PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : د ز د ی در سايت shopfa24 و سايت های مشابه

amiri113
July 27th, 2010, 01:21
لطفا مراقب باشيد.
به تازگی روش د ز د ی جديدی مد شده که کاربران بايد مراقب باشن.
سايت shopfa24.com و سايت iran-sharj.com در حال سرقت اطلاعات کارت های بانکی کاربران در اينترنت هستند.
اين سايت ها صفحه فيک مشابه وبسايت بانک ملت رو طراحی کردند و اطلاعات کارت های بانکی کاربران رو بعد از دريافت به ايميل خودشون ارسال ميکنند.

حربه اين سايت برای وسوسه کاربران پيشنهاد خريد کارت شارژ 2000 تومانی ايرانسل به قيمت 1800 تومان! هستش.
همينجا از عزيزان ميخوام در صورت مشاهده سايت های مشابه آدرسش رو اينجا اعلام کنند تا همه کاربران سايت از اين موضوع مطلع بشن و خدای نکرده پول خودشون رو از دست ندند.
البته موارد مشابهی هم در گذشته وجود داشته که کابران رو وسوسه به خريد فيلم های پ و ر ن و ميکردند که احتمال اينکه طراح اين وبسايت در اونها دست داشته باشه هم بالا هستش.

با تشکر
علی امیری

rn4j1m1
July 27th, 2010, 01:48
shopfa24.com

Server not found

iran-sharj.com

یه صفحه سفید میاد !

Masoud.B
July 27th, 2010, 02:05
Server not found

یه صفحه سفید میاد !

me too

Xfise
July 27th, 2010, 02:15
Server not found
:65::65::65::65:

vPsPersia.COM
July 27th, 2010, 03:19
توجه داشته باشید که سایت هایی که پرداخت آنلاین دارند ، به سایت اصلی بانک Redirect می شوند ! نه اینکه توی خود سایت پرداخت کنید

radium
July 27th, 2010, 04:18
حق با دوستمونه تا چند روز پیش سایتشون آپ بود. و به همین روش کثیف داشتن از سادگی مردم سواستفاده میکردن.
الان اینطوری شده.

M-Soltani.ir
July 27th, 2010, 10:56
چطوری این پولا از گلوشون پایین میره #-o
دستم بهشون برسه... :112:

amiri113
July 27th, 2010, 11:13
Server not found

تا ديروز که بالا بود.
شايد ديدند شاکی زياد شده اوردن پايين.

به نظر من بايد باهاشون برخورد جدی کرد.
قبلا هم چند تا سايت بودند که با عنوان مشاهده فيلم های غير اخلاقی اين کار رو ميکردند و کارت ها رو هک ميکردن.
احتمالا کار همين آقايون بوده.

---------- Post added at 11:13 AM ---------- Previous post was at 11:05 AM ----------

دوستان يک نکته ای رو توجه کنيد.
اونهم اينکه تو تراکنش های بالا هيچ وقت جابجایی پول با پول نکنيد.
يعنی مثلا کسی بياد بگه من بهتون 200 تومان فلان جا ميدم شما 180 تومان تو فلان بانک به من بده. (اين موارد رو قبول نکنيد.)
و اينکه تو رقم های بالا باز به مشتری سرويس بديد طوری که اگر فردا معلوم شد ***ی هستش بتونيد سرويس رو قطع کنيد. و اگر دلار ميفروشيد که قابل پيگيری نيستش حتما از مشتری اسکن کارت بانکی رو درخواست کنيد.

با تشکر
علی امیری

TukaNet
July 27th, 2010, 11:13
معمولا این کار یکی دو نفر هست ... که گه گاهی دست به این کار میزنند
کشور ما که قوانین خیلی محکمی نداره در این رابطه !
و از قانون مهمتر مجری هم نداره ، قدرت سایبریمون به 4تا سایت س e ک s ی میرسه !

