PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعرفه های هاستینگ و دامنه-نظام صنفی رایانه ای کشور

arazit
January 9th, 2015, 22:00
سلام
به تعرفه های پایه نطام صنفی توجه کنید
http://www.irannsr.org//parameters/irannsr/modules/cdk/upload/content/nsr_Rules/114/Tarefeh%2093-06-15%20%20last%20version.pdf
به نظر شما چقدر به این تعرفه ها عمل می شود؟
متشکرم

!MihanIt!
January 9th, 2015, 22:02
اگر قیمت ها یکی بشه همه به سوی یک شرکت می روند

nasimd
January 9th, 2015, 22:06
بله همین طور هست اگر قیمت همه یکی باشد همه به یک طرف میروند

mohammadali3517
January 9th, 2015, 22:55
با این نوع برابری اون کسی که کیفیت رو مبنا می زاره با اونی که اصلا توی فکر کیفیت نیست و فقط کمیت رو قبول داره برابری ایجاد میشه
جالبه واقعا...
یه نگاه به افر ها بکنن و قضیه رو رسما خودشون نگاه کنن فک کنم بیشتر متوجه بشن.....

jahromweb
January 9th, 2015, 23:08
دوستان من دارم بد میخونم یا واقعا همین طوره؟
نرخ هاست لینوکس با mysql پلان پایه : بین 150 تا 200 هست؟ ان در سال هست؟

nasimd
January 9th, 2015, 23:12

بله فکر کنم همین طور باشه

!MihanIt!
January 9th, 2015, 23:14
تو اون تعرفه خیلی قیمتا بالاست :)

RoobinaServer
January 9th, 2015, 23:19

منظور از پلان پایه کوچکترین پلان میزبانی ارائه شده توسط شرکت ارائه دهنده خدمات را فضای حداکثر 100 مگارایت و امکان میزبانی یك وب
سایت می باشد

100 مگ سالانه 217 هزار تومان (واقعا ارزش این شغل را با این تعرفه ها بالا بردند، با این تعرفه ها میشه گفت شاید شب زنده داری پشتیبانان جبران بشه :) )

یکی آدرس انجمن را براشون بفرسته بیان یه درخواست بدن دوستان آفر بدن 10 گیگ فضا سالانه 10 تومان : (طنز :ی)

jahromweb
January 9th, 2015, 23:39
منظور از پلان پایه کوچکترین پلان میزبانی ارائه شده توسط شرکت ارائه دهنده خدمات را فضای حداکثر 100 مگارایت و امکان میزبانی یك وب
سایت می باشد

100 مگ سالانه 217 هزار تومان (واقعا ارزش این شغل را با این تعرفه ها بالا بردند، با این تعرفه ها میشه گفت شاید شب زنده داری پشتیبانان جبران بشه :) )

یکی آدرس انجمن را براشون بفرسته بیان یه درخواست بدن دوستان آفر بدن 10 گیگ فضا سالانه 10 تومان : (طنز :ی)
باتوجه به گفته شما افرادی که از صنف مجوز دارند باید با این قیمت سرویس دهی کنند؟ ایا در مورد ان ها رعایت میشود؟
با این نرخ در این انجمن میشود سایت را روی سرور مجازی با 50 گبگ هارد مبزبانی کرد .
ولی کاش راعایت میشد همه قبول داریم که در ان صورت کیفیت هم 10 برابر میشد .
در ان شرایط بجای میزبانی بیش از 600 سایت روی یک سرور همکاران کمتر از 100 سایت میزبانی میکردند.
ارادتمندشما

RoobinaServer
January 9th, 2015, 23:46
باتوجه به گفته شما افرادی که از صنف مجوز دارند باید با این قیمت سرویس دهی کنند؟ ایا در مورد ان ها رعایت میشود؟
با این نرخ در این انجمن میشود سایت را روی سرور مجازی با 50 گبگ هارد مبزبانی کرد .
ولی کاش راعایت میشد همه قبول داریم که در ان صورت کیفیت هم 10 برابر میشد .
در ان شرایط بجای میزبانی بیش از 600 سایت روی یک سرور همکاران کمتر از 100 سایت میزبانی میکردند.
ارادتمندشما

این قیمت کم و کیفیت متناسب با آن ،مخصوص افراد در این انجمن و کسایی هست که قیمت کمتر مدنظرشون هست.

