PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : براي ايجاد يک هاستينگ چه مدت زمان نياز است؟

love-me
January 14th, 2015, 23:37
سلام دوستان گلم و خسته نباشيد
من خواستم این تاپیک رو بزنم فقط و فقط برای اینکه وب مستران در خرید خودشون دقت کنن
براي ايجاد يک هاستينگ چه مدت زمان نياز است؟
دوستان حدود یک هفته پيش من از سايتی به نام uphosting.ir
درخواست سه سرويس کردم و همه هم از ديتا سنتر رد استيشن
من براي اينکه مطمئن بشم پول من حروم نميشه اومدم اول هاست سيپنل رو سفارش دادم.
من براي بار اول پرداخت کردم ولي ثبت نشد و باز نوشته بود پرداخت نشده.
براي بار دوم هم همينطور زدم و پرداخت کردم و باز نوشته بود پرداخت نشده
ايشون خيلي زرنگ تشريف دارن
به خودشون گفتم گفت مشکل داره حل ميشه
من گفتم حالا دو بار پرداخت شده چي ميشه؟گفتن تو سرويس بعدي کمتر ميگيرم
شب اون روز سرویس رو تحويل نداد فرداش زنگ زدم يه دختر خانوم برداشت و جواب داد و گفت فلاني نيستن (من موندم گوشی ایشون دست دختر خانوم چیکار میکنه)
اون روز شب شد باز خبري نشد
اکثر دوستاني که تو اين انجمن هستن ميدونن من از کدوم ديتا سنتر ميخواستم
ايشون همون روز سرويس رو تحويل ندادن و بنده هم عجله داشتم،فردای اون روز برام پيام گذاشت
بنده تا فردا عصرش صبر کردم ديدم خبري نيست و مجبور شدم از جاي ديگه تهيه کنم
دوستام اين آي پي مال کجاست؟ (به درخواست jahromweb (http://www.webhostingtalk.ir/member/57119/) آی پی برداشته شد)
ايشون گفتن از رد استيشن هست
و اين آي پي رو بعد از سه روز با يوزر و پسورش برام فرستادن
من روز دوم عصر قبل از تحويل سرويس خواستم تيکت بزنم براي بازگشت وجه ولي متاسفانه قسمت تيکت کار نميکرد
خلاصه ايشون نه تنها پول هاست بنده رو نميدن هيج بلکه اون مبلغ اضافي که بخاطر درست کار نکردن سايت ايشون پرداخت شد اونم نميدن
جالب اینجاس مارو فوش هم دادند.
من فقط محض اطلاع رساني این تاپیک رو زدم تا دوستان بدونن و تصميم خوبي براي خريد هاست بگيرن و بدونن همچين هاستينگايي هم پيدا ميشه
دوستان از کسايي که اطميناني کامل به هاستينگ نداريد چيزي ازشون نخريد که به روز من ميفتيد.

مثل اینکه سابقه دار هم هستن
http://www.webhostingtalk.ir/f161/115020/index9.html

chatsaz
January 14th, 2015, 23:43
اشتباه بزرگی کردید شما وقتی بار اول دید فاکتور زده پرداخت نشده شما ابتدا حسابتون رو چک کنید ببنید هزینه کم شده یا نه اگه کم شده صبر کنید تا از طرف بانک برگشت بخوره

شما چندین بار پشت سر هم پرداخت کردید اصلا هم توجه نکردید به چیزی

jahromweb
January 14th, 2015, 23:47
باسلام
ای پی مربوط به سرور بنده است لطفا از دید عموم بردارید ممکن است برای ما مشکل ساز بشه
مشکلی دارید با خودشون رفع کنید
باتشکر

- - - Updated - - -

درضمن ای پی OVH هست

- - - Updated - - -

لطفا مدیران ای پی را بردارند باتشکر

taksis
January 14th, 2015, 23:59
خب تقصیر خودتون بوده دیگه.مشخصه.اصلان اون آقا بالفرض کلاهبردار،شما وقتی وجه رو پرداخت کردید،بانک تایید کرده شماره تراکنش داده و شما برگردونده به سایت مبدا و شما دیدید زده پرداخت نشده،لازم نبوده دوباره پرداخت کنید.
باید تیکت میدادید.اگر بانک خطا میکرد که وجه رو برگشت میزد یا اصلا کد تراکنش نمیداد.

