PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش یک عدد هارد دیسک 1 ترابایت wd-1003fzex آکبند و پلمپ شده

shetab
January 14th, 2015, 23:08
با سلام خدمتت کاربران عزیز

یک عدد هارد دیسک 1 ترابایتی وسترن دیجیتال مدل WD-1003FZEX Caviar Black 7200 RPM کاملا آکبند و پلمپ شده با گارانتی معتبر آواژنگ و دارای اعتبار تا 20 فوریه 2016 به فروش می رسد.

قیمت پایه: 275,000 تومان

لطفا توجه داشته باشید در صورتی که خریدار در خارج از تهران باشد هزینه ارسال به عهده خریدار خواهد بود.

http://www.shetabrayan.com/HDD-1.jpg

http://www.shetabrayan.com/HDD-2.jpg

http://www.shetabrayan.com/HDD-3.jpg

RoobinaServer
January 14th, 2015, 23:12
275 هزار تومان ؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

این قیمت 2 ترابایت نیست ؟

:)

باتشکر

saeed1988m
January 14th, 2015, 23:18
والا بنده هم نگاه کردم این قیمت 2ترا هست انگار

company_hosting
January 14th, 2015, 23:27

باتشکر

والا بنده هم نگاه کردم این قیمت 2ترا هست انگار

باسلام

این قیمت گرونه

توی بازار ارزانتر هست

انشاال.. که فروش برود

shetab
January 14th, 2015, 23:59
دوستان قیمتاتون به روز نیست مثل اینکه. وسترن دیجیتال از سیگیت و هیتاچی و ... گرونتره. کجا نگاه کردید که اینو میگید؟ یه سر به سایت های معتبری مثل lioncomputer.ir یا rayansaba.ir بزنید قیمتش بالاتر از اینه. رایان صبا که همین مدل رو میده 315 تومان لیون کامپیوتر هم میده 289 تومان. همین الان هم تو انجمن لیون کامپیوتر یه نفر 270 می خواد. اینجا هم گذاشتم گفتم شاید اینجا کسی برای سرور بخواد.

shetab
January 15th, 2015, 00:35
فروشنده هستیم.

اگر خواستید 45 عدد هارد 2 ترابایت وسترن دیجیتال بلک با قیمت 275 امکان ارائه هست و موجودی داریم هم اکنون و انشالله تا آخر هفته بعد هارد های جدید هم میاد.

باتشکر

شما که خریدار نیستید و فروشنده اید برای چی تو این تاپیک پست میدید که چی بشه مثلا میخواهید اگر هم کسی خرید داشن منصرف کنید بیاد از شما بخره؟؟ زشته خجالت بکش!

shetab
January 15th, 2015, 00:44
هر فروشنده ای جنس دست دوم را از کسای دیگر خرید میکند که بفروشد، یک مغازه دار فروشنده تجهیزات کامپیوتر نباید جنسی از دیگران خرید کند ؟ :) پس کامپیوتر های دست دوم و ... چه میشود ؟

دید خود را باز تر کنید ما نیاز به تبلیغ در تاپیک شما نداریم و اینقدر غیر حرفه ای عمل نخواهیم کرد، هدف این بود که قیمت شما بالا هست و کمتر کنید تا خرید انجام بشه.

پست به علت کوته فکری و سوء تفاهم پاک شد.

موفق باشید.

پس چه دلیلی داشت که اینجا اعلام کنید فروشنده اید و 45تا هارد 2 ترا دارید اونم با قیمت جنشما؟
ضمنا این که اصلا دست دوم نیست. تاپیک رو درست بخونید پلمپ شده است.

RoobinaServer
January 15th, 2015, 00:47
هر فروشنده ای جنس دست دوم را از کسای دیگر خرید میکند که بفروشد، یک مغازه دار فروشنده تجهیزات کامپیوتر نباید جنسی از دیگران خرید کند ؟ :) پس کامپیوتر های دست دوم و ... چه میشود ؟

دید خود را باز تر کنید ما نیاز به تبلیغ در تاپیک شما نداریم و اینقدر غیر حرفه ای عمل نخواهیم کرد، هدف این بود که قیمت شما بالا هست و کمتر کنید تا خرید انجام بشه.

پست به علت کوته فکری و سوء تفاهم پاک شد.

موفق باشید.

پس چه دلیلی داشت که اینجا اعلام کنید فروشنده اید و 45تا هارد 2 ترا دارید اونم با قیمت جنشما؟
ضمنا این که اصلا دست دوم نیست. تاپیک رو درست بخونید پلمپ شده است.

موفق باشید.

TukaNet
January 15th, 2015, 02:09

باتشکر

خیر ، سری caviar black همین حدود هست

اگر شما همین سری رو با ظرفیت 2 ترا بایت و قیمت 275 می فروشید هر 45 تا رو خریدار هستم

هارد ایشون رو هم با قیمتی که اعلام کردند می خرم که تاپیک بنده خدا هم منحرف نشده باشه

Ashkankamangar.ir
January 15th, 2015, 02:18
قیمت بازار اگه اشتباه نکنم
287,000

xwoman2
January 15th, 2015, 06:42
دوستان قیمت این هارد با این برند همین حدودهاست.استارتر از ارزون ترین جایی که من اطلاع دارم 2 تومن هم ارزونتر اعلام کردن.اون اقایی که میفرمایند 2 ترا بلک رو میدن 275.بنده هر 45 تاش رو 350 خریدارم !!!!

shetab
January 21st, 2015, 17:56
خیر ، سری caviar black همین حدود هست

اگر شما همین سری رو با ظرفیت 2 ترا بایت و قیمت 275 می فروشید هر 45 تا رو خریدار هستم

هارد ایشون رو هم با قیمتی که اعلام کردند می خرم که تاپیک بنده خدا هم منحرف نشده باشه

چند روز پیش بهتون پ.خ دادم جواب ندادید. اگر خریدار هستید لطفا بفرمایید تهران هستید یا خیر. لطفا از طریق یا شماره تلفن موجود در امضا با بنده در ارتباط باشید.

- - - Updated - - -

از دوستان کسی دیگه ای نخواست؟

- - - Updated - - -

به قیمت 275,000 تومان فروخته شد.
لطفا تاپیک بسته شود

- - - Updated - - -

به قیمت 275,000 تومان فروخته شد.
لطفا تاپیک بسته شود