PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست درگاه اینترنتی بانک ملت

samenbaner.ir
January 15th, 2015, 12:32
سلام دوستان خسته نباشید .
برای دریافت درگاه اینترنتی مستقیم از بانکل ملت باید دقیقا چه کار را به ترتیب انجام داد ؟

با تشکر از دوستان

Pars98
January 15th, 2015, 12:37
درود همکار گرامی ، توی Behpardakht.com درخواست رو پر کنید ، خودشون باهاتون تماس می گیرند.

samenbaner.ir
January 15th, 2015, 12:46
تشکر از شما و کارمزد چقدر است ؟

yeganehha
January 15th, 2015, 12:47
کارمز صفر درصد هست و تسویه حساب هم 24 ساعته صورت می گیره

Pars98
January 15th, 2015, 12:50
همینطور که دوستمون گفتند کارمزد کلیه درگاه های مستقیم صفر تومان هست.
و همچنین قبلا که پرداخت ها از خود بانک ملت مستقیم بود آنی واریز میشد.
بعد که پرداخت ها رفت روی شاپرک 24 ساعته واریز میشه
( واسه درگاه ملت کلیه پرداخت های قبل از ساعت 23 ، ساعت 4 فردای آن روز واریز میشه و پرداخت های بعد از 23 همراه با پرداخت های روز بعد )

samenbaner.ir
January 15th, 2015, 12:52
کارمز صفر درصد هست و تسویه حساب هم 24 ساعته صورت می گیره
ممنون از شما
به پرداخت ملت | ارائه دهنده خدمات و راه حلهای پرداخت الکترونیک (http://behpardakht.com/Acceptor_Request.aspx)

وارد این صحفه شدم برای ثبت و راهنمایی
به این نکته اشاره کرده بود :

مکان ارائه مجوزهای رسمی از مراجع ذیصلاح جهت کسب و کار اینترنتی

معنی این جمله چی هست مراج ذیصلاح دقیقا منظورشان کجا است ؟

- - - Updated - - -

همینطور که دوستمون گفتند کارمزد کلیه درگاه های مستقیم صفر تومان هست.
و همچنین قبلا که پرداخت ها از خود بانک ملت مستقیم بود آنی واریز میشد.
بعد که پرداخت ها رفت روی شاپرک 24 ساعته واریز میشه
( واسه درگاه ملت کلیه پرداخت های قبل از ساعت 23 ، ساعت 4 فردای آن روز واریز میشه و پرداخت های بعد از 23 همراه با پرداخت های روز بعد )
ممنون از شما اما کارمزد برداشت منظورم است .
مثلا پارس پال اگر 1 میلیون درخواست برداشت بدی 20 هزار تومان کارمزد دارد ! ایا این درگاه هم این طور می باشد ؟ کارمزد برداشت کاربر را دارد ؟

yeganehha
January 15th, 2015, 12:54
در صفحه زیر ثبت نام کنید .
به پرداخت ملت | ارائه دهنده خدمات و راه حلهای پرداخت الکترونیک (http://behpardakht.com/Register_VPOS_Haghighi.aspx)

Pars98
January 15th, 2015, 12:55
مثلا پارس پال اگر 1 میلیون درخواست برداشت بدی 20 هزار تومان کارمزد دارد ! ایا این درگاه هم این طور می باشد ؟ کارمزد برداشت کاربر را دارد ؟

اینجوری نیست که پول بره توی یه حساب مجازی بعد درخواست بدی بیاد به حساب بانکیت.. مستقیم به حساب بانکی میاد و هیچ کارمزدی نداره. رایگان

samenbaner.ir
January 15th, 2015, 12:59
خیلی ممنون از کاربر Pars98 ؛ و یک سوال دیگر بعد از درخواست کد ها ماژولی برای قرار دادن در سایت ارسال می نمایند ؟ و این که این درگاه مستقیم هم می توان به کارت بانک ملت کاربر ( من ) وصل باشد ؟ مثلا شما 10 هزار تومان پرداخت اینترنتی انجام میدهید 10 هزار مستقیم وارد کارت بنده می شود یا وارد حساب کاربری می شود یا باید درخواست بدهید ؟
ممنون

