PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای درامد از نت(سرباز!)

zaldron
January 20th, 2015, 14:50
با سلام به همه

دوستان بنده سربازم و یکروز درمیون میام خونه و نیاز دارم یه درامدی داشته باشم
ازتون راهنمایی میخوام که چندتا راهی که میتونم ی درامد کوچکی داشته باشمو بگید
خودم دوست دارم مثل قبل سایت بزنم اما رو موضوعش موندم و نمیدونم چه سایتی الان جواب میده
ممنون میشم یکم کمکم کنید

chatsaz
January 20th, 2015, 14:54
الان هر سایتی فقط با سرمایه زیاد جواب میده

zaldron
January 20th, 2015, 14:56
الان هر سایتی فقط با سرمایه زیاد جواب میده
یعنی با سرمایه کم و از پایه نمیشه شروع کرد و سخته ؟

yourhosting
January 20th, 2015, 14:57
ایده داشته باشید! اگر کسی ایده ای داشته باشه که پول هم توش باشه نمیاد به شما بگه!(دوستانه بهت گفتم!)
میتونید سایت فیلم موزیک و ... بزنید که البته خرج هم داره اوایل کار یا اینکه در زیمنه هاستینگ فعالیت کنید(البته اینطور که داره مثل قارچ این شرکت ها زیاد میشه بازهم نیاز به بازاریابی و خرج زیادی داره - توهین به کسی نباشه-)
موفق باشید

zaldron
January 20th, 2015, 15:00
ایده داشته باشید! اگر کسی ایده ای داشته باشه که پول هم توش باشه نمیاد به شما بگه!(دوستانه بهت گفتم!)
میتونید سایت فیلم موزیک و ... بزنید که البته خرج هم داره اوایل کار یا اینکه در زیمنه هاستینگ فعالیت کنید(البته اینطور که داره مثل قارچ این شرکت ها زیاد میشه بازهم نیاز به بازاریابی و خرج زیادی داره - توهین به کسی نباشه-)
موفق باشید
این رو که صدرصد قبول دارم کسی ایده ای داشته باشه خودش اجرا میکنه !
خودم تو فکر سایت خارجی بودم اما دردسرش زیاده .
هاستینگ که هم وقت زیادی میخواد برای پشتیبانی و... که من همیشه نیستمو پادگانم
با این شرایط انگار باید رو بیارم به سایت موزیک و فیلم و تفریحی :| درسته ؟

ali269
January 20th, 2015, 15:02
سایت و سرور بزنین هم سرمایه میخواهد هم باید وقت کامل داشته بای مشتری نمیتونه یک روز صبر کنه که بیایی نت ببینی مشکل چیه :|

ccirco
January 20th, 2015, 15:04
هر سایتی بزنید می تونید با ایمیل مارکتینگ معروف و معرفیش کنید

zaldron
January 20th, 2015, 15:05
سایت و سرور بزنین هم سرمایه میخواهد هم باید وقت کامل داشته بای مشتری نمیتونه یک روز صبر کنه که بیایی نت ببینی مشکل چیه :|تو کار سرور و هاستیگ اره اصلا با شرایط من نمیشه وارد شد اما سایت رو فک میکنم میشه روش کار کرد

yourhosting
January 20th, 2015, 15:07

همون فیلم و موزیک خوب هست اما میدونید که اینجور سایت ها کم نیستن و باید خیلی تلاش کنید تا معروف بشید و نیاز به زمان زیادی داره(البته روش هایی هم هست که سریع بالا بیاید اما خارج از بحث هست..)
موفق باشید

پ.ن: بیشتر سعی کنید در زمینه که میدونید استعدادشو دارید فعالیت کنید تا موفق بشید

alikamanak
January 20th, 2015, 15:09
بنده هم با نظر دوستمون موافقم... شما یه روز که بیکاری بشین ببین چه ایده پولسازی به ذهنت میرسه... آیا ایده منطقیه!!!؟ اگر دیدی منطقی و شدنیه, یه تحقیق کن ببین کسی تا حالا ردشو گرفته ؟ اگر گرفته, آیا موفق شده یا نه !!؟ اگر موفق شده بگرد ببین رمز موفقیتش چی بوده. اگر موفق نشده ببین چرا موفق نشده و آیا خودت میتونی تو اون کار پیشرفت کنی.... البته کار نشد نداره.
( چه موفق تو موفقی شد :دی)

mohammadali3517
January 20th, 2015, 15:09
سلام
دوست عزیز میتونین چت روم بزنین و همونجور که گفتن با ایمیل مارکتینگ بالا بیارینش
البته بازم یه سرمایه اولیه میخواد....

