PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعریف پکیچ و اتصال به یوزر در WebsitePanel

ezatpanah
January 22nd, 2015, 09:41
سلام دوستان
میشه لطفا راهنمایی کنید که توی WebsitePanel چطوری میتونم برای یک یوزر دومین فعال کنم...
الان نمیدونم چطوری میتونم دومین این یوزر رو اتصال بدم به پکیچ و یوزر
من با دایرکت ادمین کار کردم..روالش رو میدونم...اما توی WebsitePanel خیلی گنگ هستش...
پیشاپیش سپاس

IranWebSv
January 22nd, 2015, 22:03
جهت ایجاد هاست برای هر دامنه بعد از ورود به کنترل پنل ابتدا باید برای دامنه مورد نظر یک Customer ایجاد کرد :
برای این کار ابتدا بر روی Creat Customer کلیک نمایید.
در مرحله بعد باید نام کاربری و رمز عبور برای customer خود ایجاد نمایید که بهتر است نام کاربری را نام دامنه انتخاب نمایید.و همچنین نام و نام خانوادگی و ایمیل نیز در همین قسمت قابل تنظیم است.
بعد از تکمیل بر روی Creat کلیک نمایید.
بعد از ساخت customer باید هاست مربوطه تنظیم گردد که برای این کار بر روی Creat Hosting Spaces کلیک نمایید.
این مرحله باید package و یا Plan از قبل تعریف شده را به وب سایت اختصاص دهید.
توجه داشته باشید که قسمت Creat Web Site , Creat FTP Account , Creat "Catch-All" Mail Account را فعال نمایید.

موفق باشید ; )

ezatpanah
January 24th, 2015, 10:36
جهت ایجاد هاست برای هر دامنه بعد از ورود به کنترل پنل ابتدا باید برای دامنه مورد نظر یک Customer ایجاد کرد :
برای این کار ابتدا بر روی Creat Customer کلیک نمایید.
در مرحله بعد باید نام کاربری و رمز عبور برای customer خود ایجاد نمایید که بهتر است نام کاربری را نام دامنه انتخاب نمایید.و همچنین نام و نام خانوادگی و ایمیل نیز در همین قسمت قابل تنظیم است.
بعد از تکمیل بر روی Creat کلیک نمایید.
بعد از ساخت customer باید هاست مربوطه تنظیم گردد که برای این کار بر روی Creat Hosting Spaces کلیک نمایید.
این مرحله باید package و یا Plan از قبل تعریف شده را به وب سایت اختصاص دهید.
توجه داشته باشید که قسمت Creat Web Site , Creat FTP Account , Creat "Catch-All" Mail Account را فعال نمایید.

موفق باشید ; )

ممنون از پاسختون
یوزر رو ساختم.. اما برای ساخت پلن به مشکل برخوردم...وقتی میخوام Plan Target رو انتخاب کنم...اسم سرورم که تو پنل myserver نمیاد! عکس زیر :
24801
با یوزر ریلسر لوگین هستم