Pars98
January 15th, 2015, 13:03
خیلی ممنون از کاربر Pars98 ؛ و یک سوال دیگر بعد از درخواست کد ها ماژولی برای قرار دادن در سایت ارسال می نمایند ؟ و این که این درگاه مستقیم هم می توان به کارت بانک ملت کاربر ( من ) وصل باشد ؟ مثلا شما 10 هزار تومان پرداخت اینترنتی انجام میدهید 10 هزار مستقیم وارد کارت بنده می شود یا وارد حساب کاربری می شود یا باید درخواست بدهید ؟
ممنون

خواهش میکنم ، توابع سیستم رو ارسال می کنند اما کدنویسی درگاه بر عهده خودتون هست ( البته اسکریپت رایگان واسه بانک ملت زیاد نوشته شده و توی نت موجود هست )
هیچ حساب کاربری درکار نمی باشد. مستقیم به حساب بانکی شما واریز میشه ( بعد از 24 ساعت ) که از کارت بانکی متصل به حساب نیز قابل برداشت هست.

samansystems
January 15th, 2015, 13:06
مشکل شما کارمزد هست يا تسويه آنی ؟

samenbaner.ir
January 15th, 2015, 13:07
واقعا ممنون بابت پاسخ گویی شما Pars98 ؛

امروز درخواست ثبت میکنیم و از این کارمزد های زیاد پارس پال و امثال این ها خلاص می شویم واقعا

خسته نباشید . ممنون

- - - Updated - - -

مشکل شما کارمزد هست يا تسويه آنی ؟
سلام نیازی بر این نمی بینم کارمزد زیاد بدم ! مثلا در ماه 1 تومن درامد دارم خدارو خوش نمیاد هر ماه 20 هزار بدم به یک واسطه !

Pars98
January 15th, 2015, 13:09
واقعا ممنون بابت پاسخ گویی شما Pars98 ؛

امروز درخواست ثبت میکنیم و از این کارمزد های زیاد پارس پال و امثال این ها خلاص می شویم واقعا

خسته نباشید . ممنون

- - - Updated - - -

سلام نیازی بر این نمی بینم کارمزد زیاد بدم ! مثلا در ماه 1 تومن درامد دارم خدارو خوش نمیاد هر ماه 20 هزار بدم به یک واسطه !

خواهش میکنم ، البته جدیدا بانک ملت و سایر بانک ها خیلی سخت گیری می کنند از جمله نماد اعتماد رو اجباری کردند که خودش یه فرایند طولانی هست.
دوستمون سامان سیستم که پیام دادن نماینده زرین پال هستند و زرین پال هم کارمزدی دریافت نمیکنه جدیدا و راحت تر و سریعتر بهتون درگاه می دهند.
با آرزو موفقیت برای شما

samenbaner.ir
January 15th, 2015, 13:12
ممنون عزیز ؛
اما توی سوال جواب سایتشون خواندم کارمزد 2.5 درصد زده بودند ! درست است ؟

Pars98
January 15th, 2015, 13:14
ممنون عزیز ؛
اما توی سوال جواب سایتشون خواندم کارمزد 2.5 درصد زده بودند ! درست است ؟

اون واسه قبل بود الآن با زرین کارت بدون کارمزد هست ، الآن که خودشون اینجا هستند از فرصت استفاده کنید هر سوالی دارید ازشون بپرسید :d

samenbaner.ir
January 15th, 2015, 13:16
بله ممنون ؛ تشکر از شما

کاربر samansystems ؛ لطفا در مورد کارمزد :

کارمزد تراکنش های خروجی، چه مقدار ميباشد؟
کارمزد تراکنش های خروجی در زرين پال، در شرايط عادی ٢.٥% ميباشد. برای ارقام درخواستی بالاتر از ٤٠٠٠٠٠ تومان ١.٩% کسر ميگردد. اين کارمزد برای اشخاص حقوقی، موارد خيريه و فروش برخی محصولات کم سودتر، قابل تغيير مي باشد. البته زرين پال در جشنواره های مختلف اقدام به کاهش کارمزد تا 0 درصد نير مينمايد.