TN Projects
January 20th, 2015, 15:11
با درود و احترام.
برای یک کسب و کار، اگر اون بازار اشباه شده باشه باید هم در زمینه هم خبره باشید و هم سرمایتون مناسب باشه - و اگر هنوز کسی انجام نداده باید حداقل یکی از این دوتا رو داشته باشید : یا دانش فنی کافی - و یا سرمایه که بتونید از نیروهای دیگه استفاده کنید و از ایدتون بهره برداری کنید.
خب طبیعتا با توجه به موارد که ذکر کردین کار اشباه شده رو نمیتونید انجام بدین.
کارهایی که کسی انجام نداده و یا کم هست در حال حاضر و میتونه خوب جواب بده نیازمند : دانش فنی کافی و سرمایه هست - که تقریبا باز هم میشه گفت باید بیخیال سرمایه بشید در اینجا و به فکر دانش فنی باشید .
دانش فنیتون در چه زمینه ای و در چه حده تا با توجه به اون کار پیدا کنید.
اما یک نکته خیلی مهم : اگر شما دانش فنی دارید یا ندارید سعی کنید مدام ارتقاش بدین و خودتون به فکر باشید چون معمولا به ندرت پیش میاد کسی اینجور ایده ها رو بگه ... و این تاپیکها با توجه به وضعیت موجود پاسخ نداره معمولا.
پیشنهاد بنده : دانش فنیتون رو کاملا تا حدی که میتونید بالا ببرید و خودتون شروع به ایده پردازی کنید و وقتتون رو با موارد بیهوده و یا دست کم ، کم اولویت تلف نکنید.
موفق باشید.

zaldron
January 20th, 2015, 15:23
با درود و احترام.
برای یک کسب و کار، اگر اون بازار اشباه شده باشه باید هم در زمینه هم خبره باشید و هم سرمایتون مناسب باشه - و اگر هنوز کسی انجام نداده باید حداقل یکی از این دوتا رو داشته باشید : یا دانش فنی کافی - و یا سرمایه که بتونید از نیروهای دیگه استفاده کنید و از ایدتون بهره برداری کنید.
خب طبیعتا با توجه به موارد که ذکر کردین کار اشباه شده رو نمیتونید انجام بدین.
کارهایی که کسی انجام نداده و یا کم هست در حال حاضر و میتونه خوب جواب بده نیازمند : دانش فنی کافی و سرمایه هست - که تقریبا باز هم میشه گفت باید بیخیال سرمایه بشید در اینجا و به فکر دانش فنی باشید .
دانش فنیتون در چه زمینه ای و در چه حده تا با توجه به اون کار پیدا کنید.
اما یک نکته خیلی مهم : اگر شما دانش فنی دارید یا ندارید سعی کنید مدام ارتقاش بدین و خودتون به فکر باشید چون معمولا به ندرت پیش میاد کسی اینجور ایده ها رو بگه ... و این تاپیکها با توجه به وضعیت موجود پاسخ نداره معمولا.
پیشنهاد بنده : دانش فنیتون رو کاملا تا حدی که میتونید بالا ببرید و خودتون شروع به ایده پردازی کنید و وقتتون رو با موارد بیهوده و یا دست کم ، کم اولویت تلف نکنید.
موفق باشید.