کاربران باید دقت کنند و اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشند ;)

saeidj
July 27th, 2010, 11:23
ريپورت بديد گرداب كاري مي كنند؟

البته فقط نشستن جرايم سياسي رو ميگيرند. هر وقت از اين چيزا ريپورت مي ديم كاري ندارن. يا مثلا يه سايت بود عكسا خانوادگي يه دختري را پخش مي كرد ريپورت دادم چند بار انگار نه انگار. فكر كنم به اين هم كاري نداشته باشن

M-Soltani.ir
July 27th, 2010, 11:31
اقای امیری یک تایپیک هم تو پی تی باز کن
اونجا خرید و فروش بیشتره

Talahost.Com
July 27th, 2010, 13:16
shopfa24 رو 2 روز پیش دیدم بلافاصله ریپورت دادم به بخش پرداخت اینترنتی بانک ملت (نگین نامردی کردم :d)
چند تا سایت هم روی سرور من بود. یه روز از بانک پارسیان تماس گرفتند گفتند همه رو مسدود کنید. اونا هم از fake page پارسیان استفاده می کردند.
mz-sharj
irsharj
iran24-h
...

طرف با اسم دختر از کارت هایی که قبلا با همین روش بدست آورده بود بصورت آنلاین از ما هاست و دامنه می خرید.

web-ha
July 27th, 2010, 13:26
shopfa24 رو 2 روز پیش دیدم بلافاصله ریپورت دادم به بخش پرداخت اینترنتی بانک ملت (نگین نامردی کردم :d)
چند تا سایت هم روی سرور من بود. یه روز از بانک پارسیان تماس گرفتند گفتند همه رو مسدود کنید. اونا هم از fake page پارسیان استفاده می کردند.
mz-sharj
irsharj
iran24-h
...

طرف با اسم دختر از کارت هایی که قبلا با همین روش بدست آورده بود بصورت آنلاین از ما هاست و دامنه می خرید.

حالا چرا دختر؟

Talahost.Com
July 27th, 2010, 14:04
حالا چرا دختر؟
چون پسره!
خواسته کسی به هویتش پی نبره :p
حیف شد سایت هاشو بستم. یکی از بهترین مشتری هامون بود :d

amiri113
July 27th, 2010, 21:53
ظاهرا دامين رو امروز delete کردند.
اطلاعات هويزشون پرايوسی پروتکت شده اما بی ضرر نيست آرشيو بشه.

amiri113
July 27th, 2010, 22:02
اقای امیری یک تایپیک هم تو پی تی باز کن
اونجا خرید و فروش بیشتره

شما هم يک تاپيک تو ادمين تاک باز کنيد.
بزاريد همه آگاه باشن چون اينطوری داره اعتماد کاربران نسبت به خريد اينترنتی از بين ميره.

---------- Post added at 09:56 PM ---------- Previous post was at 09:55 PM ----------

کار خوبی کردی! اگر ريپورت نميدادی عين اين بود که يک نفر جلو چشمت ***ی ميکرد و تو با اينکه ميتونستی کاری کنی ولی نکردی!

---------- Post added at 10:02 PM ---------- Previous post was at 09:56 PM ----------

90 درصد مشخص شده طراح سايت shopfa24.com کيه.
به احتمال زياد ايشون سابقه دار هستند و يکبار هم زندان بودن به خاطر همين کارهای خلاف.
در هر حال چون مطمئن نيستم نميتونم پابليک کنم اين موضوع رو.
اما صورت بانکی اين آقا رو هم حتی به دست اورديم و اگر کسی شاکی هستش يک پيام خصوصی بزنه تا شماره تلفن و جزئياتش رو در اختيارش قرار بدم.

به نظر من بهترين کار مراجعه به دفتر عالی نظارت اينترنت و تنظيم شکايت بر عليه سايت shopfa24.com توسط مالباختگان هستش.
البته شرکت به پرداخت بانک ملت هم تا جايي که در جريان هستم پيگير موضوع از سمت وزارت ارشاد هستش.

