PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ناسازگاری مشتری

javanhack
January 7th, 2015, 13:09
سلام

تقریبا دوروز پیش یه مشتری بهم مراجعه کرد در یاهو وگفت هاست + سرور میخواد.

قیمت هارو ارائه دادیم وقبول کردند.

هاست رو خریداری کردند وگفتند واسشون اطلاعات انتقال بدیم.

گفتیم فردا صبح انجام میشه.

پیام دادند باشه عیبی نداره.

صبح شد ما اومدیم اطلاعات انتقال بدیم نوشتند من دیگه هاست نمیخوام.فقط باید پولمو برگشت بدین.هرچی گفتیم آقا دلیلش گفتند من پولمو میخوام وگرنه میرم تو کل نت آبروتو میبرم.

من بهشون گفتم آقای عزیز بازگشت وجه داریم اما به شرطی که حداقل یه بار وارد پنل هاستتون بشین وسرعتی چیزی رو تست کنید نه اینکه همینطوری الکی بگین من پولمو میخوام و ما هم کارمزد بدیم و هم ...

ایشون گفت نه اقا شما قرار بوده دیشب به من هاست تحویل بدین چرا امروز تحویل دادین.اینجا بود که من دهنم اندازه یه هندونه باز موند.هرچی گفتم آقای عزیز مادیشب به شما هاست تحویل دادیم گفتند نه به اینکه نمیگن هاست.شما به من یه پمل دایرکت ادمین نشون دادی به این میگن هاست؟

شما بگین دوستان به چی میگن هاست پس؟باید پست کنم در منزلشون هاست رو؟:-p

گفتم آقا هاست همینه دیگه چیزه دیگه ای نیست که.

گفتند فقط پولمو میخوام و میرم وانکارمیکنم که بهم مشخصات هاست دادی واینا اصلا مشخصات هاست نیست.فرمودن میرم تاپیک میزنم تو وب هاستینگ تاک وآبروتون رو میبرم . من الان پول میخوام.(ساعت 2شب).

آخر سر گفتم ما نمیتونیم تا فردا قبل از 1ظهر برگشت بزنیم وجه رو .

این بود پیامشون:

میدونم الآن دارید میسوزید چون داداشه من تو پلیس فتاست و راحت میتونم از هرکسی شکایت کنم.سریع پولمو برگشت بده.

ازاین حرفش واقعا سوختم.تاساعت 2شب پشتیبانی کن 2شب این باشه جوابمون؟

بنظرتون مجبورش کنم از هاست استفاده کنه یا پولو برگشت بزنم؟

این نکته رو یاد اور بشم:
هیچ ترسی از تاپیک زدن تو wht ندارم و حتی توتاپیکشون هم شرکت نمیکنم.تنها کاری که خواهم کرد ارسال مدارک لازم رای اخراج ایشون خواهد بود.تمامی مدارک برای اینه ماهاست رو تحویل دادیم موجوده وحتی الآن هم هاستشون بازه.مشتریان ما همشون از شهر خودمون هستند وفقط 8نفر از سایر شهرها هستند که یکیش این آقا بود و واسم مهم نیست از wht و.. مشتری داشته باشیم یانه.

نکته اینه که آیا امکانش هست با پارتی از ما شکایت کنند؟

s0NY
January 7th, 2015, 13:20
بگو هر کاری دلت خواست بکنه بدون دلیل و مدرک حرفش ارزش ندارد

takpar7
January 7th, 2015, 13:22
سلام

تقریبا دوروز پیش یه مشتری بهم مراجعه کرد در یاهو وگفت هاست + سرور میخواد.

قیمت هارو ارائه دادیم وقبول کردند.

هاست رو خریداری کردند وگفتند واسشون اطلاعات انتقال بدیم.

گفتیم فردا صبح انجام میشه.

پیام دادند باشه عیبی نداره.

صبح شد ما اومدیم اطلاعات انتقال بدیم نوشتند من دیگه هاست نمیخوام.فقط باید پولمو برگشت بدین.هرچی گفتیم آقا دلیلش گفتند من پولمو میخوام وگرنه میرم تو کل نت آبروتو میبرم.

