PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه پرداخت آنلاین برای سایت خارجی چه جوری تهیه کنم؟

soheyl_ir89
January 6th, 2015, 10:44
.

به نام خدا

سلام دوستان

برای یه سایت خارجی، می خوام درگاه پرداخت بذارم که خارجی ها بتونن آنلاین، پول پرداخت کنن؛

چه طوری باید این کارو انجام بدم؟ از کجا درگاه بگیرم؟ کجا باید حساب داشته باشم؟ و ...

با تشکر

mhiizadi
January 6th, 2015, 10:47
با حساب پی پل میتونید ...
وب مانی هم میشه

chatsaz
January 6th, 2015, 10:49
از پی پال میتونید بگیرید

soheyl_ir89
January 6th, 2015, 10:53
با حساب پی پل میتونید ...
وب مانی هم میشه

برای هر کدوم از اینا باید از کجا بگیرم؟ حسابمو باید کجا ایجاد کنم؟ و چه قدر هزینه داره اولش؟

alimosavi
January 6th, 2015, 12:16
برا شما bitcoin بهتره ...

blockchain.info

jahromweb
January 6th, 2015, 12:25
با لاسا میتوانید تماس بگیرید
قبلا برای فروش دامنه ی ای ار به صورت جهانی به این نیاز داشتیم ir-hosting.ir اعلام همکاری کرد

nexinel
January 6th, 2015, 19:36
استارتر گرامی، inbox خود را کمی خالی کنید، چون امکان ارسال پیغام خصوصی برای شما وجود ندارد.

ourweb
January 6th, 2015, 19:41
من هم در این باره میخواستم اقدام کنم ممنون میشوم من رو هم راهنمایی کنید ...

hrv
January 6th, 2015, 19:45
سلام خودتون ایرانید فقط وب مانی! رایگانه مشکلی باایران نداره و تایید پرداختتون با پیامک یا برنامه اینام هست که توی گوشی نصب میشه!
اطلاعاتتونم کامل کنید محدودیتی نخواهید داشت
اگر کمک خواستید در تماس باشید

novin-web
January 6th, 2015, 19:47
سلام
شما باید یک اکانت پیپل ایجاد بکنید در ابتدا.
شرکت هایی هستند که این کار رو انجام میدن.
بعد از تهیه اکانت و وریفای شدن اکانت شما درخواست اپدیت اکانت به بیزینس تایپ رو میدید
تایید که شد api کد در اختیار شما قرار میگیره و میتونید درگاه رو فعال کنید.

j4b3r
January 6th, 2015, 22:13
سلام مانی بروکرز راحت ترین هست از بیت کوین هم میتونید استفاده کنید

mazy12
January 26th, 2015, 14:29
پی پال و مانی بوکرز اکانت شما رو بلاک میکنند ، از AsMoney استفاده کنیدکه با ایران مشکلی نداره .

nullfa
January 26th, 2015, 14:31
پی پال از همه بهتره
paypal

hadi2002
January 26th, 2015, 14:49
دوست عزیز
پی پال، مانی بروکرز و پی زا با ایران مشکل دارند و به ریسکش نمی ارزه. اگر درگاه بدون دردسر می خواهید از okapy استفاده کنید که به هیچ وجه با ایرانی ها مشکل نداره و پرداخت کننده میتونه حتی با بیت کوین پرداخت کنه اگر حساب okapy نداشته باشه، از پرفکت مانی هم می تونید استفاده کنید ولی پرداخت کننده باید حتما حساب پرفکت مانی داشته باشه البته وب مانی هم هست ولی برای گرفتن درگاه مراحل وریفای حساب طولانی و دست و پا گیر هست.

mahdiazarnia
January 26th, 2015, 15:33
perfectmoney هم با ایرن مشکلی نداره
ماژول درگاهش هم برای بیشتر سیستم های رایگان وجود داره

zo.ma
December 15th, 2015, 17:05
دو مورد پیدا کردم برا ایرانیا که مستر و ویزا قبول میکنه. اینجا توضیح دادم : nicecity.ir/sell.php (http://nicecity.ir/sell.php)