PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید و فروش ارزهای پرفکت مانی و وبمانی با قیمت مناسب

fausjus
January 14th, 2015, 23:39
خرید و فروش ارزهای پرفکت مانی و وبمانی با قیمت مناسب

جهت کسب اطلاع بیشتر با یاهو: chaleshgar_co در ارتباط باشید

KavirMusic
January 15th, 2015, 21:14
دوست عزیز شما قصد پاسخ به ایمیل ها رو ندارید احینا ؟
به چه دلیل به دلیل درخواست تعویض dns زدید آی دی یاهو ما رو بلاک کردید ؟
من 16 روزه ایمیل ارسال کردم هنوز هیچ کس جوابی نداده

a30redel
May 5th, 2015, 03:18
دوستان کسی از این سایت خرید نزنه که کلاه بردارن
من یه هفته پیش ازشون خرید داشتم ولی ارسال نکردند
صد بار بهشون ایمیل دادم و گفتن براتون پیامک کردیم ولی هیچ خبری نبود ؛
به اصرار خودم که ممکنه مشکل از خطوط مخابرات باشه بهشون بارها و بارها گفتم برام ایمیل کنید یا حداقل تو پنل سایت برام قرار بدن ولی این کارو نکردن و در اخر هم بدون هیچ دلیلی اکانت بنده رو از سایت خودشون حذف کردن

ناگفته نمونه تراکنش بانکی و نوع اخاذیشون رو به پلیس فتا گزارش دادم
گفتم در جریان باشید که این سایت امنیت خرید رو نداره

نوش جونت نباشه کلاهبردار

fausjus
May 5th, 2015, 10:05
دوستان کسی از این سایت خرید نزنه که کلاه بردارن
من یه هفته پیش ازشون خرید داشتم ولی ارسال نکردند
صد بار بهشون ایمیل دادم و گفتن براتون پیامک کردیم ولی هیچ خبری نبود ؛
به اصرار خودم که ممکنه مشکل از خطوط مخابرات باشه بهشون بارها و بارها گفتم برام ایمیل کنید یا حداقل تو پنل سایت برام قرار بدن ولی این کارو نکردن و در اخر هم بدون هیچ دلیلی اکانت بنده رو از سایت خودشون حذف کردن

ناگفته نمونه تراکنش بانکی و نوع اخاذیشون رو به پلیس فتا گزارش دادم
گفتم در جریان باشید که این سایت امنیت خرید رو نداره

نوش جونت نباشه کلاهبردار

به این آدرس پر کردنت کارت رو 3 بار ارسال کردیم به شماره 09377394491 و هر 3 بار مخابرات دلیور شدن پیامک رو ارسال کرده .آخر سر هم گفتی که ایرانسل پیامک تبلیغاتی منو بسته . داداش این فیلم بازی کردن ها رو برو برای هر کسی که شمارو فرستاده بازی کن. کسی که مارو بخواد از طریق شما بشناسه بهتره از ما کارت تهیه نکنه. از پلیس فتا هم پیگیر کارت می تونی باشی.

http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=26156&stc=1

نام:
iraj

نام خانوادگی:
kaka

آدرس 1:
pol-salman

شهر:
pol

کد پستی:
6851700000

استان:
لرستان

کد استان:
LRS

princeserver
May 5th, 2015, 10:44
شما معاوضه وب مانی از سایت معتیر میتونید استفاده کنید تشکر

