PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جای مناسب برای تبلیغات

hostorder
January 13th, 2015, 00:22
ما می خواستیم تابلو فرش و فرش بفروشیم می خواستیم بدونیم کجا تبلیغ بدیم مناسب هست،؟

mohammadali3517
January 13th, 2015, 00:28
چون یه خورده کارتون زیاد توی نت نیست و بیشتر حضوری هست بهتره توی سایت ها تفریحی از استان خودتون بدین یا سایت های موزیک.

hostorder
January 13th, 2015, 00:36
چون یه خورده کارتون زیاد توی نت نیست و بیشتر حضوری هست بهتره توی سایت ها تفریحی از استان خودتون بدین یا سایت های موزیک.

اس ام اس تبلیغاتی خوبه؟ مثلا به ساکنین بالا شهر تهران بفرستیم

mohammadali3517
January 13th, 2015, 01:18
می تونه خوب باشه....
بازم منتظر پیشنهاد سایر دوستان و استادان هم باشین

meysam021
January 13th, 2015, 01:22
مجله

afshinh
January 13th, 2015, 01:27
به نظر بنده سعی کنید با پیک برتر و مجلات تبلیغاتی کار کنید
تراکت شمارو مابین برگهای مجله قرار میدن و پخش میکنن
اینجوری خیلی بیشتر تبلیغات شما به چشم میاد
اگه خاطرم باشه هزینه هر برگ 15 هست

یا با مدیر برجها گفتگو کنید و ازشون بخواین اجازه پخش تراکت بدن
مواردی که اعلام کردم به چشم دیدم

hostorder
January 13th, 2015, 09:44
تبلیغ تو م-ا-ه-و-ا-ر-ه اصولی هست؟

amirsafari
January 13th, 2015, 09:49
هم ی سایت داشته باشین و هم تو نمایشگاه ها شرکت کنین .

محل دایمی و هم مصلا هم سالن حجاب همیشه نمایشگاه هست .
از طرف اتحادیه باید بهتون خبر بدن یا اطلاعیه بزنن .
باید خودتون هم پیگیر باشین .

Lopez
January 13th, 2015, 09:56
معمولاً برای چنین کالاهایی باید یک مدیر تبلیغات استخدام کنید یا حداقل پروژه ای با آن کار کنید.
پیشنهاد دوم بنده این است در درجه اول محصولات خود را به وب مستران نشان دهید.بهترین قشر از اینترنت را شامل میشود و همچنین بهترین تبلیغات :) ولی خب آنها قبل از خرید , همه ی شرایط را میسنجند و با دیدباز خرید میکنند.
در انجمن شاپکیپر که فرومی برای عرضه چنین محصولاتی دارد شروع کنید و تاپیک فروش بذارید.

همچنین , خواهشاً از تبلیغ کردن در سایت های موزیک/فیلم خودداری کنید.باور کنید هیچ ارزشی به غیر از افزایش ترافیک ندارد.
در سایت هایی که به نحوی با کار شما مرتبط هستند شروع کنید.سایت های فروش نخ و ...

!MihanIt!
January 13th, 2015, 09:57
اس ام اس تبلیغاتی خوبه؟ مثلا به ساکنین بالا شهر تهران بفرستیم

برای اینجور کار ها تونت زیاد تبلیغ نکنید جز سایت های تهرانی

اس ام اس تبلیغاتی
مجله
روزنامه
گرفتن بیلبورد

mehdi.gh
January 13th, 2015, 12:44
چنین موارد تبلیغات بهتر هست اینترنتی نباشه
جشنواره فروش داشته باشید
تو نمایشگاه ها شرکت کنید
البته به نظر من چنین موارد درخواست راهنمایی بهتر هست در سایت شاپ کیپر یا پرشین تولز ایجاد بشه چون متخصصان فروش محصولات فیزیکی انجا بیشتر هستند
موفق باشید

behnam289
January 13th, 2015, 18:57
ما می خواستیم تابلو فرش و فرش بفروشیم می خواستیم بدونیم کجا تبلیغ بدیم مناسب هست،؟

سلام
من با نظر بعضی دوستان مخالفم ، اتفاقا خیلی کار خوبی میکنید که از طریق اینترنت هم محصولتون را معرفی میکنید .
من دو تا پیشنهاد دارم

1- تبلیغات شبکه ای مثل anetwork ( میتونید نمایس بنر را به یک شهر خاص که دوست دارید محدود کنید )
2- بنر زدن در سایت هایی که فکر میکنید مربوط میشوند به کار شما
3- گوگل ادرودز

پیامک تبلیغاتی برای کسایی که نمیشناسید مثلا ساکنین یک شهر من مخالفم چون ایجاد مزاحمت میکنه ، این روز ها این قدر مزاحم شده که اکثرا یا غیر فعال میکنند با نخونده حذف میکنند یا با نرم افزار هایی خاص *****شون میکنند .