PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یکی از مشکلات زرین پال

mr.he3am
July 26th, 2010, 19:36
سلام
یکی از مشکلات زرین پال این هست که یکم طول میکشه (3 الی 4 روز ) پول بریزه به حساب به نظر من یا زمان واریز زودتر کنند
یا 2 نوع درخواست واریز داشته باشند یکی با کارمزد 2.5٪ همون 3 روزه
و یکی دیگه با کارمزد بیشتر اما زودتر بریزند به حساب
دوستان نظر بهتری دارند لطفا اعلام کنند

VatanVPS
July 26th, 2010, 19:39
اگه واقعا نیاز داشته باشید تیکت بدید براتون زودتر میریزند

mr.he3am
July 26th, 2010, 19:40
اگه واقعا نیاز داشته باشید تیکت بدید براتون زودتر میریزند
به آقای امیری همین امروز گفتم گفت امکانش نیست اما قبلا یک بار انجام دادند

VatanVPS
July 26th, 2010, 20:39

باز به هر حال فکر نکنم مشکل باشه این!
توی پرداخت های بانکی هم فکر کنم 24 ساعت طول بکشه
یعنی 24 ساعت بعد از واریز میاد تو حساب زرین پال و بعد هم میدن به ما و این 3روز یا 2روز یک تایم طبیعی هست فکر کنم

MagicVps.Com
July 26th, 2010, 23:07
اگر راحی باشه که همون موقع بیاد به حساب خیلی عالی میشه

mr.he3am
July 26th, 2010, 23:10
این که اصلا غیر ممکنه چون 1 روز طول میکشه بره به حساب خودشون

VatanVPS
July 27th, 2010, 00:02
این که اصلا غیر ممکنه چون 1 روز طول میکشه بره به حساب خودشون

من خبر کامل ندارم اما میدونم همون لحظه براشون واریز نمیشه.

amiri113
July 27th, 2010, 00:13

البته اگر تيکت ميزديد ممکن بود يک فکری بشه برای يکی دو تا از تراکنش ها!
معمولا کاربرانی که تيکت ميزنن پيگيری ميشه و اگر ممکن باشه واريزشون تو اولويت قرار ميگيره.

البته اين رو هم در نظر بگيريد که واقعا دست ما بسته هستش و برای مثال ميگم امروز ما تمام وقت درگير تراکنشی بوديم (به ارزش حدود يک مليون تومان) که متاسفانه از کارت های ***ی زده شده بود و صاحب کارت ادعا ميکرد که اطلاعات اين کارت ازشون ***يده شده.
(تو پرانتز ميگم که اطلاعات سايت از طريق سايت shopfa24.com زده شده بود و اين سايت يک صفحه فيک درست کرده برای دروازه بانک ملت و اقدام به ***ی اطلاعات کارت ها و بعد خارج کردن پول از کانال های ديگه ميکنه.)

به خاطر همين مسائل ما مجبور هستيم از صحت تراکنش ها در 3 تا 4 روز کاری مطمئن بشيم و خدای نکرده موارد مشابه بوجود نياد برای فروشندگان زرين پال.

agarb98
July 29th, 2010, 22:18
یه مورد هم داره مدارک من دادم ولی تایی دنکردن گفتن باید همه چی دقیق باشه خوب تازه اومدیم تهران و هنوز شماره نخریدیم واسه منزل ایشون گیر دادن شماره بذار من که بیخیال شدم

رفتم از بانک پارسیان بگیرم یه مجوز می خواد که دارم

nasa_de
July 29th, 2010, 22:20
اتفاقا این طور خوبه , چرا که دور از حضور افرادی هستن که به دنبال منفعت طلبی خودشون هست با این سیاست این اتفاقات کمتر خواهد شد.

1eng.ir
July 29th, 2010, 22:27
یه سوال :d
کسی که با حسابش خوب کار کنه وام بش نمیدین ؟ :71:

amiri113
July 29th, 2010, 22:43
یه سوال :d
کسی که با حسابش خوب کار کنه وام بش نمیدین ؟ :71:

نه، ولی پيش اونايي که وام ميدن شهادت ميديم که با حسابت خوب کار کردی.
اصلا خواستی نامه رسمی ميدم بری شعبه بانک صادرات تو کرج بدی به کارمند شعبه کلی تحويل بگيره :دی

---------- Post added at 10:43 PM ---------- Previous post was at 10:37 PM ----------

اتفاقا این طور خوبه , چرا که دور از حضور افرادی هستن که به دنبال منفعت طلبی خودشون هست با این سیاست این اتفاقات کمتر خواهد شد.