تشکر میکنم از توضیحاتتون
والا تخصص انچنانی ندارم اما کارای هاستینگ و سرور رو تا حدود خیلی زیادی بلدم و قبلا خیلی دنبالشو گرفتم اما با شرایطو سرمایم همخونی نداره
قبلا مدیر یکی از اولین سایت های اندروید بودم که خیلی وقته واگذار کردمو تو اینترنت زیاد نبودم اما در کل سایت داریو خوب بلدم و راههای رشد و بالا کشیدن سایتو کم و بیش بلدم

moalax
January 20th, 2015, 19:11

با سلام

چه میزان سرمایه دارید دوست عزیز ؟

TN Projects
January 20th, 2015, 19:18
تشکر میکنم از توضیحاتتون
والا تخصص انچنانی ندارم اما کارای هاستینگ و سرور رو تا حدود خیلی زیادی بلدم و قبلا خیلی دنبالشو گرفتم اما با شرایطو سرمایم همخونی نداره
قبلا مدیر یکی از اولین سایت های اندروید بودم که خیلی وقته واگذار کردمو تو اینترنت زیاد نبودم اما در کل سایت داریو خوب بلدم و راههای رشد و بالا کشیدن سایتو کم و بیش بلدم
اگر کار هاستینگ رو میتونید بصورت حرفه ای دنبال کنید دوتا پیشنهاد براتون دارم : 1- اگر میتونید با چند نفر از افراد هم با سرمایه و هم دانش فنی و بصورت تیمی (البته اینجا افراد بسیار مهمه که متاسفانه معمولا خیلی کم افراد مطمئن پیدا میشه) کار کنید و پایه کارتون محکم باشه و مدیریت شده پیش برید خب مطمئن باشید در بلند مدت نتیجه میگیرید اگر سه چهار سالی در این انجمن مشاهده کرده باشید میبینید خیلیها موقتن !!! و فقط پایدارها میمونن و مورد دوم : 2- درخواست کار بدین اگر کمی آموزش در این انجمن بزارین معمولا استخدام میشید :) چیزی که خیلی خیلی کم بهش توجه میشه.

در مورد سایتهای دیگه سعی کنید همون اول سرویس اسپانسری گیر بیارید که نیاز به سرمایه نباشه یا حداقل باشه و دیگه صرفا تلاش و دانشتون برای اون کار میمونه که اگر اراده کنید شک نکنید میتونید و ناامیدتون صرفا بخاطر حالت روحیه که ممکنه در حال حاضر داشته باشید.

shahinmq
January 20th, 2015, 19:21
سلام.

تخصصتون چیه ؟

چه میزان سرمایه داری ؟

zaldron
January 20th, 2015, 20:19
با سلامچه میزان سرمایه دارید دوست عزیز ؟دیگه زور اخرم یه تومن

- - - Updated - - -

اگر کار هاستینگ رو میتونید بصورت حرفه ای دنبال کنید دوتا پیشنهاد براتون دارم : 1- اگر میتونید با چند نفر از افراد هم با سرمایه و هم دانش فنی و بصورت تیمی (البته اینجا افراد بسیار مهمه که متاسفانه معمولا خیلی کم افراد مطمئن پیدا میشه) کار کنید و پایه کارتون محکم باشه و مدیریت شده پیش برید خب مطمئن باشید در بلند مدت نتیجه میگیرید اگر سه چهار سالی در این انجمن مشاهده کرده باشید میبینید خیلیها موقتن !!! و فقط پایدارها میمونن و مورد دوم : 2- درخواست کار بدین اگر کمی آموزش در این انجمن بزارین معمولا استخدام میشید :) چیزی که خیلی خیلی کم بهش توجه میشه.در مورد سایتهای دیگه سعی کنید همون اول سرویس اسپانسری گیر بیارید که نیاز به سرمایه نباشه یا حداقل باشه و دیگه صرفا تلاش و دانشتون برای اون کار میمونه که اگر اراده کنید شک نکنید میتونید و ناامیدتون صرفا بخاطر حالت روحیه که ممکنه در حال حاضر داشته باشید.ممنون از جوابت درمورد شراکت که فکر نکنم بشه چون خیری توش ندیدم هیچوقت همیشه اخرش دردسره
استخدام با این شرایط من بنظرت کسی قبول میکنه یروز درمیون براش کار کنم ؟