a30redel
May 5th, 2015, 11:22
ادرس بنده به شما فکر نکنم ربطی داشته باشه مگه میخوایید اکانت رو بفرستی در خونه که ادرس خونه رو بدم به شما!!!!
حتما باید یه انتقاد بشنوید که بیایید و جواب بدید ؟؟؟
اصلا چرا اکانت بنده رو از سایتتون حذف کردید ؟؟
پدرم در اومد اینقدر بهتون ایمیل زدم و گفتم چیزی دست من نرسیده ، شما اگه ریگی به کفشتون نیست چرا اکانت رو برام ایمیل نکردید یا حداقل توی سایت خودتون تو پنل قرار ندادید ؟؟؟
چرا همش اصرار دارید که پیامک بشه ؛ مگه یه اکانت سه دلاری چیه که بخوام هی زور بزنم که اقا دستم نرسیده ؛ اصلا مگه چه فرقی میکنه که برام پیامک بشه یا ایمیل ؟؟
برای شماره شک داری اصلا زنگ بزنید
به والله دستم نرسیده ؛ شماره هم درسته . من کی گفتم ایرانسل پیامک تبلیغاتی منو بسته . گفتم شاید بسته باشه و این دلیل پیام نیومدن باشه برای همین برام ایمیل کنید ولی حاضر نشدید
اینو هم بهتون گفتم ولی باز حاضر نشدید که برام بفرستید ؛ درسته تو سایت زدید پیامک میشه ولی خب حالا که مشکل مخابراتی هست و دستم نرسیده چرا حاضر نیستید برام بفرستید به ایمیل یا توی پنل کاربری سایت خودتون . یعنی چون نرسیده شما باید این مشکل رو رفع نکنید . همیشه اینجوری جواب مشتری رو میدید

لطفا جواب قانع کننده بدید نه مثل الان که اصلا متوجه نیستید چی میگید و حرف از تخریب میزنید

fausjus
May 5th, 2015, 11:41
ایمیل هاتونو پشتیبانی به دلیل تهمت و لهن بد رد کرده وبه دلیل اینکه فرمودید که از طریق فتا پیگیر میشوید حساب شما به حالت تعلیق قرار گرفته تا هیچ گونه اطلاعات را دستکاری نکنید وجزو بلک لیست می باشید.
آدرس کامل و آی پی ایران و هر گونه اطلاعات باید صحیح وارد بشود تا جلوی پرداخت با کارت های ***ی گرفته شود . پیامک ها هر موقع دلیور دهد یعنی به دست کاربر رسیده . ما به کاربران با ایمیل به هیچ عنوان کارت ارسال نمی کنیم و در وبسایت هم موقع خرید درج شده است می توانید مطالعه کنید . فردا با کارت ***ی پرداختی در وبسایت ما صورت گیرد به فتا شماره موبایل پرداخت کننده داده میشود . به هر حال ما 3 بار به شما کارت رو ارسال کردیم و هر 3 دفعه دلیور از طرف مخابرات برای ما رسیده . اگر شما سیمکارت دست خودتون باشه باید دریافت کرده باشید. به هر حال ما سفارش شما رو انجام داده ایم و به هیچ عنوان به خاطر اینکه این سابت یا سایتهای مشابه پست هرز بدین سفارش شما رو انجام نمیدیم. در صورت ادامه همچین پستهای هرز از طریق مراجع قانونی با شما برخورد میشود

a30redel
May 5th, 2015, 13:32
چرا اینقدر فرافکنی میکنید ؛ کدوم توهین بنده خدا ، وقتی سند هست چرا چیزی میگید که خلافشه
متن ایمیلها رو اینجا قرار بدم همه ببین چه توهینهایی کردم !!!!!!!!!!!!!!!! حالا خوبه متنهای ایمیل قابل دستکاری نیست وگرنه خدا میدونه ............
7 یا 8 بار ایمیل دادم و هر چند بار گفتم اقا پیامک نمیاد برام ایمیل کنید بیزحمت و لطفا . این بیزحمت توهینه از نظر شما ؟؟ گزارش پلیس فتا اخرین پیامم بود
الانم میگم برای بار هزارم که بنده هیچ پیامی دریافت نکردم ؛ نمیدونم سیمکارت هم چه مرگش شده ، لزومی نداشت و نداره اینقد مصر باشم که پیامی نگرفته باشم ؛
درسته توی سایت قید کردید فقط اس ام اس میشه ولی شما اگه فروشنده درستکار و خوش حسابی بودید با ارسال کد این مشکلو رفع میکردید نه اینکه اینقدر موضوع رو کش بدید و سختش کنید که فقط اس ام اس میشه
اگه رو ارسال ایمیل اینقد آلرژی دارید حداقل میتونستید یه شماره دیگه ازم درخواست کنید نه اینکه هی بگید طبق تراکنش مخابرات ارسال شده و دیگه هیچ
شما باید تو کارتون یک درصد حق رو به مشتری بدید نه اینکه بگید فقط خودمون درستیم !!! و حق با ماست
پس یه درصد احتمال بدید که پیام نیومده باشه وظیفتون بود از راه دیگه ای محصول رو به بنده بدید که ایمیل یا یه شماره دیگه میشه و اینقد هم سخت نبود ارسال یک ایمیل !!!! چون بابتش پول گرفتید
تهدید و این حرفا نیست ؛ ولی برام ارسال نشه بدجور پیگیر این خرده حساب میشم اگه شده 10 برابرش رو خرج کنم

