PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هارد خوب برای مجازی سازی

shetab
January 6th, 2015, 13:25
سلام دوستان

من دوتا هارد WD Caviet Black 1TB روی سرور دارم هر دو به فاصله دو هفته دچار مشکل شدند. اولش دیتا و ESXi روی هاد اول بودند و موقغ بالا اومدن سرور حد نیم ساعت طول می کشید تا 5 تا vm رو بتونم power on کنم و بعد از بالا یاومدن هم latency read & write بالای 1000 بود. vmها رو سریعا به هارد دوم منتقل کردم و خوب شد درست بعد از دو هفته همین مشکل به شکل بدتری برای هارد دوم پیش اونده. سرور هم تو افرانت هست ضربه ای چیزی هم نخورده.

حالا من دنبال یک مدل هارد درست و حسابی و خوب برای مجازی سازی هستم که هم performance بالایی داشته باشه و هم قیمتش مناسب باشه چون الان بودجه زیادی ندارم.

لطفا یا آفر بدید یا یک مدل خوب پیشنهاد بدید.

با تشکر

RoobinaServer
January 6th, 2015, 13:27
هارد خوب دو ترابایت بالای 900 تومان هست.

shetab
January 6th, 2015, 13:37
هارد خوب دو ترابایت بالای 900 تومان هست.

1 ترا می خوام. چه مدلی رو پیشنهاد می کنید؟

LIAN2
January 8th, 2015, 08:47
سلام
Seagate Barracuda تهیه کنید ، صرفه اقتصادی خیلی خوبی دارند و همینطور خیلی از دیتاسنترهایی که سرور با قیمت ارزان ارائه می کنند از همین مدل استفاده می کنند.
فقط توجه داشته باشید با اینترفیس 3.0GB/s یا 6.0GB/s و حافظه کش 64MB به بالا تهیه کنید. این سری با کش 32MB هم دارند که مناسب نیستند.
عمر مفیدی هم که روی سرور برای مجازی سازی دارند نزدیک به 24 ماه هست (2 سال تجربه ی استفاده از این هارد را دارم)

princeserver
January 9th, 2015, 22:58
سلام خدمت شما ما دوسال با وسترن دیجیتال بلک کار میکنید عالی هستش سرور ما کلوکیشن شده هستش