PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم تحویل آنلاین ریسلر

reza-sp
January 9th, 2015, 18:49
سلام و درود
در سیستم محصولات رو زدم و گذاشتم بعد پرداخت, نمایندگی رو بده اما بعد پرداخت نمایندگی ایجاد میشه ولی تا وقتی از ادمین تایید رو نزنم اطلاعات بهش نمایان نمیشه و ایمیل ارسال نمیشه
سی پنل هست

jahromweb
January 9th, 2015, 18:51
باسلام
ارسال ایمیل فعال است؟
روی تحویل خود کار پس از پرداخت قرار گرفته است؟

reza-sp
January 9th, 2015, 18:53
بله
- تو هاست تحویل میده اما ریسلر نه

jahromweb
January 9th, 2015, 18:57
بله
- تو هاست تحویل میده اما ریسلر نه
از مستر ریسلر و یا الفا استفاده نمیکنید؟تاجایی که میدونم در whmreseller برای تحویل انی ریسلر کار خاصی بایدبکنید
گفتید که در whm که چک کردید تحویل داده شده؟(منظور قبل از تایید هست)
تحویل اتوماتیک باید روی مورد دوم باشد

reza-sp
January 9th, 2015, 19:05
whmresseller
هست
قبل از تایید چک میکنم در سرور اکانت ساخته شده اما مشکل اطلاعات هست که باید پولو ریخت نشون بده و ایمیل بفرسته اما نه نشون میده تو اکانت کاربری نه ایمیل میشه بلکه باید از ادمین تایید کنم

twohost
January 9th, 2015, 19:06
با سلام
دوست عزيز
جهت اطلاعات بيشتر با ما در تماس باشيد
ميتونم راهنماييتون كنم

reza-sp
January 9th, 2015, 19:09
ممنون میشم همینجا درج کنید تا بقیه ی دوستان هم استفاده کنن

smhnw
January 9th, 2015, 19:27
اقای سنجری ادم خوبی هستند بگین مشکلتونو حل میکنن .

jahromweb
January 9th, 2015, 20:48
داخل whmreseller تنظیمات رو انجام دادید؟
سرویس رو به صورت هاست در بیارید و نتظیمات ساخت خودکار را در whmreseller انجام دهید و تست کنید (whmcs هاست میسازه ولی توی whmreseller اتوماتیک تبدیل به ریسلر میشه)
این روش رو برید 99 درصد به نتیجه میرسید.
----------
جناب حسینی ، جناب روستا شدید دنبالتون میگشت مدیر 1 میزبان .

Abolijoon
January 9th, 2015, 21:18
داخل whmreseller تنظیمات رو انجام دادید؟
سرویس رو به صورت هاست در بیارید و نتظیمات ساخت خودکار را در whmreseller انجام دهید و تست کنید (whmcs هاست میسازه ولی توی whmreseller اتوماتیک تبدیل به ریسلر میشه)
این روش رو برید 99 درصد به نتیجه میرسید.

:67: با این کاری که میفرمایید جناب امکانش هست. اما فکر نمیکنم ورود به whm در ناحیه ی کاربری مشتری بیاد هاست میاد.
بنده با روت میسازه مشکلی نداره
اما فکر کنم راهی بهتر از این هم وجود داشته باشه.

jahromweb
January 9th, 2015, 21:56
:67: با این کاری که میفرمایید جناب امکانش هست. اما فکر نمیکنم ورود به whm در ناحیه ی کاربری مشتری بیاد هاست میاد.
بنده با روت میسازه مشکلی نداره
اما فکر کنم راهی بهتر از این هم وجود داشته باشه.
باسلام به همکار عزیز جناب بهاری
بله از روت مشکلی نیست اما چون به صورت پیشفرض این امکان توی whm نیست این مشکل پیش میاد
اگر با whmreseller کار کرده باشید احتمالا در tools دیدید که چیزی شبیه اینه که دقیقا برای حل مشکل تحویل انی هست : auto grant reseller rights و در الفا هم بجز این برای ساخت اتوماتیک مستر هم هست
کار این برای تبدیل اتوماتیک اکانت cPanel به ریسلر هست.
موردی که گفتید هم راه حلی داره و اینه که 2 دسته پلن کپی هم داشته باشین و اول کاربر با پلنی که در اصل هاسته و تبدیل میشه خرید کنه و انی تحویل بگیره و بعدش وقتی انلاین شدید پلن رو به دومی که از اول ریسلره تغییر بدید تا ایکن whm هم بیاد
البته کمی بد توضیح دادم ببخشید
موفق باشید

reza-sp
January 9th, 2015, 23:45
راه کار دیگه ای ندارید که مثل هاست اوکی کنه؟
بدون دردسر : دی

jahromweb
January 9th, 2015, 23:52
راه کار دیگه ای ندارید که مثل هاست اوکی کنه؟
بدون دردسر : دی
دوست عزیز این روش هم بدون درد سر است و همکار عزیزمون پرسیدن که برای کلید whm چه کار کنیم که من ایده ای برای این مورد دادم هرچندکه نیاز نیست و در انتهای سی پنل کلید ورود به whm هم هست بجز این دلیلی برای لاگین کاربر از whmcs وجود ندارد
اگر دردسر نمیخواهید: سرور تهیه کنید