PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرخواهی درمورد میزبانی چند سایت دریک هاست یا سرور

jpmo02
January 12th, 2015, 14:36
سلام
چند نفر هستیم ک سایت داریم
سایتهایی که خیلی سنگین نیستند ووبازدید خیلی بالایی هم شاید نداشته باشند
دو سه تا سایت شرکتی که جهت معرفی محصولات هست و بازدید انچنانی نداره
دو سایت که یکیش بازدیدش حدوا شاید روزی 80-110 ای پی هست ولی پهنای باند استفاده شده ماهانه نهایتا حدود 2-3 گیگ هست
البته اینها مربوط ب الان هست وان شائالله در اینده پیشرفت خواهند داشت
درضمن یک هاست دانلود هم هست ک حدود 700-800 مگش پره و پهنای باند استفاده شده ماهانش 4-6 گیگ هست حدودا

ما برای اینکه هزینه ها کمتر بشه واینکه مدیریت سایتها راحتتر باشه میخوایم همه سایتها روروی یک سرور یاهاست میزبانی کنیم
یعنی من که کارهای طراحی وپشتیبانی چندتا سایت رودر دست دارم وکارمیکنم باهاشون باشم مدیر سرور وسرور دست من باشه وبتونم تماس هاستهای سایتها رو مدیریت کنم
میخوام طوری باشه که هزینه نگهداری سایتهامون پایینتر بیاد وحتی مدیریت هاستها وفایلها برای من راحتتر باشه
اگر علاوه برکاهش هزینه ها امکانات و ازادیها هم بیشتر بشه خیلی عالیه
مثلا برای ازادیها افزاریش محدودیت ارسال ایمیل از اکانتهاست واینطور چیزها!!

حقیقتا الان اشنایی خیلی زیادی با سرورهای مجازی واینطور چیزها ندارم ولی دنبال یادگیری هستم

میخواهم راهنمایی بگیر از دوستانی ک تجربه بیشتری در این زمینه دارند
-اگر من برای این کار سرور مجازی یااختصاصی تهیه کنم بهتر وبصرفه تره
یا
-یک نمایندگی هاست لینوکس بگیرم و سایتها روروی اون میزبانی کنم

این روهم بگم که من مثلا برای همین کار ک یکم دنبال سرور بودم حدودا حجم 10گیگ با منابع حداقلی درنظر گفته بودم!!
لطفا راهنمایی بفرمایید

mohamad1377
January 12th, 2015, 14:39
سلام
چند نفر هستیم ک سایت داریم
سایتهایی که خیلی سنگین نیستند ووبازدید خیلی بالایی هم شاید نداشته باشند
دو سه تا سایت شرکتی که جهت معرفی محصولات هست و بازدید انچنانی نداره
دو سایت که یکیش بازدیدش حدوا شاید روزی 80-110 ای پی هست ولی پهنای باند استفاده شده ماهانه نهایتا حدود 2-3 گیگ هست
البته اینها مربوط ب الان هست وان شائالله در اینده پیشرفت خواهند داشت
درضمن یک هاست دانلود هم هست ک حدود 700-800 مگش پره و پهنای باند استفاده شده ماهانش 4-6 گیگ هست حدودا

ما برای اینکه هزینه ها کمتر بشه واینکه مدیریت سایتها راحتتر باشه میخوایم همه سایتها روروی یک سرور یاهاست میزبانی کنیم
یعنی من که کارهای طراحی وپشتیبانی چندتا سایت رودر دست دارم وکارمیکنم باهاشون باشم مدیر سرور وسرور دست من باشه وبتونم تماس هاستهای سایتها رو مدیریت کنم
میخوام طوری باشه که هزینه نگهداری سایتهامون پایینتر بیاد وحتی مدیریت هاستها وفایلها برای من راحتتر باشه
اگر علاوه برکاهش هزینه ها امکانات و ازادیها هم بیشتر بشه خیلی عالیه
مثلا برای ازادیها افزاریش محدودیت ارسال ایمیل از اکانتهاست واینطور چیزها!!

حقیقتا الان اشنایی خیلی زیادی با سرورهای مجازی واینطور چیزها ندارم ولی دنبال یادگیری هستم

میخواهم راهنمایی بگیر از دوستانی ک تجربه بیشتری در این زمینه دارند
-اگر من برای این کار سرور مجازی یااختصاصی تهیه کنم بهتر وبصرفه تره
یا
-یک نمایندگی هاست لینوکس بگیرم و سایتها روروی اون میزبانی کنم

این روهم بگم که من مثلا برای همین کار ک یکم دنبال سرور بودم حدودا حجم 10گیگ با منابع حداقلی درنظر گفته بودم!!
لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام
باتوجه به بازدید کم سایتتاتون یک هاست معمولی یا نهایتا پربازدید جوابگوست و نیازی به تهیه سرور نیست از نظر بنده

!MihanIt!
January 12th, 2015, 15:02
سرور اگر بخوایید تهیه کنید فعلا زوده چون بازدید بالا 1000 آی پی مناسبه

mohammadali3517
January 12th, 2015, 15:15
به نظر بنده هم فعلا نیازی به تهیه سرور ندارین هاست هاتونو سه ماهه بگیرین که اگر بازدید بالا رفت به مشکلی برخورد نکنین....
موفق باشین

jpmo02
January 12th, 2015, 15:19
به نظر بنده هم فعلا نیازی به تهیه سرور ندارین هاست هاتونو سه ماهه بگیرین که اگر بازدید بالا رفت به مشکلی برخورد نکنین....
موفق باشین
اونکه هاست ها روبصورت سالانه خریداری میکنم وحداقل برای سایتی که بیشتری بازدید رو گفتم داره یه دو ونیم سالی هست به مشکلی برنخوردم

