PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سرور دست دوم در ایران

bluecloud
January 14th, 2015, 02:13
سلام خدمت دوستان عزیز من شش سرور کارکرده و ارزان قیمت با کانفیگ پایین میخوام، مثلا hp dl380 g5 یا مثلا دل و اینتل، یک سی پی یو کافیه روش باشه و رم هم چهار یا هشت کافیه، هارد هم نداشت نداشت، پاور هم تک باشه اوکیه، کلا برای یه محیط تستیه و قرار نیست زیر بار بره. در آخر اینکه اندازه ی یونیتش هم مهم نیست، یک یا دو یونیت باشه، فقط میخوام ارزون باشه

TukaNet
January 14th, 2015, 10:22
سلام

حدود بودجه ای که دارید رو بفرمایید

امکان ارائه سرورهای سری g5 و g6 اچ پی با کمترین قیمت موجود هست

برای مشاوره میتونید با شماره موجود در امضا تماس حاصل فرمایید

RoobinaServer
January 14th, 2015, 13:09
سلام خدمت دوستان عزیز من شش سرور کارکرده و ارزان قیمت با کانفیگ پایین میخوام، مثلا hp dl380 g5 یا مثلا دل و اینتل، یک سی پی یو کافیه روش باشه و رم هم چهار یا هشت کافیه، هارد هم نداشت نداشت، پاور هم تک باشه اوکیه، کلا برای یه محیط تستیه و قرار نیست زیر بار بره. در آخر اینکه اندازه ی یونیتش هم مهم نیست، یک یا دو یونیت باشه، فقط میخوام ارزون باشه

با سلام و احترام

2.5 - 2.9 میلیون میتوانید برای هر سرور خرج کنید ؟

با این هزینه میتوانیم سرور حتی نو به شما ارائه کنیم.

باتشکر

bluecloud
January 14th, 2015, 22:46
سلام بودجه مدنظرتون برای شش سرور چقدر است؟
ف
سلام بودجه خاصی کنار نذاشتیم میخواهیم ببینیم اگر قیمتش برامون به صرفه باشه خرید کنیم، یه g5 با یه سی پی یو و 4 گیگ رم چند میتونید تهیه بفرمائید برای ما ؟

- - - Updated - - -

با سلام و احترام

2.5 - 2.9 میلیون میتوانید برای هر سرور خرج کنید ؟

با این هزینه میتوانیم سرور حتی نو به شما ارائه کنیم.

باتشکر

سلام ممنونم، متاسفانه این قیمت برام زیاده، در واقع قرار نیست استفاده ی کاری بشه ازش، فقط قراره یه لابراتوار شخصی باهاش درست کنم.
ممنون

RoobinaServer
January 14th, 2015, 22:56
ف
سلام بودجه خاصی کنار نذاشتیم میخواهیم ببینیم اگر قیمتش برامون به صرفه باشه خرید کنیم، یه g5 با یه سی پی یو و 4 گیگ رم چند میتونید تهیه بفرمائید برای ما ؟

- - - Updated - - -

سلام ممنونم، متاسفانه این قیمت برام زیاده، در واقع قرار نیست استفاده ی کاری بشه ازش، فقط قراره یه لابراتوار شخصی باهاش درست کنم.
ممنون

بودجه ؟

بالاخره یک هزینه ای باید بشود که حداقل بیش از چند روز سرور روشن بماند :) سرور خراب که نمیخواهید پس باید یک هزینه معقولی در نظر گرفته باشید.

بودجه در نظر گرفته شده چه قدر میباشد ؟

TukaNet
January 14th, 2015, 23:27
با توجه به قیمت ارزی سرورهای مورد نظر شما و همچنین مسائل و مشکلات واردات سخت افزار به ایران قیمت پایین تر از 2.5 منطقی نیست

البته میتونید از سخا افزار های دسکتاپ گرید استفاده کنید و فقط کیس رکومنت تهیه کنید تا هم هزینه کمتری پرداخت کنید هم ظاهر کار خوب باشد

اگر سخت افزار دسکتاپ استفاده کنید قیمت تمام شده هر سیستم حدود 1.500 الی 1.800 خواهد بود

iran-developers
January 15th, 2015, 01:17
درود
بودجتون رو بگید
اگر تحویل تا 3 هفته مشکلی نداشته باشید
می شه قیمت خوب اوکی کرد
ولی رمش دی دی آر 2 باشه مشکل ندارید؟

- - - Updated - - -

اگر سخت افزار دسکتاپ استفاده کنید قیمت تمام شده هر سیستم حدود 1.500 الی 1.800 خواهد بود !!!
کار فوق العاده اشتباهی !
از دسکتاب استفاده نکنید !‍

TukaNet
January 15th, 2015, 11:15
درود
بودجتون رو بگید
اگر تحویل تا 3 هفته مشکلی نداشته باشید
می شه قیمت خوب اوکی کرد
ولی رمش دی دی آر 2 باشه مشکل ندارید؟

- - - Updated - - -

اگر سخت افزار دسکتاپ استفاده کنید قیمت تمام شده هر سیستم حدود 1.500 الی 1.800 خواهد بود !!!
کار فوق العاده اشتباهی !
از دسکتاب استفاده نکنید !‍

دوست عزیز!

کار فوق العاده اشتباه این هست که شما بدون مطالعه کامل و دقیق پست ها نظری بدهید!

ایشون سیستم ها رو برای استفاده در آموزشگاه یا لابراتوار خانگی (home lab) نیاز دارند.

پس با این شرایط حتی میتوانند از سخت افزار دسکتاپ دست دوم هم استفاده کنند!

سعی کنید نظرات منطقی ارائه کنید و از تعصب دور باشید ... :)

iran-developers
January 15th, 2015, 13:27
درود
موفق و سربلند باشید بنده دلایل منطقی زیادی می بینم برای عدم استفاده از سخت افزار دسکتاپ
بعدشم زمانی که خیلی راحت می شه با 1 تومان یه کیس با سخت افزار سرور وارد کرد چرا دیگه از دسکتاپ استفاده بشه؟

bluecloud
January 19th, 2015, 13:04
درود
موفق و سربلند باشید بنده دلایل منطقی زیادی می بینم برای عدم استفاده از سخت افزار دسکتاپ
بعدشم زمانی که خیلی راحت می شه با 1 تومان یه کیس با سخت افزار سرور وارد کرد چرا دیگه از دسکتاپ استفاده بشه؟

سلام شما سرور توی این بازه قیمت که فرمودید دارید ؟

mahdiazarnia
January 19th, 2015, 13:26
تو این بازه اگر داشتید من هم نیاز دارم برای کارهای تست

iran-developers
January 19th, 2015, 15:54
درود
به صورت تحویل 1 تا 3 هفته ای قیمت بین 1 تا 1.5 بدون هارد موجود هست

ourweb
January 19th, 2015, 16:07
سلام در خدمت هستیم با این شماره تماس بگیرید
09166176001

coopunzero
February 14th, 2015, 14:11
سلام
سرور دست دوم و در حد نو با قیمت عالی و کانفیگ خوب دارم
موجودی HP,Supermicro,Dell,Intel (نو و دست دوم موجوده)
09124064016
09394064016

hegza
July 31st, 2015, 06:04
سلام
چی شد؟ به نتیجه رسیدین؟ دقیقا نیاز منم در همین حیطه هست. ممنون میشم اندوختتون رو به اشتراک بگذارید