من بهشون گفتم آقای عزیز بازگشت وجه داریم اما به شرطی که حداقل یه بار وارد پنل هاستتون بشین وسرعتی چیزی رو تست کنید نه اینکه همینطوری الکی بگین من پولمو میخوام و ما هم کارمزد بدیم و هم ...

ایشون گفت نه اقا شما قرار بوده دیشب به من هاست تحویل بدین چرا امروز تحویل دادین.اینجا بود که من دهنم اندازه یه هندونه باز موند.هرچی گفتم آقای عزیز مادیشب به شما هاست تحویل دادیم گفتند نه به اینکه نمیگن هاست.شما به من یه پمل دایرکت ادمین نشون دادی به این میگن هاست؟

شما بگین دوستان به چی میگن هاست پس؟باید پست کنم در منزلشون هاست رو؟:-p

گفتم آقا هاست همینه دیگه چیزه دیگه ای نیست که.

گفتند فقط پولمو میخوام و میرم وانکارمیکنم که بهم مشخصات هاست دادی واینا اصلا مشخصات هاست نیست.فرمودن میرم تاپیک میزنم تو وب هاستینگ تاک وآبروتون رو میبرم . من الان پول میخوام.(ساعت 2شب).

آخر سر گفتم ما نمیتونیم تا فردا قبل از 1ظهر برگشت بزنیم وجه رو .

این بود پیامشون:

میدونم الآن دارید میسوزید چون داداشه من تو پلیس فتاست و راحت میتونم از هرکسی شکایت کنم.سریع پولمو برگشت بده.

ازاین حرفش واقعا سوختم.تاساعت 2شب پشتیبانی کن 2شب این باشه جوابمون؟

بنظرتون مجبورش کنم از هاست استفاده کنه یا پولو برگشت بزنم؟

این نکته رو یاد اور بشم:
هیچ ترسی از تاپیک زدن تو wht ندارم و حتی توتاپیکشون هم شرکت نمیکنم.تنها کاری که خواهم کرد ارسال مدارک لازم رای اخراج ایشون خواهد بود.تمامی مدارک برای اینه ماهاست رو تحویل دادیم موجوده وحتی الآن هم هاستشون بازه.مشتریان ما همشون از شهر خودمون هستند وفقط 8نفر از سایر شهرها هستند که یکیش این آقا بود و واسم مهم نیست از wht و.. مشتری داشته باشیم یانه.

نکته اینه که آیا امکانش هست با پارتی از ما شکایت کنند؟

کلا فرهنگ و ادب مردم ایران تو نت خیلی پایینه واقعا تاسف باره

اینکه پلیس فتاستو کجاست اولا که نیست ثانیا باشه بی ارزشه!

یه هاسته سادست دیگه پولشو بک بدید چون هنوز هم استفاده نکرده از هاست ,فکر کنید یه تراکنش اشتباهه اینو برا این میگم که کلا وقت تلف کردن با همچین آدمهایی خیلی اعصاب خورد کن تر از 100 برابر سودیه که از فروش هاست دارید

شاید بگید بخاطر حرفش میخوام اذیت کنم کلا ارزش نداره این مسایل خیلی ها تو جامعه عادی و تو نت بیمار روانی هستن!

ra3ou1
January 7th, 2015, 13:24
درستش این هست که شما شرایط بازگشت وجه داخل ساییتتون زده باشید

همه جا هم همینطور هست یه قوانینی برای بازگشت وجه تعریف میشه

مطابق آن عمل میشه . این آقا هم وقتی از شما سرویس رو گرفته یعنی قبل از اینکه سرور رو سفارش بده

شرایط و قوانین شما رو پذیرفته است و سپس اقدام به خرید سرویس کرده است.

خب شما خلافی مگه کردین که از شما شکایت کنه؟ حالا چه پارتی داشته باشند چه خیر ربطی نداره .

