PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خنده دار ترین تیکت

xphost
January 15th, 2015, 18:02
درود
همکارا دیروز یکی به عنوان پلیس فتا تیکت زده تو سایت که فلان سایت رو مسدود کنید
فرستادیم برای همکارا خندشون گرفته بود به قول این بنده خدا (ما بشینیم ملت به جا ما کار میکنند)
در کل تصویر رو گذاشتم که ببینید پیگیر هم هستیم ولی انگاری الکی بوده
دوستانی که براشون پیش میاد سریع اطلاع رسانی بکنند که افراد سودجو رو انشا الله جلوشون رو بگیریم

twohost
January 15th, 2015, 18:06
با سلام

مطمئنيد دارن شوخي ميكنند
اين ادرسي كه بنده ميبينم مال اطلاع رساني ناجاست
بعلاوه پليس فتا بخشي از پليس ناجاست فكر نكنم دارن شوخي يا مسخرتون بكنند يكم جدي بگيرينش خيلي خوب ميشه بعدا براتون دردسر نميشه

!MihanIt!
January 15th, 2015, 18:07
یک بار یک نفرم به من تیکت زد انگار عقده داشته از سایت طرف بهمون گفت که ببندید وقتی ما پیگیر شدیم الکی بود

- - - Updated - - -

با سلام

مطمئنيد دارن شوخي ميكنند
بعلاوه پليس فتا بخشي از پليس ناجاست فكر نكنم دارن شوخي يا مسخرتون بكنند يكم جدي بگيرينش خيلي خوب ميشه بعدا براتون دردسر نميشه
میشه ادرس بدید

twohost
January 15th, 2015, 18:07
اينم ادرس
police.ir

اين ادرس مال اطلاع رساني پليس ناجاست و تا جايي كه من اطلاع دارم پليس فتا هم عضو پليس ناجاست يعني نيروي انتظامي فكر نكنم اين شوخي باشه

xphost
January 15th, 2015, 18:11
با سلام

مطمئنيد دارن شوخي ميكنند
درود
هیچ وقت پلیس فتا با عنوان درود شروع نمیکنه
بعد هم عزیز پیگیر موضوع شدیم و این نوع متن رو گفتند اصلا فتا نمیرسته برای هاستینگ ها

- - - Updated - - -

یک بار یک نفرم به من تیکت زد انگار عقده داشته از سایت طرف بهمون گفت که ببندید وقتی ما پیگیر شدیم الکی بود

- - - Updated - - -

میشه ادرس بدید
اگر میخواستم بگم مشکی نمیکردم
صفحه ای فیک هستش برای جذب کاربر با عنوان هک کلش

emperor3508
January 15th, 2015, 18:11
از آی پی شخصی که تیکت داده Whois بگیرید

مینا-صیفی
January 15th, 2015, 18:13
درود
همکارا دیروز یکی به عنوان پلیس فتا تیکت زده تو سایت که فلان سایت رو مسدود کنید
فرستادیم برای همکارا خندشون گرفته بود به قول این بنده خدا (ما بشینیم ملت به جا ما کار میکنند)
در کل تصویر رو گذاشتم که ببینید پیگیر هم هستیم ولی انگاری الکی بوده
دوستانی که براشون پیش میاد سریع اطلاع رسانی بکنند که افراد سودجو رو انشا الله جلوشون رو بگیریم
این موضوع حقیت داره با ایمیل اصلی کمیته چیلترینگ زدن و گفتند مسدود کنید اس ام اس هم زدند جدیدا اینطور داره میشه و واقعی هست جعلی نیست
این موضوع ربطی به فتا نداره اما کمیته چیلترینگ باشه اون واقعی هست

سرزمین
January 15th, 2015, 18:14
اينم ادرس
police.ir

اين ادرس مال اطلاع رساني پليس ناجاست و تا جايي كه من اطلاع دارم پليس فتا هم عضو پليس ناجاست يعني نيروي انتظامي فكر نكنم اين شوخي باشه

یعنی فتا اینقدر بیکار شده که بیاد توی هاستینگ ها تیکت بده! فتا هیچ وقت تیکت نمیده عزیز با نامه ای یا ایمیلی شاید.

