PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانشگاه صنعتی شریف نیز مورد حمله و نفوذ قرار گرفت!

Maysam.M
January 11th, 2015, 15:23
ضعف در وب سایت های ایرانی؛ عاملی که باعث شده است اخیرا هکر های ایرانی تمایل زیادی برای تست نفوذ در این وب سایت ها داشته باشند. هنوز پرونده هک سایت فیس نما برای ما باز است که امروز صبح با خبر شدیم دانشگاه صنعتی شریف نیز مورد حمله قرار گرفته است. همراه ترنجی باشید.

http://toranji.ir/wp-content/uploads/2015/01/Capture4-1024x546.jpg

بر خلاف حمله قبلی، این هک شدن کاملا توسط گروه های ایرانی انجام شده است و در دیفیس اعمال شده میتوان نام گروه امنیتی را نیز مشاهده کرد. این که هنوز اطلاعاتی از وب سایت به بیرون منتشر شده یا میزان دسترسی هکر چقدر بوده است، معلوم نیست اما متخصصین IT دانشگاه هنوز نتوانسته اند دیفیس آپلود شده را حذف کنند. در این خصوص برای شما اطلاعات بیشتری را منتشر خواهیم کرد.

منبع: ترنجی

!MihanIt!
January 11th, 2015, 15:48
طرف ارزو دانشگاه رو داشته نرسیده عقدش رو ریخته :دی

اینطور که معلومه نیما مدیر دنجر تیم کارش درسته می خواسته ضعف امنیتی رو نشون بده برای همین شاید امنیت این سایت به خودش بدن چون تو خدمات تیمشونه

navid2zp
January 11th, 2015, 16:32
طرف ارزو دانشگاه رو داشته نرسیده عقدش رو ریخته :دی

اینطور که معلومه نیما مدیر دنجر تیم کارش درسته می خواسته ضعف امنیتی رو نشون بده برای همین شاید امنیت این سایت به خودش بدن چون تو خدمات تیمشونه

کسی که متخصصین ای تی چنین دانشگاهی رو زیر سوال میبره جاش توی بهتر از این جاهاست .
شما شک نکن اگر کنکور نبود ایشون به جای خیلی ها وارد این دانشگاه میشد .

elementary
January 11th, 2015, 16:34
از zpanel استفاده میکرد

meysam021
January 11th, 2015, 16:39
خوشم میاد کالی لینوکس همیشه موفقه دقیقا از کالی لینوکس استفاده کرده برا هک کردن هردو سایت بنظر من قضیه فیس نما هم کار ایشونه ، علاقه شدیدی هم به کالی داره
چون من شخصا خیلی بهش اعتقاد دارم توی لینوکس

007
January 11th, 2015, 16:44
سلام
هرکسی همچین گندی رو به بار بیاره نشون میده نمیشه هیچ وقت بهش اعتماد کرد برای
همین هیچ وقت در این موارد از این افراد استفاده نخواهد شد در ضمن متخصصین ای تی این دانشگاه
برای مثال پول خرید اکسپلویت 0dayکه نرم افزارشون داره ندارن و خودشونم وقت نمیزارن برای بررسی نرم افزارها
که باعث میشه به این روز دچار شن .البته شایدم پسوردهای ضعیفی رو برات فور س کرده باشه.
این فردم تنها کاری که کرده این بوده که یا یک باگ 0dayبهش رسیده از یک جایی و استفاده کرده یا اینکه خریده و هر فردی که هک میکنه
نشون نمیده که واقعا متخصص هست این نکته رو دوستان در نظر بگیرین.
ارادت

!MihanIt!
January 11th, 2015, 17:29
کسی که متخصصین ای تی چنین دانشگاهی رو زیر سوال میبره جاش توی بهتر از این جاهاست .
شما شک نکن اگر کنکور نبود ایشون به جای خیلی ها وارد این دانشگاه میشد .

به :دی من توجه کن شوخی بو د

navid2zp
January 11th, 2015, 18:09
سلام
هرکسی همچین گندی رو به بار بیاره نشون میده نمیشه هیچ وقت بهش اعتماد کرد برای
همین هیچ وقت در این موارد از این افراد استفاده نخواهد شد در ضمن متخصصین ای تی این دانشگاه
برای مثال پول خرید اکسپلویت 0dayکه نرم افزارشون داره ندارن و خودشونم وقت نمیزارن برای بررسی نرم افزارها
که باعث میشه به این روز دچار شن .البته شایدم پسوردهای ضعیفی رو برات فور س کرده باشه.
این فردم تنها کاری که کرده این بوده که یا یک باگ 0dayبهش رسیده از یک جایی و استفاده کرده یا اینکه خریده و هر فردی که هک میکنه
نشون نمیده که واقعا متخصص هست این نکته رو دوستان در نظر بگیرین.
ارادت

میشه بهشون اعتماد کرد ولی هیچوقت بهشون اعتماد نشده .
اعتماد باید دو طرفه باشه نه اون به شما اعتماد کنه و بعد شما همچین حرفی رو بزنید .
دلیل این که شما باید یگی کار خود ایشون نبوده رو درک نمیکنم ولی همه ما میدونیم که افراد با استعداد زیاد توی این کشور هست ولی ازشون استفاده نمیشه .
تعداد خیلی بالایی هم به دلیل این که بهتر از خیلی ها هستند توسط اون خیلی ها زیر سوال میرن و ارزش کارشون مورد انتقاد قرار میگیره .
دقیقا کاری که شما الان دارید انجام میدید :)

Yas-Host
January 11th, 2015, 19:18
خوشم میاد کالی لینوکس همیشه موفقه دقیقا از کالی لینوکس استفاده کرده برا هک کردن هردو سایت بنظر من قضیه فیس نما هم کار ایشونه ، علاقه شدیدی هم به کالی داره

احینا خودتون نبودید ؟:دی

mohammadali3517
January 11th, 2015, 19:24
واقعا حرکت جالبی بوده باید منتظر بازخورد بود ......

meysam021
January 11th, 2015, 19:42
احینا خودتون نبودید ؟:دی بچه بازی بلد نیستیم ما

Ahmad110
January 11th, 2015, 19:48

این نسخه ، بک ترک ۵ هستش .
سمبل کالی اژدهای آبی هستش .

پی نوشت : به نظرم یه مشت بچه میخوان خود نمایی کنن . خیلی بهتر بود اگه به جای دیفنس ، با تیم آی تی دانشگاه مذاکره میکرد .