PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا voip بازار کار داره ؟

espad
January 10th, 2015, 19:59
سلام دوستان
کسی در زمینه voip کار کرده ؟ آیا بازار کار داره ؟
ارزششو داره یادبگیرم ؟ البته میدونم آینده داره ولی خب منظورم در ایران فعلیه
دوستان لطفا اگر کسی تجربه ای در این زمینه داره راهنمایی کنه
ممنون

hfiroozib
January 10th, 2015, 20:52
سلام دوستان
کسی در زمینه voip کار کرده ؟ آیا بازار کار داره ؟
ارزششو داره یادبگیرم ؟ البته میدونم آینده داره ولی خب منظورم در ایران فعلیه
دوستان لطفا اگر کسی تجربه ای در این زمینه داره راهنمایی کنه
ممنون
سلام
شک نکن و خوب راهی رو انتخاب کردی
چرا ؟!! با وجود اینترنت چه لزومی داره دیگه پول تلفن داد ، بعنوان مثال الان که وایبر و لاین هست ، چقدر راحتتره و مردم رغبت به استفاده دارن و هزینه ای هم میشه گفت بابتش پرداخت نمیکنن .

espad
January 10th, 2015, 21:34
سلام
شک نکن و خوب راهی رو انتخاب کردی
چرا ؟!! با وجود اینترنت چه لزومی داره دیگه پول تلفن داد ، بعنوان مثال الان که وایبر و لاین هست ، چقدر راحتتره و مردم رغبت به استفاده دارن و هزینه ای هم میشه گفت بابتش پرداخت نمیکنن .

آخه یکی از دوستانی که تو این زمینه فعاله می گفت برای شرکت های کوچیک به صرفه نیس .

mohsen_sh
January 10th, 2015, 22:37
داخل ایران خیلی به صرفه نیست
چون باید مجوز بگیری
بعد خیلی سنگین می شه داستان
بفهمن دم و دستگاه رو جمع می کنن
در حال حاضر ک همه دارن از وایبر و اینا استفاده می کنن
کمتر کسی می یاد پول اینو بده!

ms96
January 10th, 2015, 22:57
شما کانفیگ الستیکس و استریسک رو یاد بگیری و با مباحثش آشنا بشی و بتونی یه ویپ سرور با تمامی امکانات مورد نیاز راه اندازی کنی مخصوصا تو شهرهایی که تکنسین این کار نیست خیلی خوب میتونی مانور بدی چون هنوز دست زیاد نشده
یه کانفیگ میکنی و کلا 24 ساعت وقت میزاری 1 تومن تا 5 تومن پیاده میشه طرف مقابل:)

espad
January 11th, 2015, 07:48
داخل ایران خیلی به صرفه نیست
چون باید مجوز بگیری
بعد خیلی سنگین می شه داستان
بفهمن دم و دستگاه رو جمع می کنن
در حال حاضر ک همه دارن از وایبر و اینا استفاده می کنن
کمتر کسی می یاد پول اینو بده!

مطمئن هستین مجوز می خواد ؟ من تا حالا نشنیده بودم

- - - Updated - - -

شما کانفیگ الستیکس و استریسک رو یاد بگیری و با مباحثش آشنا بشی و بتونی یه ویپ سرور با تمامی امکانات مورد نیاز راه اندازی کنی مخصوصا تو شهرهایی که تکنسین این کار نیست خیلی خوب میتونی مانور بدی چون هنوز دست زیاد نشده
یه کانفیگ میکنی و کلا 24 ساعت وقت میزاری 1 تومن تا 5 تومن پیاده میشه طرف مقابل:)
دقیقا هدف منم همینه چون یکی از معدود کارایی که هنوز بعضی از آقایون همه کاره واردش نشدن و میشه روش مانور داد.

ourweb
January 11th, 2015, 09:05

سلام کاملا موافق هستم من سیستم freepbx رو برای یک شبکه تلویزیونی نصب کردم و تنظیم کردم خارج از کشور بود ویپ داشت 11 میلیون دست مزد گرفتم اگر بلد باشید خوب میشه ازش پول در اورد مخصوصا الستیکس که خیلی سیستم خوبی هست .

sssoheil
January 11th, 2015, 13:17
مطمئن هستین مجوز می خواد ؟ من تا حالا نشنیده بودم

- - - Updated - - -

دقیقا هدف منم همینه چون یکی از معدود کارایی که هنوز بعضی از آقایون همه کاره واردش نشدن و میشه روش مانور داد.

سلام

اگر از Voip سرور های سخت افزاری بخواهید استفاده کنید و از مخابرات شماره خط بگیرید برای این کار نیاز به مجوز هست.

sheyda.alizadeh
January 21st, 2015, 00:20
سلام. طبق گفته دوستان اگر کانفیگ الاستیک و موارد مربوطه را کامل مسلط بسی می تونی موفق باشی برای شروع هم میتونی از دفاتر پشتیبانی فنی ISP های خدمات دهنده گامتو برداری. چون خیلی از نمایندگان در شهر ها از voip استفاده نمی کنند و اکثرا سانترال هستند.