PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نویسنده برای وب سایت گیمینگ_ ترجمه های کوچک و آسان برای یک گیمر ساده

رضا چراغی وش
January 9th, 2015, 16:29
سلام به دوستان عزیز
بنده رضا چراغی هستم و جایی را بهتر از اینجا پیدا نکردم تا درخواست چند نویسنده را برای سایت )vgfa.ir( خود بدهم
این مهم قطعا مزایایی نیز برای شما خواهد داشت
شما می توانید بنر تبلیغاتی خود را در وب سایت قرار داده و از صاحب تبلیغ مبلغی بالا را دریافت کنید
همچنین به شما عزیزان اکانت آپلود سنتر ها نیز در صورت درخواست داده خواهد شد تا بتوانید فایل های با حجمبالای خود را آپلود یا دانلود کنید
شرایط آن نیز با اضافه کردن ای دی من در اهو به شما داده خواهد شد
rezaredfield83@yahoo.com
09305090261

mohsen_sh
January 9th, 2015, 18:41
سلام به دوستان عزیز
بنده رضا چراغی هستم و جایی را بهتر از اینجا پیدا نکردم تا درخواست چند نویسنده را برای سایت )vgfa.ir( خود بدهم
این مهم قطعا مزایایی نیز برای شما خواهد داشت
شما می توانید بنر تبلیغاتی خود را در وب سایت قرار داده و از صاحب تبلیغ مبلغی بالا را دریافت کنید
همچنین به شما عزیزان اکانت آپلود سنتر ها نیز در صورت درخواست داده خواهد شد تا بتوانید فایل های با حجمبالای خود را آپلود یا دانلود کنید
شرایط آن نیز با اضافه کردن ای دی من در اهو به شما داده خواهد شد
rezaredfield83@yahoo.com
09305090261

سلام
پولی چیزی ؟؟؟
اکثر این دوستان ک اینجان کم کم به یه هاست دسترسی دارن ک نخوان آپلود سنتر بگیرن!
بعد به نظرتون سایتی با رتبه ی 34 هزار ایران کی می یاد توش تبلیغ بالا بده؟؟
:)
بهتر بود خدماتتون در ازای درخواستتون باشه!
التماس دعا
یاعلی

رضا چراغی وش
January 9th, 2015, 20:31
دقیقا موضوع همینجاست
شما فک کن سایتی که 2 ماه نیست راه افتاده چطور به خبرنگارانش حقوق بالا بده؟ منبع درآمد سایت ها چیه به نظر شما؟تبلیغه دیگه
تبلیغ زمانی داده می شه کک رتبه خوب باشه رتبه زمانی خوبه ک بازدید خوب باشه بازددید زمانی خوبه ک مطالب خوب باشه
مطالب زمانی خوبه ک خبر نگار داشته باشیم
خب الان رسیدیم به خبرنگار.خب الان من خبرنگار هام زیاد باشه نتیجه اش چیه؟ بالا رفتن رتبه و در نتیجه گرفتن خبر و کسب درامد و در آخر پرداخت حقوق به خبرنگاران
بنده خودم نویسندگی هم کردم از زمانی که خبر 200 تومن بوده تا حالا ک دونه ای 500 تومنه! شما حسن نیتتون رو نشون بدید من هم مطمئن باشید جبران می کنم درآینده نزدیک