jahromweb
January 15th, 2015, 00:03
دوست عزیز لطفا مورد درخواستی بنده که حتی pm هم دادم را هرچه زود تر انجام دهید لزومی برای نمایش ای پی ما وجود ندارد
ایشون ریسلر بنده هست و اگر هم مشکلی دارید فردا مراجعه کنید پلیس فتا و ازشون شکایت کنید
باتشکر

love-me
January 15th, 2015, 00:08
من خواستم همه بدونن چه خبره
این مال رد استیشنه؟

- - - Updated - - -

بخاطر 22 تومن برم پلیس فتا؟

- - - Updated - - -

اشتباه بزرگی کردید شما وقتی بار اول دید فاکتور زده پرداخت نشده شما ابتدا حسابتون رو چک کنید ببنید هزینه کم شده یا نه اگه کم شده صبر کنید تا از طرف بانک برگشت بخوره

شما چندین بار پشت سر هم پرداخت کردید اصلا هم توجه نکردید به چیزی
متاسفانه من هواسم نبود
بعدا متوجه شدم
فکرم پیش سایت بود.

!MihanIt!
January 15th, 2015, 00:09
دوست عزیز لطفا مورد درخواستی بنده که حتی pm هم دادم را هرچه زود تر انجام دهید لزومی برای نمایش ای پی ما وجود ندارد
ایشون ریسلر بنده هست و اگر هم مشکلی دارید فردا مراجعه کنید پلیس فتا و ازشون شکایت کنید
باتشکر

شما چند بار تکرار کردید کافیه
؛)
استارتر عزیز شما باید حسابتونک چک کنید اگر من باشم بخوام سرور تمدید مثل شما کنم دو تومن پولم میره : دی
با حساب و کتاب جلو برید

afshinh
January 15th, 2015, 00:11
اگه 22 تومن دیگه خرج کنید به حقتون برسید ارزش داره
دفعه بعد این کار نمیکنه

jahromweb
January 15th, 2015, 00:12
دوست عزیز برای تشخیص دیتاسنتر نیازی نیست که کل ای پی را قرار دهید دو رقم اخر را با ستاره جایگزین کنید
بنده هم تایید میکن که رد استیشن نیست
تمام شد رفت!
----
باتشکر

ourweb
January 15th, 2015, 00:16
ای پی او وی اچ هست و آینه فرانسه زده

taksis
January 15th, 2015, 00:16
خب راست میگن اصلا لازم نبود شما آی پی رو هم بزنید
سهل انگاری از خودتون بوده.چه فرقی میکنه حالا الان شما بفهمی رد استیشن بوده یا نبوده

love-me
January 15th, 2015, 00:22
دوست عزیز برای تشخیص دیتاسنتر نیازی نیست که کل ای پی را قرار دهید دو رقم اخر را با ستاره جایگزین کنید
بنده هم تایید میکن که رد استیشن نیست
تمام شد رفت!
----
باتشکر

این آی پی مال شماست
من انتظار دارم پیگیری کنید و هزینه منو از ایشون پس بگیرید و به ایشون بگید که بیان بخاطر فوش هایی که به ما بابت هزینمون دادن معذرت خواهی کنن.

- - - Updated - - -

خب راست میگن اصلا لازم نبود شما آی پی رو هم بزنید
سهل انگاری از خودتون بوده.چه فرقی میکنه حالا الان شما بفهمی رد استیشن بوده یا نبوده

آدم میسوزه
داش تو نمیدونی این بشر هر چی فوش داشت نثار ما کرد
پولمو نداد هیچی فوشمم داد

taksis
January 15th, 2015, 00:31
میدونم چی میگی،به دعای گربه سیاه بارون نمیاد،هرچقدر دلش میخآد فحش بده.مگه چیزی کم میشه از تو.
هزینه ام در اصل وظیفه ایشون نیست که بگیرن چون به هرحال تقصیر کار نبودن اون اقا از ایشون نمایندگی داشته تقصیر اون بوده.ولی خب پیگیری بکنن جای دوری نمیره.چون بالاخره نماینده ایشون هستن اسم و رسم و سیبیل ایشون هم این وسط هست

love-me
January 15th, 2015, 00:40
داش حق با شماست
ولی قبول کن اگر من این تاپیک رو نمیزدم خدا میدونست چند نفر به روز من می افتادن.