و اینکه نمیدونم صحبتشون مبنی بر اینکه برادشون پلیس هستند یا خیر درست هست یا خیر

ولی حق ندارند از اسم و رسم برادشون سواستفاده کنند برای اینکه به هدفی برسند

شما هم اگر کاری نکردین دلیل بر نگرانی نیست

این بنده خدا هم خودش باید بیاد اینجا صحبت کنه شاید اصلا قضیه جور دیگه باشه و ...

chatsaz
January 7th, 2015, 13:28
هزینه رو برگشت بزنید خودتون رو درگیر مسائل نکنید

saeed1988m
January 7th, 2015, 13:34
طبق قوانین سایتتون که درج کردید عمل کنید(البته قوانین باید محکم و منطقی باشد) به هیچ وجه به مشکل بر نمی خورید

javanhack
January 7th, 2015, 13:38
ببینید دلیل ایشون مبنی بر برگشت وجه:

شما هیچ هاستی به من تحویل ندادی.فقط یه پنل دایرکت ادمین به من دادی.

پس من چی باید به ایشون میدادم؟

مدارک کاملا موجود است که بنده به ایشون هاست رو تحویل دادم.

fox999
January 7th, 2015, 13:39
شکایت؟ بلوف زده... اگه من یه داداش داشتم توی پلیس فتا ... نمی اومدم به شما بگم مستقیم به اون می گفتم...در ثانی...مملکت همچین خر تو خر نیست هر کس هرجا مقامی داشته باشه به این راحتی کاری بکنه...

------------------------

ولی در نهایت ارزش نداره اعصاب بزارید....پول و پس بدید بره...

mohammadali3517
January 7th, 2015, 13:40
دوست عزیزهرچی هم اینترنت ازاد باشه این قد ازاد نیست و پلیس فتا واسه این طور موارد خودشو درگیر نمیکنه مگر اینکه واقعا مسئله مهم باشه...

6600
January 7th, 2015, 13:44
شکایت؟ بلوف زده... اگه من یه داداش داشتم توی پلیس فتا ... نمی اومدم به شما بگم مستقیم به اون می گفتم...در ثانی...مملکت همچین خر تو خر نیست هر کس هرجا مقامی داشته باشه به این راحتی کاری بکنه...

------------------------

ولی در نهایت ارزش نداره اعصاب بزارید....پول و پس بدید بره...

صندوق پیغامت پر شده عزیز نمیشه پیغام خصوصی ارسال کرد.

hell.machine
January 7th, 2015, 13:51
سلام
طبق قوانین سایتتون باهاش برخورد کنید
اگه گفتید برای بازگشت وجه دلیل موجه باشه باید با دلیل پس بدید اگه نه که خیر
بعد اینکه تو پلیس فتای کشور آشنا داشته باشند مگه میشه کسی رو به جرم نکرده دستگیر کنند یا پرونده سازی کنند؟؟؟؟
اینم بگم کسی که تو فتا آشنا داشته باشه نمیاد بگه من داداشم اونجاست میرم شکایت میکنم حالا فرض کنیم داشته باشند مگه شما سرویس ایشونو ندادید؟
موقع سفارش ایشون همه تعهد ها رو میدن
ما در کل هرچی تو قوانین سایتمون درج کردیم همونو انجام میدیم و جز این عمل نمیکنیم
مشتری هم اینقدر باید فهمیده باشه که بدونه وقتی خرید میکنه یعنی همه قوانین و شرایط رو پذیرفته
به هر حال با خودتونه میتونید پس بدید و ندید
اون دیگه و وجدان کاری و قوانین سایت شما برمیگرده که هیچ کس به جز خود شما نمیتونه تصمیم بگیره
موفق باشید

javanhack
January 7th, 2015, 13:57
حرف شما درست.

ولی به شرطی هست که مشتری حداقل یه بار وارد شده باشه و ببینه که اصلا سرعت چطوره.

ایشون اصلا نگاهم نکردند به هاست.فقط یه بار وارد شدن.گفتند این که یه دایرکت ادمینه چیه به من تحویل دادی؟نمیدونم هاست رو چی تصور کردند ایشون.

hossein6151
January 7th, 2015, 14:08
حرف شما درست.

