PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد انتخاب مطمئن isp

alita
January 7th, 2015, 11:03
سلام.ببخشید نمی دونستم تاپیک رو کجا بسازم.لطفا مدیریت پاک نکنه چون تاپیک مهمی هست برای من. دوستان من از 5 ساله شاتل دارم. اون اویل خیلی خوب بود و الان مدتی هست که خیلی خیلی افتضاح شده. قبلنا 5 تا سایت رو با هم می تونشتم بالا بیارم.اما الان یک سایت رو هم به سختی می تونم بالا بیارم.من ویندوز رو عوض کردم و حتی مودم رو ریست کردم تا شاید مشکل از طرف من بوده باشه. اما دیدم نه واقعا این مشکلات از طرف شاتل هست. من از اکو 128 کابلی استفاده می کنم. یک وقت هایی وقتی سایتی رو باز می کنم و لود سایت تموم میشه همچنان با مقدار 240 کا بی پی اس دریافت وجود داره و چراغ مودم مدام روشن می مونه . مثل اون وقتی که داریم چیزی رو دانلود می کنیم و چراغ به طور مداوم ثابت می مونه!!!! توجه کنید این ربطی به مودم من نداره چون من با نرم افزار سنجش ترافیک هم تست کردم و زمانی که چراغ act »ودم من بی جهت بسیار فعال کار می کنه در اون نمودار نرم افزار و در قسمت دریافت مقدار 240 کا بی پی اس رو نشون میده.!!!! و اینجاست که دیگه نمی تونم هیچ سایتی رو باز کنم و مجبور میشم مودم رو خاموش کنم و دوباره روشن کنم و اون وقت با ترس بیام سایت ها رو باز کنم. شاتل خیلی نوسان داره. این طوری شده که ثانیه 1 و 2 و 3 خیلی خوب عمل می کنه. و بقیه ثانیه ها بسیار افت پیدا می کنه. حتی از دایل اپ هم بدتر.!!!!! سیم کشی مودم من هم از اسپیلیتر استفاده می کنه. من 1 ماه دارم با این کارشناسان شاتل این مشکل رو در میان می زارم. و در اخر هیچی به هیچی. همین دیشب هم با پشتیبانی فنی شاتل چت زدم که ایشون یک جوری برخورد کردند که انگار دارم بهشون در رابطه با افتضاح شدن سرویسشون دروغ میگم. 27 دی ماه دوره اخر من است و می خوام که isp أیگه ای رو تجربه کنم. های وب سایت گمنامی هست ولی یکی از فامیل هام از های وب استفاده می کنه و راضی هست. راستش من حوصله قطع و وصل مداوم رو دیگه ندارم. دوستان کدام isp رو پیشنهاد می کنند. لطفا پست من رو پاک نکنید و کسانی که قصد تبلیغ رو دارند نظر ندهند. همین الان که دارم برایتان پست رو می فرستم سرعت شاتل عالی شده. ولی من از این گونه موارد زیاد دیدم و می دونم بعد از مدت کمی دوباره از دایل اپ هم کم تر میشه. با تشکر.