PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست وارز پدر مادر دار

rezidentevilone
July 27th, 2010, 01:53
با توجه به اینکه مهر هاست داره وارز رو جمع می کنه نیازمنده یه هاست وارز 200 مگی هستم

1- هاست پدر مادر دار باشه...

2- از همه دنیا فابل دست رس باشه... یعنی فقط آی پی ایران رو باز نزاشته باشن بقیه رو بلوک کرده باشند..

اعصاب ندارم اگه هاستتون خوب نیست معرفی نکنید که بعدا به مشکل برنخوریم.

GOD
July 27th, 2010, 02:35
پرشین هویز
مایا هاست

Kambiz
July 27th, 2010, 02:42
با توجه به اینکه مهر هاست داره وارز رو جمع می کنه نیازمنده یه هاست وارز 200 مگی هستم

1- هاست پدر مادر دار باشه...

2- از همه دنیا فابل دست رس باشه... یعنی فقط آی پی ایران رو باز نزاشته باشن بقیه رو بلوک کرده باشند..

اعصاب ندارم اگه هاستتون خوب نیست معرفی نکنید که بعدا به مشکل برنخوریم.

سلام دوست من
به نظر خیلی عصبانی میان ، یک لیوان آب خنک پیشنهاد میکنم :دی
من می تونم به شما از دیتا سنتر آلتوس هاست که به نظر من بهترین هاست وارز دنیا رو داره سرویس بدم
پلان 250 مگ سالانه 30 هزار تومان
امکان پرداخت آنلاین هم وجود دارد
برای اطلاعات بیشتر از طریق امضا با من در ارتباط باشید
با سپاس

GOD
July 27th, 2010, 02:51
دیتا سنتر مهر هاست هم همین آلتوس هاست بود

J4vad
July 27th, 2010, 03:21
با سلام ،

آدرس:آجا هاست - اولین ارائه دهنده هاست وارز در ایران - ارائه دهنده انواع خدمات هاستینگ ویندوز و لینوکس، نمایندگی هاست لینوکس و ویندوز،سرور مجاز (http://www.ajahost.net)

موفق باشید .

SabaData
July 27th, 2010, 12:30
میتونم هاست وارز بهتون ارائه بدم!
یکی از یوزر های وارز مهر هاست هم از ما سرویس گرفتن اگه بخوایید میتونم بهتون معرفی کنم تا در مورد کیفیت بپرسید!

delta
July 27th, 2010, 13:00
500 مگابایت با پهنای باند نامحدود سالانه 40 تومان.. پدر و مادر که هیچ خواهر برادر هم روش تقدیم میشه :d

parsvps
July 27th, 2010, 13:10
با سلام

250 مگابایت سالیانه 15000 تومان هاست وارز هلند

Woshka
July 27th, 2010, 13:32
سالی 300 هزار تومن

rezidentevilone
July 27th, 2010, 14:50
پرشین هویز
مایا هاست

لینک ؟ خودت تست کردی ؟ خوبه ؟

سلام دوست من
به نظر خیلی عصبانی میان ، یک لیوان آب خنک پیشنهاد میکنم :دی
من می تونم به شما از دیتا سنتر آلتوس هاست که به نظر من بهترین هاست وارز دنیا رو داره سرویس بدم
پلان 250 مگ سالانه 30 هزار تومان
امکان پرداخت آنلاین هم وجود دارد
برای اطلاعات بیشتر از طریق امضا با من در ارتباط باشید
با سپاس

به نظرت چرا باید برای پنل $14.95 30 تومن بدم ؟! شما خدماته بیشتری نسبت به سرور ارائه می دین ؟

دیتا سنتر مهر هاست هم همین آلتوس هاست بود

آره اما فرقش این بود که مهر برامون بک آپ روزانه می گرفت اما سرور بک آپش هفتگیه..

با سلام ،

آدرس:آجا هاست - اولین ارائه دهنده هاست وارز در ایران - ارائه دهنده انواع خدمات هاستینگ ویندوز و لینوکس، نمایندگی هاست لینوکس و ویندوز،سرور مجاز (http://www.ajahost.net)

موفق باشید .