ادم صد بار بهتون زنگ بزنه ؛ بهتون ایمیل بده و جواب ندید ولی اینجوری و اینجا یه هویی پیداتون میشه خب هنگ میکنه دیگه
دیگه صحبتی تو این تایپیک ندارم ، هیچ توهینی نکردم و نمیکنم هیچوقت چیزایی که گفتم طبق سند بود!!!!!!! انشالله فتا رسیدگی خواهد کرد

fausjus
May 5th, 2015, 13:53
چرا اینقدر فرافکنی میکنید ؛ کدوم توهین بنده خدا ، وقتی سند هست چرا چیزی میگید که خلافشه
متن ایمیلها رو اینجا قرار بدم همه ببین چه توهینهایی کردم !!!!!!!!!!!!!!!! حالا خوبه متنهای ایمیل قابل دستکاری نیست وگرنه خدا میدونه ............
7 یا 8 بار ایمیل دادم و هر چند بار گفتم اقا پیامک نمیاد برام ایمیل کنید بیزحمت و لطفا . این بیزحمت توهینه از نظر شما ؟؟ گزارش پلیس فتا اخرین پیامم بود
الانم میگم برای بار هزارم که بنده هیچ پیامی دریافت نکردم ؛ نمیدونم سیمکارت هم چه مرگش شده ، لزومی نداشت و نداره اینقد مصر باشم که پیامی نگرفته باشم ؛
درسته توی سایت قید کردید فقط اس ام اس میشه ولی شما اگه فروشنده درستکار و خوش حسابی بودید با ارسال کد این مشکلو رفع میکردید نه اینکه اینقدر موضوع رو کش بدید و سختش کنید که فقط اس ام اس میشه
اگه رو ارسال ایمیل اینقد آلرژی دارید حداقل میتونستید یه شماره دیگه ازم درخواست کنید نه اینکه هی بگید طبق تراکنش مخابرات ارسال شده و دیگه هیچ
شما باید تو کارتون یک درصد حق رو به مشتری بدید نه اینکه بگید فقط خودمون درستیم !!! و حق با ماست
پس یه درصد احتمال بدید که پیام نیومده باشه وظیفتون بود از راه دیگه ای محصول رو به بنده بدید که ایمیل یا یه شماره دیگه میشه و اینقد هم سخت نبود ارسال یک ایمیل !!!! چون بابتش پول گرفتید
تهدید و این حرفا نیست ؛ ولی برام ارسال نشه بدجور پیگیر این خرده حساب میشم اگه شده 10 برابرش رو خرج کنم

ادم صد بار بهتون زنگ بزنه ؛ بهتون ایمیل بده و جواب ندید ولی اینجوری و اینجا یه هویی پیداتون میشه خب هنگ میکنه دیگه
دیگه صحبتی تو این تایپیک ندارم ، هیچ توهینی نکردم و نمیکنم هیچوقت چیزایی که گفتم طبق سند بود!!!!!!! انشالله فتا رسیدگی خواهد کرد

