PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : whmcs یا cms اختصاصی

p8mlx
January 18th, 2015, 16:34
چرا whmcs ، چرا cms (اسکریپت) اختصاصی نه؟

twohost
January 18th, 2015, 16:41
با سلام
دوست عزیز whmcs هم رایگانه و هم اوپن سورسه و افزونه های زیادی داره
و برای تازه کار ها هم مناسبه و امکاناتشم نسبتا خوبه
ولی اسکریپت اختصاصی هم قیمتش زیاده و هم امکانتی که میخوای باید پول خرج کنی و تا جایی که من میدونم یک اسکریپت برای هاستینگ رو کمتر از 3 میلیون طراحی نمی کنند و برای این قیمت امکانات محدودی دارن و بعضی اوقات اوپن سورس نیستن
بخاطر همین whmcs بهتره

LIAN2
January 18th, 2015, 16:46
با سلام
ولی اسکریپت اختصاصی هم قیمتش زیاده و هم امکانتی که میخوای باید پول خرج کنی و تا جایی که من میدونم یک اسکریپت برای هاستینگ رو کمتر از 3 میلیون طراحی نمی کنند و برای این قیمت امکانات محدودی دارن و بعضی اوقات اوپن سورس نیستن
بخاطر همین whmcs بهتره
سلام

WHMCS رایگان هست؟
Get WHMCS | WHMCS (http://whmcs.com/order/)

اوپن سورس؟
Opensource یا متن باز یعنی فایل های داخل برنامه قابل تغییر و مشاهده باشند که در WHMCS اینطور نیست ، تمام فایل های با IonCube کد شده هستند.

WikiService
January 18th, 2015, 16:53
با سلام
بخاطر همین whmcs بهتره
سلام

دوست عزیز whmcs یک سیستم تجازی هست که بصورت کد شده ارائه میشه ( نه رایگان هست نه متن باز )

استارتر محترم بهتره نیازهاتون رو هم عنوان کنید تا اساتید بتونند بهتر راهنمایی کنن

!MihanIt!
January 18th, 2015, 17:28
دوست عزیز برزگ ها هم با whmcs کار می کنند پس مشکلی نداره

twohost
January 18th, 2015, 18:19
با سلام
تو ایران که رایگانه (نال شدس) و خیلی ها هم دارن از نال شده ها استفاده میکننید و در ضمن اگه منظور من از اوپن سورس اسن نبود که فایل هاش کد شده نیشت منظورم این بود که میتونید براش افزونه بنویسید و ازش استفاده کنید مانند افزونه های.یارسال پیامک (بخاطر این که نتونستم منظورمو بفهمونم متاسفم ازتون معذرت میخوام)
به نظرم برا تازه کار ها بهتره از این هستش که پول زیادی خرج کنند

MersadRezvani
January 18th, 2015, 21:01
سلام
خب اگر شما از لحاظ مالی مشکلی ندارین میتونین به درخواست و نیاز خودتون بدین اسکریپت اختصاصی براتون بنویسن !
ولی اگر به این صورت امکانش نیست ، از Whmcs که یا نسخه پولی یا که نسخه نال شده استفاده کنین

shahinmq
January 18th, 2015, 21:10
به نظر من هردو می تونه هم خوب باشه و هم بد ! حالا چرا ؟

whmcs باید هزینه لایسنس بدید ، اوپن سورس نیست ، علاوه بر امکانات خوبی که داره یک سری امکانات اضافی هم داره که ممکنه خیلی ها اصلا از اون استفاده ای نکنند و همچنین شما برای رفع نواقص(مثل نقص امنیت و یا امکانات) باید منتظر بروز رسانی ها باشید.

اما

اسکریپت اختصاصی بسیار هزینه بر هستش،معمولا با اون هزینه ی زیادی که می کنید باید اوپن سورس باشه ، امکانات اضافی بدرد نخور در اون موجود نیست و فقط امکاناتی که شما به اون نیاز دارید در اون وجود داره و بر اساس نیاز شما ساخته شده ، همچنین درصورت بروز هرگونه ایراد یا مشکل مانند whmcs نباید منتظر بروزرسانی باشید بلکه برنامه نویس اون سیستم وظیفه داره مشکل شمارو برطرف کنه.

موفق باشید

vahab00
January 18th, 2015, 21:55
ببینید بیاید دیدمون رو یکم عوض کنیم
شما گفتی چرا whmcs ؟
چرا اختصاصی نه ؟
حالا من ازتون یک سوال میپرسم جوابتون هست .
شما تا چه زمان امکان هزینه کردن و دسترسی به نویسنده سیستم اختصاصی رو دارید ؟
بله whmcs هزارن طراح و دولوپر داره در حالی که سیستم اختصاصی فقط با توجه به نیاز های امروزتون نوشته میشه
فردا نیازتون تغییر پیدا کرد مسلما اسکریپتتون بلا استفاده میشه و باز یا باید پول به یک برنامه نویس بدید یا سیستم رو ویرایش کنه یا از نو بنویسه
در حالی که whmcs با انواع افزونه ها و دولوپر ها میتونه انواع نیاز های شما رو برطرف کنه
به همین سادگی و خوشمزگی