PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کانفیگ دی چت

roozbeh837
January 17th, 2015, 13:50
با سلام خدمت دوستان من یه سروری رو کانفیگ کردم تمامی مواردشو واسه بکاپ دی چت و نسخه های دیگر این اسکریپ ولی موقع زدم اسم در ورودی چت روم وارد نمیشه.مورد از چی میباشد و چه موردی رو حل کنم

secureconfig
January 18th, 2015, 14:18
سلام.

مشکل از کد های rewrite وب سرور nginx بود که باید کد های زیر در ان قرار داده شود تا دی چت کار کند :

if (!-f $request_filename){
set $rule_0 1$rule_0;
}
if (!-d $request_filename){
set $rule_0 2$rule_0;
}
if ($rule_0 = "21"){
rewrite ^/(.*)$ /index.php?param=$1;
}

موفق باشید./

rezaserver
January 18th, 2015, 14:27
سلام.

مشکل از کد های rewrite وب سرور nginx بود که باید کد های زیر در ان قرار داده شود تا دی چت کار کند :

set $rule_0 1$rule_0;
}
set $rule_0 2$rule_0;
}
if ($rule_0 = "21"){
}

موفق باشید./

به جای filename باید اسم خاصی وارد شود یا بدون دستکاری باید وارد شوند؟

secureconfig
January 18th, 2015, 14:28
به جای filename باید اسم خاصی وارد شود یا بدون دستکاری باید وارد شوند؟

بدون هیچ تغییری باید وارد کنید.
و دقت کنید این کد ها برای nginx هست و rewrite های اپاچی متفاوت است.

roozbeh837
January 18th, 2015, 15:05
دوست عزیز این مورد توسط شما حل شد ولی مورد اینجاس که وقتی اکانت جدید ساخته بشه دیگه نیازی به این مراحل نباشه.به صورت اتوماتیک بعد از ایجاد اکانت در هاست. و اپلود و راه اندازی اسکریپ اسکریپ کامل کار کنه و ورود بزنه

اگر موردی باشه که روی کل سرور اوکی کرد واسه کل دامنه ها خیلی خوب میشه و اموزشش رو واسمون بذارید

secureconfig
January 18th, 2015, 15:11
2 راه دارید.
یکی اینکه کد های rewrite را در کانفیگ اصلی nginx یعنی etc/nginx/nginx.conf/ قرار دهید و راه دوم اینکه در تمپلیت های دایرکت ادمین اضافه کنید تا موقع ساخت اکانت جدید اتوماتیک اضافه شود.

موفق باشید.

meysam021
January 18th, 2015, 15:40
set $rule_0 1$rule_0;
}
set $rule_0 2$rule_0;
}
if ($rule_0 = "21"){
}

این کد رو توی nginx اضافه کنید خودکار روی کل سرور اعمال میشه

roozbeh837
January 19th, 2015, 13:31
کد های مورد نظر رو در مسیر مورد نظری که هست بگید تا اوکیش کنم.

- - - Updated - - -

مسیر مورد نظر رو بگید دوست عزیز داخل دایرکت ادمین و در چه قسمت؟انتهای خطوط یا ابتدا؟

- - - Updated - - -

کد های rewrite رو در مسیر اصلی انجیکس اوکی کردم ولی بازم جواب نداد

!MihanIt!
May 9th, 2015, 17:52
2 راه دارید.
یکی اینکه کد های rewrite را در کانفیگ اصلی nginx یعنی etc/nginx/nginx.conf/ قرار دهید و راه دوم اینکه در تمپلیت های دایرکت ادمین اضافه کنید تا موقع ساخت اکانت جدید اتوماتیک اضافه شود.

موفق باشید.

