PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه کانفیگ سرور

demonvictor
January 13th, 2015, 11:13
عرض سلام و خسته نباشید
میخواستم راهنماییم کنین در مورد اینکه برای نصب بکاپ چت روم روی هاست ها نیازه که سرور مورد نظر به چه شکل کانفیگ بشه و به چه چیز هایی نیاز داده معمولا؟

ممنون میشم اگه مواردی که ذکر میکنین بصورت کامل تمامی موارد رو شامل بشه چونکه قصد کانفیگ سرورم رو برای نصب چت روم دارم
myserver
January 13th, 2015, 13:39
سی پنل یا دایرکت ادمین ؟

!MihanIt!
January 13th, 2015, 13:54
عرض سلام و خسته نباشید
میخواستم راهنماییم کنین در مورد اینکه برای نصب بکاپ چت روم روی هاست ها نیازه که سرور مورد نظر به چه شکل کانفیگ بشه و به چه چیز هایی نیاز داده معمولا؟

ممنون میشم اگه مواردی که ذکر میکنین بصورت کامل تمامی موارد رو شامل بشه چونکه قصد کانفیگ سرورم رو برای نصب چت روم دارم
از دوتا php استفاده کنید

demonvictor
January 14th, 2015, 22:33
هم سی پنل رو بگین همم دایرکت ادمین.

یعنی چی چه طوری از دوتا پی اچ پی استفاده کنیم؟
ممنون میشم اگه این مورد رو اموزشش رو دارین بهم ارایه بدین

p2m
January 14th, 2015, 22:38
براتون رایگان انجام میدیم در صورت تمایل با بنده در ارتباط باشید.

demonvictor
January 15th, 2015, 13:44
براتون رایگان انجام میدیم در صورت تمایل با بنده در ارتباط باشید.

ممنون میشم اگه اموزشش رو ارایه بدین و یا لیست اقداماتی که باید انجام بشه رو بگین تا من خودم اینکار رو بکنم.

و همم مورد بعدی اینکه شاید کسای دیگه ای هم طالب این اموزش باشن.

یه دنیا تشکر

p2m
January 15th, 2015, 16:58
ممنون میشم اگه اموزشش رو ارایه بدین و یا لیست اقداماتی که باید انجام بشه رو بگین تا من خودم اینکار رو بکنم.

و همم مورد بعدی اینکه شاید کسای دیگه ای هم طالب این اموزش باشن.

یه دنیا تشکر

بسیار خرسند میشدم اگر این امکان بود که بشه اموزشو در یک قالب قرار داد ولی بحثها بسیار گسترده هستش که اموزش اون هم در یک ارسال عملا ممکن نیست
شما اول یک panel نصب کنید کانفیگهای اولیه رو انجام بدید apache رو اگر تواناییش رو دارید کانفیگ کنید و موارد امنیتی وبسرورها و سیستم عامل رو عملی کنید و راحت backup خودتونو import کنید اگر نتونستید دسترسی بدید دوست گرامی خوشحال میشم کمکی کرده باشم

موفق باشید

demonvictor
January 15th, 2015, 17:31
بسیار خرسند میشدم اگر این امکان بود که بشه اموزشو در یک قالب قرار داد ولی بحثها بسیار گسترده هستش که اموزش اون هم در یک ارسال عملا ممکن نیست
شما اول یک panel نصب کنید کانفیگهای اولیه رو انجام بدید apache رو اگر تواناییش رو دارید کانفیگ کنید و موارد امنیتی وبسرورها و سیستم عامل رو عملی کنید و راحت backup خودتونو import کنید اگر نتونستید دسترسی بدید دوست گرامی خوشحال میشم کمکی کرده باشم

موفق باشید

حرفتون رو واقعا قبول دارم.نمیشه اموزشش رو ارایه داد.اما ممنون میشم یه لیست از اقداماتی که باید انجام بشه رو بگین.

ممنونم

p2m
January 15th, 2015, 19:13
با نصب panel کلیه ی pakage های موردنیازتون نصب میشه شما نیازی به نصب چیز خاصی ندارید ولی به طور کلی با سرویسهای mysql ,dns,webserver,php رو سرورتون باید نصب باشه تا سایتتون بالا بیاد برای امنیت هم تمامی سرویسهای فوق رو باید secure کنید بعلاوه خود لینوکس رو

موفق باشید

demonvictor
January 15th, 2015, 21:37
با نصب کدوم panel? اگه منظورتون برای خوده پکیح چت روم هستش الان از اونها فقط بکاپ بیرون هستش اگه بکاپ رو بخواییم نصب کنیم چطوری موارد مورد نیاز نصب میشه خودش؟
منظور از panel چی هستش؟

p2m
January 15th, 2015, 21:42
با نصب کدوم panel? اگه منظورتون برای خوده پکیح چت روم هستش الان از اونها فقط بکاپ بیرون هستش اگه بکاپ رو بخواییم نصب کنیم چطوری موارد مورد نیاز نصب میشه خودش؟
منظور از panel چی هستش؟
سرور خودذتون هستش دیگه؟منظورم panel مدیریتی سرورتون هستش برای مثال بعد نصب cpanel تمامی موارد موردنیازتون نصب میشه شما هاست رو ایجاد میکنید و backup رو import میکنید