PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب Centos 6.6 - آی پی های ovh بدون مک آدرس پینگ نمیدهد

moripashayi
January 17th, 2015, 15:42
سلام خدمت شما هه دوستان گرامی
بنده مهندسی نرم افزار میخونم و برای تست یک سرور اختصاصی دارم که روی آن برای مجازی سازی وی م ویر نصب کردم....سرور از ovh هست و طبیعتا مدونید که این دیتاسنتر بایستی حتما مک آدرس رو برای آی پی تنظیم کنید تا آی پی فعال شود...من centos 6.6 رو روش نصب کردم و در هنگام نصب configure network ازین قسمت مک آدرس رو دادم و تنظیمات IPv4 رو هم انجام دادم و درسته....اما تیک گزینه connect automatically رو نزدم....الان بعد از نصبش آی پی پینگ نمیده....لطف میکنید بنده رو راهنمایی کنید که چطوری سرور مجازی سنتوس رو روی سرور مجازی راش بندازم؟ به نت وصل نیست انگار...

زیاد من با این مشائل آشنایی چندانی ندارم.
ممنونم

007
January 17th, 2015, 16:19
س ایا مک ادرس ها رو در مجازی ساز و در بخش مربوطه ست کرده این؟
ایا تنظیمات رو درست انچام داده این طبق اموزشی که در سایت مربوطه است؟
اگر درست انجام داده باشین نباید به مشکل خاصی بربخورین
ارادت

MagicVps.Com
January 17th, 2015, 16:58
بنده مهندسی نرم افزار میخونم و برای تست یک سرور اختصاصی دارم که روی آن برای مجازی سازی وی م ویر نصب کردم....سرور از ovh هست و طبیعتا مدونید که این دیتاسنتر بایستی حتما مک آدرس رو برای آی پی تنظیم کنید تا آی پی فعال شود...من centos 6.6 رو روش نصب کردم و در هنگام نصب configure network ازین قسمت مک آدرس رو دادم و تنظیمات IPv4 رو هم انجام دادم و درسته....اما تیک گزینه connect automatically رو نزدم....الان بعد از نصبش آی پی پینگ نمیده....لطف میکنید بنده رو راهنمایی کنید که چطوری سرور مجازی سنتوس رو روی سرور مجازی راش بندازم؟ به نت وصل نیست انگار...

ممنونم
بجز این کارها باید طبق اموزش سایتش عمل کنید که بتونید پینگ بگیرید

اطلاعات بیشتر

OVH : BridgeClient (http://help.ovh.co.uk/BridgeClient)

ms96
January 17th, 2015, 17:16
بجز این کارها باید طبق اموزش سایتش عمل کنید که بتونید پینگ بگیرید

اطلاعات بیشتر

OVH : BridgeClient (http://help.ovh.co.uk/BridgeClient)

طبق تنظیماتی که دوست عزیزم ارائه دادند انجام بدید مشکلتون حل میشه

asrhosting
January 17th, 2015, 22:12

ممنونم

سلام .
اول مطمئن بشین که داخل مجازی ساز کارت شبکه رو روی مک آی پی مورد نظر گذاشتین . بعد :
برین داخل سرور و این آدرس رو بزنید :
nano /etc/sysconfig/network-scripts/ifcfg-eth0
بعد بگردین دنبال مک مطمئن بشین که درسته . نت مسک رو هم 255.255.255.255 قرار بدین On boot رو هم yes کنید .
بعد داخل سرور بزنید :
nano /etc/sysconfig/network-scritps/route-eth0
داخل فایلی که باز میشه این موارد رو تایپ کنید ( به جای x گت وی سرور رو بزارین - آی پی مجازی سازتون هر جی هست به جای آخرش 254 بزارین )
x dev eth0
defult via x dev eth0

فایل رو ذخیره کنید و با دستور service network restart نت ورک سرور رو ریست کنید .
اگر کار نکرد یه بار دستور ifup eth0 رو بزنید و یا سرور رو با دستور reboot ریست کنید .
اگر درست انجام شده باشه پینگ به سرور می یاد .

omidppm
January 18th, 2015, 00:42
سلام
با استفاده از این آموزش انجام بدید
OVH : bridgeclient (http://help.ovh.ie/BridgeClient#link0)

k-h
January 18th, 2015, 12:22
درود
ابتدا دستور
قسمت
ONBOOT=yesاین تغییرات اعمال کنید فعال میشه کارت شبکه بعد از روشن شدن

moripashayi
January 18th, 2015, 13:05
سلام .
اول مطمئن بشین که داخل مجازی ساز کارت شبکه رو روی مک آی پی مورد نظر گذاشتین . بعد :
برین داخل سرور و این آدرس رو بزنید :
بعد بگردین دنبال مک مطمئن بشین که درسته . نت مسک رو هم 255.255.255.255 قرار بدین On boot رو هم yes کنید .
بعد داخل سرور بزنید :
nano /etc/sysconfig/network-scritps/route-eth0
داخل فایلی که باز میشه این موارد رو تایپ کنید ( به جای x گت وی سرور رو بزارین - آی پی مجازی سازتون هر جی هست به جای آخرش 254 بزارین )
x dev eth0
defult via x dev eth0

فایل رو ذخیره کنید و با دستور service network restart نت ورک سرور رو ریست کنید .
اگر کار نکرد یه بار دستور ifup eth0 رو بزنید و یا سرور رو با دستور reboot ریست کنید .
اگر درست انجام شده باشه پینگ به سرور می یاد .

ممنونم...من نصب کردم سنتوس رو ولی خب مشخصا به نتورک وصل نیست که برم تو ssh اینو بزنم توی و پی اس.....مورد دیگه اینکه از وی ام ویر و قسمت کنسول سرور مجازی که میرم میره به سنتوس که باید وارد بشی از محیط گارفیکیش....در این خصوص راهنمایی میکنید؟
شرمنده سوالااتم پیش پا افتادس.