مطمئن باشید که برای حرفه ای ها و افراد اهل فن سرویس درست و بر اساس همین حدود نرخ ارائه میگردد. (نه توسط ما بلکه توسط خیلی شرکت ها) و کیفیت بالایی نیز تحویل میگیرند.

مشترکی هست که یک هاست 1 گیگ دارد اما فقط ماهی بیش از 200 هزار تومان بابت مانیتورینگ شبانه روزی سایت خود میپردازد، بیشتر این قیمت ها و این نوع خرید ها در توان افراد و مصارف تجاری هست و اشخاص عادی توان چنین پرداختی ندارند و اصلا چنین هزینه ای را صلاح نمیدانند.

درکل از این که صنف خودش این موارد و قیمت ها را ذکر کرده بسیار عالی هست چون هر شخص دیگری ذکر میکرد حداقل تو همین انجمن به وی نسبت بلانسبت د ز د میدادند :ی

در کل و خلاصه :

این موارد توسط خیلی ها رعایت میشه اما نه عمومی ، برای این که در نت به گران فروشی محکوم نشوند فقط به مشتریان خاص چنین سرویس هایی میدهند.

Arminit
January 9th, 2015, 23:56
با سلام

اصلا همه ی این ها به کنار

نحوه ی محاسبه ی قیمت چطوریه تو این لیست قیمت؟

100 مگابایت
500 مگابایت
1گیگ
5گیگ
.
.
.

چطوریه کلا؟؟؟

jahromweb
January 9th, 2015, 23:58
با سلام

اصلا همه ی این ها به کنار

نحوه ی محاسبه ی قیمت چطوریه تو این لیست قیمت؟

100 مگابایت
500 مگابایت
1گیگ
5گیگ
.
.
.

چطوریه کلا؟؟؟
گفته که یک فایل اکسل ضمیمه شده برای این مورد
توی این لیست قیمت پایه ذکر شده

Arminit
January 10th, 2015, 00:07
خوب فایل اکسل کجاست؟

خوندنشو خوندم اما فایل اکسل تو سایتش نیست:

پیش فرض نمایش سرویسها_آیین نامه ها و دستورالعمل ها (http://www.irannsr.org/services/nsr_Rules/87658-%D8%AA%D8%B9%D8%B1%D9%81%D9%87-%D9%86%D8%B1%D8%AE-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%81%D9%86%DB%8C-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D9%81%D9%88%D8%B1%D9%85%D8%A7%D8%AA%D B%8C%DA%A9-%D8%B3%D8%A7%D9%84-1393-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1.html)

یا من نمیبینم یا نداره... :-<

LIAN2
January 10th, 2015, 00:29
اکثر هاستینگ هایی که فعالیت می کنند عضو نظام صنف رایانه ای نشده و رتبه بندی نشدند.
نرخ های تعیین شده نیز بر اساس رتبه شوراست.

Ashkankamangar.ir
January 10th, 2015, 13:48
اتفاقا قیمتهاشون کم هم هست
با این هزینه های سرور و ..
ولی دوستان عزیز و کاربران گرامی باور داشته باشید کسی هاست میفروشه ماهی 2000 تومن ریسلر هست
وگرنه نمیتونه حتی ماه اول هزینه ی سرورهارو بده
مگه شوخیه با این وضع دلار