jahromweb
January 15th, 2015, 00:42
میدونم چی میگی،به دعای گربه سیاه بارون نمیاد،هرچقدر دلش میخآد فحش بده.مگه چیزی کم میشه از تو.
هزینه ام در اصل وظیفه ایشون نیست که بگیرن چون به هرحال تقصیر کار نبودن اون اقا از ایشون نمایندگی داشته تقصیر اون بوده.ولی خب پیگیری بکنن جای دوری نمیره.چون بالاخره نماینده ایشون هستن اسم و رسم و سیبیل ایشون هم این وسط هست
شما درست میفرمایید بنده تمام تلاش خودم را میکنم و همین الان هم دارم با مدیر اپ هاست صحبت مکنم
البته ایشان راضی به بازگشت شده ولی میگوید کمتر از 1 ساعت تحویل داده دیتابیس و ...موجود هست بنده پیگیری میکنم
استارتر هم قرار شده پرینت حساب را گرفته و به صورت اسکن برای ما بفرستد
شب خوش

love-me
January 15th, 2015, 00:46
شما درست میفرمایید بنده تمام تلاش خودم را میکنم و همین الان هم دارم با مدیر اپ هاست صحبت مکنم
البته ایشان راضی به بازگشت شده ولی میگوید کمتر از 1 ساعت تحویل داده دیتابیس و ...موجود هست بنده پیگیری میکنم
استارتر هم قرار شده پرینت حساب را گرفته و به صورت اسکن برای ما بفرستد
شب خوش

شما نمیدونی ایشون چطوری سه روز با اعصاب بنده بازی کردن
پول رو ندادن و بعد از سه روز هم که سرویس رو بدون یوزر و پسورد بهمون دادن
جالب اینجاست
گفتم فلانی حداقل اون 11 تومن که اضاف ریختیم اونو بدید
برگشتن گفتن ما به شما هزینه ای نمیدیم ولی میتونید سه ماه استفاده کنید ولی موندم ایشون بدون دادن یوزر و پسورد هاست چجوری انتظار داشتن من سه ماه از این سرویس استفاده کنم؟:39:

uphosting
January 15th, 2015, 00:53
مدیریت میخوان پاک کنند یا یوزرم رو بن کنند آزادند.

فقط یه چیز بگم.اونم اینکه فقط وفقط بخاطر آی آر دایرکت ادمین هزینه رو بازگشت میدم.

یادتون هست دفعه آخر خدمتتون گفتم هزینه رو بازگشت میدم گفتید من داداشم تو فتاست و چون میترسی داری هزینه رو بازگشت میدی وگفتید میدونم الآن داری میسوزی؟

واسه همین بود من به شما گفتم مجبورید از هاست استفاده کنید وبازگشت هزینه ای درکار نیست.

الآن هم مدیریت اگه میخوان یوزر منو حذف کنند اما این تاپیک رو ببندند.
با خود استارتر هم صحبت شد قرار شد تافردا ظهر هزینه رو برگشت بدم اما بازهم میگم یک مشتری از اینجا ندارم و بخاطر ترس از کسی هزینه رو بازگشت نمی دم.

موفق باشید.

شب خوش...

- - - Updated - - -

شما نمیدونی ایشون چطوری سه روز با اعصاب بنده بازی کردن
پول رو ندادن و بعد از سه روز هم که سرویس رو بدون یوزر و پسورد بهمون دادن
جالب اینجاست
گفتم فلانی حداقل اون 11 تومن که اضاف ریختیم اونو بدید
برگشتن گفتن ما به شما هزینه ای نمیدیم ولی میتونید سه ماه استفاده کنید ولی موندم ایشون بدون دادن یوزر و پسورد هاست چجوری انتظار داشتن من سه ماه از این سرویس استفاده کنم؟:39:

خب شاید بخاطر سابقه ی مدیر قبلی اسم منم خراب بشه و همه طرف شما رو بگیرن.اما دوست عزیز درست هست همه جا تحویل آنی هست اما ما بایک ساعت تاخیر بالآخره هاستتون رو تحویل دادیم.هیچکس حرف منو باور نمی کنه.اما . . .