اون آدرس ایمیلی رو هم که شما داخل تصویر میبینی چیزی نیست میخوای من بیام تو سایت شما با ایمیل info@police.ir تیکت بدم؟ با هر ایمیلی میشه این دلیل نیست!

mostafaamirani
January 15th, 2015, 18:16
نمیدونم اون دوستی که عرض کرد جدی بگیرین برای چی اینو گفتن
خود بنده دو سه روزه برای یه مسئله ای به فتا مراجعه میکنم چندین مرتبه هم شنیدم که دو سه نفر از همین فتایی ها دارن با هم حرف میزنن در مورد چند سایت که در آخر همه حرفشون به این ختم میشد باید از طرف مراجع قانونی بهمون دستور این کار صادر بشه نمیتونیم اقدام کنیم
حالا فردی بیاد و تیکت بده به این طریق فکر نمیکنم چنین چیزی باشه
اینم شما بخونید بد نیست
تشخیص صحت ایمیل ارسالی از پلیس فتا | پلیس فتا - پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران (http://www.cyberpolice.ir/learning/20321)
موفق باشید

rezaserver
January 15th, 2015, 18:17
درود
اگر پلیس فتا باشه نمیاد تو سایتشون عضو شه و تیکت بزنه که !
قشنگ زنگ میزنه به شماره موبایلش دعوتش میکنه به نزدیکترین آگاهی منطقه

بنظر بنده از ایمیل سو استفاده کردن.
برای مشخص کردن ایمیل تاییدیه به آدرس ایمیلی که درج کردن بفرستید.
یا در تیکت بگید که جواب براتون ایمیل شد.
ببینید اون شخص جی میگه؟!
:) پایدار باشید

twohost
January 15th, 2015, 18:17
بله منم موافقم

شما يه هويز بگيريد
جناب اين نشد دليل
اصلااين امكان نداره تمام دامنه هايي كه به اين اسمن تماما در اختيار ناجاست شما برا اطمينان بيشتر بريد به فتاي شهرتون ازشون بپرسيد در ضمن اگر ساختگي باشه خودشون بهتون ميگن
و اگر هم نباشه كه شما موظف به خاموش كردن هاست يا هر چيزي كه خواستن هستيد

xphost
January 15th, 2015, 18:21
دوستان عزیز همکارا عزیز
این نوع صحبت ماله فتا نیستش
مخصوصا درود اول متن
بعد آیپی هم چک شده

mostafaamirani
January 15th, 2015, 18:21
اقایون فک ایمیل رو که قضیه اش رو خیلی وقت پیش شنیدیم فکر میکنم با همچین کارهایی بشه همه نوع کار کرد حالا یکی بیاد یه ایمیل بده اخرش هم ادرس فتا باشه که نمیشه دلیل

سرزمین
January 15th, 2015, 18:22
بله منم موافقم

شما يه هويز بگيريد
جناب اين نشد دليل
اصلااين امكان نداره تمام دامنه هايي كه به اين اسمن تماما در اختيار ناجاست شما برا اطمينان بيشتر بريد به فتاي شهرتون ازشون بپرسيد در ضمن اگر ساختگي باشه خودشون بهتون ميگن
و اگر هم نباشه كه شما موظف به خاموش كردن هاست يا هر چيزي كه خواستن هستيد

خاموش کردن هاست؟!
کسی نگفت police.ir برای پلیس نیست بنده عرض کردم با هر ایمیلی میشه توی WHMCS هم تیکت فرستاد و هم عضو شد.

xphost
January 15th, 2015, 18:23
ما مشکلی با بستن نداریم الانم اطلاعات این فرد به همکار نزدیکم تو فتا داده شده که پیگیر بشند که اگر سو استفاده بوده حتما برخورد بکنند
ولی در کل این نوع متن رسمی نیستش

twohost
January 15th, 2015, 18:23
شما به اگاهي شهرتون مراجعه كنيد شايد ساختگي باشه اينطوري اونا هم پيگير ميشن
بهتره به اگاهي مراجعه كنيد و بپرسيد
شايدم دارن از اين ادرس سو استفاده ميكنن
بعد از فتن به اگاهي نتيجه رو به ما هم تو اين تايپيك اعلام كنيد

sajjadsec
January 15th, 2015, 18:25
این متن : این سایت در حال هک کاربران اینترنتی میباشد کلا بی معنا و مسخره به نظر میاد.
اولا کلمه هک هیچوقت بکار نمیبرند اونا دوما اونا دلیل نمیگند سوما کاربران اینترنتی ؟ مثلا سایتی داریم که در حال هک کاربران غیر اینترنتی هستش ؟ :-|

xphost
January 15th, 2015, 18:26
شما به اگاهي شهرتون مراجعه كنيد شايد ساختگي باشه اينطوري اونا هم پيگير ميشن
بهتره به اگاهي مراجعه كنيد و بپرسيد
شايدم دارن از اين ادرس سو استفاده ميكنن
بعد از فتن به اگاهي نتيجه رو به ما هم تو اين تايپيك اعلام كنيد
پیگیر موضوع هستیم
ولی با توجه به نوع متن و رسمی نبودن اون حدس میزنیم که بازی باشه تا واقعیت

mostafaamirani
January 15th, 2015, 18:26
اقا من تجربه تو این زمینه ندارم ولی میدونم اگه فتا باشه باز هم بهتون اخطار میده اگه اخطار دادن شما پیگیر باشید اگه که نه بیخیال قضیه بشید