ولی به شرطی هست که مشتری حداقل یه بار وارد شده باشه و ببینه که اصلا سرعت چطوره.

ایشون اصلا نگاهم نکردند به هاست.فقط یه بار وارد شدن.گفتند این که یه دایرکت ادمینه چیه به من تحویل دادی؟نمیدونم هاست رو چی تصور کردند ایشون.

این حتما فکر کرده هاست خوردنیه دیده نیومده دستش میگه پولمو رو میخوام
خوب دایرکت ادمین کنترل پنل هاست هستش دیگه یا حتما هاستی که ایشون بهتون معرفی کردن فرق میکنه :d

da6276
January 7th, 2015, 14:12
درود
بدون مدرک که کاری نمیتونه بکنه ، ولی بهتره شما فروتنی خودتون رو بهشون نشون بدید و با این جور افراد کلا نباید بحث کرد و فکر و ذهن خودتون رو درگیر یه مساله بیهوده کنید.

psfa
January 7th, 2015, 14:31
پول رو با کثر کارمزد ها برگشت بدین
و اصلا وقت خودتون رو صرف چنین چیزهایی نکنین هر چی هم پیام اینا داد جواب ندین شما

wenhost
January 7th, 2015, 14:34
یک قانونی هست تو نت خیلی بهش پایبندیم مشتری حتی فحش هم داد بهش بی احترامی نمیکنیم

بهتره بهش برگردونید به درده سرش نمیارزه

chaleshtor
January 7th, 2015, 14:45
احتمالا یه سایت آماده تحویل با رنک مناسب میخواسته تحویل بگیره :d
+
برگشت پول بهترین راهه و اینکه دیگه به ایشون سرویس دهی نکنید.

pc30
January 7th, 2015, 14:56
درصدی از پول رو کم کرده و بقیه رو باز گردانید

بهترین راه همین هست

Mr.Te0
January 8th, 2015, 06:50
اولین اشتباه شما خرید و فروش از طریق سرویس های پیام رسان نظیر یاهو است.
قوانین سایت شما باید کامل باشند و برای تایید هم لینک ان در فرم ثبت نام مشتریان بهتر است وجود داشته باشد.
اگر شرایط عوت وجه دارید به صورت کامل و صریح در قوانین توضیح دهید.
سعی کنید راه ارتباطی شما و مشتری فقط و فقط از طریق پرتابل کاربری سایت باشد.
با رعایت موارد بالا از لحاظ قانونی کاملا حق با شما خواهد بود.

!MihanIt!
January 8th, 2015, 07:30
ببینید دلیل ایشون مبنی بر برگشت وجه:

شما هیچ هاستی به من تحویل ندادی.فقط یه پنل دایرکت ادمین به من دادی.

پس من چی باید به ایشون میدادم؟

مدارک کاملا موجود است که بنده به ایشون هاست رو تحویل دادم.

شما تو قوانینتون بازگشت وجه تا چند روز دارید؟

yeganehha
January 8th, 2015, 10:40
با تایید نظر همکاران بنده این نظر دارم

دوست عزیز طبق قوانین تجارت الکترونیک شما مسیولید وجه را برگردانید و اگر خسارای به شما وارد شده و یا برای انتقال وجه کارمزد باید بدهید . از وجه پرداخت شده موارد فوق را کسر کرده و وجه را برگردانید .

اشتباه دیگر شما صحبت با ایشان در یاهو هست که زیاد اطمینان بخش نیست .

