PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه در صفحه باز کردن تیکت قوانین بگذاریم ؟

sarwhost
January 6th, 2015, 12:28
سلام دوستان
دوتا سوال داشتم اگه مقدور هست راهنمایی کنید
1- چگونه میتوان قوانینی در صفحه ایجاد تیکت گذاشته بشه تا کاربر وقتی تیکت میخواهد باز کنند انها رو بخونه و تا تائید نکنه تیکت براش باز نکنه
2- در ادامه چور میشه یاداشتهایی گذاشت که کاربر هنگام پاسخ به تیکتها اونهارو ببینه ؟
ممنون

jahromweb
January 6th, 2015, 12:30
سلام
1)نمیدونم
2)از قالب باید اقدام بشه ، البته میشه توضیحات رو در امضای خودتون هم نوشت من یک سری شرایط مثل مدت زمان پاسخ و ارسال نکردن پاسخ پشت سر هم و ... نوشتم همان جا

sarwhost
January 6th, 2015, 12:35
سلام
1)نمیدونم
2)از قالب باید اقدام بشه ، البته میشه توضیحات رو در امضای خودتون هم نوشت من یک سری شرایط مثل مدت زمان پاسخ و ارسال نکردن پاسخ پشت سر هم و ... نوشتم همان جا
بله دومی رو میشه باادین قالب تیکتها حلش کرد اما میشه استاتیک کاربران امضارو نمیخونند خیلی مشاهده شده
ولی برای 1 کلا فکر کنم وجود نداره همچین چیزی حالا منتظر سایت دوستان میشیم تا نظرشونو بگن

tizparvaz
January 6th, 2015, 12:50
به سادگی هرچه تمامتر نیاز به ادیت هیچ چیز هم نیست
اعضا - ایران وب (http://irwebco.com/client)
سایت مارو به عنوان نمونه نگاه کنید
از بخش کاستوم فیلد میتونید همچین چیزی ایجاد کنید برای مثال دپارتمان پشتیبانی سرور مجازی رو ببینید البته تا وارد نشید نشون نمیده

sarwhost
January 6th, 2015, 12:58
بله ممنون خیلی راحت بود :d