PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی یک سایت معتبر جهد درامد زایی پاپ آپ

demonvictor
January 12th, 2015, 00:07
عرض سلام و خسته نباشید.
ممنون میشم اگه یه سایت بهم بگین که کاربرا میرن توش و با آنلاین موندن درامد در میارن.ممنون
مثلا از همونایی که انلاین میشن و هر دوازده ثانیه یه صفحه باز میکنه سیستم اتوماتیک و هر دوازده ثانیه یه مبلغی رو لحاظ میکنه.

فقط پرداختی هاشون واقعا انجام بشه.
- - - Updated - - -

اگر خارجی هم بود موردی نداره فقط معرفی کنین اگه میدونین.

- - - Updated - - -

کسی نبود برای معرفی؟

taksis
January 12th, 2015, 00:15
Rank.skinak.ir
Iprank.ir
من خودم شخصا استفاده نمیکنم اما دوستان استفاده کرده بودن میگفتن خوب بود بخصوص اولی

demonvictor
January 12th, 2015, 09:36
Rank.skinak.ir
Iprank.ir
من خودم شخصا استفاده نمیکنم اما دوستان استفاده کرده بودن میگفتن خوب بود بخصوص اولی

واقعا ممنونم بابت معرفی این دو سایت.فقط نمونه همین سایتا برای کشورای خارجیشم دارین؟اگه میشناسین یه سایت خارجی که به این شکل داره کار میکنه ممنون میشم معرفی کنین.
!MihanIt!
January 12th, 2015, 10:16
رنک. اسکینک کارش خوبه کلا مجموعه ای خوبی هست اسکینک

demonvictor
January 12th, 2015, 10:51
درسته.واقعا ممنون بابت معرفی اون وب سایته.اما اگه یه وب سایت خارجی هم معرفی کنین که سیستم کاریش به همین شکل هستش من واقعا ممنون میشم.

مرسی

nokte
January 12th, 2015, 11:24
تبلیغ پاپ آپ هر کی خواست در خدمتیم.
5000 یوزر و 15000 بازدید میریزیم رو سایتش و رنک الکسا را تضمینی کاهش میدیم
هر روز 300 رتبه به رتبه الکسای ایران شما اضافه میکنیم .تضمینی

nokte
January 12th, 2015, 11:25
همبن دیروز رتبه یک سایت را در کمتر از 3 روز 8000 تا کاهش دادیم. اگر خواستید عکس هم بدم

demonvictor
January 13th, 2015, 00:32
حالا نمیشه یه سایت خارجی برای کسب درآمد معرفی کنین بصورت پاپ آپی باشه.نه اینکه پاپ آپ شو بذارم توی سایتم.از اینایی که توشون انلاین میشن اتوماتیک بازدید میزنه از سمت ما.