من rewrite رو آخر گذاشتم ولی موقع ریست ارور کانفیگ بد میده ...
میشه بفرمایید باید کجا بزارم که برای همه بشه { کل سرور }

kiarash-khatib
May 9th, 2015, 17:57
اصن این موارد نیازی نیست لقمه رو نمیخواد بپیچونید
nginx کانفیگ کنید + apache
ورژن php 5.6 بزنید
و بعد nysql 5.5
و بعد mongodb هم نصب کنید دیگه نیازی نیست کد و ... بزارید :|

!MihanIt!
May 9th, 2015, 17:58
اصن این موارد نیازی نیست لقمه رو نمیخواد بپیچونید
nginx کانفیگ کنید + apache
ورژن php 5.6 بزنید
و بعد nysql 5.5
و بعد mongodb هم نصب کنید دیگه نیازی نیست کد و ... بزارید :|
عزیز هدف من وب سرور فقط nginx باشه با php-fpm

kiarash-khatib
May 9th, 2015, 18:03
با nginx هم میشه بالا اورد

m.jorghani
May 11th, 2015, 16:46
با سلام به یک کانفیگ کار سرور نیازمندیم لطفا در صورت تمایل با شماره من 09125808428
تماس بگیرید ممنون
سرور hp (http://hpserverhome.ir)

kiarash-khatib
May 11th, 2015, 18:26
با سلام به یک کانفیگ کار سرور نیازمندیم لطفا در صورت تمایل با شماره من 09125808428
تماس بگیرید ممنون
سرور hp (http://hpserverhome.ir)

در ارتباط باشید

mohammad933
May 14th, 2015, 18:53
سلام
اگر میخواهید کانفینگ دی چت بشه،به صورت غیر حضوری انجام میدم و پولش هم با هم کنار میاییم
در تماس باشید
id yahoo: sa51512002@yahoo.com
sms: 09015940699

secureconfig
May 14th, 2015, 18:55
سلام
اگر میخواهید کانفینگ دی چت بشه،به صورت غیر حضوری انجام میدم و پولش هم با هم کنار میاییم
در تماس باشید
id yahoo: sa51512002@yahoo.com
sms: 09015940699
سلام.
قبل از فعالیت قوانین رو کامل مطالعه کنید.

4- هر گونه فعالیت تجاری تنها در بخش فروش سایت امکان پذیر است. ارسال مطالب فوق در دیگر بخشهای انجمن اکیدا ممنوع می باشد و در صورت مشاهده بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد .

jahromweb
May 14th, 2015, 20:15
سلام
هرچند تاپیک کمی قدیمی هست اما این رو بگم که :

فکر نکنید که کانفیگ سرور و انجنیکس و اپاچی و .... فقط اینه که برید توی کاستوم بیلد و مقادر رو تغییر بدید اخر سر هم بیلد کنید و وسلام!
این تازه نرم افزار ها نصب و کامپایل شدند! کانفیگ و بهنیه سازی و امن سازی هنوز مونده!
طبق تجربه مثلا همین استفاده از php_fpm (خودش کلی تنظیمات داره ولی ۹۰ درصد فقط بلدند نصب کنند و حتی نمیدونند فایل تنظیمات کجاست! برا هر کاربر میشه تنظیماتی جدا داشت) یا fastcgi یا nginx reverse p_roxy اگر به درستی کانفیگ و بهینه سازی بسته به سایت هایی که میزبانی میشه (نوع سایت (چت روم و ...) بازدید و ووو) همچنین مقدار منابع رم و پردازنده و ... با کلی مشکل مواجه میشید!
مثلا همین fastcgi اگر یک سری تنظیمات رو انجام ندید کل پراسس ها ی cgi پر میشه و سرور میخوابه (توی دایرکت پیشفرض ۸ تا هست گاهی لازمه که بکنید ۱۲۸ تا! گاهی همون ۸ تا هم نمیکشه)
همچنین مواردی مثل تنظمات mpm در اپاچی و event در انجینکس که تنظیم بد باعث میشه یا از تمام منابع سرور نتوانید استفاده کنید یا سرور اورلود بشه

پس توجه کنید که سرور با این ۴ تا دستوری که برای کانفیگ انجینکس هست کارش تموم نمیشه و ...

mohammad933
May 16th, 2015, 22:12
چه ربطی به پست من داشت؟