PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر در مورد سرویس فضای بکاپ نامحدود

mizbanaval
January 6th, 2015, 17:09
با سلام و درود خدمت دوستان گرامی

تصمیم داریم برای کاربران عزیز سرویس بکاپ با فضای نامحدود ارائه کنیم

سرور های مورد استفاده برای چنین سرویسی شامل 10 عدد سرور و جمعا 70 ترابایت به صورت کلاسترینگ و در اینده کلود میباشند

ایا شما حاظر هستید برای افزایش امنیت اطلاعات خود سرویس بکاپ تهیه کنید ؟

از نظر شما چه امکاناتی برای یک فضای بکاپ ftp مورد نیاز میباشد ؟

چقدر مایل هستید برای چنین سرویسی هزینه کنید ؟

با تشکر فراوان

Zagrio.com
January 6th, 2015, 17:41

سرور های مورد استفاده برای چنین سرویسی شامل 10 عدد سرور و جمعا 70 ترابایت به صورت کلاسترینگ و در اینده کلود میباشند

با تشکر فراوان

سلام

قطعا ارائه سرویس هاستینگ بدون بکاپ ارزشی ندارد.

اما نکته اصلی این است که آیا من بعنوان سرویس دهنده که تعهداتی نسبت به مشتریانم دارم می توانم به شما این اعتماد را بکنم که اطلاعات خودم و مشتریانم را در اختیار شما و یا هر مجموعه دیگری قرار دهم؟

در اصل شفافیت Privacy Policy و عمل به آن مهم تر از ایمن بودن بکاپ ها خواهد بود.

شاید ساده ترین کار برای کسی که برایش این موضوع مهم باشد خرید یک سرور ارزان از دیتاسنتر خودش و ذخیره آن بر روی سرور مذکور باشد.

فرضا حجم بکاپ من روزانه 2 ترابایت است. آیا حاضر هستم این اطلاعات از دیتاسنتر هتزنر به جایی برود و پهنای باند خروجی ام برای این موضوع مصرف شود؟

شاید بهتر باشد از چندین دیتاسنتر این سرویس را ارئه نمائید.

با سپاس

84032262
January 6th, 2015, 17:46
مهمترین قسمت در فضای بکاپ قیمت سرویس هست متاسفانه هاستینگ های کشور همون قیمت سرور های اصلی رو برای بکاپ هم لحاظ می کنند ... شما یک تاپیک بزن بگو سرور دانلود میخوام دوستان هاستینگ پست میزنند موحود هست از فلان جا قیمت فلان شما دوباره تاپیک بزن فضای بکاپ میخوام همون دوستان همون قیمت ها و همون سرور ها رو پیشنهاد میدن یک فرقی باید بین یک سرور دانلود خوب و یک فضای بکاپ که کمتر استفاده میشه باشه اما اینجا همچین خبری نیست ... برا همین کم پیش میاد دوستان سمت بکاپ برن برای حجم های سنگین چون به اندازه سرور خودشون برای این هم هزینه کنند

mizbanaval
January 6th, 2015, 17:57
سلام

قطعا ارائه سرویس هاستینگ بدون بکاپ ارزشی ندارد.

اما نکته اصلی این است که آیا من بعنوان سرویس دهنده که تعهداتی نسبت به مشتریانم دارم می توانم به شما این اعتماد را بکنم که اطلاعات خودم و مشتریانم را در اختیار شما و یا هر مجموعه دیگری قرار دهم؟

در اصل شفافیت Privacy Policy و عمل به آن مهم تر از ایمن بودن بکاپ ها خواهد بود.

شاید ساده ترین کار برای کسی که برایش این موضوع مهم باشد خرید یک سرور ارزان از دیتاسنتر خودش و ذخیره آن بر روی سرور مذکور باشد.

فرضا حجم بکاپ من روزانه 2 ترابایت است. آیا حاضر هستم این اطلاعات از دیتاسنتر هتزنر به جایی برود و پهنای باند خروجی ام برای این موضوع مصرف شود؟

شاید بهتر باشد از چندین دیتاسنتر این سرویس را ارئه نمائید.

