PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست یک نمونه ساده کار با کنترل Radgrid

Mr_mehran
January 16th, 2015, 01:05
سلام . من میخوام محتویات دیتابیس رو درون کنترل Radgrid که کنترل تلریک هست نشون بدم . اما با دیتاتیل ، یعنی مثلا با این کد

System.Data.SqlClient.SqlDataAdapter adapter = new System.Data.SqlClient.SqlDataAdapter("select * from table;", "connectionString...");

System.Data.DataTable table = new DataTable();
adapter.Fill(table);[/

چیزی که میخوام اینکه ، بعد که اطلاعات رو نمایش داد دکمه ویرایش داشته باشه ، حذف داشته باشه ، و یک دکمه هم برای افزودن . و این افزودن اطلاعات هم از داخل همون کنترل Radgrid صورت بگیره . یعنی اگر گرید 4 تا ستون داشته باشه ، اخرین سطر یه سطر خالی باشه که بتونم هر 4 فیلد رو وارد کنم . تقریبا" یه چیزی مث این عکس

http://www.aspsnippets.com/Handlers/DownloadFile.ashx?File=d1a39586-6085-4a22-a5b4-3efb44e1b13b.png

همچنین هدر تمام سطرها رو بشه تغییر داد.

همه این کارها بدون رفرش انجام باشه و ترجیحا" توسط کنترل آپدیت پنل . ( یا به عبارتی درون کنترل اپدیت پنل )

لطفا" اینو در نظر داشته باشید که نمیخوام زمان طراحی کنترل رو به یک دیتابیس انعقاد کنم بلکه همه کارهایی که گفتم با کد نویسی انجام میشه . و در زمان اجرا اتفاق می افته .

لطفا" هزینه مورد نظر برای انجام این کار رو برام پ . خ کنید . ضمنا" اینکه برای انجام این کار کوئری یک جدول رو می دم که عملیات گفته شده روی همون انجام باشه .

با آرزوی بهترین ها