بالآخره گیر میفتید . . .

- - - Updated - - -

خیلی ممنون.

- - - Updated - - -

شما ساعت 12 شب واسه ما پرداخت کردی . تسویه تاصبح طول میکشه(توسط درگاه واسطه).انتظار دارید ساعت 12شب بقیش رو برگشت بدم؟

taksis
January 15th, 2015, 01:00
خب حل شد دیگه.ایشون میگن هزینه رو پس میدن.
بچه که نیستید اینجوری بحث میکنید و کل کل ماشالا همه جوونه سرحالو مشتی
حالا ایشون هاست رو دیر تحویل داده شما هم حسابت پر بوده دوبار پولشو پرداخت کردی:))
بیخیال ارزششو نداره
یا علی

love-me
January 15th, 2015, 01:07
مدیریت میخوان پاک کنند یا یوزرم رو بن کنند آزادند.

فقط یه چیز بگم.اونم اینکه فقط وفقط بخاطر آی آر دایرکت ادمین هزینه رو بازگشت میدم.

یادتون هست دفعه آخر خدمتتون گفتم هزینه رو بازگشت میدم گفتید من داداشم تو فتاست و چون میترسی داری هزینه رو بازگشت میدی وگفتید میدونم الآن داری میسوزی؟

واسه همین بود من به شما گفتم مجبورید از هاست استفاده کنید وبازگشت هزینه ای درکار نیست.

الآن هم مدیریت اگه میخوان یوزر منو حذف کنند اما این تاپیک رو ببندند.
با خود استارتر هم صحبت شد قرار شد تافردا ظهر هزینه رو برگشت بدم اما بازهم میگم یک مشتری از اینجا ندارم و بخاطر ترس از کسی هزینه رو بازگشت نمی دم.

موفق باشید.

شب خوش...

- - - Updated - - -

خب شاید بخاطر سابقه ی مدیر قبلی اسم منم خراب بشه و همه طرف شما رو بگیرن.اما دوست عزیز درست هست همه جا تحویل آنی هست اما ما بایک ساعت تاخیر بالآخره هاستتون رو تحویل دادیم.هیچکس حرف منو باور نمی کنه.اما . . .

بالآخره گیر میفتید . . .

- - - Updated - - -

خیلی ممنون.

- - - Updated - - -

شما ساعت 12 شب واسه ما پرداخت کردی . تسویه تاصبح طول میکشه(توسط درگاه واسطه).انتظار دارید ساعت 12شب بقیش رو برگشت بدم؟

شما یک ساعته تحویل دادی؟
شما که راس میگید
تو خودت که این همه ادعای درستی داری
چرا اون یازده تومن رو برگشت ندادی؟
چرا میخوای پول مردم رو به زور بخوری
با زور بازوت کار کن حقتو بگیر
نه اینکه بخوای با این کارا در آمد کنی
حق گرفتینه
منم حقمو میگیرم
در ضمن من آدم نکشتم که گیر بیفتم
من خیلی جاها رو گشتم به شما اعتماد کردم
میخواستم سه تا سرویس بگیرم
خداروشکر هواسم جمع بود اول یکی درخواست کردم وگرنه خدا میدونست الان تو چه وضعیتی بودم.
سعی کن با همه مث کف دست صاف باشی
نه اینکه با دوز و کلک بخوای در آمد کنی.
من کی گفتم پلیس فتا و اینا
در ضمن اگر خانواده من پلیس فتا بودن تا حالا پیگیر شده بودم وحقت روکف دستت میذاشتم که دیگه جرات نکنی حق مردم رو به دوز و کلک بخوری.
خجالت داره والا

