PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ناتوانی در تنظیم درگاه پرداخت آنلاین برای وب سایت

rezarealraul
January 14th, 2015, 22:49
سلام ببخشید مشکلی که من دارم اینه فایل payment.php اطلاعاتش رو وارد می کنم ولی وقتی تو صفحه سایت پرداخت اعتبار رو میزنم تو این صفحه گیر می کنه و میمونه تو صفحه سفید از چندجا پرسیدم گفتن بخاطر توابعی هست که توش استفاده شده و قدیمی شده اگه کسی از دوستان می تونه کمکم کنه واقعا ممنون میشم اینم فایل برای بررسی عاجزانه خواهش می کنم کمکم کنید ببینید باید بگم بعد رفتن به درگاه بانکی و پرداخت مبلغ و برگشت به سایت پذیرنده باید مبلغ رو حساب کاربر شارژبشه

samansystems
January 15th, 2015, 10:43
سعنی کنيد از سرويس دهنده ای استفاده کنيد که به شما پشتيبانی مناسب در کنار خدمات بدون کارمزد و تسويه آنی بده.

jahromweb
January 15th, 2015, 10:44
سعنی کنيد از سرويس دهنده ای استفاده کنيد که به شما پشتيبانی مناسب در کنار خدمات بدون کارمزد و تسويه آنی بده.
حتما اسمش هم زرین پال باشه دیگه؟
خوب جمله ای که بالا گفتید توی امضا هم هست اسم زرین پال هم کنارش یه دفعه میگفتید بیاید از زرین پال سرویس بگیرید تموم شد رفت!
البته عذر میخوایم قصد توهین نبوده شوخی بوده ، خودمونم از رد ریسلر شما استفاده میکنیم

samansystems
January 15th, 2015, 10:57
حتما اسمش هم زرین پال باشه دیگه؟
خوب جمله ای که بالا گفتید توی امضا هم هست اسم زرین پال هم کنارش یه دفعه میگفتید بیاید از زرین پال سرویس بگیرید تموم شد رفت!

ازينکه شما اين موضوع رو در تاپيک ذکر کرديد ممنون هستيم ;) البته چون تنها سرويس دهنده ای که خدمات بدون کارمزد و با تسويه آنی ارائه ميده زرين پال هست، پيدا کردن اون مشکل نبود.

us12
January 15th, 2015, 11:20
سلام ببخشید مشکلی که من دارم اینه فایل payment.php اطلاعاتش رو وارد می کنم ولی وقتی تو صفحه سایت پرداخت اعتبار رو میزنم تو این صفحه گیر می کنه و میمونه تو صفحه سفید از چندجا پرسیدم گفتن بخاطر توابعی هست که توش استفاده شده و قدیمی شده اگه کسی از دوستان می تونه کمکم کنه واقعا ممنون میشم اینم فایل برای بررسی عاجزانه خواهش می کنم کمکم کنید

تابع SoapClient استفاده شده که قدیمی نیست ، فقط به هاستیگ بگید برای شما فعال کند.
اگر بازم مشکل داشتید به من اطلاع دهید (امضا) ;)

DeLtAvPs
January 15th, 2015, 11:33

جناب سامان سیستم این بنده خدا در مورد مشکلش راهنمایی میخواد شما دارید سرویس خودتون رو معرفی میکنید!!!
اگر همچین موردی رو یکی با سرویس شما مشکل داشته باشه و یکی از مدیران درگاه های واسطه بیاد بگه از درگاه ما ااستفاده کنید به نظرتون کار درستی هستش؟

اینو بگم خودم از دو تا از سایت های مجموعه شما استفاده میکنم و راضی هستم

samansystems
January 15th, 2015, 11:51
جناب سامان سیستم این بنده خدا در مورد مشکلش راهنمایی میخواد شما دارید سرویس خودتون رو معرفی میکنید!!!
اگر همچین موردی رو یکی با سرویس شما مشکل داشته باشه و یکی از مدیران درگاه های واسطه بیاد بگه از درگاه ما ااستفاده کنید به نظرتون کار درستی هستش؟

