PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال ابتدایی در مورد اکانتینگ

aminarab17
January 19th, 2015, 18:44
سلام دوستان، من هیچ تخصصی در زمینه اکانتینگ ندارم و صرفا می خوام با چند پرسش یه دیدگاه کلی نسبت به شبکه و اکانتینگ پیدا کنم. (راستش از کسی هم توقع آموزش ندارم، فقط جواب سوال های من داده بشه تا به یه جمع بندی کلی برسم)

فرض می کنیم پنج کامپیوتر داریم که شبکه هستند

یک سرور و چهار کلاینت، سیستم عامل سرور CentOS می باشد و سیستم عامل کلاینت ها ویندوز 7. حالا فرضاً اگر 10 مگابیت اینترنت به سرور وصل باشد و بخواهیم به هر کلاینت دو مگابیت اینترنت با حجم محدود 10 گیگ در ماه بدهیم، امکانش وجود دارد؟! بعنی با سیستم اکانتینگ می تونیم این کار رو بکینم؟

اگر بله

کلاینت ها برای اتصال به اینترنت سرور باید یوزر و پسورد وارد کنند؟!

اگر بله

اینترنتی که شرکت های اینترنتی مثل آسیاتک ارائه می کنند به همین شکل است؟ یعنی مثلاً نمایندگی آسیاتک کرج حجم گسترده ای از اینترنت را دریافت می کند و به وسیله سیستم اکانتینگ آن را تقسیم و به مشتریان ارائه می کند؟

هدف کلی ام اینه که بفهمم دقیقاً این شرکت های اینترنتی چی کار می کنن توی شرکتشون :d

007
January 20th, 2015, 01:51
س
جواب سوال اول و دوم شما بله است
ولی برای نمایندگی ها بدین شکل نیست.
نمایندگی اسیاتک کرج حجمی رو خریداری نمیکنه
به سیستم اکانتینگ مرکزی وصل میشه و مشترک رو معرفی میکنه و شرکت مخابرات خط رو رانژه میکنه و دفتر
نمایندگی فقط یوزر پسورد مشترک رو از پنل دریافت میکنه و مودم رو کانفیگ میکنه و دراختیار مشترک قرار میده
و فقط پورسانت ماهانشو می گیره و حجم خریداری نمیکنه و بفروشه!

ali269
January 20th, 2015, 02:23
برای اینکار برنامه اکامنیمگ 2 نوع است و نرم افزارهای گوناگون
اکامتینگ رایگان و پولی که هزینه برای اکانتیمگ فارسی است و رایگان همه انگلیسی و اید مسلط باشید

phoneix
January 21st, 2015, 23:38
برای اینکار برنامه اکامنیمگ 2 نوع است و نرم افزارهای گوناگون
اکامتینگ رایگان و پولی که هزینه برای اکانتیمگ فارسی است و رایگان همه انگلیسی و اید مسلط باشید
دیکته = 0

عزیزم یه خورده توی تایپ دقت میکردی بهتر نبود ؟؟;)