PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حل مشکل ارور برچسب ها همراه با هزینه

pctak
January 13th, 2015, 19:40
سلام من یک مشکلی در انجمنم دارم که در چندین مرجع وی بی گفتم ولی کسی هنوز حداقل نمیدونه دلیله مشکلم یه تا بخواد حل کنه؟

مشکل اول از این بودش که روی برچسب ها کلیک میکردیم ارور دیتابیس میدادش و مدیر هاست زحمتشو کشیدن ارور رو برطرف کردن ولیییییییی بعد از اینکه مشکل ارور برطرف شدش یک مشکله دیگه بجاش اومدش که در حده تیم ملی ما رو گرفتارش کردش؟

مشکل اینکه الان روی هر برچسبی که توی سایتم باشه کلیک میکنیم این ارور میده؟

پیام سیستم

جست و جوی شما نتیجه ای نداشت . لطفا " با واژه های دیگر مجددا جست و جو کنید

درضمن از هک ها هم نیستش چون از فایل کانفیک تمام هک ها رو از کار انداختم بازم همچنان همون پیغام میده و کلافه کرده منو؟

لطفا کساییی که حرفه ای هستن و میتونن مشکل رو حل کنن پیغام بدن همینجا اوکی...

حدس خودم اینکه از دیتابیس باشه ولی اگه اینطوری باشه بدبخت شدم چون خواهش میکنم یک دلیل محکم بیارید برام چون اگه برم تیکت بزنم به مدیر هاست بگم سره جونم شرط میبندنم به هیچ عنوان قبول نمیکنه...
برای همون اگه از دیتابیس هستش لطفا با دلیل کامل بهم جواب بدید تا من بهشون بگم...
اگه خیر که لطفا منو راهنماییی کنید حتی با هزینه...

با تشکر از شما ممنون و منتظره جوابتون هستم...

hamid53214
January 13th, 2015, 20:08
سلام
برچسب های جدید هم همین مشکلو دارند؟

pctak
January 14th, 2015, 01:51
سلام
برچسب های جدید هم همین مشکلو دارند؟

با سلام... بله با برچسب های جدیدم همین مشکل رو داره....

از شانس بده من کسی حداقل نمیدونه مشکل از چیه تا بخوام با کمک دیگران حلش کنم من...

افسوس که تیکت زدن هم به مدیره هاست هم کاملا بی فایده هستش چون از وقتی مشکل ارور دیتابیس رو حل کردن اینجوری شده و جالب اینکه در جواب تیکت میگن که

با سلام و احترام
-------------

از دست بنده كاري ساخته نيست
با وي‌بي‌كارتان در ميان بگذاريد

خیلی خنده داره مگه نه؟ میان یک مشکل رو حل میکنن با کلی خواهش التماس کردن.... بعد یکجایه دیگه رو گند میزنن و بعدش میگن از دسته ماک اری ساخته نیستش؟

واقعا برای خودم افسوس میخورم که چرا انقدر ساده ام که سایتم ب کسایی میدم که ناوارد هستن و فقط خوب حرف زدن رو بلدن...

behnam289
January 14th, 2015, 01:55
افسوس که تیکت زدن هم به مدیره هاست هم کاملا بی فایده هستش چون.......

سلام

باعرض پوزش . اما مدیر هاست مسئول رفع این خطا برای شما نیست ، مگر این که هاست مدیریت شده خریده باشید .
امید وارم کسی را پیدا کنید مشکلتون را حل بکنه .

hamid53214
January 14th, 2015, 02:01
با سلام... بله با برچسب های جدیدم همین مشکل رو داره....

از شانس بده من کسی حداقل نمیدونه مشکل از چیه تا بخوام با کمک دیگران حلش کنم من...