TN Projects
January 20th, 2015, 20:47
ممنون از جوابت درمورد شراکت که فکر نکنم بشه چون خیری توش ندیدم هیچوقت همیشه اخرش دردسره
استخدام با این شرایط من بنظرت کسی قبول میکنه یروز درمیون براش کار کنم ؟
مورد اول رو میشه بصورت سرمایه گذاری و یکسری موارد که تقریبا مثل شراکت در سهامه اگر از تقسیم بندی میترسید این مورد رو پیشنهاد میدم ... حالا اگر این رو تمایلی داشتید میتونم بیشتر در مورد جزئیاتش توضیح بدم.
در مورد استخدام بصورت ریموت در خیلی از مواقع بله : اگر کارهای طراحی و برنامه نویسی و کانفیگ بلد باشید در خیلی از موارد امکانش هست! و حتی خودتون میتونید پروژه بصورت خصوصی هم بگیرید و حتی برای استخدام بصورت حضوری با این شرایط مشاهده کردیم. - اما اگر میخواید پشتیبانی به عهده بگیرید این حرف زدن در موردش سخته و نمیتونم نظری بدم.

zaldron
January 20th, 2015, 20:53
مورد اول رو میشه بصورت سرمایه گذاری و یکسری موارد که تقریبا مثل شراکت در سهامه اگر از تقسیم بندی میترسید این مورد رو پیشنهاد میدم ... حالا اگر این رو تمایلی داشتید میتونم بیشتر در مورد جزئیاتش توضیح بدم.در مورد استخدام بصورت ریموت در خیلی از مواقع بله : اگر کارهای طراحی و برنامه نویسی و کانفیگ بلد باشید در خیلی از موارد امکانش هست! و حتی خودتون میتونید پروژه بصورت خصوصی هم بگیرید و حتی برای استخدام بصورت حضوری با این شرایط مشاهده کردیم. - اما اگر میخواید پشتیبانی به عهده بگیرید این حرف زدن در موردش سخته و نمیتونم نظری بدم.راستش ترجیح میدم درامدم کمتر باشه اما شریک نداشته باشم ! در این حد بد دیدما!!برنامه نویسی و طراحیو در حد رفع نیاز بلدم حرفه ای نیستم اما کانفینگ رو بلدم و زبانمم خوبه

M-Sadeghi
January 20th, 2015, 22:48
برای در آمد از سایت حداقل باید یک سال باید زحمت بکشی تا بیای بالا

taksis
January 20th, 2015, 23:06
سر بسته بگم
خزه همه چی درومده.هیچی نیست که شما داخل گوگل سرچش کنی و میلیون ها سایت ایرانی دربارش باز نکنه.درباره هر چیزی هزارتا سایت هست
بقول دوستان باید ایده داشته باشید.
با این اوضاع،شما باید یه گروه دویست نفره رو تشکیل بدی بشینید دست جمعی فکر کنید به یک ایده برسید:))آیا بشه آیا نشه

marketvps
January 21st, 2015, 18:17
چیز پی ان بفروش !! ولی حداقل باید پول 1 سرور داشته باشی و 1 هاست و دامین و 1 تبلیغغات اولییه !!

یا نویسندهه سایت ها بشو بهتره ! 1 روز که هستی بییشتر کار کن پست بزار که 1 روز نیستی جبران بشه

amirpub
January 22nd, 2015, 11:26
سلام
مگه فروش v پی ان غیر مجاز نیست؟؟
مگه (حداقل) از طریق درگاه پرداخت نمیشه پیگیری کرد فروشنده v پی ان کیه؟

hotler
January 22nd, 2015, 11:35
سلام
مگه فروش v پی ان غیر مجاز نیست؟؟
مگه (حداقل) از طریق درگاه پرداخت نمیشه پیگیری کرد فروشنده v پی ان کیه؟

نه عزیزم خیالت راحت اونقدر دارن میفروشن که به من و شما که روزی 100 تومن بفروشیم نمیرسه که بیان خوشحالیمون رو ازمون بگیرن.
نمونه بارز v pnoder یا v pnix ببینید روزی 2 میلیون داره در میاره که الان لینک یک گوگل با کلمه خرید v pn هستند.
برو بفروش عزیزم خیالت راحت.
ولی پولش حروم هست که اینم به اعتقادات و وجدان طرف برمیگرده.

psfa
January 22nd, 2015, 11:40
نه عزیزم خیالت راحت اونقدر دارن میفروشن که به من و شما که روزی 100 تومن بفروشیم نمیرسه که بیان خوشحالیمون رو ازمون بگیرن.
نمونه بارز v pnoder یا v pnix ببینید روزی 2 میلیون داره در میاره که الان لینک یک گوگل با کلمه خرید v pn هستند.
برو بفروش عزیزم خیالت راحت.
ولی پولش حروم هست که اینم به اعتقادات و وجدان طرف برمیگرده.