بله، متاسفانه تو همين مدت کوتاه هم تجربه نشون داده که کاربرانی که با چشم پوشی تاييد شدند مشکلات مالی ايجاد کردند از جمله تراکنش هایی که مربوط به کارت های سرقتی بود يا فروش *** و موارد غير مجاز در زرين پال. البته سوء تفاهم نشه اما متاسفانه مواردی بوده که ما رو مجبور کرده در مورد تاييد اطلاعات سخت گيری نشون بديم.

البته در مورد شماره تلفن معمولا دو شماره تلفن جداگونه گرفته ميشه.

1eng.ir
July 29th, 2010, 22:56
نه، ولی پيش اونايي که وام ميدن شهادت ميديم که با حسابت خوب کار کردی.
شدنیه ؟

اصلا خواستی نامه رسمی ميدم بری شعبه بانک صادرات تو کرج بدی به کارمند شعبه کلی تحويل بگيره :دی
بدبخت بیچاره دیشب پست نگهبانی داشت :))
این Card Skimmer ها پیدا شده دهنشونو سرویس کردن :))

amiri113
July 29th, 2010, 22:59
شدنیه ؟

چرا که نه! :دی
رابطه بالاتر از ضابطه هستش.

m_dg_farari
July 30th, 2010, 01:37
البته اگر تيکت ميزديد ممکن بود يک فکری بشه برای يکی دو تا از تراکنش ها!
معمولا کاربرانی که تيکت ميزنن پيگيری ميشه و اگر ممکن باشه واريزشون تو اولويت قرار ميگيره.

البته اين رو هم در نظر بگيريد که واقعا دست ما بسته هستش و برای مثال ميگم امروز ما تمام وقت درگير تراکنشی بوديم (به ارزش حدود يک مليون تومان) که متاسفانه از کارت های ***ی زده شده بود و صاحب کارت ادعا ميکرد که اطلاعات اين کارت ازشون ***يده شده.
(تو پرانتز ميگم که اطلاعات سايت از طريق سايت shopfa24.com زده شده بود و اين سايت يک صفحه فيک درست کرده برای دروازه بانک ملت و اقدام به ***ی اطلاعات کارت ها و بعد خارج کردن پول از کانال های ديگه ميکنه.)

به خاطر همين مسائل ما مجبور هستيم از صحت تراکنش ها در 3 تا 4 روز کاری مطمئن بشيم و خدای نکرده موارد مشابه بوجود نياد برای فروشندگان زرين پال.
کار شما کار بسیار خوب و معقولی هست (از نظر انسانی و معرفتی :d) ولی خودتون که دارید میبینید مشتریان رو ناراضی میکنه! به نظر من این کار از لحاظ حفظ مشتریاتون و پیشرفت سایتتون و سیستمتون کار خوبی نیست! مسئول ***یده شدن کارت یه بنده خدای دیگه که شما نیستی! ایشون باید حواسش رو جمع کنه و از سایت های معتبر خرید کنه! 100% مطمئن باشید ایشون ناشی بودند و هیچ اطلاعی از جایی نداشتند که اینطوری با یه پیج فیک گول خوردن! کسی که اینقدر ناشی باشه باید یا اطلاعاتش رو زیاد کنه یا حد اقل خرید رو به کس دیگه بسپاره!

pedramdead
July 30th, 2010, 12:04
با سلام

آقای امیری کار شما بسیار درسته ...

من یه انتقال استباه 680 هزار تومانی داشتم و با ساپرت بسیار خوب ایشون مشکل ما رفع شد.

موفق باشید...

amiri113
July 30th, 2010, 15:01
کار شما کار بسیار خوب و معقولی هست (از نظر انسانی و معرفتی :d) ولی خودتون که دارید میبینید مشتریان رو ناراضی میکنه!

آخه مشتری زمانی راضی ميشه که پول بدون کسر هيچ درصدی همون لحظه به حساب بانکیش واريز بشه. :دی

ببينيد ما هدفمون اين هستش که کاربران رو تشويق کنيم که پول رو داخل خود سيستم زرين پال استفاده کنن!
با توجه به اين سياست کاری، پول آنلاين به حساب زرين پال کاربر اضافه ميشه (با اينکه هنوز به حساب بانکی ما واريز نشده) و همچنين هيچ کارمزدی ازش کسر نميشه.

m_dg_farari
July 30th, 2010, 22:17
آخه مشتری زمانی راضی ميشه که پول بدون کسر هيچ درصدی همون لحظه به حساب بانکیش واريز بشه. :دی
اونو که 100% :d کاریشم نمیشه کردم. ولی حد اقل خیلی ها هستند به تسویه حساب فوری اهمیت نمیدن (مثل خود من :P) حالا 4 روز عقب جلو بشه چی میشه (نه دیگه 4 روزم خیلیه :d)
اما خوب به نظر من یکم تسویه رو زود کنید یا قانونی بذارید که شرکت سامانه سیستم مسئول دزـدی های شما نمی باشد دوست عزیز :d

amiri113
July 30th, 2010, 23:43
ميگم بهر حال ما بايد از سورس پول مطمئن بشيم و فعلا امکان اين کار نيست.
شايد در آينده تصميمات بهتری گرفته بشه اما در حال حاضر شرايط به اين صورت هستش.