موردی که ایشان می فرمایند هاست دریافت نکردند به دلیل عدم اشنایی با این واژه هست .
درصورتی که ایشان شکایت می کنند به هر طریقی باید بگم امکان شکایت هست ولی چون شما هاست تحویل دادید به جایی نمی رسن و فقط دوندگی ممکن داشته باشه

در کل نظر بنده این هست که وجه را برای ایشان ارسال نمایید و شماره پیگیری را حتما یاداشت کنید و از خدمات دهی بعدی به ایشان خودداری کنید

این را فراموش نکنید که حتی اگر کاربر بی احترامی کرد شما باید در کمال احترام و جدیت و قاطعیت پاسخ دهید و در صورت تکرار هیچ وجهی برنگردونید و قبل از 48 ساعت از زمان درخواست شکایتی مبنی بر بی احترامی کاربر کنید

ولی در کل هم دهن همچین افرادی نشید

mobinhost.in
January 8th, 2015, 12:14
دوست عزیز اگر واقعا بر اساس توافق همه چیز اوکی هست شما نترس از اینکه بره و جایی از شما بدگویی کنه

بشون این موضوع را یاداور شوید که اگر نشر اکاذیب بکنه ازش شکایت می کنید

ممورد بعد هم اگر واقعا هیچ استفاده نشده دنبال شر نباشید 90 درصد پولش رو بدین بره

مشتری اینجوری که افته

hostfire
January 8th, 2015, 14:41
برگشت نزنید به هیچ وجه

- - - Updated - - -

دوست عزیز طبق قوانین تجارت الکترونیک شما مسیولید وجه را برگردانید و اگر خسارای به شما وارد شده و یا برای انتقال وجه کارمزد باید بدهید . از وجه پرداخت شده موارد فوق را کسر کرده و وجه را برگردانید .

موردی که ایشان می فرمایند هاست دریافت نکردند به دلیل عدم اشنایی با این واژه هست .
درصورتی که ایشان شکایت می کنند به هر طریقی باید بگم امکان شکایت هست ولی چون شما هاست تحویل دادید به جایی نمی رسن و فقط دوندگی ممکن داشته باشه

در کل نظر بنده این هست که وجه را برای ایشان ارسال نمایید و شماره پیگیری را حتما یاداشت کنید و از خدمات دهی بعدی به ایشان خودداری کنید

این را فراموش نکنید که حتی اگر کاربر بی احترامی کرد شما باید در کمال احترام و جدیت و قاطعیت پاسخ دهید و در صورت تکرار هیچ وجهی برنگردونید و قبل از 48 ساعت از زمان درخواست شکایتی مبنی بر بی احترامی کاربر کنید

اگر در سایت ذکر شده باشه که بازگشت وجه فقط در صورت ارائه دلیل موجه ، خدا هم به روی زمین بیاید نمیتواند وجه را پس بگیرید
همچین قانونی هم تو تجارت الکترونیک نیست !!

javanhack
January 8th, 2015, 15:39
من قصد بازگشت وجه داشتم همون موقع.

کارمزد هم نمیخواستم اون هزار تومن جایی رو نمی گیره.

ولی اینکه گفت میدونم الآن داری میسوزی چون داداشم پلیس فتاست تصمیم گرفتم با شما عزیزان مشورتی داشته باشم.

sht-design
January 8th, 2015, 16:36
شما بهشون اعلام کنید که اول بره از داداشش بپرسه که هاست چیه بعدش به شما بگه هاست رو به من ندادی !

خدا رو شکر همین اول فهمیدید ، سرویسشون را کنسل کنید و پولشونو برگشت بزنید
چون اگر شما بهشون سرویس رو میدادید اون وقت اول بدبختیتون بود چون مشتریتون چیزی از سرویس هاستش نمیدونست
پیشنهاد میشود برای پشتیبانی مشتریان از طریق سایت فقط اقدام کنید ، ما چند بار پشتیبانی تلفنی دادیم بعدش پشیمون شدیم
اگر مشتری درخواست خودشو توی سایت بده همه حرف هاش نگه داری میشه ، حتی همین حرفش خودش تهدید حساب میشه و میتونستید بر علیه ایشون ازش استفاده کنید