توضیح دهید ایا برای این چند ماه 0 است ؟

samansystems
January 15th, 2015, 13:27

اگر مشکل نپرداخت کارمزد هست ميتونيد از زرين پال استفاده کنيد.
به کمک زرين کارت هيچ کارمزدی نه از شما و نه از مشتری شما کسر نميشه.
ضمن اينکه ارقام زير 400 هزار تومان هم به صورت آنی و سيستمی تسويه ميشن و ارقام بالاتر از 400 هزار تومان هم يک دقيقه تا 12 ساعت بعد از ثبت واريز ميشن.
در کل سريعترين زمان تسويه (حتی از بانک) رو خواهيد داشت.
و کارمزد هم پرداخت نميکنيد.
و مهمتر ازون لازم نيست حسابدار داشته باشيد تراکنش ها رو براتون برسی کنه که آيا تسويه شده يا خير.
ضمن اينکه همزمان هم ميتونيد ussd کد مشابه کد زير داشته باشيد:

*770*97*XXXX#

برای شروع عضو سايت بشيد و زرين کارت خودتون رو هم درخواست بديد:

https://ir.zarinpal.com/zarincard

- - - Updated - - -

توضیح دهید ایا برای این چند ماه 0 است ؟

تا زمانی که شاپرک کارمزد رو روی درگاه ها اعمال نکنه هيچ کارمزدی برای تراکنش های انتقالی به زرين کارت کسر نميشه.
موجودی زرين کارت رو هم ميتونيد از خود پرداز های متصل به شتاب دريافت و يا کارت به کارت کنيد.
يا از POS و درگاه های آنلاين، خريد کنيد.

samenbaner.ir
January 15th, 2015, 13:38
واقعا تشکز از شما ! فوق العاده بود
بنده تصمیم نهایی این است در زرین کارت استفاده کنم البته بنده با این شرکت براشون طراحی انجام داده بودم و یکی از مشتریان بنده بودند . و قبلا هم کارمندشون و هم کاربران شاپ کیپر به بنده گفته بودند استفاده کنم .
واقعا تشکر .

امروز درخواست را ثبت میکنم ممنون
پایان تابیک ./

hurouvio
January 19th, 2015, 23:08
واقعا تشکز از شما ! فوق العاده بود
بنده تصمیم نهایی این است در زرین کارت استفاده کنم البته بنده با این شرکت براشون طراحی انجام داده بودم و یکی از مشتریان بنده بودند . و قبلا هم کارمندشون و هم کاربران شاپ کیپر به بنده گفته بودند استفاده کنم .
واقعا تشکر .

امروز درخواست را ثبت میکنم ممنون
پایان تابیک ./

شما موفق شديد از اين شعار بدون کارمزد استفاده کنيد؟ شعار هست يا واقعا بدون کارمزد هست؟

nullfa
January 19th, 2015, 23:47
دوست عزیز بهترین راه و راهنمایی تماس با شماره های زیره
021-27312731

021-27312734

hurouvio
January 20th, 2015, 00:10
دوست عزیز بهترین راه و راهنمایی تماس با شماره های زیره
021-27312731

021-27312734

شماره های زرين پال هست؟ در مورد بدون کارمزد بودن هم توضيح ميدن؟
الان جواب ميدن يا بايد صبح پيگيری کرد؟

nullfa
January 20th, 2015, 00:13
شماره های زرين پال هست؟ در مورد بدون کارمزد بودن هم توضيح ميدن؟
الان جواب ميدن يا بايد صبح پيگيری کرد؟

خیر عزیز برای به پرداخت ملت هست.
اینم برای زرین پال
021-88012882
021-88015858
021-88015757
صبح تماس بگیرید

hurouvio
January 20th, 2015, 00:16
خیر عزیز برای به پرداخت ملت هست.
اینم برای زرین پال
021-88012882
021-88015858
021-88015757
صبح تماس بگیرید

مرسی
شما در مورد بدون کارمزد بودنی که همه جا ميگن اطلاعاتی داريد؟

nullfa
January 20th, 2015, 00:20
نه متاسفانه من خیلی قدیما با زرین پال کار کردم و حضور ذهن ندارم.
زمانی که به پرداخت ملت هم آنی تسویه میکرد باهاشون کار کردم.
الانم دارم با 2 تا شرکت کار میکنم که از یکیشون خیلی راضیم ولی بخاطر مسائل تبلیغاتی اسمشون رو نمیگم اگر خواستید پ خ بگم بهتون.

hurouvio
January 20th, 2015, 00:23
نه متاسفانه من خیلی قدیما با زرین پال کار کردم و حضور ذهن ندارم.
زمانی که به پرداخت ملت هم آنی تسویه میکرد باهاشون کار کردم.
الانم دارم با 2 تا شرکت کار میکنم که از یکیشون خیلی راضیم ولی بخاطر مسائل تبلیغاتی اسمشون رو نمیگم اگر خواستید پ خ بگم بهتون.

