتاسنتر ها ، مشخصات سخت افزاری و امنیتی و غیره
ممنون

Yas-Host
January 22nd, 2015, 12:32
سلام

قبل از ارسال پست توضیحات در پشتیبانی آنلاین خدمت شما ارسال گردیده است.

یاس آی تی میزبانی وب ، میزبانی پر بازدید ، سرور مجازی ، کانفیگ سی پنل - میزبانی وب ، میزبانی کلاد لینوکس ، سرور مجازی ، سرور نیمه اختصاصی ، ن (http://yasit.ir)

پیروز باشید

pardishosting
January 22nd, 2015, 13:05
با سلام

سرورهای ایسلند ارائه می دیم و المان
هر دو اینها خوب و عالی هستند (لااقل سرویس هایی که ارائه می دیم)
اما سرورهای ایسلند بسیار پرقدرت و با کارایی بالا هستند و سرور های HP
روی هر سرور حداکثر در بدترین حالت 8 کاربر میزبانی می شوند.
با شرایط درخواستی شما و 6 گیگ رم و + لایسنسی سی پنل ماهانه 280 ارائه می دیم.

پردیس هاستینگ | هاست - خرید هاست - هاست لینوکس وارز - سرور مجازی اختصاصی (http://www.pardishosting.com)

سرور های المان با شرایط شما ماهانه 250 + لایسنس سی پنل
دو فضای بک آپ و ... هم شامل می شوند.

در ضمن 8 سال سابقه کار داریم و از نظر کیفیت در سطح بالایی سرویس ها ارائه می شند.
با توجه به اینکه روی هر سرور کاربران کمی وجود دارند فشار و اختلال در کمترین حد ممکن خواهد بود.
سرویس ها با مجازی ساز Vmware هستند و اورسل هم ابدا نخواهید داشت.

در صورت تمایل با ما تماس بگیرید.
ارسال درخواست - PardisHosting Customer Portal (http://www.portal.pardishosting.com/submitticket.php?step=2&deptid=6)

marketvps
January 22nd, 2015, 13:47
سرور اختصاصی بگیرید دست خودتون باشه و منابع کاملا اختصاصی
Intel E5462 32GB 2x1TB
E5462 2.8 Ghz Quad Core
32GB RAM
2x1TB SATA
/29 IPv4 Addresses
Free IP KVM loan on request
10TB Bandwidth - Gigabit Port
Rent to Own - 12 payments
Off Lease Refurbished
Unmanaged
Remote Reboot Tool
Automated OS Install Tool
ESXi 5 Evaluation Mode ( + $10.00 USD)
مشاوره:09019071003

190,000تومان ماهانه

اگر سرور مجازی میخواید
سبد خرید - مارکت وی پی اس (http://www.marketvps.com/cart.php?gid=2)

vps 8192
رم: 8192 مگابایت

هارد: 400 گیگابایت

سی پی یو: 4000مگاهرتز

پورت :1 گیگابایت

پهنای باند:نامحدود

مشاوره:09019071003

72,000تومان ماهانه

سبد خرید - مارکت وی پی اس (http://www.marketvps.com/cart.php?gid=1)

id: marketvps

09019071003

تضمین برگشت وجه در صورت نارضایتی

novin-web
January 22nd, 2015, 13:54
سلام

دوست عزیز با این بودجه شما میتونیدیک سرور اختصاصی تهیه کنید
ولی اگر سرور مدیریت شده نیاز دارید این افر هست

افری که شما می خواهید در سایت ما موجود هست :

سی پی یو: 6Core x 1200 Mhz
رم: 10 گیگ
هارد: 2000 گیگ
پورت: 1 GBps نا محدود
کلیه کانفیگ ها رایگان انجام میشه. (VIP لینک،نصب سی پنل، کلیه کانفیگ های و .... )
سی پنل رایگان
دایرکت ادمین رایگان
ماهانه: 180 تومان

پلن های سرور مجازی (http://www.novinhost.org/index.php/vps/%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D9%84%DB%8C%D8%B3.html)

فروش ویژه رم 1 گیگ ماهانه 25 تومان

سفارش (http://www.novinhost.org/client/cart.php?gid=4)

-------------------------------------------------------------------------------------------------
برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد :

