PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درمورد سایت تازه تاسیس

hossein6151
January 12th, 2015, 22:03
سلام
دوستان من یکماه میشه سایت زدم البته 5 روز مونده :d
ورودیش هم بین 1 و 2 هستش هر روز هم مطلب میزنم و به روزش میکنم میخواستم ببینم که این سایت مثلا با خرید بک لینک تاثیری داره و ورودی میشه گرفت یا بایدجور دیگه ای روش کار کردش>؟
حدودا 150 تا طلب داره البته فکر کنم دوروبر 145 میچرخه و تگ گذاری و سئو هم رعایت میکنم و سرعت لود سایت هم خوبه البته چجنتا عکس تبلیغاتی باعث شده که سرعتشو پایین بیاره
ولی تو تست هایی که گرفتم خوب بوده
میشه راهنمایی کنید که معمولا سایت تا ورودی بگیره چقدر زمان میبره.اصلا زمان گذاشتن روش خوب هستش یا نه

- - - Updated - - -

اینم سایت (http://www.upahfi.ir) یادم رفته بودش :D

!MihanIt!
January 12th, 2015, 22:05
عزیزم چند وقت پیش تو انجمن تاپیک زده بودن که پیج رنک به تاریخ پیوست ....

hossein6151
January 12th, 2015, 22:06
یعنی چی متوجه نشدم
تو همین انجمن؟

jahromweb
January 12th, 2015, 22:09
سلام
دوستان من یکماه میشه سایت زدم البته 5 روز مونده :d
ورودیش هم بین 1 و 2 هستش هر روز هم مطلب میزنم و به روزش میکنم میخواستم ببینم که این سایت مثلا با خرید بک لینک تاثیری داره و ورودی میشه گرفت یا بایدجور دیگه ای روش کار کردش>؟
حدودا 150 تا طلب داره البته فکر کنم دوروبر 145 میچرخه و تگ گذاری و سئو هم رعایت میکنم و سرعت لود سایت هم خوبه البته چجنتا عکس تبلیغاتی باعث شده که سرعتشو پایین بیاره
ولی تو تست هایی که گرفتم خوب بوده
میشه راهنمایی کنید که معمولا سایت تا ورودی بگیره چقدر زمان میبره.اصلا زمان گذاشتن روش خوب هستش یا نه

- - - Updated - - -

اینم سایت (http://www.upahfi.ir) یادم رفته بودش :D
سلام
این اسم خیلی اشناست دلیلش رو نمیدونم!اپافی
والا من تجربه موزیک نداشتم
اما درموارد دیگه : اگر سعی کنی روی یک سری کلمات تمرکز کنی توی مطلب ها با اون ها میای بالا
به همین صورت ادامه بده و سعی کن تا حد امکان مطلب تکراری نباشه حد اقل تغییر عنوان و نوشتن توضیحات و ....
من یه سایت دارم 2 ساله الان! تعداد مطلب : 50 تا!
ولی حتی یک کلمه هم کپی نکردم! خط به خط اختصاصی! الان پیج رنک 2 هست
برای یک سری کلمات که مورد هدف بوده الان همه در صفحه اول گوگل هست و 90 درصد مورد اول هست و بقیه هم 1 تا 6
شاید باورش سخت باشه ولی الان روی هرموضوعی که تعدادی تک بزنم و مطلب اختصاصی بزنم خیلی زود صفحه اوله!
پس : مطلب اختصاصی مهم ترین اصل در سئو!
درضمن تا الان حتی هزار تومن هم پول بک لینک براش ندادم!
موفق باشید.

hossein6151
January 13th, 2015, 00:48
منم سعی کردم که عنوان رو تغییر بدم |البته موزیک ها اکثرا شبیه هم هستن|ولی خوب منم یه مقدار تغییر دادمش.دوست منم سایت داره یکساله مطلب اختصاصی هستش ولی فکر نکنم 50 تا مطلب داشته باشه پیج رنگ داره
بک لینک تاثیری داره؟

- - - Updated - - -

کسی دیگه ای تجربه یا نظری نداره؟

psobhanlo
January 13th, 2015, 00:57
منم سعی کردم که عنوان رو تغییر بدم |البته موزیک ها اکثرا شبیه هم هستن|ولی خوب منم یه مقدار تغییر دادمش.دوست منم سایت داره یکساله مطلب اختصاصی هستش ولی فکر نکنم 50 تا مطلب داشته باشه پیج رنگ داره
بک لینک تاثیری داره؟

- - - Updated - - -

کسی دیگه ای تجربه یا نظری نداره؟

بک لینک دایمی ته تاثیره. فقط اینکه موقت نباشه والا گوگل میفهمه که شما بک لینک خریدی. تبادل لینک کن.

jahromweb
January 13th, 2015, 01:00
البته بگم که از همین تبادل های رایگان چند تایی استفاده کردم
بررسی شد 23 نوشته داره!
پیج رنک 2!!!!!!!!!!!
جالب تر : روی هاست رایگان youhosting هست!!!!!!!!!

reza-sp
January 13th, 2015, 01:01
سایت موزیک هم خیلی زیاد شده و برای اینکه بالا بیاد باید سئو بشه
سرعت لو پایینه
سعی کنید همیشه آپ باشید