قیمتا خوبه... بک آپ گیریتون مدتش چقدره ؟

میتونم هاست وارز بهتون ارائه بدم!
یکی از یوزر های وارز مهر هاست هم از ما سرویس گرفتن اگه بخوایید میتونم بهتون معرفی کنم تا در مورد کیفیت بپرسید!

معرفی کنید یه آماری بگیرم ممنون..

500 مگابایت با پهنای باند نامحدود سالانه 40 تومان.. پدر و مادر که هیچ خواهر برادر هم روش تقدیم میشه :d

با این قیمت 2 - 3 تا بچه هم روش باید بزارید بدید :P

با سلام

250 مگابایت سالیانه 15000 تومان هاست وارز هلند

قیمت خوبه تقریبا ؟ بک آپ گیریتون چطوریه ؟

سالی 300 هزار تومن

o0

parsvps
July 27th, 2010, 16:48
قیمت خوبه تقریبا ؟ بک آپ گیریتون چطوریه ؟

بکاپ روزانه و هفتگی داریم روی سرور دیگه

mr.he3am
July 27th, 2010, 18:14
اگر از سرور ایرانی خواستید در خدمتم کاملا وارز
1 گیگ با 15 گیگ پهنای باند در سال 25 هزار تومان

NovinServer
July 27th, 2010, 19:44
سرویس 100% وارز در کشور خودمان ....
یک گیگابایت فضا به همراه 6 گیگابایت پهنای باند ماهیانه 3900 تومان ...

Kambiz
July 27th, 2010, 19:54
به نظرت چرا باید برای پنل $14.95 30 تومن بدم ؟! شما خدماته بیشتری نسبت به سرور ارائه می دین ؟

o0

به هر حال پدر مادر دار بودن خرج داره
کیفیت خرج دار
بک آپ روزانه خرج داره
پشتیبانی خرج داره
انتخاب با شماست
موفق باشید

rezidentevilone
July 27th, 2010, 22:46
بکاپ روزانه و هفتگی داریم روی سرور دیگه

بک آپ روزانتون که تبلیغات نیست ؟

اگر از سرور ایرانی خواستید در خدمتم کاملا وارز
1 گیگ با 15 گیگ پهنای باند در سال 25 هزار تومان

سرویس 100% وارز در کشور خودمان ....
یک گیگابایت فضا به همراه 6 گیگابایت پهنای باند ماهیانه 3900 تومان ...

نه بابا جنس ایرانی چیش خوبه که سرورش خوب باشه ! :d

به هر حال پدر مادر دار بودن خرج داره
کیفیت خرج دار
بک آپ روزانه خرج داره
پشتیبانی خرج داره
انتخاب با شماست
موفق باشید

نه دیگه دوبل ! خودتون قیمت مهر هاست رو داشتین حتما"... واقعا منسفانه بود خداییش..

mr.he3am
July 27th, 2010, 22:48
سرور های ایرانی بگو مشکلش چیه ما هم بدونیم سرعت چند برابر سرور های خارجی اصلا مشکل وارز نداره
بک آپ 2 روز یک بار هم داره

rezidentevilone
July 27th, 2010, 23:17
همون که تو یه کشوریه که هر ثانیه فرتی یه قانون در میاد ازش... یه کشور بی ثبات.. همونش کافیه..

IFACO.Net
July 27th, 2010, 23:36
هیچ هاست وارزی پدر و مادر دار نیست، چون کارش از بیخ خلاف قانونه و دیتاسنترهایی که کارشون قانونی باشه معمولا کیفیت شون قابل قبول میشه و اجازه فول وارز هم نمیدند، پس نه خودتون رو الکی دلخوش و خسته کنید و نه دنبال کیفیت و ثبات در هاست وارز باشید .

بنابراین اگه واقعا وارز میخواهید باید با ضعف هاش هم بسازید ...