اینو بگم خودم از دو تا از سایت های مجموعه شما استفاده میکنم و راضی هستم

قطعا شما هم به خاطر پشتيبانی مناسبی که ارائه ميشه و خدمات بدون کارمزد و با تسويه آنی که ارائه ميشه سرويس خودتون رو انتخاب کرديد.
خوب چه ايرادی داره اگر بخوايم کاربر رو به سرويسی راهنمائی کنيم که همه مزايای فوق رو در کنار هم داره.
باز اگر اين موضوع خارج از بحث و راهنمائی هست بهتر هست ادامه نديم اون رو و کاربر رو راهنمائی کنيم (هر کدوم از ما در حد توان خودمون اينکار رو انجام بديم.)

- - - Updated - - -

همچنين فايل تست soap در مسير زير در دسترس هست:

https://github.com/SamanSystems/Soap-Test-File/archive/master.zip

DeLtAvPs
January 15th, 2015, 11:53
قطعا شما هم به خاطر پشتيبانی مناسبی که ارائه ميشه و خدمات بدون کارمزد و با تسويه آنی که ارائه ميشه سرويس خودتون رو انتخاب کرديد.
خوب چه ايرادی داره اگر بخوايم کاربر رو به سرويسی راهنمائی کنيم که همه مزايای فوق رو در کنار هم داره.
باز اگر اين موضوع خارج از بحث و راهنمائی هست بهتر هست ادامه نديم اون رو و کاربر رو راهنمائی کنيم (هر کدوم از ما در حد توان خودمون اينکار رو انجام بديم.)

فقط این مورد رو بگم که تاپیک استارتر هم شلوغ نشه
اتفاقا بنده از درگاهتون اصلا راضی نبودم! ودو ساله دیگه کنارش گذاشتم
اما از رد رسیلر و مخصوصا شارژ رسیلر استفاده میکنم و راضی هستم
اتفاقا پست های بنده رو در تاپیک شارژ رسیلر ببنید متوجه میشوید که همون موقع بنده با سیتمون مشکل داشتم اما دلیلی نداشتم سیستمون رو ترک کنم
حتی در بعضی از سایت ها بعد از پرداخت با زرین پال صفحه سفید برای من میومد که دلیلی نداشتم از اون سایت خرید نکنم بلکه مشکل رو بهشون گزارش کردم تا رفع کنند و ...
منظور من اینه شما حداقل یه راهنمایی به این استارتر میکردید و بعد سرویس خودتون رو تبلیغ میکردید
مسلما از دید بیننده های دیگه هم بهتر بود

samansystems
January 15th, 2015, 11:57
فقط این مورد رو بگم که تاپیک استارتر هم شلوغ نشه
اتفاقا بنده از درگاهتون اصلا راضی نبودم! ودو ساله دیگه کنارش گذاشتم
اما از رد رسیلر و مخصوصا شارژ رسیلر استفاده میکنم و راضی هستم
اتفاقا پست های بنده رو در تاپیک شارژ رسیلر ببنید متوجه میشوید که همون موقع بنده با سیتمون مشکل داشتم اما دلیلی نداشتم سیستمون رو ترک کنم
حتی در بعضی از سایت ها بعد از پرداخت با زرین پال صفحه سفید برای من میومد که دلیلی نداشتم از اون سایت خرید نکنم بلکه مشکل رو بهشون گزارش کردم تا رفع کنند و ...
منظور من اینه شما حداقل یه راهنمایی به این استارتر میکردید و بعد سرویس خودتون رو تبلیغ میکردید
مسلما از دید بیننده های دیگه هم بهتر بود

در مورد مشکل پرداختی که وجود داشت قطعا ميتونستيد تيکت باز کنيد و ما شما رو راهنمائی ميکنيم.
مزيتی که وجود داره پشتيبانی مناسب در کنار خدمات بدون کارمزد و با تسويه آنی هست.
به سبب وظيفه ای که وجود داره در مورد راهنمائی هم در حد توان خودمون صفحه تست soap رو به کاربر معرفی کرديم و خيلی خوب بود اگر ما هم قصد کمک داشتيم به جای بحث کردن روی پست ديگران واقعا کمک ميکرديم ;)