PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایجاد سرور بازی

Raymvnd
January 21st, 2015, 12:21
درود دوستان من...
من گیم نت دارم و دوستانم توی گیم نتم درخواست بازی آنلاین کردند و می خوان در شب بازی کنن...
آیا سرور بازی هست که بشه چند تا بازی آنلاین مانند کانتر و وارکرافت توش نصب کنم و به دوستانم خدمات ارائه کنم؟
آیا می توان توی بازی های آنلاین چند بار رمز ورود به بازی تولید کرد به دوستانم بفروشم و محدودیت زمانی رمز 3 ساعت باشد...
ممنون میشم جواب بدید...

isn
January 21st, 2015, 12:31
سلام دوست عزيز ؛ به نظر من به جاي اينكه پول سرور بديد و خودتون كانفيگ و ... كنيد
از سايت هاي گيمينگ ماهانه اجاره كنيد
الان ٢ - ٣ جا سرور match - pub - ... كانتر و ... ماهيانه مي دهند
اگر ادرس سايت ها رو خواستيد پيام بديد

ولي جالبه چون طرف مياد گيم نت تا انلاين بازي نكنه !!!
( lan )

Raymvnd
January 21st, 2015, 12:35
سلام دوست عزيز ؛ به نظر من به جاي اينكه پول سرور بديد و خودتون كانفيگ و ... كنيد
از سايت هاي گيمينگ ماهانه اجاره كنيد
الان ٢ - ٣ جا سرور match - pub - ... كانتر و ... ماهيانه مي دهند
اگر ادرس سايت ها رو خواستيد پيام بديد

ولي جالبه چون طرف مياد گيم نت تا انلاين بازي نكنه !!!
( lan )
نه می خوام سرور به دست خودم مدیریت بشه...به سایت ارائه های گمینگ اعتمادی ندارم...

shahinmq
January 21st, 2015, 12:40
به دلیل اینکه نیاز به اجرای چند بازی دارید ، سرور باید قوی باشه پس باید هزینه ی خیلی زیاد تری بکنید(برای منابع سخت افزاری و ترافیک ایران که گرون هم هست)

فکر نمی کنم کاربران گیم نتتون که بخوان آنلاین بازی کنند بیشتر از 20 نفر باشه ، درسته ؟

به گفته ی دوستمون فعلا از سایت های ارائه دهنده استفاده کنید بهتر هستش ، اگر هم تعداد افراد بیشتر هستش و مطمئن هستید که بازدهی مالی داره می تونید با جناب سجادیه (روبیناسرور) در ارتباط باشید

isn
January 21st, 2015, 12:49
دوست عزيز الان كف كفش براي بستن يك سرور خوب + حداقل ٢ بازي مثل كانتر ، cod ( پينگ پايين و بي لگ )
بايد ٤٠ تا ٥٠ تومن براي يك ماه خرج كنيد ( البته مثلا در كانتر فرض بر سرور پاب ٣٢ slot )
در صورتي كه الان سرور اماده match 18 slot از ١٢ تومن تا حدود ١٨ تومن است
حالا خود دانيد / موفق باشيد

Raymvnd
January 21st, 2015, 12:51
به دلیل اینکه نیاز به اجرای چند بازی دارید ، سرور باید قوی باشه پس باید هزینه ی خیلی زیاد تری بکنید(برای منابع سخت افزاری و ترافیک ایران که گرون هم هست)

فکر نمی کنم کاربران گیم نتتون که بخوان آنلاین بازی کنند بیشتر از 20 نفر باشه ، درسته ؟

به گفته ی دوستمون فعلا از سایت های ارائه دهنده استفاده کنید بهتر هستش ، اگر هم تعداد افراد بیشتر هستش و مطمئن هستید که بازدهی مالی داره می تونید با جناب سجادیه (روبیناسرور) در ارتباط باشید
حالا کلا 20 نفر باشه...این 20 نفر مثلا وارکرافت آنلاین بازی کنه سرور چقدر باید باشه؟ مگه پهنای باند زیادی مصرف می کنه؟
از سایت های گیمینگ بگیرم دیگه نمی تونم برای دوستانم محدودیت زمانی اکانت ایجاد کنم...
یه چیزی باشه بتونم مدیریت کنم...
آدرس روبیناسرور رو بدید...

shahinmq
January 21st, 2015, 12:57
ما قبلا سرور برای کانتر گرفتیم خیلی ترافیک مصرف می کرد و مجبور بودیم وقتایی که بازی نمی کنیم سرور رو خاموش کنیم(کلا 10 نفر بودیم باهم هماهنگ بودیم) با همین 10 نفر شاید روزی 6 ساعت بازی میکردیم اما ترافیک زیادی لازم بود.

البته فکر می کنم جناب سجادیه بهتون پنل snmp بده برای کنترل و مانیتورینگ سرورتون.

به هرحال یه براورد قیمت کنید ببینید کاربرانتون حاضرند به میزان مشخص هزینه کنند یا خیر.

موفق باشید

آدرس سایت روبینا سرور : هاست وب،سرور مجازی،سرور اختصاصی،ثبت دومین،هاست بکاب،سرور تیم اسپیک،فلش چت - روبینا سرور ((هاستینگ سجادیه)) (http://www.roobinaserver.ir/)

Raymvnd
January 21st, 2015, 12:58
دوست عزيز الان كف كفش براي بستن يك سرور خوب + حداقل ٢ بازي مثل كانتر ، cod ( پينگ پايين و بي لگ )
بايد ٤٠ تا ٥٠ تومن براي يك ماه خرج كنيد ( البته مثلا در كانتر فرض بر سرور پاب ٣٢ slot )
در صورتي كه الان سرور اماده match 18 slot از ١٢ تومن تا حدود ١٨ تومن است
حالا خود دانيد / موفق باشيد
حرف شما درست....حالا من سرور آماده رو گرفتم می تونم برای کاربران اکانت vip بازی با محدودیت زمانی توی سرور آماده ایجاد کنم؟

09302078847
February 20th, 2015, 12:20
درود دوستان من...
من گیم نت دارم و دوستانم توی گیم نتم درخواست بازی آنلاین کردند و می خوان در شب بازی کنن...
آیا سرور بازی هست که بشه چند تا بازی آنلاین مانند کانتر و وارکرافت توش نصب کنم و به دوستانم خدمات ارائه کنم؟
آیا می توان توی بازی های آنلاین چند بار رمز ورود به بازی تولید کرد به دوستانم بفروشم و محدودیت زمانی رمز 3 ساعت باشد...
ممنون میشم جواب بدید...

درود
دوست عزیز اگه خواتی ایدی یاهو ات رو برام توی خصوصی بفرست تا براتون توضیحات لازم رو بدم