Pars98
January 15th, 2015, 18:27
هرکسی میتونه با این ادرس ایمیل ثبت نام کنه این که نشد ملاک.
پلیس سایبر نمیاد توی هاستینگ ثبت نام کنه تیکت بده اگر بخواد ایمیل بده به info دامین مربوطه میفرسته.
اصلا گیریم پلیس فتا باشن ایشون. شما درخواست کنید نامه کتبی با مهر و امضا رسمی ارسال کنند.

mohamad1377
January 15th, 2015, 18:29
زیاد جدی نیگرید
برای بنده چندماه پیش چنین ایمیلی اومده بود که فتا تهران خ افریقا مراجعه کنید اما چون اون زمان من اطلاعیی نداشتم و نمیتونسم هم تهران برم کل سایت رو بستیم و کلی ضرر کردیم بخاطر چند رقیب :|

mostafaamirani
این متن : این سایت در حال هک کاربران اینترنتی میباشد کلا بی معنا و مسخره به نظر میاد.
اولا کلمه هک هیچوقت بکار نمیبرند اونا دوما اونا دلیل نمیگند سوما کاربران اینترنتی ؟ مثلا سایتی داریم که در حال هک کاربران غیر اینترنتی هستش ؟ :-|

موافقم کلمه هک تو فتا نشنیدم!!!

سرزمین
1 درصد هم احتمال نمیدم فتا باشه.

xphost
همکارا مشکل ما ندونستن نیستش
همین طوری پست زدم که آگاه باشند که این شوخی ها زیاد میکنند
که دو روز دیگه کسی نترسه این تیکت ها یا ایمیل ها براشون اومد

twohost
January 15th, 2015, 18:30
جناب اكس پي هاست
تا جايي كه من اطلاع دارم اين دامنه پليس ناجاست
و هيچ نهادي به جز پليس ناجا از اين نو ادرس استفاده نميكنه يعني مجوزشو بجز ناجا نداره
شايدم شما درست بگين يا يكي داره از اين ايميل سو استفاده كنه
منم شنبه پيگيرش ميشم
به نظر بنده شايد اين لحني كه نوشتن رسمي نباشه و شايد برا ترسوندن باشه ؟
اين ترسوندنو نميشه گفت

چون من اولين باره ميشنوم كه فتا بياد هاستينگ شايدم راست باشه بياد سراغ تمام هاستينگ ها
من حتما اين رو پيگري ميكنم هر نتيجه اي كه به دستم اومد اينجا ميزارم

xphost
January 15th, 2015, 18:34
جناب اكس پي هاست
و هيچ نهادي به جز پليس ااهي از اين نو ادرس استفاده نميكنه يعني مجوزشو بجز ناجا نداره
منم شنبه پيگيرش ميشم
اين ترسوندنو نميشه گفت

چون من اولين براره ميشنوم كه فتا بياد هاستينگ شايدم راست باشه بياد سراغ تمام هاستينگ ها
من حتما اين رو پيگري ميكنم هر نتيجه ايكه به دستم اومد رو اينجا بهتون ميزارم

درود
ممنون از لطفتون
ولی در کل استفاده از ایمیل و سو استفاده کار خاصی نداره
ولی این موضوع که فتا بیاد تیکت بزنه تو هر هاستینگی الکی هستش و صد در صد شوخی بیشتر نیستش
ولی خب پیگیر هستیم چون آیپی فرد ایران بوده و مربوط به اینترنت آسیا تک میباشد
اشتباه بزرگی کرده که از اسم فتا سواستفاده کرده
انشا الله اگر به نتیجه رسیدیم اطلاع رسانی میکنیم

jahromweb
January 15th, 2015, 18:49
ایمیل فیک کاری نداره
الان با هر ادرسی که بخواید میتونید ایمیل بدید

Ashkankamangar.ir
January 15th, 2015, 19:04
فتا به ایمیل اینفو میل میفرسته یا با شماره ی شرکت تماس میگیره

moalax
January 15th, 2015, 19:10
با سلام

پلیس فتا در چنین مواردی ارتباط تلفنی برقرار میکنه باشما .

