PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ست نشدن ای پی در سرور ویندوز

ezatpanah
January 15th, 2015, 10:10
سلام دوستان
دو تا سوال داشتم :
1- روی بخشی از سرورمون ویندوز سرور 2012 نصب کردم... اما هر کاری میکنم پینگ نمیگیره و به اینترنت متصل نمیشه
روی یه ماشین مجازی دیگه لینوکس ران شده که بدون مشکل کار میکنه... اطلاعات گت وی و دی انس هارو از لینکوکس گرفتم و روی ویندوز ست کردم اما باز هم کانکت ببه اینترنت برقرار نمیشه
نتیجه پینگ ip:
24656

2- تایپک و آموزشی سراغ دارین که کانفیگ و راه اندازی سرور ویندوزی رو با پنل پلسک آموزش بده... منبع خارجی هم بود مشکلی نیست...

ممنون از راهنمایی دوستان :)

pakradm
January 15th, 2015, 11:05
سلام دوستان
دو تا سوال داشتم :
1- روی بخشی از سرورمون ویندوز سرور 2012 نصب کردم... اما هر کاری میکنم پینگ نمیگیره و به اینترنت متصل نمیشه
روی یه ماشین مجازی دیگه لینوکس ران شده که بدون مشکل کار میکنه... اطلاعات گت وی و دی انس هارو از لینکوکس گرفتم و روی ویندوز ست کردم اما باز هم کانکت ببه اینترنت برقرار نمیشه
نتیجه پینگ ip:
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f55/24656-%D8%B3%D8%AA-%D9%86%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-ping-png

2- تایپک و آموزشی سراغ دارین که کانفیگ و راه اندازی سرور ویندوزی رو با پنل پلسک آموزش بده... منبع خارجی هم بود مشکلی نیست...

ممنون از راهنمایی دوستان :)

عرض سلام و احترام:53:

از تصویر قرار داده شده اینجور به نظر میاد که کارت شبکه این سرور مجازی مشکل داشته یا قطع می باشد.
لطفا Enable بودن آن و نصب بودن Driver را بررسی فرمایید.

ezatpanah
January 18th, 2015, 10:11
عرض سلام و احترام:53:

از تصویر قرار داده شده اینجور به نظر میاد که کارت شبکه این سرور مجازی مشکل داشته یا قطع می باشد.
لطفا Enable بودن آن و نصب بودن Driver را بررسی فرمایید.

کارت شبکه هم در مجازی ساز و هم در ویندوز فعال هستند :
24657

- - - Updated - - -

دوستان کسی به این مشکل برنخورده؟!!!

- - - Updated - - -

دوستان کارم گیره... تو گوگل هم سرچ میکنم هیچ راه حلی نداره؟!!!!!