NovinServer
July 27th, 2010, 23:58
چی می خواهید نصب کنید که نیاز به هاست وارز دارید ؟

Desperados
July 28th, 2010, 00:12
ببنید هاست وارز هیچ پدر و مادری نداره ! ما از Altus سرور داشتیم 1 سال هم بدون مشکل مشتری ها هستند و می توانند نظر بدن بعد از یک سال چند روز پیش یک مشکل سخت افزاری در سرور پیش اومد که لود سرور میرفت روی 317 ! بدون هیچ کانکشنی وقتی وب سرور غیر فعال بود کاملاً مشخص بود مشکل سخت افزاری هست وقتی تیکت زدیم برای دیتاسنتر اول گفتند که ما در تعظیلات هستیم دقیقاً این جمله We Are on Holiday دیگه باید فاتجه رو همین الان خوند ! این از این گفتم برادر سرور هنگ کرده ریبوت کنید یک ریبوت یا ریاستارت سرور 12 ساعت طول کشید
بعد این مشکل دوباره اتفاق افتاد و باز 10 ساعت طول کشید ریبوت کنند بعد اطلاع دادم سرور مشکل داره فرمودند که مشکل از اسکریپت های شما هست در حالی که اصلاً من وب سرور رو یک روز کلاً استپ کردم برای تست این موضوع ولی باز هم مشکل بود خلاصه جواب سر بالا و چرت وپرت میدن با این اوصاف دیدم اگر خدای نکرده مشکلی برای هارد پیش بیاد با اینکه من بک آپ چند جا میگیرم ولی خوب واقعاً نا امید شدم مشتری ها هم ناراضی اعتبار ما هم داشت زیر سوال میرفت به خاطر عدم پشتیبانی با لغو سرور هم کم خدشه دار نشد ولی خود حداقل جلوی یک مشکل بزرگتر که قابل حدس هست و دور از انتظار نیست رو میشد گرفت و ما هم همین تصمیم رو گرفتیم به قول معروف دندان لق رو باید کشید تا چرک نکرده !
اینجا از بهترین های مثلاً وارز هست که 2-3 سال دوام آورده ...
مشتری هم میگه من آپتایم 99.9 میخوام ما تلاش کردیم تو این یکسال فراهم کنیم 99.8 بود آپتایم سرور ولی با این شرایط که مشاهده شد نه کاربران همراهی می کنند متاسفانه متوجه این نیستند که سرور وارز رو یک جای غیر قانونی ارائه میده ! یعنی بی تفاوت به هیچ قانون البته به جز پول که واسه اون یک سلام و علیکی با مشتریان دارند و یک جواب سربالایی هم به تیکت ها میدن و انتظار بهترین کیفیت رو دارند البته خوب دارند هزینه میدن حق هم دارند ولی خوب وارز یعنی بی قانونی !
به هر حال امیدوارم دوستان موفق باشند هر جا هاست می گیرند .

rezidentevilone
July 28th, 2010, 02:18
هیچ هاست وارزی پدر و مادر دار نیست، چون کارش از بیخ خلاف قانونه و دیتاسنترهایی که کارشون قانونی باشه معمولا کیفیت شون قابل قبول میشه و اجازه فول وارز هم نمیدند، پس نه خودتون رو الکی دلخوش و خسته کنید و نه دنبال کیفیت و ثبات در هاست وارز باشید .

بنابراین اگه واقعا وارز میخواهید باید با ضعف هاش هم بسازید ...

ضعف در حد ایده عال باشه مشکل نداره ! من از یه جا هسات داشتم هفته ای 1 بار سرور عوض می کرد دهنه ما رو آره کرده بود !

