PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند اسم زیبا برای کنترل پنل مدیریت سرور

secureconfig
January 15th, 2015, 22:44
سلام.

درحال بررسی جهت ساخت کنترل پنل برای سرور های لینوکسی مانند سی پنل یا دایرکت ادمین یا پلسک هستیم.

در این رابطه از دوستان روشن فکر تقاضا داریم درصورت امکان چند اسم جالب ، جذاب ‌و زیبا برای این کنترل پنل پیشنهاد کنند.

درصورتی که پیشنهادشان واقعا عالی باشد به صورت مالی تقدیم و تشکر به عمل خواهد امد.

ضمنا حتما چک کنید که دامنه ی اسم مورد نظر قابل ثبت باشد.

پیشاپیش ممنون./

moalax
January 15th, 2015, 22:57
باسلام

های پنل - MAdmin - آی سی پی ( ICP ) - پاور پنل - techpan - CPran - پالوکس ( پنل لینوکس )

jahromweb
January 15th, 2015, 23:00
سلام
عالی هست به نظرم اگر یه جورایی اشاره ای به ایران توش بشه بد نباشه باز هم خودتون بهتر میدونید

!MihanIt!
January 15th, 2015, 23:04
irpanel

secureconfig
January 15th, 2015, 23:07
باسلام

های پنل - MAdmin - آی سی پی ( ICP ) - پاور پنل - techpan - CPran - پالوکس ( پنل لینوکس )
ممنون از پاسخ شما.
اسم هایی که قرار داده اید با اسم های کاربران دیگر مقایسه خواهد شد.

- - - Updated - - -

:D
راستش اسمی که خودم به ذهنم رسید irpanel بود و اینکه شما 2 بزرگوار هم نظرتان این هست مهر تاییدی رو برتر بودن اسم هست.
ممنون از شما.

چند تا از دوستان نظر دادند و گفتند اسم کشور نباشه بهتره و واسه همون تاپیک باز کردم - لطفا اسم های پیشنهادی دیگر را نیز ارسال کنید.

باتشکر.

sarwhost
January 16th, 2015, 00:00
سلام
متاسفانه تا الان خیلی ها اومدن تو انجمن گفتن داریم این کارو میکنیم اما فقط ....
امیدوارم که شما ادامه بدید و اولین مشتریتونم منم :d
برای نام هم بهتره کامل کنید و یا حداقل یک دمو بذارید بعد تصمیم گیری بشه خودتون که خوب میدونید
نوشتن پنل لینوکسی برای هاستیک کاری خیلی خیلی دشوار هست مثلا سیپنل با اون همه بزرگیش متخصصینش بازهم هر روز باگ پیدا میشه
انتخاب نام اخرین مرحله هست به نظر شخص من

Raymvnd
January 16th, 2015, 02:37
درود...
من میرم توی سیستم پرسش و پاسخ عجوبه که توش عضو هستم نظر سنجی و انتخاب اسم کنترل پنل ایرانی هاست ایجاد می کنم...ببینم جواب چی در میاد...:)

- - - Updated - - -

توی سیستم پرسش و پاسخ عجوبه سئوال مطرح شد می تونید پیگیری کنید...
yon.ir/velb
من اسمی به ذهنم رشید همون جا میگم :)

ourweb
January 16th, 2015, 02:51
parspanel
parscp
irancp

mohsen_sh
January 16th, 2015, 03:05
pgpanel - مخفف پرشین گلف پنل
irpanel- صرفا جهت تاکید بر حرف های دوستان

aminrt4
January 16th, 2015, 03:14
سلام.

درحال بررسی جهت ساخت کنترل پنل برای سرور های لینوکسی مانند سی پنل یا دایرکت ادمین یا پلسک هستیم.

در این رابطه از دوستان روشن فکر تقاضا داریم درصورت امکان چند اسم جالب ، جذاب ‌و زیبا برای این کنترل پنل پیشنهاد کنند.

درصورتی که پیشنهادشان واقعا عالی باشد به صورت مالی تقدیم و تشکر به عمل خواهد امد.

ضمنا حتما چک کنید که دامنه ی اسم مورد نظر قابل ثبت باشد.