برای هماهنگی بیشتر در چنین مواردی با بخش مردمی پلیس فتا (http://www.cyberpolice.ir/page/20911) در ارتباط باشید .

حتی شکایت هم داشته باشید ارجاع داده می شود .

همیشه موفق باشید

Ramin
January 15th, 2015, 19:21
سلام

جای تعجب دارد برخی دوستان که از فروشندگان با سابقه و حرفه ای نیز هستند در خصوص درست بودن و یا نادست بودن این موضوع بسیار بحث کرده اند

کاملا واضح و آشکار است که این تیکت از جانب یک فرد بی اطلاع و احتمالا رقیب دامنه فوق ارسال شده است ...

این تیکت مربوط به پلیس نمی باشد به دلایل بسیار بسیار زیادی که برخی آنها را دوستان عنوان کرده اند .

مکاتبات معمولا به صورت ایمیل ،تلفنی ، فکس می باشد ....

پیشنهاد می کنم برای این تیکت اهمیت زیادی قائل نباشید

عنوان طنز مناسب تر است برای این تیکت ....

chatsaz
January 15th, 2015, 19:51
اگه سایتی مشکل داشته باشه قانونی نباشه کلاه بردار باشه نمیان به میزبان بگن خودشون یسره شیلتر میکنند خلاص

این چیزا چیه میگید شما

xphost
January 16th, 2015, 00:17
سلام

جای تعجب دارد برخی دوستان که از فروشندگان با سابقه و حرفه ای نیز هستند در خصوص درست بودن و یا نادست بودن این موضوع بسیار بحث کرده اند

کاملا واضح و آشکار است که این تیکت از جانب یک فرد بی اطلاع و احتمالا رقیب دامنه فوق ارسال شده است ...

این تیکت مربوط به پلیس نمی باشد به دلایل بسیار بسیار زیادی که برخی آنها را دوستان عنوان کرده اند .

مکاتبات معمولا به صورت ایمیل ،تلفنی ، فکس می باشد ....

پیشنهاد می کنم برای این تیکت اهمیت زیادی قائل نباشید

عنوان طنز مناسب تر است برای این تیکت ....

درود
قصد من از انتشار این مطلب سوال پرسیدن نبوده دوستان
فقط میخواستم یک تیکت خنده دار رو بزارم که ببینیم ملت چه فکرایی درباره ما کردند که با یه تیکت ساده ما بترسیم و بریم سایت رو مسدود کنیم

mrasol
January 16th, 2015, 00:26
جناب اكس پي هاست
و هيچ نهادي به جز پليس ناجا از اين نو ادرس استفاده نميكنه يعني مجوزشو بجز ناجا نداره
منم شنبه پيگيرش ميشم
اين ترسوندنو نميشه گفت

چون من اولين باره ميشنوم كه فتا بياد هاستينگ شايدم راست باشه بياد سراغ تمام هاستينگ ها
من حتما اين رو پيگري ميكنم هر نتيجه اي كه به دستم اومد اينجا ميزارم

سلام!
شما متوجه عرض دوستان نشدین!دامنه جعلی یا ایمیل جعلی نیس،بحث اینجاس که بنده هم میتونم با همین ایمیل ثبت نام کنم در سایت شما...
موفق باشید

s0NY
January 16th, 2015, 00:42
عضویت در سایت شما نیاز به ایمیل تاییدیه ندارد به همین دلیل باهر ایمیلی می توان ساخت :| این ایمیل جعلی است

mobinhost.in
January 16th, 2015, 02:25
دوست عزیز ایمیل فرستنده از دامنه پلیس هست
موضوع رو مطمن هستید درست پیگیری کردی

ایمیل طرف که مال پلیسه مابقی رو نظری ندارم

da6276
January 16th, 2015, 04:52
درود
جعلی هست ، اگر مشکلی داشته باشید از یه خط که شمارش نمیفته باهاتون تماس میگیرن و میگن تشریف ببرید توضیح بدید.

Yoozirani.m
January 16th, 2015, 04:59
ضمن عذر خواهی،درخواست به اشتباه ارسال شد.

Cpt.Liux
January 16th, 2015, 04:59
جسارتا شما نترسیدید بعد دادید همکارتون توی فتا برسی کنه سایت رو؟ کلا تعهدات حفظ حریم شخصی ندارید دیگه؟ شما به چه دلیل یک سایت رو برای برسی بدون دریافت حکم مستند به شخص سومی ارائه کردید؟