PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : منظم کردن حروف فارسی و انگلیسی در تیکت ها

shopingserver.com
January 16th, 2015, 22:12
سلام دوستان
ی whmcs نصب کردم
زمانی که برای من یوزر تیکت ارسال میکنه و یوزر فارسی و انگلیسی قاطی میکنه در نوشتار
نوشته هایی که به من میرسه در هم هستن و خواندم مطلب بسیار سخت میشه

میشه راهنمایی کنید چه کاری باید انجام بدم

loginvps.com
January 17th, 2015, 05:11
اگر سوس را بلدید کار کنید خیلی راحت می تواند با اضافه کردن گزینه راستچین این مشکل را مرتفع کنید
submitticket.php را اگر اشتباه نکنم باید ادیت کنید

Pars98
January 17th, 2015, 06:06
به کلاس مربوط به متن تیکت این کد رو اضافه کنید:

direction: rtl;

shopingserver.com
January 21st, 2015, 17:14
سلام
توی هاستم دنبال فایل submitticket.php گشتم
پیدا کردم و بازش کردم کجاش باید دستور رایت تو لفت رو وارد کنم .
توی html در قسمت body dir=rtl که میزدم دست میشد ولی اینجا من بادی نمیبینم کجاش اضافه کنم ؟

تشکر بایت راهنمایی

Pars98
January 21st, 2015, 17:29
سلام
توی هاستم دنبال فایل submitticket.php گشتم
پیدا کردم و بازش کردم کجاش باید دستور رایت تو لفت رو وارد کنم .
توی html در قسمت body dir=rtl که میزدم دست میشد ولی اینجا من بادی نمیبینم کجاش اضافه کنم ؟

تشکر بایت راهنمایی

اگر کلاس مربوطه رو پیدا کردید میتونید توی css های کلاس direction: rtl; رو اضافه کنید.
همچنین میتونید به div کلاس dir="rtl" رو اضافه کنید.
در واقع تا سایت رو نبینم نمیتونم دقیق تر از این راهنمایی کنم..

nini_bade
January 29th, 2015, 01:20
کاملا غلط هست راهنمایی دوستان
شما باید ارد قسمت و پوشه مدیریت شوید
وارد قالب دلخواه و مورد نظر خود شید
سی اس اس مورد نظر شما در اینجا هست و :
<div style="direction: rtl;" class="message">
کلاس مورد نظر مسیج
بنده دستی در قالب و فایل تمپلیت انجام دادم که مطمپن تره و هر المنت رو خودت تعیین میکنی توی سی اس اس کمی خطرناکه و بر روی کل سیستم تاثیر میزاره.
وس بهتره شما هم در قالب تمپلیت دلخواه و فعال قسمت مدییت انجام بدید نه submitticket.php !!!!
اصلا submitticket تمپلیت هم ربطی ندارد چرا که مشکل شما نمایش اون متن در ناحیه کاربری هست.
تز اساتید عزام و مد زه عالی تقاضای دقت بیشتری در نوشته های خود دارم و مردم رو گمراه نکنید.

vahab00
January 29th, 2015, 12:56
در صورت تمایل میتونید از قالب وهاب پرس هم استفاده کنید
وهاب آنلاين | قالب مدیریت و پکیج وهاب پرس (http://www.vahabonline.ir/vahabperss.html)
علاوه بر ارائه قالب مدیریت به سبک وردپرس در چند رنگ فارسی ساز ایمیل و بخش مدیریت نیز به رایگان به همراه پکیج خدمتتون تقدیم میشه