Rapid
July 28th, 2010, 00:58
كسي اينقدر كلنگ باشه كه آدرس بار رو چك نكنه و حتي هدر!!!! تابلو ببينه حقشه خيلي ها تو دنياي واقعي هم به خاطر اين بي دقتي ها دارايييشون رو از دست ميدند
اينجور اشغالا هم همه جا هستن فردا با يه روش ديگه

M-Soltani.ir
July 28th, 2010, 01:10
كسي اينقدر كلنگ باشه كه آدرس بار رو چك نكنه و حتي هدر!!!! تابلو ببينه حقشه خيلي ها تو دنياي واقعي هم به خاطر اين بي دقتي ها دارايييشون رو از دست ميدند

شاید یکی بار اولش باشه که اینترنتی خرید میکنـــه! :)

آقای امیری حال تایپ کردن نداشتم کلا همین تایپیک رو تو ادمین تاک کپی کردم ( کپی رایت : علی امیری ) :d

noucamp
July 28th, 2010, 01:38

اخه همه که حرفه ای نیستند دوست عزیز

Rapid
July 28th, 2010, 01:57
شاید یکی بار اولش باشه که اینترنتی خرید میکنـــه! :)

كسي اولين بارش هم هست بايد دقت كنه كسي كه تازه گواهينامه نامهگرفته نبايد ادم بكشه كه! تو بروشورهايي كه تو بانك ها ميزارن دقيقا به اين نكته ها حتي براي اماتور ها اشاره شده و حتي گذاشتن درگاه تو ايفريم ممنوعه
بازم ميگم گرگ زياده خود ادم بايد...

Talahost.Com
July 28th, 2010, 15:35
کسی که هنوز نمی دونه ایمیل با www شروع نمی شه چه انتظاری می شه ازش داشت؟
اکثر دوستان خودم لیسانس گرفتند یا دانشجو هستند وقتی تو اینترنت یه متن تبلیغاتی فریب دهنده رو می خونند فورا روش کلیک می کنند می گن منم می خوام!!
فقط یه چیزایی حفظ می کنند نه اینکه یاد می گیرند.
خدا شاهده استاد کامپیوتر داشتم 2 سال پیش می گفت بیا سر کلاس به بچه ها php درس بده خودم بلد نیستم. الان داره مالزی درس می خونه.
وقتی داشت زندگی شو واسم تعریف می کرد، گفت 4 سال با مدرک ریاضی تو دانشگاه برنامه نویسی درس می دادم. 3 روز طول کشید تا ایمپورت کردن دیتابیس رو یادش دادم.
حالا این زیاد ربطی نداشت ولی ربطش بدید :d

تا بخوای بیای آدرس سایت بانک رو یاد ملت بدی پیر شدی

rhamzei
July 28th, 2010, 15:55
بحث ***ی شد.....آقایون مراقب باشید
کسایی که میرن از آقایونی خرید می کنن که میگن "آقا از ما خرید کنید قیمت خوبه ، توی فروم هم ما رو میشناسن ، نیازی به اسم و رسم و ثبت شرکت نداریم" ، امثال این سایت رو چک کنن
هاست سرويس | ميزباني هاست و فروش دامين (http://www.hostservice.us)
این سایت در عوض جوابگویی در مورد اینکه چرا DNS هاش بسته است و سایت هایی مثل :
گیلان هاست - اولین سیستم ارائه خدمات هاست و دامنه در غرب گیلان (http://www.gilanhost.com)
اختتاح به زودی افتتاح سایت قدرتمند ویستال (http://www.vistal.ir)
, ....
واسه خیلی از کاربرا بالا نمیاد میگه همینه که هست!!!!
وقتی میگی شکایت میکنم ، میگه هییییچ غ ل ط ی نمی تونی بکنی!!!!
شما هم امثال این *** ها رو معرفی کنید که ملت گول نخورن