PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تشويق كودكان براي فروش هاست و دامنه

saeidj
July 26th, 2010, 19:54
بعد ميگيد با چندتا تاپيك ميشه جلوي هاست فروش هاي بچه رو گرفت!!

خودتون ببينيد...... مخصوصا خطوط قرمز رو بخونيد!

..:: Opera Team ::.. (http://www.operateam.com/resseller.htm)

hhhhaaaa
July 26th, 2010, 20:20
همچین میگه هاست رایگان و قالب و لوگو ، اون از قالب خودش و اونم 33 تومن که آخر می خواد، 33 تومن فک نکنم پول طراحی قالب و هاستش هیچ بشه :دی

alimosavi
July 26th, 2010, 22:26
Free Hosting Reseller | ResellerCluster (http://www.resellercluster.com/free-hosting-reseller.html)

عجب خیلی از قافله جهانی عقبید ! . این برنامه رو من 3 سال پیش دیدم بود . اینم یک نوع فروشندگی هستند که اطفاقا این سایت بسیار از این کارش برد کرده ..

saeidj
July 26th, 2010, 23:01
همينه كه هر بچه اي هاست فروش ميشه ديگه!! يكم كه هاستو شناخت يه ريسلر ميگيره 10 گيگ سالي 10 تومان مياد 1 گيگ ميده سالي 5تومن:))

rn4j1m1
July 26th, 2010, 23:08
عجب سایت نابودی هم داشت =))

Arashdn
July 27th, 2010, 07:10
خدا به هاستینگ ایران رحم کنه

1eng.ir
July 27th, 2010, 07:22
هاستینگ هم مثه بقیه ی مشاغله!
شما خرید پنیر رو در نظر بگیرید به راحتی میتونید با خرید هاست مقایسه کنید!
پنیر رو میتونی از کارخونه، عمده فروش، سوپری، لبنیاتی، جمعه بازاری، سر کوچه ای و ... بخری! هاستتم میتونی از هر فروشنده ای بخری! نه هاست گیتور به اپرا تیم ضربه ای وارد میکنه و نه ...
زیاد بشون گیر ندید ;)

Hannan
July 27th, 2010, 10:15
لول جالبه کلا تو ایران هر چی مثلا پیدا می شه که فکر می کنن می شه ازش پول در آورد یا راحته گند می زنن بهش! یه زمانی مثلا با گوگل ادسنس اینجوری شده بود!
ولی این چیزا به دوستان ضرر می زنه چون باعث بدنامیه هاستها می شه.

saeidj
July 27th, 2010, 10:49
هاستینگ هم مثه بقیه ی مشاغله!
شما خرید پنیر رو در نظر بگیرید به راحتی میتونید با خرید هاست مقایسه کنید!
پنیر رو میتونی از کارخونه، عمده فروش، سوپری، لبنیاتی، جمعه بازاری، سر کوچه ای و ... بخری! هاستتم میتونی از هر فروشنده ای بخری! نه هاست گیتور به اپرا تیم ضربه ای وارد میکنه و نه ...
زیاد بشون گیر ندید ;)

مثال بهتر نبود؟:|

من كه گير ندادم خواستم بگم سر منشا اين كه بچه ها ميان تو هاستينگ چيا مي تونه باشه!!

پ.ن: چه خبر از سربازي:d

Hannan
July 27th, 2010, 10:51
البته این همه جا شایع هست. بخاطر اینکه رسیلری و هاستینگ های خرد هزینه خیلی کم داره و راحت هست هر دانش آموز 14 15 ساله رو میاره به این کار توی سایت های انگلیسی هم این هست ولی کمتره باز!

alisc
July 27th, 2010, 18:07
به نظر من اگر این امکان فراهم می شد که یه صنف ( اتحادیه ) هاست تو ایران راه اندازی بشه خیلی خوب میشد .

جزو اصناف کامپیوتر و انفورماتیک اتحادیه هاست و دامین رو هم اضافه میکردن .

اونوقت با نظر سنجی یه سری از دوستان با سابقه ، مدیر اتحادیه میشدن . اونوقت قانون گذاری میکردن !

مثلا : هر کسی که میخواد بیاد تو کار هاستینگ باید از اتحادیه مجوز بگیره ! ( حالا مثلا برای مجوز گرفتن هم شرایط قرار میدادن )
اینجوری هم جلوی قیمت شکنی ها گرفته میشه و هم جلوی کلاه برداری !

من از زمانی که داخل کار هاستینگ رفتم ، همیشه فکرم این بود کهع چرا کسی این کار رو نمی کنه ؟
چرا چند نفر جمع نمیشن یه اتحادیه تشکل بدن ؟

---------- Post added at 06:07 PM ---------- Previous post was at 06:02 PM ----------

عجب سایت نابودی هم داشت =))

صفحه اول جالبه ! بقیه صفحاتش یه خوره مشکل داره !!!

حداقل بهتره از اینه که به whmcs وصل کنه !!! یا از اسکریپت های نال شده هاستینگ اسفاده کنه !!! یا از این قالب های هاستینگ که روی سایت های اسکریپت وجود داره !!
حداقل دلش خوشه که اختصاصیه !

جدیدا مد شده یه سری از همکاران ، فقط یک صفحه برای سایت درست میکنند و بقیه صفحات رو وصل می کنند به whmcs !!!!!

من اولین بار این کار رو روی سایت یکی از معروفترین هاستینگ های ایران مشاهده کردم ! وقتی رو تماس با ما کلیک کردم دیدم رفت داخل whmcs !!

agarb98
July 29th, 2010, 17:28
ببخشید قضیه این اپرا تیم چی هست می شه به ما هم بفهمونید

هدیه هاش هم توپه

بدک نیست به ما هم توضیح بدهید

البته ما هاستینگ بدی نیستیم و ساپورت خوبی داریم الان و سرویس هامون خوبه فقط می خواستم ببینم اینها خوب میدن همه چی رو 33000 هزار تومان همه قیمتشه