VatanVPS
July 31st, 2010, 03:02
یه سوال؟
با موجودی که تو حساب زرین پال داریم نمیشه کسایی که زرین پال دارن خرید کنیم؟
این قابلیت اضافه بشه خوبه ها

amiri113
July 31st, 2010, 10:51
یه سوال؟
با موجودی که تو حساب زرین پال داریم نمیشه کسایی که زرین پال دارن خرید کنیم؟
این قابلیت اضافه بشه خوبه ها

اتفاقا اصل قضيه زرين پال بر همين اساس هستش!
شما زمانی که داريد صورت حساب رو برای پرداخت مشاهده ميکنيد. تو اون صفحه که بايد دروازه پرداخت بانک رو انتخاب کنيد اگر وارد سيستم شده باشيد گزينه ديگه ای هم وجود داره با عنوان "پرداخت از اعتبار کاربری"

مطابق تصوير زير:

amiri113
July 31st, 2010, 10:58
البته به شرطی که تو حساب زرين پال شما پولی بيشتر از مبلغ مورد نظر برای پرداخت وجود داشته باشه و در غير اينصورت اول بايد افزايش اعتبار کنيد و بعد صورت حساب رو پرداخت کنيد.

VatanVPS
July 31st, 2010, 12:44
من ندیده بودم:)
چند بار هم خرید کردم از بچه ها تو حساب زرین پالم بوده اندازه اون مبلغ

amiri113
July 31st, 2010, 13:37
احتمالا لاگين نکرده بوديد.
بعد از لاگين مجددا به همون صفحه برميگرديد و اينبار پرداخت از اعتبار کاربری وجود داره.
اگر اين بار هم موقه خريد اين مشکل رو داشتيد اطلاع بديد.

با تشکر
علی امیری

hadiran
January 11th, 2011, 00:22

ببينيد ما هدفمون اين هستش که کاربران رو تشويق کنيم که پول رو داخل خود سيستم زرين پال استفاده کنن!
با توجه به اين سياست کاری، پول آنلاين به حساب زرين پال کاربر اضافه ميشه (با اينکه هنوز به حساب بانکی ما واريز نشده) و همچنين هيچ کارمزدی ازش کسر نميشه.

جناب امیری عزیز

ضمن عرض خسته نباشید یه پیشنهاد داشتم خدمتتون, کارمزدتون 2.5% تا 400 هزار تومان و بالاتر 1.9% طبق آخرین خبری که زده بودید اگه اشتباه نکرده باشم.
بانک سامان تو پرداخت اینترنتی 2% کم می کنه حداکثر 5000 تومان ولی تو سرویس شما در مبالغ بالا یکم به فروشنده اجحاف می شه مثل بانکها یه حداکثر مبلغ کارمزد هم اگه تعیین کنید فکر می کنم بهتر بشه.

و انتخاب بانک را در صفحه اول سامانه های پردا خت قرار داده بسته به انتخاب بانک مبلغ کارمزد متغییر باشه مثلا الان کارمزد بانک ملت و ملی رایگانه میتونید در صورت صلاحدید هیئت مدیره شرکتتون ,درصد رو پایین بیارید.
این نظر شخصی بنده می باشد

shamimi
January 11th, 2011, 00:30
نه بابا همين 2.5 %‌هم زياده :-) تروخدا بيشترش نكنيد

AmirHosein
January 11th, 2011, 00:38
اتفاقا اصل قضيه زرين پال بر همين اساس هستش!
شما زمانی که داريد صورت حساب رو برای پرداخت مشاهده ميکنيد. تو اون صفحه که بايد دروازه پرداخت بانک رو انتخاب کنيد اگر وارد سيستم شده باشيد گزينه ديگه ای هم وجود داره با عنوان "پرداخت از اعتبار کاربری"

مطابق تصوير زير:

موجودی حساب به سلامتی چند میلیارد بود؟:d

amiri113
January 11th, 2011, 10:21
جناب امیری عزیز

ضمن عرض خسته نباشید یه پیشنهاد داشتم خدمتتون, کارمزدتون 2.5% تا 400 هزار تومان و بالاتر 1.9% طبق آخرین خبری که زده بودید اگه اشتباه نکرده باشم.
بانک سامان تو پرداخت اینترنتی 2% کم می کنه حداکثر 5000 تومان ولی تو سرویس شما در مبالغ بالا یکم به فروشنده اجحاف می شه مثل بانکها یه حداکثر مبلغ کارمزد هم اگه تعیین کنید فکر می کنم بهتر بشه.

