PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با نمایندگی هاست

ali_11h
January 15th, 2015, 00:24
سلام
من یه سایت دارم که هاست رایگان از youhosting.com ارائه میدم.
سایت خوبیه و حدود 2000 تا کاربر دارم که تقریبا نصفشون فعال هستند.
حالا مشکل من اینجاست که بعضی افراد میان و از هاست سوء استفاده میکنند مثلا برای انواع کلاه برداری.
فرض کنید دامنه اصلی ما myhost.ir باشه. اگه کاربر با ساب دامنه ای که میسازه و مثلا میشه eshop.myhost.ir کلاه برداری بکنه آیا واسه من دردسر میشه و مراجع قضایی من رو مقصر میدونند؟ چون این دامنه به اسم من توی nic.ir ثبت شده میپرسم؟

دوم اینکه اگر یه روزی بخوام این سایت رو ببندم برم دنبال کارم کاربرایی که سایت فعال دارند و روی سایتشون زحمت کشیدن رو باید چی جوابشون رو بدم؟ آیا از نظر قانونی می تونن واسه من دردسر بشن؟

خواهش میکنم نظراتتون رو بگید خیلی حیاتی هست. من گیر کرده ام.
متشکر

hamid53214
January 15th, 2015, 00:37
سلام
حالا مشکل من اینجاست که بعضی افراد میان و از هاست سوء استفاده میکنند مثلا برای انواع کلاه برداری.
فرض کنید دامنه اصلی ما myhost.ir باشه. اگه کاربر با ساب دامنه ای که میسازه و مثلا میشه eshop.myhost.ir کلاه برداری بکنه آیا واسه من دردسر میشه و مراجع قضایی من رو مقصر میدونند؟ چون این دامنه به اسم من توی nic.ir ثبت شده میپرسم؟

دوم اینکه اگر یه روزی بخوام این سایت رو ببندم برم دنبال کارم کاربرایی که سایت فعال دارند و روی سایتشون زحمت کشیدن رو باید چی جوابشون رو بدم؟ آیا از نظر قانونی می تونن واسه من دردسر بشن؟

متشکر
سلام
اگه طرف پیدا نشه بله شما مقصرید
ولی کسی روی هاست رایگان حساب نمیکنه که بخواد یه سایت قوی روش بزنه
چون خود یوهاستینگ سایتای پر استفاده رو ساسپند میکنه
از اون بابت زیاد نگرانی نداره

ali_11h
January 15th, 2015, 00:54
سلام
اگه طرف پیدا نشه بله شما مقصرید
ولی کسی روی هاست رایگان حساب نمیکنه که بخواد یه سایت قوی روش بزنه
چون خود یوهاستینگ سایتای پر استفاده رو ساسپند میکنه
از اون بابت زیاد نگرانی نداره

دوست عزیز از لطفتون ممنونم اما تا حالا چندین بار شده که اومدن و مثلا صفحه ای مثل یاهو و فیسبوک درست کردن که رمز اکانت شخصی رو به دست بیارن یا صفحه بانک درست کردن.
مشکل من بیشتر اینها هستن. یا طرف اومده به عنوان فروش هاست سایت زده روی دامنه ای که مربوط به هاست هست مشتریش هم زود اطمینان میکنه دیگه

!MihanIt!
January 15th, 2015, 09:47
سلام

متشکر

سلام
باید تو قوانین ذکر کنید که زیر مجموعه یک شرکت هستید اگر اثها ببندند مسولیتی ما نمیگیریم.
بحث کلاه برداری کلا شما اشتباه میکنید که دامنه غریبه رو دو نیک خودتون میزنید من تازه به اشناشم شک دارم به هر حال اگر سو استفاده ای بشه شما مقصرید

chatsaz
January 15th, 2015, 09:50
خواستید ببنید برید , سایت رو واگذار کنید هم یه هزینه ای گیرتون بیاد هم مشتری ها شاکی نشن

Maysam.M
January 15th, 2015, 09:57
فکر نکنم پلیس فتا اگه کسی هم سوء استفاده کنه با شما کاری داشته باشه. وقتی ببینه هاست رایگان ارائه میدید و آی پی و مشخصات ثبت نام کننده رو ذخیره میکنید دیگه با شما کاری ندارند.

jahromweb
January 15th, 2015, 09:57
باسلام
از دامنه جدا برای ساب استفاده کنید و یا اصلا ساب ارائه ندید بگید خودشون باید دامنه داشته باشن

ali_11h
January 15th, 2015, 11:48
اولا از لطف همه دوستان متشکرم

خب یه سوال واسه من پیش میاد که سایت هایی مثل ugig و xzn و youhosting.ir که بزرگترین هاست های رایگان فارسی هستند تا حالا مشکلات اینطوری براشون پیش نیومده یعنی؟

یا اصلا سایت های بلاگ دهی (بلاگفا, لوکس بلاگ و ...) گرفتار این بلاها نمیشن؟ همه این سایت ها ساب دامنه میدن به هر کاربر؟

yeganehha
January 15th, 2015, 12:08
دوستان بنده در مورد ساب دامین شرکتمون اقدام کرده و تا حدودی با وبلاگ دهی متفاوت ؛ و شرایط خاص و بدجوری داره و هر گونه شکایتی بشه پای ما وسط چون صاحب دامنه اصلی هستیم .

در مورد هاست رایگان هم شما به راحتی یک ماه قبل از تعطیلی یک یا دو ایمیل ارسال کنید و هیچ مشکلی پیش نمی اید ولی نظر دوستان جهت واگذاری هم خوبه .