پیشاپیش ممنون./

خوب دیگه معلوم شد. :)

من فردا برم بررسی کنم ببینم یه توزیع لینوکس بدم با Centos رقابت کنه اسمشم میزارم icantos تاپیک فردا میزنم الان شبه دیر وقته

mohsen_sh
January 16th, 2015, 03:21
خوب دیگه معلوم شد. :)

من فردا برم بررسی کنم ببینم یه توزیع لینوکس بدم با Centos رقابت کنه اسمشم میزارم icantos تاپیک فردا میزنم الان شبه دیر وقته

متوجه منظور فرمایشتون نمی شم!
اینکه یک گروه ایرانی بیاد چیزی رو بزنه ک هدفش رقابت باشه غیر ممکنه یا اینکه بتونه ازش بهتر باشه غیر ممکن؟؟
:)
اگر باور ندارید به 30 سال انقلاب نگاه کنید
و بعد از اون به 8 سال جنگ!
توی 8 سال جنگ چیز هایی درست کردیم ک فکر می کردن غیر ممکنه!
و بعد از اون هم به بحث هسته ای و فناوری هایی ک توی زمینه ی نفت و گاز رسیدیم
بعدش هم به برنامه ی مشابه دوربین های امنیتی !
اگر اینا کمه بازم بگم!
کم نیست!
ان شا الله این برنامه آنچنان قدرت بگیره ک بتونه با مشابه های خارجیش رقابت کنه

mahdiazarnia
January 16th, 2015, 03:40
hpanel
هاستینگ پنل
دامنش به اسم ما هست اگر نیاز داشتید رایگان منتقل می کنیم بهتون ، البته درصورت نیاز

secureconfig
January 16th, 2015, 05:52
سلام
متاسفانه تا الان خیلی ها اومدن تو انجمن گفتن داریم این کارو میکنیم اما فقط ....
امیدوارم که شما ادامه بدید و اولین مشتریتونم منم :d
برای نام هم بهتره کامل کنید و یا حداقل یک دمو بذارید بعد تصمیم گیری بشه خودتون که خوب میدونید
نوشتن پنل لینوکسی برای هاستیک کاری خیلی خیلی دشوار هست مثلا سیپنل با اون همه بزرگیش متخصصینش بازهم هر روز باگ پیدا میشه
انتخاب نام اخرین مرحله هست به نظر شخص من
سلام.

حرف شما کاملا صحیح هست و حتی خود بنده هم چندین بار مشاهده کرده ام.
در مورد اسم - چون قراره پوشه های مورد نظر داخل سرور ساخته بشه و در حال راه اندازی mirror فایل ها هستیم و همچنین قراره صفحات داخل پنل یک نام داشته باشند از نظر بنده بهتره که از اسم کنترل پنل برای دمو و نسخه ی اصلی استفاده بشه.

و همچنن رقابت با سی پنل و دایرکت ادمین ساده و اسان نیست و در نظر داریم از نسخه ی 0.0.1 شروع کنیم و وقتی به نسخه ی 1.0.0 رسید ویا در حدی بود که بتونه از سی پنل بهتر باشه هم از نظر گرافیک و هم از نظر هسته و قدرت انشالله منتشر خواهیم کرد.

-----------------------

ممنون از نظرات تمامی دوستان بزرگوار - واقعا ممنون.

تا الان اسم هایی که به بنظر بنده دلنشین اومدن یکی parspanel هست و دیگری irpanel

اگر دوستان دیگر نظر بهتری دارند میتونند اعلام کنند - همچنین لطفا در مورد parspanel و irpanel نظراتتان را بیان کنید.

باتشکر بسیار فراوان./

Yas-Host
January 16th, 2015, 08:06
ممنون از نظرات تمامی دوستان بزرگوار - واقعا ممنون.

تا الان اسم هایی که به بنظر بنده دلنشین اومدن یکی parspanel هست و دیگری irpanel

اگر دوستان دیگر نظر بهتری دارند میتونند اعلام کنند - همچنین لطفا در مورد parspanel و irpanel نظراتتان را بیان کنید.

باتشکر بسیار فراوان./

irpanel فکر میکنم قبلا توسط دوستان برنامه ریزی شده باشد.

بهتر است اسمی دیگر انتخاب کنید

fanix
January 16th, 2015, 09:15
parsadmin

secureconfig
January 16th, 2015, 16:56
اسم ParsPanel انتخواب شد.

ممنون از نظرات تمامی دوستان عزیز.

./

medianet
January 16th, 2015, 23:21
سلام
تبریک میگم بابت کار ارزنده تون
afrapanelافرا پنل
پیشنهاد بنده این هست ، امیدوارم بدرد تون بخوره

Raymvnd
January 26th, 2015, 18:25
اسم parspanel انتخواب شد.

ممنون از نظرات تمامی دوستان عزیز.

./
درود....مبارکه..اسم زیبایی هستت من خودم اسم درست حسابی پیدا نکردم....
توی سایت دیگه سئوال کردم جواب ندادند.... :d

elementary
February 13th, 2015, 22:18
چرخ رو دوباره اختراع نکنید

بجای اینکه وقت و هزینه اضافی صرف اینکار بکنید یکی از کنترل پنل های متن باز موجود رو کامل کنید و بهش شاخه و برگ بدید و روی امنیت اون مانور بدید