تیکت : ارسال درخواست (http://www.novinhost.org/client/submitticket.php)
تلفن شرکت: فروش (66015891-021) - فنی (66913139-021) داخلی 103
موبایل: 3715950-0937
وایبر: 09213601063
ایمیل :admin@novinhost.org
یاهو : novinhost
------------------------------------------------------------------------------------------------
نمای کلی از شرکت و کارکنان نوین هاست (http://www.novinhost.org/index.php/%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA.html)
دارای نماد اعتماد
تا 24 ساعت بک مانی
کیفیت شعار نیست

www.denaserver.com
January 22nd, 2015, 16:29
سلام
سرویس درخواستی شما با بودجه خواسته شده قابل ارائه می باشد
جهت هماهنگی های لازم با ما در ارتباط باشید

mobinhost.in
January 22nd, 2015, 19:31
من پاسخی جامع بتون می دهم تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید

اولا در آلمان با حدود 200 تومان بهترین سرور می توانید با هارد اس اس دی به صورت کاملا اختصاصی تهیه کنید و روش یک سرور نصب بشود و تمام منابع به صورت کاملا اختصاصی تعلق گیرد
برای مدیریتش هم اگر وارد هستید که خوبه ولی اگر نیاز داشتین می توانیم با هم بررسی و به ما واگدار کنید

اگر المان مد نطر نیست پیشنهاد ما رد استیشن هست
اگر به صورت اختصاصی می خواهید حدود 400 باید هزینه کنید ولی برای وی پی اس با حدود 200 یک سرور بسیار عالی با هارد اس اس دی با حدود 10 گیگ رم و 4000 مگا هرتز سی پی یو می توانیمم بتونن ارائه کنیم با پورت 1 گیگ و تضمین شده

باز هم موضوع مدیریت سرور بخشی خارج از ارائه سرور و منابع هست
دوست من اگر تمایل دارید برای مشاوره تماس بگیرید تا دقیق خدتتون توضیحات داده شود

66573866

منتظری

LIAN2
January 22nd, 2015, 19:55
سلام و عرض ادب
اگر از دیسک SSD صرف نظر کنید امکان ارائه سرور مجازی با به همراه فضای بکاپ اختصاصی و همینطور بکاپ گیری منظم از خود سرور مجازی مقدور است.

پلان های ما: http://datapardaz.ir/خرید-سرور

javadezati
January 22nd, 2015, 20:57
سلام
با ما در تماس باشید
پیشنهاد بسیار خوبی برای شما داریم
فوق العاده ویژه
با تشکر

zartosht
January 22nd, 2015, 22:40
سلام

با تشکر
قاسمی

درود بر شما ،

جناب فاسمی ،

از دیتاسنتر OVH همراه با Firewall سخت افزاری قدرت مند در مقابل DDOS همراه با کانفیگ رایگان تظمین امنیت از طرف سرور ، در 2 کشور فرانسه و کانادا میتوانم به شما سرور مورد نظر را ارائه بدم .

اطلاعات Anti DDos

Anti-DDoS: Our anti-DDoS solutions - OVH (http://www.ovh.ie/anti-ddos/)

سرور مورد نظر شما دارایه پردازش گر های 3.4 گیگاهرتزی ( 8 هسته واقعی ) بدون محدودیت ارائه خواهد شد .

100 گیگ فضای Backup رایگان نیز برای شما در نظر گرفته ایم .

میزان رم : 8 گیگ

میزان هارد دیسک 1 عدد هارد دیسک intel 120 SSD به صورت اختصاصی .

جهت کسب اطلاعات بیشتر :

09396335231

آیدی یاهو :

M-zartosht@att.net

پشتیبانی - وی دی اس پارسه (http://vdsparse.ir/crm)

aligoli
January 23rd, 2015, 02:34
سلام

با تشکر
قاسمی

شرایط شما به صورت کامل قابل درک است، بسیاری از مشتریان ما مشکلات شما را داشتند.
منابع واقعا اختصاصی و خرید از یک شرکت با وجدان کاری بالا در این زمان کمیاب است.

برای مورد اول :

Hetz-6 - Ram : 4096 MB - HDD : 500 GB
CPU : Intel(R) Core(TM) i7-4770 2 Core 4000 Mhtz | Bandwidth : Unlimited | Port : 1 Gbit/s with 200 Mbit/s guaranteed | IP : 1 | OS : Custom| Uptime : 99.99%

ماهانه 100 هزار تومان
سبد خرید - سرور مجازی آلمان Hetzner (http://www.my.hezarnevis.ir/cart.php?gid=31)

ما برای شما نصب، کانفیگ و انتقال می دهیم و پس از 24 ساعت در صورت عدم رضایت فاکتور را پرداخت نکنید.

