PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در حساب مابه تفاوت هنگام آپگرید پلن در whmc (کمک!!!! )

keyvan2211
January 16th, 2015, 17:48
سلام و عرض ادب

دوستان من یه مشکل جدی در whmc دارم لطفا کمکم کنید . مشکل از این قرار هست : بنده قسمت آپگرید / تنزیل اتوماتیک سرویس توسط کاربر را فعال کردم تا کاربر هر وقت خواست خودش به صورت اتوماتیک سرویس خودش رو آپگرید کنه و در عوض ما به تفاوت سرویس رو پرداخت کنه مثلا اگر قبلا از سرویس x استفاده میکرد و برای 3 ماه مثلا 5000 میداد و اگر الان سرویس y را انتخاب کند که این سرویس هم هزینه اش مثلا 10000 هست برای تعویض و تمدید سرویس جدید به مدت سه ماه باید باید 5000 واریز کند تا عمل آپگرید براش انجام شود (چون قبلا بابت سرویس اول 5000 واریز کرده و الان مابه تفاوت را باید واریز کند) ولی برای بنده این بخش اصلا درست محاسبه نمیشه برای تنظیم کردن نحوه محاسبه این قسمت باید چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟ خواهشاً کمکم کنید . باتشکر

- - - Updated - - -

​کسی نیست به ما کمک کنه !!!

jahromweb
January 16th, 2015, 17:50
سلام و عرض ادب

دوستان من یه مشکل جدی در whmc دارم لطفا کمکم کنید . مشکل از این قرار هست : بنده قسمت آپگرید / تنزیل اتوماتیک سرویس توسط کاربر را فعال کردم تا کاربر هر وقت خواست خودش به صورت اتوماتیک سرویس خودش رو آپگرید کنه و در عوض ما به تفاوت سرویس رو پرداخت کنه مثلا اگر قبلا از سرویس x استفاده میکرد و برای 3 ماه مثلا 5000 میداد و اگر الان سرویس y را انتخاب کند که این سرویس هم هزینه اش مثلا 10000 هست برای تعویض و تمدید سرویس جدید به مدت سه ماه باید باید 5000 واریز کند تا عمل آپگرید براش انجام شود (چون قبلا بابت سرویس اول 5000 واریز کرده و الان مابه تفاوت را باید واریز کند) ولی برای بنده این بخش اصلا درست محاسبه نمیشه برای تنظیم کردن نحوه محاسبه این قسمت باید چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟ خواهشاً کمکم کنید . باتشکر

- - - Updated - - -

​کسی نیست به ما کمک کنه !!!
سلام
این مدت زمان رو هم درنظر میگیره
مثلا اگر هاست برای یک سال دادید 10 تومن و بعد از شش ماه کاربر بخواد ببره پلان 20 تومنی چون 4 ماه گذشته فقط 5 تومن از کاربر میگیره

keyvan2211
January 16th, 2015, 19:03
سلام
این مدت زمان رو هم درنظر میگیره
مثلا اگر هاست برای یک سال دادید 10 تومن و بعد از شش ماه کاربر بخواد ببره پلان 20 تومنی چون 4 ماه گذشته فقط 5 تومن از کاربر میگیره

از کدام بخش میتونم نحوه محاسبه این بخش رو تنظیم کنم ؟
همچنین خواستم به صورت دستی این قسمت رو کنترول کنم ولی نشد ! چون وقتی پلن رو آپگرید میکنم فاکتوری برای پرداخت به عنوان ما به تفاوت برای کاربر ارسال نمیشه و این هزینه را برای دوره بعد تنظیم میکنه یعنی کاربر هزینه را در دوره بعد که میخواد پلن را تمدید کند واریز میکند !!!

- - - Updated - - -

​کسی نیست به ما کمک کنه ؟؟؟؟؟؟؟