PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرمیشین تراوین

zagroswebhost
January 22nd, 2015, 00:02
باسلام سرور لینوکسی دایرکت ادمینی دارم
متسفا تراوین ورژن 4.2 روش نصب نمیشه برنامه نویس می گوید از پرمیشین ها است یادمه قبلا یک افزونه بود به جز mod_ruid2 که حل می کرد و تراوین 4.2 به راحتی نصب می شد می خواستم بیبن برای حل این مشکل باید چه اقدامی انجام بدم باتشکر

takpar7
January 22nd, 2015, 01:44
باسلام سرور لینوکسی دایرکت ادمینی دارم
متسفا تراوین ورژن 4.2 روش نصب نمیشه برنامه نویس می گوید از پرمیشین ها است یادمه قبلا یک افزونه بود به جز mod_ruid2 که حل می کرد و تراوین 4.2 به راحتی نصب می شد می خواستم بیبن برای حل این مشکل باید چه اقدامی انجام بدم باتشکر
سلام
سطح درسترسی خاصی نیاز نداره برای تراوین ماژول های زیر باید فعال باشه رو سرور

suPHP - gd2 - imap - mbstring - sockets - xml - xmlrpc - freetype - zlib - bcmath - calendar - ctype - ftp - domxml - iconv - mhash -sqlite - wddx-curl - zip - soap

اگه مشکلتون حل نشده ممکنه اسکریپت مشک لداشته باشه و یا شما درست نصب نکنید

zagroswebhost
January 22nd, 2015, 09:56
نه اینا درسته یک کد هست اونو بزنیم دیگه نصب میشه من خودم اسکریپت اختصاصی هست توی سرور قبلی زدیم درست شد و بقیه سرور ها الان روی سرور جدیدا یادم رفت یک کلمه هست میزنمش بعد دیگه مشکل پرمیشین برای نصب نداریم

takpar7
January 22nd, 2015, 20:41
نه اینا درسته یک کد هست اونو بزنیم دیگه نصب میشه من خودم اسکریپت اختصاصی هست توی سرور قبلی زدیم درست شد و بقیه سرور ها الان روی سرور جدیدا یادم رفت یک کلمه هست میزنمش بعد دیگه مشکل پرمیشین برای نصب نداریم

شاید منظورتون این کد هستش

ob_start();

تو بعضی هاست ها با قرار دادن این کد نصب به درستی انجام میشه