شما درست میگین ما فروشنده معتبری نیستیم . ما به هیچ عنوان به شماره غیر از شماره ثبت شده اطلاعات کارت ارسال نمیکنیم . حق با مشتری هست ولی مشتری می خواد 6 میلیون ضرر های قبلی مارو بابت خرید با کارت بانکی ***ی بده یا شخص فتا ؟؟ قوانین رو خود مشتریان سخت میکنند .وگر نه ما هم می خواستیم به صورت ایمیل کارت رو تحویل بدیم و هزینه اضافی بار شرکت نکنیم.

مشتری داشتیم مثل شما کارت به شمارش ارسال شد گفت نیومده تا کارت خرید شده رو عودت بده .
مشتری داشتیم گفته شماره رو عوض کنید بعد از تحویل کارت 1 ماه بعد شکایت شده با کارت ***ی بوده. بعد فهمیدیم ازسیمکارت ***ی استفاده شده.

برای شما همه اینها حق مشتری حساب میشه برای ما مشکلات .موقع خرید قوانین درج شده و گفته شده از طریق پیامک ارسال و دیلور شدن به معنی دریافت کارت می باشد

- - - Updated - - -

برای بار چهارم ارسال میشه کارت اگر دریافت نکردید مشکل از طرف ما نمی باشد

- - - Updated - - -

http://www.webhostingtalk.ir/attachment.php?attachmentid=26160&stc=1

a30redel
May 5th, 2015, 14:16
سلام دوباره ؛ من الان برام پیام اومد ؛ تو سایت نبودم خیلی زود اومدم پشت سیستم که بگم اقا الان برام پیام اومده که دیدم شما پست زدید
یکی از ایتمهای مهم برای اعتبار یه فروشگاه پشتیبانی قوی هست که ادمین باید کسی رو بزاره برای پاسخگویی که روابط اجتماعی و اطلاعات و ظرفیت بالایی رو در همون ضمینه داشته باشه ,نه اینکه تا یکی بهش بگه تو اونو بلوک کنه !! من تو متن ایمیلهام هیچ توهینی نکردم اگه اینجوری بهتون گفتن خودتون بردید رسیدگی کنید و ایمیلها رو ببینید که بهتون دروغ گفتن
حرفهای شما صحیح ولی ادم اگه منطقی فکر کنه اخه یک اس ام اس چیه که ادم بخواد اینقدر سختش بکنه , خب اینجوری کار خودم لنگ میمونه , من فکر کنم 4 یا 5 روز پیش اینو میخواستم و خیلی هم نیاز فوری داشتم اخه مگه مریضم که بخوام کار خودمو عقب بندازم که الان اینجوری بخوام هی بنویسم ؛ اونم برای یه چیز ناچیز ؛ حتی چندین بار هم تماس گرفتم که حداقل تلفنی ازتون اطلاعات رو بگیرم که اونم نشد
قوانین سایتتون رو قبول دارم و اینو هم گفتم ولی خب وقتی مشکل پیش میاد و ممکنه حالا از گوشی بنده یا مخابرات بوده باشه یعنی شما خودتون قبول میکنید که پرداختی بنده به حساب شما بی نتیجه بمونه و چیزی دست من نرسه ؛ یعنی واقعا همچین چیزی رو میخوایید ، خب مطمئنا نه
به همون خدایی که شما میپرستید این اولین باره برام پیام میاد و همین الانم اومد ؛ گزارشهای شما رو هم قبول دارم که قبلا فرستادید ؛ حالا وقتی این وسط مشکل از طرف مخابرات یا اپراتور سیم کارت بنده بوده چرا با یه همکاری دو طرفه این مشکل نباید حل بشه ؛ باور کنید شما کارو خیلی سخت میگیرید
من بعد از اینکه از خرید شما ناامید شدم از یه جای دیگه خرید کردم , هم میل شد ؛ هم پیامک و هم تو پنل خودشون قابل بازیابی بود ؛ هر سایتی هم قوانین خاص خودش رو داره ولی خب قبول کنید مشکل پیش میاد و شما باید همیشه برای مواجه شدن با این چنین مشکلاتی ( دریافت نکردن پیامک) امادگی رفع اون رو داشته باشید نه اینکه رو حرف و قانون خودتون پافشاری کنید ،