چی می خواهید نصب کنید که نیاز به هاست وارز دارید ؟

vb

ببنید هاست وارز هیچ پدر و مادری نداره ! ما از Altus سرور داشتیم 1 سال هم بدون مشکل مشتری ها هستند و می توانند نظر بدن بعد از یک سال چند روز پیش یک مشکل سخت افزاری در سرور پیش اومد که لود سرور میرفت روی 317 ! بدون هیچ کانکشنی وقتی وب سرور غیر فعال بود کاملاً مشخص بود مشکل سخت افزاری هست وقتی تیکت زدیم برای دیتاسنتر اول گفتند که ما در تعظیلات هستیم دقیقاً این جمله We Are on Holiday دیگه باید فاتجه رو همین الان خوند ! این از این گفتم برادر سرور هنگ کرده ریبوت کنید یک ریبوت یا ریاستارت سرور 12 ساعت طول کشید
بعد این مشکل دوباره اتفاق افتاد و باز 10 ساعت طول کشید ریبوت کنند بعد اطلاع دادم سرور مشکل داره فرمودند که مشکل از اسکریپت های شما هست در حالی که اصلاً من وب سرور رو یک روز کلاً استپ کردم برای تست این موضوع ولی باز هم مشکل بود خلاصه جواب سر بالا و چرت وپرت میدن با این اوصاف دیدم اگر خدای نکرده مشکلی برای هارد پیش بیاد با اینکه من بک آپ چند جا میگیرم ولی خوب واقعاً نا امید شدم مشتری ها هم ناراضی اعتبار ما هم داشت زیر سوال میرفت به خاطر عدم پشتیبانی با لغو سرور هم کم خدشه دار نشد ولی خود حداقل جلوی یک مشکل بزرگتر که قابل حدس هست و دور از انتظار نیست رو میشد گرفت و ما هم همین تصمیم رو گرفتیم به قول معروف دندان لق رو باید کشید تا چرک نکرده !
اینجا از بهترین های مثلاً وارز هست که 2-3 سال دوام آورده ...
مشتری هم میگه من آپتایم 99.9 میخوام ما تلاش کردیم تو این یکسال فراهم کنیم 99.8 بود آپتایم سرور ولی با این شرایط که مشاهده شد نه کاربران همراهی می کنند متاسفانه متوجه این نیستند که سرور وارز رو یک جای غیر قانونی ارائه میده ! یعنی بی تفاوت به هیچ قانون البته به جز پول که واسه اون یک سلام و علیکی با مشتریان دارند و یک جواب سربالایی هم به تیکت ها میدن و انتظار بهترین کیفیت رو دارند البته خوب دارند هزینه میدن حق هم دارند ولی خوب وارز یعنی بی قانونی !
به هر حال امیدوارم دوستان موفق باشند هر جا هاست می گیرند .

هاست شما بسیار عالی بود.. من بعد 5 تا هاست به شما رسیدم و واقعا راضی هم بودم... شما واقعا مسئول بودید که قبل از اینکه مشکل خیلی هادی پیش بیاد جلوش رو گرفتید.. خدایی تا حالا ندیده بودم کسی انقدر دل بسوزونه :X

J4vad
July 28th, 2010, 03:56
قیمتا خوبه... بک آپ گیریتون مدتش چقدره ؟

هر هفته یکبار .

موفق باشید .

Amir.Mansoury
July 28th, 2010, 18:28
http://www.webhostingtalk.ir/f20/%D8%AC%D8%B4%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%BE%D8%A7%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D8%B3-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%85%DB%8C%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%B2-%D8%A8%D8%A7-cpanel-%D9%88-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-vbulletin-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-12384/

parsvps
July 29th, 2010, 01:04
بک آپ روزانتون که تبلیغات نیست ؟

تبلیغ نیست
برای ما حفظ اطلاعات مشتریان در درجه اوله که برای این کار بکاپ روزانه . هفتگی و ماهانه داریم روی سرور بکاپ

NovinServer
July 29th, 2010, 02:05
اگر وی بی می خواهید بریزید از دیتاسنتر گیگا المان می توانم بهتون تقدیم کنم ! از دیتاسنتری هم که مهر هاست هست هم ما سرویس داریم می توانم روی اون سرور هم بهتون تقدیم کنم !

rezidentevilone
July 29th, 2010, 22:10
اگر وی بی می خواهید بریزید از دیتاسنتر گیگا المان می توانم بهتون تقدیم کنم ! از دیتاسنتری هم که مهر هاست هست هم ما سرویس داریم می توانم روی اون سرور هم بهتون تقدیم کنم !

پشتیبانی روزانه داری شما ؟

NovinServer
July 30th, 2010, 05:01
دز پیغام خصوصی خدمت شما عرض شد ...
حال تصمیم با شماست !

باتشکر