PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک مشکل در whmc !!!

keyvan2211
January 18th, 2015, 01:56
سلام

دوستان وقتی کاربری سرویسی رو سفارش میده و پول را واریز میکنه سرویس براش به طور اتوماتیک فعال نمیشه و برای من هم یک ایمیلی میاد که داخل ایمیل میگه خطای زیر رخ داده است

خطا : (Curl Error) Couldn't resolve host '' - code: 6

علت این خطا چیه ؟؟؟ و چطور میتونم این مشکل را رفع کنم ؟؟؟

behnam68
January 18th, 2015, 08:14
با سلام
دوست عزیز به احتمال زیاد شما تنظیمات سرور و پکیج بندی درست انجام نداده اید. در صورت نیاز دسترسی بدید بررسی شود.

هاست 97
January 18th, 2015, 08:45
دلایل به ترتیب

1- تنظیمات را چک کنید ( اگر در قسمت تنظیمات سرور مثلا یک نمایندگی whm ست کرده اید و وقتی روی دکمه WHM آن کلیک میکنید , اگر باز شد موارد دوم و سوم را پیگیری کنید)

2- باز بودن پورت های مقصد اگر هاستتان دایرکت ادمین باشد و سرویس نمایندگی شما whm و متعاقب آن بالعکس ( اگر هاستتان دایرکت ادمین باشد باید در فایروال آن پورت 2086 و 2087 باز باشد و یا اگر هاست خودتان سی پنل هست و نمانیدگی دایرکت ادمین دارید باید پورت 2222 باز باشد )

3- خالی نمودن cPHulk Brute Force Protection توسط مدیر سرور جهت رفع مشکل

keyvan2211
January 18th, 2015, 09:21
دلایل به ترتیب

1- تنظیمات را چک کنید ( اگر در قسمت تنظیمات سرور مثلا یک نمایندگی whm ست کرده اید و وقتی روی دکمه WHM آن کلیک میکنید , اگر باز شد موارد دوم و سوم را پیگیری کنید)

2- باز بودن پورت های مقصد اگر هاستتان دایرکت ادمین باشد و سرویس نمایندگی شما whm و متعاقب آن بالعکس ( اگر هاستتان دایرکت ادمین باشد باید در فایروال آن پورت 2086 و 2087 باز باشد و یا اگر هاست خودتان سی پنل هست و نمانیدگی دایرکت ادمین دارید باید پورت 2222 باز باشد )

3- خالی نمودن cPHulk Brute Force Protection توسط مدیر سرور جهت رفع مشکل

هاستم cpanel هست قسمت یک چک شد درست بود کاملا به whm دسترسی داره . میشه لطفا قسمت دوم و سوم را کامل توضیح بدین در حد مبتدی توضیح بدین ؟
ممنون

هاست 97
January 18th, 2015, 09:21
هاستم cpanel هست قسمت یک چک شد درست بود کاملا به whm دسترسی داره . میشه لطفا قسمت دوم و سوم را کامل توضیح بدین در حد مبتدی توضیح بدین ؟
ممنون
به مدیر سرور مورد سوم را اطلاع دهید

keyvan2211
January 18th, 2015, 09:25
به مدیر سرور مورد سوم را اطلاع دهید

مورد دوم را هم نمیتونم خودم دسترسی داشته باشم ؟ مثلا به قسمت فایروال و پورت ها ؟

هاست 97
January 18th, 2015, 09:31
خیر

nullfa
January 18th, 2015, 12:48
سلام

دوستان وقتی کاربری سرویسی رو سفارش میده و پول را واریز میکنه سرویس براش به طور اتوماتیک فعال نمیشه و برای من هم یک ایمیلی میاد که داخل ایمیل میگه خطای زیر رخ داده است

خطا : (Curl Error) Couldn't resolve host '' - code: 6

علت این خطا چیه ؟؟؟ و چطور میتونم این مشکل را رفع کنم ؟؟؟

تنظیمات رو درست انجام نمیدید.

keyvan2211
January 18th, 2015, 12:56
تنظیمات رو درست انجام نمیدید.

تنظیمات همه درست هستند ولی متاسفانه پس از دریافت مبلغ سرویس از کاربر براش در whm پلن ایجاد نمیشه و وضعیت کاربر را ملعق ثبت میکنه !!!

بعد برای بنده ایمیلی با مشخصاتی که در بالا ذکر کردم ارسال میشه

Yas-Host
January 18th, 2015, 13:20
تنظیمات همه درست هستند ولی متاسفانه پس از دریافت مبلغ سرویس از کاربر براش در whm پلن ایجاد نمیشه و وضعیت کاربر را ملعق ثبت میکنه !!!

بعد برای بنده ایمیلی با مشخصاتی که در بالا ذکر کردم ارسال میشه

به مدیر سرور اعلام کنید

تنها کسی که می تواند به شما کمک کند مدیر سرور است .

keyvan2211
January 18th, 2015, 13:53
به مدیر سرور اعلام کنید

الان بهشون اطلاع دادم خدا کنه زود این مشکل رو حل کنن . از همه عزیزان سپاسگزارم

- - - Updated - - -

به مدیر سرور اعلام کنید

میشه یه آموزش در سطح مبتدی برای نصب یا جایگزین nusoap بهم بدین من در ورژن این بخش هم مشکل درام باعث ایجاد برخی خطا ها میشه !!!

vahab00
January 18th, 2015, 22:00
احتمال خیلی زیاد مشکل از اطلاعات وارد شده در بخش سرویس هست و همینطور قرار دادن اون کد api
و همینطور ممکنه از ssl فعال بودن یا نبودنش باشه
و همینطور از وارد کردن اشتباه پکیج ها
احتمالات زیاده تا نبینم نمیتونم نظر قطعی بدم