کجا نوشته فروش چیز پی ان حرامه؟
آیه ای چیزی در موردش هست؟ :-?

hotler
January 22nd, 2015, 11:46
کجا نوشته فروش چیز پی ان حرامه؟
آیه ای چیزی در موردش هست؟ :-?

حتماً باید آیه باشه ؟
شما خودت یک سبک و سنگین بکنی متوجه میشی حرام هست.
شما دیدن فیلم هاس مستهجن رو اگر حروم بدونی یا رفتن به سایت های مستهجن ، که این مورد در قرآن و روایات ذکر شده.
شما داری راه گناه رو باز میکنی و زمینه گناه رو برای فرد فراهم میکنی !
نمیدونم ما جماعت تا کی میخوایم خودمون رو گول بزنیم!!!

shinsilvers
January 22nd, 2015, 11:49
حتماً باید آیه باشه ؟
شما دیدن فیلم هاس مستهجن رو اگر حروم بدونی یا رفتن به سایت های مستهجن ، که این مورد در قرآن و روایات ذکر شده.

سلام
برادر مگه هر کی وی * ان می خره برای استفاده از اینطور سایت ها هست؟
مثل چاقو هست !
با چاقو هم می تونی آدم بکشی هم می تونی جون یک نفر رو نجات بدی .
خدا اختیار برای همین داده !
اگه بخوایم اینطور فکر کنیم باید اینترنت هم حرام باشه ! چون اونم به قول شما باید یه نوعی زمینه ساز بوده !

™LEO
January 22nd, 2015, 11:53
سلام
مثل چاقو هست !
اگه بخوایم اینطور فکر کنیم باید اینترنت هم حرام باشه ! چون اونم به قول شما باید یه نوعی زمینه ساز بوده !
+1

psfa
January 22nd, 2015, 12:07
حتماً باید آیه باشه ؟
بهتره تاپیک این دوستمون رو منحرف نکنیم و اگه بحثی هست تو پ.خ انجام بشه
البته استارتر عزیز به نظر من هم تو کار چیز پی ان نرین چون اگه بد شانس باشین میگیرنتون ، خیلی ها رو هم گرفتن و ازشون جریمه های سنگینیم گرفتن
اما در رابطه با فرمایشات شما
این دوستمون خوب گفتن
پس شمایی که داری از اینترنت استفاده میکنی و کسی که داره به شما میفروشه هم داره کاره حرام انجام میده چون میشه با نت فیلم مستهجن نگاه کرد
همین طور ویدئو
کامپیوتر
پلیر دی وی دی
موبایل
همه و همه حرام هستن و خریداران و فروشندگان این وسائل کافر
درسته؟
حق با شماست نمیدونم ما جماعت تا کی میخوایم خودمون رو گول بزنیم

hotler
January 22nd, 2015, 12:22
سلام
مثل چاقو هست !

بله ، بسیار عالی ولی این نکته رو هم مد نظر داشته باشید که :
در ایران هنوز جا نیفتاده که از ابزاری که در اختیارشون قرار داده میشه استفاده درست بکنن. و اکثراً از وی پی ان استفاده نادرست میکنن.

amirpub
January 22nd, 2015, 13:09
دوست عزیز
از من میشنوی کار شک دار انجام نده!
حیف آرامش خواب شبت که بخواد با استرس این چیزا از بین بره

voipsky
January 22nd, 2015, 13:21
راهکار درآمدزایی برای شما :
راهکار شماره یک :
یه سرور اختصاصی اجاره کن
سرور بفروش ماهانه 5هزار تومن (این راه رو پیشنهاد میکنم حتما تا آخر سربازیت نشده پولدار شدی)
هاستینگ هم رایگان بذار کنار سرور پنج تومنی ها که ملت راغب بشن سرور بخرن :64:

راهکار شماره دو :
اگر تهران هستی یه موتور تهیه کن و مسافرکشی کن اگر زرنگ باشی راحت بین 100هزار تومن تا 200هزار تومن درآمدت میشه
توی پیک موتوری 70 تا 150 هزار تومن.
راهکار دوم یه کم خطرناکه البته به جای کیبور و موس ، فرمون موتور جایگزین میشه به جای مانیتور هم میتونی کیلومتر موتور رو نگاه کنی تازه بعضی از موتورها نمایشگر دنده هم دارن (جلل خالق)

راهکار شماره سه :
اگر بابات ماشین داره بهش بگو یه روز درمیون قرض میده ؟
اگر برنامه ردیف بود برو سر کوچه به تاکسی سرویس محلتون مراجعه کن و داستان رو تعریف حتما بگو من معرفی کردم راجع به وب هاستینگ تاک و سرور های 5تومنی هم تعریف کن بگو بعضی ها مثل چی توز 20% پفک بیشتری روی سرور میذارن.
دم فرودگاه هم خوبه وایسی درآمدش خوبه.
مزایای راهکار سوم اینه که خرج ماشین و بنزین پای باباته و توی فقط پول درمیاری. سرمایه هم نکردی.

دوستان سرور 5 تومنی و ده تومنی با قمه خیر برداشتن سمت من.
فرارررررررررررررررررررررر رر:-ss:-ss

zagroswebhost
January 22nd, 2015, 14:52
بازی آنلاین

yourhosting
January 22nd, 2015, 15:28
هرکاری میکنی بکن اما ....pn نفروش!
من اوایل با همین کار شروع کردم , یوزرام به 200تا نرسیده (6ماه بعد از شروع) از فتا مازندارن تلفن کردن و ....
درسته همه مردم استفاده میکنن پولشم خوبه , اگر کسی هم اشنا داشته باشه ماهی بالا 200میلیون درامد داره اما کلا دنبال کاری برو بقول دوستان که شب راحت سرتو رو بالشت بزاری!

Ider
January 22nd, 2015, 19:40
دوستان منم مشکل مثل همینه. تمایل دارم تو ضمینه وب هاستینگ و سرور کار کنم. اما من مشکلم اینه که صبح ها میرم خدمت و ظهرا برمیگردم و از طرفی تجربه زیادی تو این ضمینه ندارم.
کسی رو میخوام که اول کار تو راه انداختنش کمک کنه و تو ضمینه جواب دادن به تیکت ها وقتی که من خدمتم کمکم کنه.
ایا این ممکنه ؟

amirpub
January 23rd, 2015, 02:40
دوست عزیز
شما در چه زمینه ای تجربه دارید؟

nima73
January 23rd, 2015, 03:22
درود
باید ایده جدیدی داشته باشید که با وقت شما جور باشه مثلا زمان هایی که نیستید
دوستی داشتم که تو کار فیلم و سریال تبحر داشت ولی این اومد ایده جدیدی را برای خودش پیاده کرد ، فیلم های مستند را از ماهواره و با کارت های dvb ضبط میکنه و بعد انکود و کم حجم کردن اونها را آپلود میکنه و هر لینک را هم دو هزار تومان میفروشه ip را هم محدود کرده با وجود این قیمت زیاد و تا جایی که من میدانم بالای 60 هزار تومان روزانه درامد داره در حالی که هزینه سرور و هاستش خارق العاده پایین هست چون فایل زیادی نداره ( 600 گیگابایت ) ، جالب اینجاست که بیشتر وقت ها خانه نیست و وقتی خانه نیست فایل ها را میزاره برای آپلود ... ( خواستید خصوصی آدرس سایتش را هم بهتون میدم ) شما هم میتونید همچین کاری یا مشابه این کار را انجام بدید

Ider
January 23rd, 2015, 09:01
دوست عزیز
شما در چه زمینه ای تجربه دارید؟
سلام دز زمینه برنامه نویسی در اکثر زبان ها، راه انداختن وب سایت، زبانم خوبه