arazit
January 10th, 2015, 22:15
به نظر من هاستینگ ها بهتر هست این تعرفه ها را تبلیغ کنند تا کاربران عادی بدانند وقتی کسی یک هاست 1 گیگابایت را سالانه 20000 می دهد یعنی چی؟
این تعرفه ها بهتر هست در دید عموم مشتریان هاستینگ ها قرار گیرد تا قیمت ها متعادل شده و کیفیت سرویس ها بالا برود و شاهد شکایت های هر روزه کاربرانی از هاستینگ ها نباشیم.
متشکرم

chatsaz
January 10th, 2015, 22:28
مگه این امارو ارقام تو صنف های دیگه مردم بهش توجه میکنند که اینجا بخواد توجه بشه بهش
هر کسی قیمت خودشو داره

mohsen_sh
January 10th, 2015, 22:54
ضمیمه اش کجاست؟؟

بنده هم احساس می کنم دوستان اگر داخل سایت به عنوان یک خبر اینو درج کنن باعث می شه تا واقعا این شغل به حق خودش برسه!
الان وقتی هاست 1 گیگ درخواست می دن ماهی 5 تومن ! بعد می گن روی سرور نباید بیش از 100 تا باشه!
چ جوری واقعا پول سرور در می یاد؟؟؟
بهتره بزاریم تا کم کم قیمت ها بیاد بالا
والا تنها صنفی ک با این وضع تورم و دلار قیمت هاش هنوز آنچنان تغییر نکرده همینه!
سوپر مارکتی قیمت رو می کشه بالا و دلیلش رو افزایش قیمت دلار می گه!
ما ک مستقیم با دلار در ارتباطیم اینقدر گرون نکردیم

yastheme
January 11th, 2015, 07:07
اینکه برای چیزی مثل هاستینگ بخواد به همین مبنای ساده قیمت گذاری بشه خیلی ساده و کودکانه به نظر میرسه و معنی اینه که قیمت گذار هیچ درک و فهمی از کار ما نداشته!
- مورد اول با توجه به قیمت دلار هزینه ها کم و زیاد میشه و نمیشه قیمت ثابت گذاشت.
دوم اینکه پلن ها متفاوته و اصلا هیچ ......( نمی دونم اصلا در این مورد چی بگم؛ بیخیال)
مورد بعدی اینکه ممکنه شما یه سرور با امکانات نرم افزاری رایگان داشته باشید یا اینکه بیایید لایت اسپید؛سیپنل و کلود و لینوکس و ... هزینه لاینسنس های مختلف داشته باشید
ممکنه شما یه سرور خریده باشید 200$ اما یه سرور دیگه با همون مشخصات سخت افزاری خریده باشید 1500$ ! از نظر تعداد سایت های میزبانی شده هر دو یکسان هستند ولی قیمت باید یکسان باشند؟
پشتیبانی و هزار تا سرویس دیگه هم به کنار؛
اصلا قیمت گذاری با این مبنای کودکانه عاقلانه نیست؛(البته منظورم نیست این قیمت کمه؛ کلا اصل کار به این روش اشتباهه)

!MihanIt!
January 11th, 2015, 09:22
نرخ ثابت که نمیشه

همه به دنبال قیمت بعد کیفیت هستن برای همین بعضی ها با یک رسیلر ده تومنی دارن پول خوبی در میارن نه دردسر سرور براشون هست نه تمدید سرور

iranwhsrver
January 11th, 2015, 10:05
نکته ای که به نظرم جالب بوش در این قضیه ثبت دامنه های ملی بودش - 14200 تومان..
دامنه ای ک 4000 هزار تومان مفتی همه صب تا شب ثبت میکردن الان یه خورده زدن تو حالشون...
کلا فضای رقابتی وحشتناک شده..
مخصوصا برای ما که تو کار رک هستیم و راه اندازی رک ها و.. برای مخابرات شده کارمون برامون میشه گفتش به صرفه هستش اما اگ قبولش داشته باشند.
ولی باز هم با افزایش قیمت ها مشتریان ناراضی تر میشند ...مگر اینکه کیفیت رو ده برابر کنید که اینم مسله ای هستش باید شبانه روزی وقت گذاشته بشه