jahromweb
January 15th, 2015, 01:10
لطفا تا بررسی های بعدی کسی پست ندهد تا تاپیک بسته نشود همانطور که گفتم پیگیری میکنم
مرحله ی اول : بررسی دیتابیس
من از دیتابیس بررسی کردم درضمن فعلا دسترسی اپ هاست قطع است تا کسی نگوید که دیتابیس ویرایش شده
هزینه ی هاست در 2015-01-05 12:43:36 پرداخت شده است و ایمیل پرداخت نیز ارسال شده
سفارش در 2015-01-05 13:24:29 تایید شده
اما مشکل! سیستم ارسال ایمیل مشخصات هاست در اپ هاست خاموش بوده!!! و ایمیلی ارسال نشده
اما در 2015-01-07 05:28:38 مشخصات هاست تحت یک تیکت به شماره ی "305005" و با عنوان "مشخصات هاست شما" ارسال شده که شامل یوزر و پسورد و ای پی است
ضمنا: فقط یک تراکنش 11 تومنی ثبت شده من در لوگ ایمیل ها و همچنین در activity log هم بررسی کردم
مشکل یا از درگاه واسط بوده یا چیز دیگر که در این مورد اپ هاست میتواند گزارش درگاه را برای بنده ارسال کند و یا دسترسی به اکانت درگاه بدهد تا شخصا بررسی کنم
باتشکر

uphosting
January 15th, 2015, 01:10
همیشه کسانی برندن که خودشون رو مظلوم میگیرن.هرکی بگه نه دروغ گفته.پس همین بهتر که زودتر مطئله رو تموم کنیم.

موفق باشید.

love-me
January 15th, 2015, 01:19
لطفا تا بررسی های بعدی کسی پست ندهد تا تاپیک بسته نشود همانطور که گفتم پیگیری میکنم
من از دیتابیس بررسی کردم درضمن فعلا دسترسی اپ هاست قطع است تا کسی نگوید که دیتابیس ویرایش شده
اما مشکل! سیستم ارسال ایمیل مشخصات هاست در اپ هاست خاموش بوده!!! و ایمیلی ارسال نشده
اما در 2015-01-07 05:28:38 مشخصات هاست تحت یک تیکت به شماره ی "305005" و با عنوان "مشخصات هاست شما" ارسال شده که شامل یوزر و پسورد و ای پی است
ضمنا: فقط یک تراکنش 11 تومنی ثبت شده من در لوگ ایمیل ها و همچنین در activity log هم بررسی کردم
مشکل یا از درگاه واسط بوده یا چیز دیگر که در این مورد اپ هاست میتواند گزارش درگاه را برای بنده ارسال کند و یا دسترسی به اکانت درگاه بدهد تا شخصا بررسی کنم
باتشکر

ایشون همون روز اول برای انتقال سایت از من مشخصات هاست قبلی رو گرفتن
ولی به من هاستی تجویل ندادن

- - - Updated - - -

باتشکر

من انقد حواسم به سایت بود که متوجه نشدم یکبار پرداخت کردم یا دوبار از خودشون پرسیدم و ایشون گفتن دوبار پرداخت شده و مشکل از سایت ایشونه
من از خودم نمیگم ایشون خودشون گفتن
فردا مشخص میشه 11 باید بدن یا 22

- - - Updated - - -

همیشه کسانی برندن که خودشون رو مظلوم میگیرن.هرکی بگه نه دروغ گفته.پس همین بهتر که زودتر مطئله رو تموم کنیم.

موفق باشید.

آقای محترم همیشه حق به حق دار میرسه اینو یادت باشه
دیر یا زود داره ولی سوخت و سوز نداره
من این پولو با زحمت و تلاش و کار بدست آوردم
حالا تو میخوای بدون کا رو تلاش به چنگ بیاری؟
آخه انصافه؟

Ramin
January 15th, 2015, 01:24

موفق باشید.

متاسفانه شما (email1414 (http://www.webhostingtalk.ir/member/101002/)) حق فعالیت در انجمن ندارید ! دلیل آن نیز قبلا اطلاع رسانی شده است !

http://www.webhostingtalk.ir/f236/118104/#post1212003

http://www.webhostingtalk.ir/search.php?searchid=3775761

لطفا از ایجاد اکانتهای جدید خودداری فرمائید !