hossein6151
January 8th, 2015, 16:52
دوست عزیز طبق نظر دیگر دوستان اگه تو قانونتون در مورد برگشت وجه نوشته باشید بدون و قید و شرط و یا اینکه فقط نوشته باشید برگشت وجه انجام میشه خوب اون یوزر میتونه شکایت کنه ولی اگه تو قانونتو حتما درج کنی که با دلیل باشه و گرنه برگشت انجام نمیشه هیچ کاری نمیتونه بکنه
وقتی طرف نمیدونه هاست چیه چرا خریده
به نظر من هم برگشت نزن چون شما داری طبق قانون سایتت عمل میکنی این آقا میگه که من هاست تحویل نگرفتم و دلیلشم همینه شما هم ایمیلی که براش ارسال شده که براش هاست ایجاد شده رو دارین و به هیچ وجه کوتاه نیاین

hell.machine
January 8th, 2015, 17:37

سلام
عزیز کجای تجارت الکترونیک این قانون هست دقیقا؟
هر کس مسئول اعمال خودش هست و هر سرویس دهنده ای برای سرویس های خودش قوانینی رو میزاره
حالا شما یه قانونی بزاری تو سایتتون آیا من کپی کنم به دردم میخوره؟
البته قصد بی احترامی به شما ندارم فقط جهت شفاف سازی بود چنین قانونی رو جایی ننوشتن!
این دوستمون هم اگه تو سایتش زده بازگشت با دلیل پس بدون دلیل میتونن پس ندن! به هیچ مشکلی هم نمیخورند
با نظر بقیه دوستان هم که میگن پشتیبانی از طریق پورتال کاربری کاملا موافقم
شما هم نظر همه رو شنیدید عزیز اگه قانونی تو سایتتون هست که اگه با دلیل باشه پس میدیم و بدون دلیل نمیدیم طبق همون عمل کنید
یا اینکه در صورتی که کاربر بی احترامی کنه به شما یا همکارانتون اکانتش رو میبندید
نظرات رو شندید حالا باید تصمیم بگیرید.
موفق باشید

jahromweb
January 8th, 2015, 18:30
دوست عزیز قوانین هم دارید شما؟
مثلا قوانین بازگشت وجه ما:
بازگشت وجه (مانی بک):

بازگشت وجه تنها شامل هاست اشتراکی، نمایندگی هاست ، هاست دانلود میشود و شامل دیگر سرویس ها نخواهد شد .
بازگشت وجه تنها تا 48 ساعت پس از دریافت سرویس از ما خواهد بود و این فقط شامل سرویس های جدید بوده و شامل تمدید سرویس نخواهد بود.
درصورتی که کاربر درمدت سفارش اقدام به انجام مواردی کند که از نظر ای ار دایرکت ادمین و یا قوانین داخلی و خارجی ، خلاف محسوب شود (برای مثال اقدام به تست نفوذ و …) هیچ وجه ی به کاربر باز نگشته و ای ار دایرکت ادمین میتواند اقدام به دریافت خسارت از طریق مراجع قانونی نیز بکند.
توجه : در بند بالا کافی است که شواهد نشان دهند که خلاف انجام شده و یا کاربر در اینده قصد انجام ان را داشته است ، برای مثال وجود کلمه ی chat در دامنه نشان دهنده ی میزبانی چت روم بوده و درصورتی که چنین نباشد کاربر موظف است قبل از سفارش این موضوع را با بخش فروش در میان بگذارد و یا کلماتی که مربوط که روش های دور زدن قوانین و یا استفاده از وسایلی که خلاف قوانین است باشد.
درمورد هاست اشتراکی و نمایندگی ، امکان سرویس دهی به صورت تست رایگان وجود دارد لذا پیشنهاد می شود که درصورتی که علاقه به دریافت تست هاست یا ریسلر دارید از ان سرویس ها استفاده کنید.
به علت وجود کارمزد های بانکی و همچنین زمانی که برای ایجاد سرویس ، پشتیبانی و … تا مدت بازگشت وجه گذاشته میشود ، درضمان بازگشت وجه درسرویس هایی که کمتر از 50 هزار تومان هزینه دارند ، مبلغ 1000 تومان کسر شده و درسرویس هایی که بیش از ان هزینه دارند 2 درصد از ملبغ پرداختی کسر خواهد شد.