PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در ساخت برنامه

reza0071
January 15th, 2015, 11:30
سلام وقت بخیر
یکی از دوستان یه تمرین برنامه نویسی داره دوستان هر کسی میتونه کمک کنه لطفا دریغ نکنه
گفته یک بازی طراحی کنم که یک هواپیما متحرک از میان موانع و بدون برخورد با آنها عبور داده و به مقصد برسه و بر اثر زمات تلف شده امتیاز وی محاسبه شود.به علاوه در صورت برخورد او با مانع ادامه بازی امکان پذیر نباشه

همچنین برنامه ای که فرم را در حالت اجرا از کوچک ترین سایز به بزرگ برساند و در یک سایز مشخص ثابت شود و نمایش یابد

yeganehha
January 15th, 2015, 11:52
دوست عزیز الان چه کمکی نیاز دارید ؟اگر کلش بخاین بنویسیم از کمک خارج و خودش یه پروژه هست .به نظر من خودتان استارت کار بزنید و هر جاش که گیر کردید درخواست بدید فکر کنم ممنطقی تر باشه

reza0071
January 15th, 2015, 17:45
دوست عزیز الان چه کمکی نیاز دارید ؟اگر کلش بخاین بنویسیم از کمک خارج و خودش یه پروژه هست .به نظر من خودتان استارت کار بزنید و هر جاش که گیر کردید درخواست بدید فکر کنم ممنطقی تر باشه

دوست عزیز شما وبی کار میکنید؟

yeganehha
January 15th, 2015, 21:55
دوست عزیز شما وبی کار میکنید؟

فرقی ندار ما یه تیم هستیم ک تغیریبا مکمل هم هستیم .
در خدمتیم
فقط پ خ بدید چون ممکن تاپیک نبینم .

marketvps
January 27th, 2015, 18:17
با vb6 خواستید میتونم واستون بنویسمش

behzad2015
February 28th, 2015, 01:47
سلام دوست عزیز
با کمک موتور های بازی سازی به راحتی میتونید با بهترین کیفیت این بازی رو بسازید,موتورهایی مانند unity و unreal engine
آموزش ساخت بازی که گفتینم کامل تو نت هستش اگه سرچ کنید, ولی تایم زیاد میگیری واقعا
موفق باشد