با سپاس

ممنونم جنبه های مختلفی رو بررسی کردید

فقط بهرحال هر کسی برای بکاپ گیری میبایست پهنای باند رو مشغول کنه اما مجبور نیستید روزی 2 ترابایت اطلاعات تکراری رو انتقال بدید با مدیریت روی فایل های خود و همچنین بکاپ های پلکانی میشه این مورد را حل نمود
ایا دیتاسنتر هتزنر شبکه داخلی رایگانی دارد ؟ به عنوان مثال اطلاعات رو اگر به سرور دیگر در همان دیتاسنتر انتقال دهید پهنای باند رایگان خواهد بود ؟

sor
January 6th, 2015, 17:59

با تشکر فراوان

با فضای نامحدود !
قطعا پشتیبانی گیری از اطلاعات برای هر چیزی اولین مرحله هست.
و باید حتما تهیه بشه.

ولی پیداری این اطلاعات هم خیلی مهم هست که جایی مناسبی قرار بگیره.

قطعا اگر سرویس بک آپ مناسب باشه صد رد صد اقدام میشه برای گرفتنش
امکانت هم بستگی داره .

در مورد هزینه هم حقیقت چیزی نمیتونم بگم.

ولی مهم از این ها نکته اولی که گفتم پایداری این اطلاعات ! ( اگر ما برفرض 1 ترا اطلاعات رو سرور شما ذخیره کنیم و به هر دلیلی از بین بره مقصر کیست ! .)

Zagrio.com
January 6th, 2015, 18:04
ممنونم جنبه های مختلفی رو بررسی کردید

فقط بهرحال هر کسی برای بکاپ گیری میبایست پهنای باند رو مشغول کنه اما مجبور نیستید روزی 2 ترابایت اطلاعات تکراری رو انتقال بدید با مدیریت روی فایل های خود و همچنین بکاپ های پلکانی میشه این مورد را حل نمود
ایا دیتاسنتر هتزنر شبکه داخلی رایگانی دارد ؟ به عنوان مثال اطلاعات رو اگر به سرور دیگر در همان دیتاسنتر انتقال دهید پهنای باند رایگان خواهد بود ؟

با سلام

من بعنوان سرویس دهنده اطلاعات روزانه، هفتگی و ماهیانه را جهت بکاپ گیری به مشتری خود تعهد دادم، ضمنا روش Incremental شاید موضوع حجم را حل کند اما مصرف منابع بیشتری دارد. با این تفاسیر آیا دیسک ارزان تر است یا پردازنده؟

اکثر دیتاسنتر ها شبکه داخلی آنها رایگان است از جمله هتزنر.

با سپاس

mizbanaval
January 7th, 2015, 09:10
با تشکر از دوستان عزیز

میتونیم با ترفند هایی مشکل پهنای باند رو هم حل کنیم

دوستان لطف بفرمایید نام دیتاسنتر هایی که شبکه داخلی رایگان دارند رو ارسال بفرمایید

در مورد امنیت اطلاعات و دسترسی غیر مجاز چه پیشنهاداتی دارید ؟

در مورد قیمت هم لطفا پیشنهاد خودتون رو اعلام بفرمایید مهم نیست چقدر باشه ما نیاز به جمع بندی پیشنهادات شما داریم
از همکاری شما ممنونم

mohsen_sh
January 7th, 2015, 09:55
سلام
اگر من بخوام بگم چند نکته هست:
هزینه! ، امنیت ، قدرت پورت
منِ هاستینگ دار باید کاملا مطمئن باشم ک بکاپ های کاربران به هیچ وجه لو نمی ره! امنیت بسیار مهمه
قیمت هم مهمه
ولی خب اگر امکانی مثل ریسلر باشه خیلی خوب می شه!
من این حجم رو بخرم بعد بخش بندی کنم و به مشتری های خودم بدم

mhiizadi
January 7th, 2015, 12:29
این مورد کار را از بین می برد .