موفق و پیروز باشید

fausjus
May 6th, 2015, 09:10
سلام دوباره ؛ من الان برام پیام اومد ؛ تو سایت نبودم خیلی زود اومدم پشت سیستم که بگم اقا الان برام پیام اومده که دیدم شما پست زدید
یکی از ایتمهای مهم برای اعتبار یه فروشگاه پشتیبانی قوی هست که ادمین باید کسی رو بزاره برای پاسخگویی که روابط اجتماعی و اطلاعات و ظرفیت بالایی رو در همون ضمینه داشته باشه ,نه اینکه تا یکی بهش بگه تو اونو بلوک کنه !! من تو متن ایمیلهام هیچ توهینی نکردم اگه اینجوری بهتون گفتن خودتون بردید رسیدگی کنید و ایمیلها رو ببینید که بهتون دروغ گفتن
حرفهای شما صحیح ولی ادم اگه منطقی فکر کنه اخه یک اس ام اس چیه که ادم بخواد اینقدر سختش بکنه , خب اینجوری کار خودم لنگ میمونه , من فکر کنم 4 یا 5 روز پیش اینو میخواستم و خیلی هم نیاز فوری داشتم اخه مگه مریضم که بخوام کار خودمو عقب بندازم که الان اینجوری بخوام هی بنویسم ؛ اونم برای یه چیز ناچیز ؛ حتی چندین بار هم تماس گرفتم که حداقل تلفنی ازتون اطلاعات رو بگیرم که اونم نشد
قوانین سایتتون رو قبول دارم و اینو هم گفتم ولی خب وقتی مشکل پیش میاد و ممکنه حالا از گوشی بنده یا مخابرات بوده باشه یعنی شما خودتون قبول میکنید که پرداختی بنده به حساب شما بی نتیجه بمونه و چیزی دست من نرسه ؛ یعنی واقعا همچین چیزی رو میخوایید ، خب مطمئنا نه
به همون خدایی که شما میپرستید این اولین باره برام پیام میاد و همین الانم اومد ؛ گزارشهای شما رو هم قبول دارم که قبلا فرستادید ؛ حالا وقتی این وسط مشکل از طرف مخابرات یا اپراتور سیم کارت بنده بوده چرا با یه همکاری دو طرفه این مشکل نباید حل بشه ؛ باور کنید شما کارو خیلی سخت میگیرید
من بعد از اینکه از خرید شما ناامید شدم از یه جای دیگه خرید کردم , هم میل شد ؛ هم پیامک و هم تو پنل خودشون قابل بازیابی بود ؛ هر سایتی هم قوانین خاص خودش رو داره ولی خب قبول کنید مشکل پیش میاد و شما باید همیشه برای مواجه شدن با این چنین مشکلاتی ( دریافت نکردن پیامک) امادگی رفع اون رو داشته باشید نه اینکه رو حرف و قانون خودتون پافشاری کنید ،

موفق و پیروز باشید

مشکلی که از طرف ما نیست .مشکل از جانب خودتون بوده . ما هر روال کاری داریم کاملا مطمئن هست. 4 بار پیامک ارسال کردیم هر دفعه دلیور شدن یعنی مشتری دریافت کرده .مشتری میگه دریافت نکردم حتما مشکل از طرف مشتری هست .

aliasadi8
November 15th, 2019, 22:02
سایت دیجی دلار خرید و فروش پرفکت مانی و خرید وب مانی ارزان و فوری
https://digidollar.org (https://digidollar.org/)