افسوس که تیکت زدن هم به مدیره هاست هم کاملا بی فایده هستش چون از وقتی مشکل ارور دیتابیس رو حل کردن اینجوری شده و جالب اینکه در جواب تیکت میگن که

با سلام و احترام
-------------

از دست بنده كاري ساخته نيست
با وي‌بي‌كارتان در ميان بگذاريد

خیلی خنده داره مگه نه؟ میان یک مشکل رو حل میکنن با کلی خواهش التماس کردن.... بعد یکجایه دیگه رو گند میزنن و بعدش میگن از دسته ماک اری ساخته نیستش؟

واقعا برای خودم افسوس میخورم که چرا انقدر ساده ام که سایتم ب کسایی میدم که ناوارد هستن و فقط خوب حرف زدن رو بلدن...

دیتابیس رو از phpmyadmin چک کنید
احتمالا برچسب با با انکدینگ غلط نوشته میشن و فراخوانی میشن
یعنی در فراخوانی نمیشناسدشون
ممکنه واستون دیتابیس رو بازنشانی کرده باشن و توی ساخت جدول مشکلی ایجاد شده باشه

pctak
January 14th, 2015, 03:12
سلام

باعرض پوزش . اما مدیر هاست مسئول رفع این خطا برای شما نیست ، مگر این که هاست مدیریت شده خریده باشید .
امید وارم کسی را پیدا کنید مشکلتون را حل بکنه .

سلام. با ارزش پوزش. اگه به حرفم توجه کرده باشید میگم بعد از رفع ارور دیتابیس اینجوری شدش...و منیکه که ناواردم متوجه میشم که یک اشتباهییی در دیتابیس انجام دادن و بگردن نمیگیرن... هر کسی کاره خودشو ب درستی انجام بده شماهم شک نکن مشکلی براش پیش نمیادش...
درضمن دلم از هاستینگ ها خیلی پره لطفا طرفداریشون رو جلوی من یکی نکنید خیلی سپاسگذار میشم من ازتون اوکی.. چون بقوله خودشون همیشه میگن که: هاست هیچ مشکلی نداره و مشکل از طرف سایت شما هستش...
ممنون از توجه شما دوست محترم...

دیتابیس رو از phpmyadmin چک کنید
احتمالا برچسب با با انکدینگ غلط نوشته میشن و فراخوانی میشن
یعنی در فراخوانی نمیشناسدشون
ممکنه واستون دیتابیس رو بازنشانی کرده باشن و توی ساخت جدول مشکلی ایجاد شده باشه

بله این حرفتون ب حله مشکل نزدیکه و امکانش زیاد هستش که به اینصورتی که شما گفتید باشه....

ولی از شانس بده من از دیتابیس چیزی نمیدونم و توی این مورد کاملا بی تجربه هستم و وجدانی هم میترسم دستکاریش کنم و بعدش خرابکاری بشه...

اگه میتونید مشکل رو حل کنید بهتون دسترسی رو بدم دوست عزیز؟

hamid53214
January 14th, 2015, 03:23
سلام. با ارزش پوزش. اگه به حرفم توجه کرده باشید میگم بعد از رفع ارور دیتابیس اینجوری شدش...و منیکی که ناواردم متوجه میشم که یک اشتباهییی در دیتابیس انجام دادن و بگردن نمیگیرن... هر کسی کاره خودشو ب درستی انجام بده شماهم شک نکن مشکلی براش پیش نمیادش...
درضمن دلم از هاستینگ ها خیلی پره لطفا طرفداریشون رو جلوی من نکنید خیلی سپاسگذار میشم من ازتون اوکی..
ممنون از توجه شما دوست محترم...

بله این حرفتون ب حله مشکل نزدیکه و امکانش زیاد هستش که به اینصورتی که شما گفتید باشه....

ولی از شانس بده من از دیتابیس چیزی نمیدونم و توی این مورد کاملا بی تجربه هستم و وجدانی هم میترسم دستکاریش کنم و بعدش خرابکاری بشه...

اگه میتونید مشکل رو حل کنید بهتون دسترسی رو بدم دوست عزیز؟

دسترسی بدید چک کنم