و انتخاب بانک را در صفحه اول سامانه های پردا خت قرار داده بسته به انتخاب بانک مبلغ کارمزد متغییر باشه مثلا الان کارمزد بانک ملت و ملی رایگانه میتونید در صورت صلاحدید هیئت مدیره شرکتتون ,درصد رو پایین بیارید.
این نظر شخصی بنده می باشد

ببينيد مسئله اين هستش که تو درگاه بانکی شما در ازای هر تراکنشی 2 درصد پرداخت ميکنيد در حالی که در زرين پال شما ميتونيد سياست کاری خودتون رو طوری تعيين کنيد که تنها در ازای سود نهائی 2.5 و حتی کمتر 1.9% پرداخت کنيد.
برای مثال شما که تو کار خريد هاست و دامين و سرور و موارد مشابه هستيد خوب ميتونيد از همکارانی خريد کنيد که خودشون در زرين پال کار ميکنن و در اين صورت ديگه کارمزدی پرداخت نميکنيد.
در مورد بانک هم اين مسئله نبايد برای فروشنده مهم باشه که خريدار از کدوم درگاه خريد کرده و بنابراين کارمزد برای ساير درگاه ها برابر هستش.

موجودی حساب به سلامتی چند میلیارد بود؟:d

بشمار ببين اونجا بيشتر از 2 تا عدد جا ميشه :64: ؟

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

atilnic
January 11th, 2011, 11:37
زرین پال بهترینه و فقط برای امنیت این کار را کرده
میدونی چرا؟
چون هک بشه و شماره حساب خودشو بزنه و تأئید بشه
بعدش دیگه زود درخواست میده
ولی 3-4 روز که میشه شما زنگ میزنی زود جلوشو میگیرن و دیگه آقا ***ه.... :112::71:
خلاصه ما که راضی هستیم
ولی یکم این کارمزد رو پایین بیارن بهتره >:d<
در ضمن راستی میدونین،میگن بالای 200-300 تومان درخواست بدین نرخ میاد پایین.:111:

amiri113
January 11th, 2011, 11:43
زرین پال بهترینه و فقط برای امنیت این کار را کرده
میدونی چرا؟
چون هک بشه و شماره حساب خودشو بزنه و تأئید بشه
بعدش دیگه زود درخواست میده
ولی 3-4 روز که میشه شما زنگ میزنی زود جلوشو میگیرن و دیگه آقا ***ه.... :112::71:
خلاصه ما که راضی هستیم
ولی یکم این کارمزد رو پایین بیارن بهتره >:d<
در ضمن راستی میدونین،میگن بالای 200-300 تومان درخواست بدین نرخ میاد پایین.:111:

ببينيد هم مسئله امنيت فروشنده هستش هم امنيت خريدار.
برای مثال بعضی مشتريان خريد سرويس های گرون قيمت مجازی رو دارند که ترجيح ميدن پرداختشون از طريق زرين پال باشه، به اين دليل که اگر فروشنده سرويس رو در اختيارشون قرار نداد بتونن سريع پيگيری کنن و جلو پرداخت رو بگيرن.
در مورد کارمزد پايين تر هم بله، اگر درخواست واريز شما بالاتر از 400000 تومان باشه، سيستم به صورت خودکار کارمزد 2.5% رو به 1.9% ميرسونه.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

atilnic
January 12th, 2011, 10:54
ببينيد هم مسئله امنيت فروشنده هستش هم امنيت خريدار.
برای مثال بعضی مشتريان خريد سرويس های گرون قيمت مجازی رو دارند که ترجيح ميدن پرداختشون از طريق زرين پال باشه، به اين دليل که اگر فروشنده سرويس رو در اختيارشون قرار نداد بتونن سريع پيگيری کنن و جلو پرداخت رو بگيرن.
در مورد کارمزد پايين تر هم بله، اگر درخواست واريز شما بالاتر از 400000 تومان باشه، سيستم به صورت خودکار کارمزد 2.5% رو به 1.9% ميرسونه.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری
میدونم علی جان دیگه
منم گفتم که خیلی خوبه
فقط 2 درصد بشه عالی میشه :71:
فدات علی جان
:x