من خودم وقتی قیمتهای سرور ونمایندگی لینوکس رو دیدم یکم نظرم ب نمایندگی افتاد
چون سرور همونطور که یکی ازاساتید فرمود برای تعداد بازدیدهای بسیار بالاست
وهمینطور باید براش کنترل پنل نظیر cpanelیا دایرکت و.. نصب کنم که هزینه اضافی درکنارشه
دوستان و اساتید دیگر هم لطفا نظراتشون روبفرمایند تا استفاده کنم..
سپاس

taksis
January 12th, 2015, 15:22
نمایندگی بگیر با ای پی اختصاصی
راحت ترین کاره
دیگه کانفیگ سرور و امنیت و چه و چه و چه هم نداری.فقط به سایت میرسی

omid3963
January 12th, 2015, 15:23
به نظر من نمایندگی وب برای شما مناسب تره.
با توجه به اینکه میگید دانش کافی ندارید و میخواید هزینتون هم کمتر بشه.

ourweb
January 12th, 2015, 15:31
از نظر من برای شروع کار یک فضای میزبانی هم بس کار شما هست و نیاز حتا به نمایندگی ندارید .

jpmo02
January 12th, 2015, 15:34
از نظر من برای شروع کار یک فضای میزبانی هم بس کار شما هست و نیاز حتا به نمایندگی ندارید .
خوب دراین صورت میشه یک هاست اشتراکی دیگه!! درسته؟
من میخوام اگر سایتهارو باهم میزبانی کنیم حداقل کاری کنیم که از قسمتهای دیگه هم ازادیهایی داشته باشیم علاوه بر کاهش هزینه
مثلا ازنظر امنیت ودسترسی ها و..
باز خودتون بیشتر استادین دراین زمینه ها
تشکر ازدوستان و اساتید ک نظرخودشون رو ارایه دادند
منتظر نظر دیگر دوستان واساتید هم هستم
سپاس

ourweb
January 12th, 2015, 15:40
خوب دراین صورت میشه یک هاست اشتراکی دیگه!! درسته؟
من میخوام اگر سایتهارو باهم میزبانی کنیم حداقل کاری کنیم که از قسمتهای دیگه هم ازادیهایی داشته باشیم علاوه بر کاهش هزینه
مثلا ازنظر امنیت ودسترسی ها و..
باز خودتون بیشتر استادین دراین زمینه ها
تشکر ازدوستان و اساتید ک نظرخودشون رو ارایه دادند
منتظر نظر دیگر دوستان واساتید هم هستم
سپاس

بله میشود تمام موارد بالا را اعمال کرد و مشکلی ندارد

Vatan-Host
January 12th, 2015, 16:04
سلام/وقت بخیر
از نظر بنده یک هاست معمولی خوب و یا یک هاست پربازدید جوابگو هست
اما چون تمایل دارید که روی اکانت ها مدیریت داشته باشید ، پیشنهاد بنده نمایندگی هست .

jpmo02
January 12th, 2015, 16:14
1.آیا با استفاده از نمایندگی میتونم برای هر اکانت محدودیت مشخص کنم؟
مثلا برای اکانت یک , فضا 500 مگ پهنای باند 20گیگ محدودیت ارسال ایمیل 150 تا
اکانت دو فضا , فضا 1.5گیگ پهنای باند 50گیگ محدودیت ارسال ایمیل 300تاو.. ؟

2.ایا اگر من نمایندگی بگیرم کانفیگها -امنیتی وامکانات و..- رو نیازی نیست من انجام بدم وانجام میشه؟
کنترل پنل چطور؟ نیازه که مثلا من لایسنس cpanelیا.. خریداری کنم یا اینکه لایسنس واینطور کارهاش با شرکتیه که ازش نمایندگی میگیرم؟

اما چون تمایل دارید که روی اکانت ها مدیریت داشته باشید ، پیشنهاد بنده نمایندگی هست .
3.مدیریتی که روی اکانتها میشه با نمایندگی انجام داد به چه صورت هست؟
درحالت کلی منظور از مدیریت چیه؟

سپاس

omid3963
January 12th, 2015, 16:31
1.آیا با استفاده از نمایندگی میتونم برای هر اکانت محدودیت مشخص کنم؟
مثلا برای اکانت یک , فضا 500 مگ پهنای باند 20گیگ محدودیت ارسال ایمیل 150 تا
اکانت دو فضا , فضا 1.5گیگ پهنای باند 50گیگ محدودیت ارسال ایمیل 300تاو.. ؟

2.ایا اگر من نمایندگی بگیرم کانفیگها -امنیتی وامکانات و..- رو نیازی نیست من انجام بدم وانجام میشه؟
کنترل پنل چطور؟ نیازه که مثلا من لایسنس cpanelیا.. خریداری کنم یا اینکه لایسنس واینطور کارهاش با شرکتیه که ازش نمایندگی میگیرم؟

سپاس
1-بله میتوان برای همه این موارد محدودیت اعمال کرد.
2-کانفیگ و هزینه لایسنس برعهده مدیر سرور است نه شما.

ourweb
January 12th, 2015, 17:08
شما میتوانید با نمایندگی محدودیت ایجاد کنید دی ان اس اختصاصی بدید به هرکدوم دامین پارک کنید و کلا جدا باشه ولی خب شما یک کار دیگه هم میتونید بکنید یک هاست بخرید نامحدود و بر روی ان ادون دامین نامحدود باشه و بتونید تمام سایت هاتون رو روی این هاست راه اندازی کنید که خیلی بصرفه تر می باشد و مدیریت کامل دارید روی کل سایت ها