PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از هاست نیم به جای آی پی برای چیز پی ان

rn4j1m1
July 27th, 2010, 23:58
سلام دوستان
برای استفاده از هاست نیم به جای آی پی چه باید کرد ؟ (میدونم قبلا بحث شده اما من باهاش مشکل دارم)
دومین اصلی روی یه سرور پارک شده که پنل kloxo روش نصب کردم حالا توی دی ان اس تمپلیت توی تمپلیت مربوط به اون دومین یه a رکورد اضافه کردم و آی پی چیز پی ان سرور رو دادم اما پینگ نمیشه !

---------- Post added at 11:58 PM ---------- Previous post was at 11:19 PM ----------

خوب یکی بیاد جواب منو بده لطفا :d

Talahost.Com
July 28th, 2010, 00:15
سلام
قبلا بحث شده سرچ کن

rn4j1m1
July 28th, 2010, 00:23
:-w
گفتم اون تاپیک رو خوندم ، هم میدونم چه باید کرد ، توی پست اول هم نوشتم که چه کار کردم اما نمیییییییییییییییییییشه

Sajad
July 28th, 2010, 01:05
چه مدت صبر کردید برای ست شدن ؟ هیچ جا پینگ نمیده ؟ مقدور هست آیپی + سابدامین رو بگید ؟

---------- Post added at 01:05 AM ---------- Previous post was at 12:45 AM ----------

سوال اول و دوم رو جواب بدید + مطمئن هستید a record رو درست حسابی تعریف کردید ؟

rn4j1m1
July 28th, 2010, 01:28
چه مدت صبر کردید برای ست شدن ؟ هیچ جا پینگ نمیده ؟ مقدور هست آیپی + سابدامین رو بگید ؟

یک روز ! خوب توی ایران این مشکلات رو دارید فکر نکتم توی دیتاسنتر ها هم کش سرور داشته باشیم :d (هیچ جا پینگ نمیشه) اطلاعات رو هم پ.خ شد

---------- Post added at 01:28 AM ---------- Previous post was at 01:05 AM ----------

F1 لطـــــــــــــــــــــــ فــــــــــــــــــــــا

Sajad
July 28th, 2010, 01:48
name server رو یه ریست بدید

rn4j1m1
July 28th, 2010, 02:55
نمیشه !
خیلی عجیبه !

1eng.ir
July 28th, 2010, 05:51
پنل هاستو بی خیال شو.
برو تو پنل دامین (البته اگه IR نیست) یه A رکورد بده به آی پی سرور v p n ...

vPsPersia.COM
July 28th, 2010, 08:36
کدام پنل امکان A Record میده ممد ؟ منظورت Child Name Server هست ؟

به نظر من یک child بساز ، بعد به مدیر سرورت بگو که برات یک DNS ZONE ادد کنه با اون CHIld و IP چیز میز پن سرور !

نظر ملت چیه ؟

rn4j1m1
July 28th, 2010, 11:12
کدام پنل امکان A Record میده ممد ؟ منظورت Child Name Server هست ؟

به نظر من یک child بساز ، بعد به مدیر سرورت بگو که برات یک DNS ZONE ادد کنه با اون CHIld و IP چیز میز پن سرور !

نظر ملت چیه ؟

DirectI

---------- Post added at 11:12 AM ---------- Previous post was at 11:10 AM ----------

پنل هاستو بی خیال شو.
برو تو پنل دامین (البته اگه IR نیست) یه A رکورد بده به آی پی سرور v p n ...

خوب فکر کنم اینجوری بعد نمیشه دومین رو جایی پارک کنم (name server ها رو باید روی dns های DirectI ست کنم)

1eng.ir
July 28th, 2010, 11:51
خوب فکر کنم اینجوری بعد نمیشه دومین رو جایی پارک کنم (name server ها رو باید روی dns های DirectI ست کنم)
هر A Record کار خودشو انجام میده.
domain.ext و www.domain.ext رو هر جا خواستی پارک کن. v*p*n.domain.ext هم بذارش واسه کارای v p n

---------- Post added at 11:51 AM ---------- Previous post was at 11:46 AM ----------

کدام پنل امکان A Record میده ممد ؟
اکثر کنترل پنلهای این امکانو میدن.
به جز nic.ir و offlinenic.com شاید nic.af هم نداشته باشه :d

منظورت Child Name Server هست ؟
خیر.