برای مورد دوم :

برای این کار باید و بهتر است یک سرور مجازی تهیه فرمایید. ( با تخفیف )

Hetz-2 - Ram : 512 MB - HDD : 40 GB
CPU : Intel(R) Core(TM) i7-3770 1 Core 600 Mhtz | Bandwidth : Unlimited | Port : 1 Gbit/s with 200 Mbit/s guaranteed | IP : 1 | OS : Custom| Uptime : 99.99%

ماهانه 20 هزار تومان
سبد خرید - سرور مجازی آلمان Hetzner (http://www.my.hezarnevis.ir/cart.php?gid=31)

برای مورد سوم :

سرور مجازی از لوکیشن دیگر بهتر است. ( با تخفیف )

Dac-US-2 - Ram : 512 MB - HDD : 40 GB
CPU : Intel Xeon E3-1230 V3 1 Core 600 Mhtz | Bandwidth : Unlimited | Port : 1 Gbit/s with 100 Mbit/s guaranteed | IP : 1 | OS : Custom| Uptime : 99.99%

ماهانه 20,000 هزار تومان
سبد خرید - سرور مجازی آمریکا Dacentec (http://www.my.hezarnevis.ir/cart.php?gid=126)

lordsepid
January 23rd, 2015, 14:05
از همه عزیزان ممنونم که پیشنهادات عالی رو ارائه دادند.
من در حال بررسی پیشنهادات هستم و ان شاالله پس از نتیجه گیری، خرید رو انجام میدم.
باز هم از اینکه وقت گذاشتید و درخواست من رو مطالعه کردید سپاسگزارم.
:)

asrhosting
January 23rd, 2015, 14:40
سلام

با تشکر
قاسمی

سلام .
سرور زیر رو می تونیم بهتون ارائه کنیم :
سی پی یو : 8 هسته .
رم : 20 گیگابایت
هارد : 2 ترابایت اختصاصی ( sata 6gbps )
پهنای باند : نامحدود
سیستم عامل : Ceontos 6.6 64bit .
کنترل پنل : سی پنل
آی پی : 1 ( قابل افزایش تا 10 آی پی )
پورت ارتباطی : 1 گیگابیت .

$ ماهیانه با هزینه لایسنس سی پنل : 199 هزار تومان .

تحویل 8 ساعت پس از پرداخت .
هر آی پی اضافه 11 هزار تومان و پرداخت به صورت یک بار هست .

اعضا - عصر هاستینگ (http://billing.asrhosting.com) .
09136298914

Regika
January 23rd, 2015, 14:41
سلام
میتونید از هایبرید سرورهای ما استفاده کنید:

* فروش ویژه * سرورهای اختصاصی و هایبرید از 29 دلار در ماه! (http://www.webhostingtalk.ir/f11/130594/#post1235053)

CPU : Quad Core Intel® Xeon® Processor 4 x 2.26GHz
Memory : 8GB DDR3 ECC Registered Memory
Hard Drive : 500GB SATA Enterprise Hard Drive
Uplink Port : 1Gbps Uplink
Bandwidth : 3TB Premium Bandwidth
IP Address : One Usable IP Address
Security : 2 Line Hardware Firewall Rules

tizparvaz
January 24th, 2015, 03:14
با سلام
آماده ارائه خدمات به شما هستیم هر گونه سوالی داشته باشید از طریق گفتگو آنلاین میتونیم پاسخگوی شما باشیم
خرید سرور مجازی سیستم عامل دلخواه و بالاترین کیفیت سرور (http://irwebco.com/vps)

shetab
January 24th, 2015, 10:44
سلام

از هلند با بهترین ممکن در خدمتتون هستیم

* رم: 5 گیگ
* هارد: 100 گیگ SATA3 Enterprise 128MB cache (بسیار نزدیک به SSD)
* پردازنده: 4 هسته 2.26GHz بدون محدودیت
* پورت: 1 گیگ اختصاصی - 1000Mbps گارانتی شده
* قیمت: 108700 تومان

برای مشاهده تست سرعت دانلود و هارد لطفا به تاپیک فروش مراجعه کنید

http://www.webhostingtalk.ir/f15/131632/

http://www.shetabrayan.com/vds-nl.php

serverhaa
January 24th, 2015, 11:57
سلام ميتونيم با منابع اختصاصي و پشتيباني قوي و بهترين نوع كانفيگ در خدمت شما باشيم

لطفا پلن هاي ما را در اين صفحه ببينيد ‌:

سبد خرید - Serverhaa (http://serverhaa.com/secure/cart.php?gid=2)

اگر خواستيد تخفيف هم ميتونيم بديم و يا اگر پلن خاص ديگه اي مد نظرتون بود بفرمائيد ...