چشم.
تو پيام خصوصی ارسال کنيد. ممنون ميشم.
ولی واقعا برام جالب هست بدونم اين زرين پال که تاکيد ميکنه بدون کارمزد، برای چی اينکار رو ميکنه؟

- - - Updated - - -

چون اينطوری پيش بره نميشه باهاش رقابت کرد و بايد فکر راه انداختن درگاه رو از سر بيرون کرد.
وقتی اينا کارمزد نگيرن کسی سمت ما نمياد که.

nullfa
January 20th, 2015, 00:27
چشم.
تو پيام خصوصی ارسال کنيد. ممنون ميشم.
ولی واقعا برام جالب هست بدونم اين زرين پال که تاکيد ميکنه بدون کارمزد، برای چی اينکار رو ميکنه؟

- - - Updated - - -

چون اينطوری پيش بره نميشه باهاش رقابت کرد و بايد فکر راه انداختن درگاه رو از سر بيرون کرد.
وقتی اينا کارمزد نگيرن کسی سمت ما نمياد که.

پ خ شد.
کار وقت درست باشه مشتریش هم میاد.

hurouvio
January 20th, 2015, 00:32
پ خ شد.
کار وقت درست باشه مشتریش هم میاد.

يعنی اينا که ميگن بدون کارمزد به نظرتون کارشون درست نيست؟
من برام مهمه دليلش رو بدونم. برای آينده خيلی مهم هست.

nullfa
January 20th, 2015, 00:37
بنده نمیگم کارشون درست نیست ، خیلی ها اعتقاد دارم هزینه و پول مهم نیست این که طرف کارمزد نمیگیره دلیل نمیشه کارش درست نباشه.
من خودم خیلی از اسکریپت هایی که تو سایت ارائه میدم پولی هستن ولی من رایگان میزارم.

hurouvio
January 20th, 2015, 00:39
بنده نمیگم کارشون درست نیست ، خیلی ها اعتقاد دارم هزینه و پول مهم نیست این که طرف کارمزد نمیگیره دلیل نمیشه کارش درست نباشه.
من خودم خیلی از اسکریپت هایی که تو سایت ارائه میدم پولی هستن ولی من رایگان میزارم.

خوب آخه مشکلشون چی هست؟
به هر حال بايد يک دليلی باشه که ميان از سود خودشون ميگذرن و کارمزد هاشون رو حذف ميکنن تا مشتری هاشون راضی باشن.
بايد يک مشکلی باشه. نيست به نظر شما؟

meysam021
January 20th, 2015, 01:57
بانک ملت برای درگاه بصورت واریز هزینه ای دریافت نمیکنه
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f216/24734-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%85%D9%84%D8%AA-snapshot_2015-01-20_015630-png
اما برای واریز به حساب های متمرکز ملت به ملت 250 تومن کارمزد و برای دیگر حساب ها 500 تومان

اینم اضافه کنم باید نماد اعتماد هم داشته باشید و یه سوالی هم پرسیدم چند ماه پیش ازشون گفتند در حال حاضر به حساب های با گردش بالا
درگاه میدیم

!MihanIt!
January 20th, 2015, 07:01
درود همکار گرامی ، توی Behpardakht.com درخواست رو پر کنید ، خودشون باهاتون تماس می گیرند.

هزینه ای هم شامل میشه یا به صورت رایگان؟
اگه میشخ توضیح کامل مدارک و.... انی هست با حضوری و...

اولین بار میشنوم
ممنون

Pars98
January 20th, 2015, 08:06
هزینه ای هم شامل میشه یا به صورت رایگان؟
اگه میشخ توضیح کامل مدارک و.... انی هست با حضوری و...

اولین بار میشنوم
ممنون

تنها هزینه ای که شامل میشه هزینه پست کردن مدارک هست ( اگر تهران نباشید )
اگر تهران باشید هم میتونید حضوری مراجعه کنید.

mehdi.gh
January 20th, 2015, 08:54
طریقه گرفتن درگاه رو تغییر دادن دوباره ؟
سه - چهار سال قبل از طریق سایت به پرداخت بود
دو سال پیش که ما درگاه گرفتیم گفتند که باید از طریق شعبه ای که حساب باز کرده اید اقدام کنید
الان دوباره از به پرداخت اقدام میکنند ؟

nullfa
January 20th, 2015, 11:13
بنده 2 سال پیش تماس گرفتم گفتن باید یک حساب جام بانک ملت باز کنید و این کارو کردم اطلاعات رو هم ایمیل کردم اوکی شد